Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Co se to děje se serverem? Najednou se při vstupu do bitvy nepřipojím a po restartu hry to hází chybu, která na odkazu hovoří o údržbě..... :-(

 

edit: vidím, že nejsem sám, asi to maj rozbitý....

 

Asi 3 hodiny jsem v klidu hrál a najednou šlus......

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak probíhá údržba servru no, na tom přece není nic tak zvláštního. za chvíli to bude zase fachat

asi rusáci dostávali mlatu od japíků tak je vyměňujou :Smile_trollface:

měl jsem tři vzlety s A6M5 a pět sestřelů, chlapci v ruskejch stíhačích vůbec nevěděli co maj hrát a po chvilce vždycky rozhodnuto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra mi jede, v frontě na HB je miliarda hráčů a už 3x5minut čekám na přihlášení do bitvy...

taky jsem čekal, dokud jsem opět neudělal vyjímku v antiviru, prostě každou chvíli mi to hází do omezenejch souborů a musím to vyndat, tak se mrkněte jestli to tam taky někdo nemáte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani prd.... pořád totéž...

 

edit: Dear players! We have unplanned works on our Game Server. Our programmers are working for fastest solution right now.. Sorry for inconvenience.

 

google translate: Vážení hráči! Máme neplánované práce na našem herním serveru. Naši programátoři pracují pro nejrychlejší řešení právě teď .. Omlouváme se za nepříjemnosti.

 

Holt jdu na pivo.... :-)

 

18:06 - už to jede :-)

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

letím s Ki-61-A a pověsím se za Yak-7, a on uplně očividně schválně, se radši rozštípe o zem. pak se pověsím za IL-2 (což jsem ani nedoufal že sundám), a on udělá to samý! WTF? nejsou ty lidi úplný jantaři? to je nějakej novej zvyk? radši se rozštípat než aby je náhodou někdo trefil? pak už jsem nic nestihl, páč bylo po bitvě.. a ve výsledku jsem měl za 8 hitů neuvěřitelnejch 6k lionů! to je suma. vlastně jsem tam ztratil 20 minut uplně pro nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že hra nepozná, že nepřítel havaroval v důsledku Vašeho manévrování. Tak jsem jednou honil v HB 109 v corsairu, ona pikovala asi 3000m já za ní, těsně nad zemí jsme to vybrali, najednou se na obrazovce rozsvítilo playerxx(La5) crashed player xy(la5) crashed, oni se v těch lavočkách pustili za mnou a buď to nevybrali nebo jim nevydžela křídla, každopádně já jsem se tak soustředil, že jsem si jich nevšimnul do té doby než z nich byly dva ohníčky na zemi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že každá hra má své dmnt taktiky.... Ve WoT je to lemmingtrain např. a ve WT taran...... je až neuvěřitelný, kolikrát mne dnes sundali taranem.....

mě se to stává když letím v bombrech jako je B-17, občas se najdou lamy co mě nemůžou sundat normální cestou a tak do mě narazí. teda pokud je taranem myšlen náraz zezadu. ve stíhači se mi to nestalo .. ani nepamatuju, tam stačí mít přehled o pozici nepřátelskýho letounu a dá se tomu snadno předejít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se to stává když letím v bombrech jako je B-17, občas se najdou lamy co mě nemůžou sundat normální cestou a tak do mě narazí. teda pokud je taranem myšlen náraz zezadu. ve stíhači se mi to nestalo .. ani nepamatuju, tam stačí mít přehled o pozici nepřátelskýho letounu a dá se tomu snadno předejít

 

Tak to se mě jako stíhači taky občas povede, třeba když nalítám na bombr zezadu a on mě poškodí, tak že nemůžu téměř manévrovat ( nebo ta stíhačka za mnou) a pak neuhne :-)

 

to Mickhesh super odkaz, bohužel mimo můj dosah, to muzeum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám rád tarany na začátku, kdy všichni nalogujou do hry a pak tam pár tupcu začne manévrovat že někoho sestřelej.. trochu mi vadí tarany při širokejch manevrehc, kde se v kruzích s někym honím a někdo další(nejčastěji spoluhráč) do toho vlítne jak neřízená střela a někoho sejme nárazem... ale jinak při uzkejch otočkách, čelních pruletech atd - když má soupeř palebnou přesilu tak si vždy nalítávám tak aby pokud mě poškodí(zabije pilota) tak jsem letěl co nejvíc proti němu (ale to neni tak často Face to face se snažim vždy vyhnout)... a že mi někdo zanadává do rameru? za srážku přiutočnejch manevrehc mužou vždy dva, takže nezájem.. no a když jsem byl v HB s s trojkovym h112, poslední spoluhráč měl ju87 a poslední nepřítel b17, kterou bych taky neustřílel, tak jsem do něj naprosto bez výčitek taky narazil... je pravda že tou dobou už jsem byl stejně jako řešeto a na základnu bych se stejně nedostal (křídlo, směrovka a motor černé)... jako oprávněná taktika proti soupeři je to naprosto legitiní a napříč historii používaná a uznávaná taktika...

 

snažim se neramovat ale sestřelovat, štvou mě bezmozci kteří ramujou když nemusej, ale v rámci souboje, když jsem ve wellingtonu a wr-15 mě ramuje, pač jsem poslední a oni tim vyhrajou, tak to plně chápu a uznávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...