Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Máte tady zajímavý téma ohledně artyn. Novinka  :laugh: . Jen bych chtěl poukázat, že ne vždy v artyně sedí totální ňouma. Je furt dokola opakovanou pravdou, že pokud posadíte fialku a ruďáka nejdříve do T62A a poté do Obj 261, tak v T62A bude rozdíl ve výsledcích markatní, zatímco v 261 to bude o prsa vietnamské prodavačky. S blížícími individuálními misemi jsem zakoupil ve slevě VII. Lorrainu, zatím jsem tedy neměl odvahu to vytáhnout, ale čeká tam. Dál jsem, jako se vším čím jsem se chtěl naučit vyhledával na YT. Doporučuji hráče https://www.youtube.com/user/TheArti25od východních sousedů, to je vážně blázen. Nebo tady, mapa arktida http://youtu.be/BPeEQI77mzg?t=3m59s . Velice zajímavě zahraná hra. Vždycky jsem byl tím hráčem co bez toho, aniž by po sesmahnutí napsal do chatu "fu** clicker"  :laugh: A vždy se mi i teďka pohne koutek, když vidím 450 WN8 jak mi krásně prodíravý moji chudinku 50t za 1100. Ale už se mi nejedenkrát stalo, že mě na místě, kde bych se vsadil i se svoji vlastní matkou, že jsem krytý před artynama dostal jak malý kluk a ten jen z toho důvodu, že arty nebyla líná a opustila base.

PS: Na závěr příspěvku, koho to teda trošku zajímá, ani bunkr vám nepomůže  :laugh: http://youtu.be/ZiYUIJo2-gY?t=49s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dnes neuveritelny BUG. Hrajeme s kamaradem obcas cetu pres ingame hlasovou komunikaci. Kamos si dnes stezoval ze mu obcas tank sam vystreli - zkusil 2 mysi, 2 USB porty a porad se to delo. Casem vypozoroval jak to je - kdyz on zmackl Q pro komunikaci a ja mu do toho zacal mluvit (taky Q) tak mu tank vystrelil! Zkusil komunikaci namapovat na E a bylo to uplne to samy. Neni to zadna haluz, nekolikrat overena skutecnost behem dnesniho hrani.

 

Jestli ma pro toto nekdo nejake vysvetleni - sem s nim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte problémy s hlasovou komunikací? Nepoužívejte ji.

 

Já bych mohl jít dělat do WG  :teehee:

 

 

Docela hezká vychtávka, asi nějaký "easter egg"  :laugh: Jeden z mnoha. Jenom o nich WG ani neví.

To se stalo ale jen dnes, pouzivame hlasovku ingame bezne, i kdyz od posledniho patche jsme spolu mozna jeste nehrali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes neuveritelny BUG. Hrajeme s kamaradem obcas cetu pres ingame hlasovou komunikaci. Kamos si dnes stezoval ze mu obcas tank sam vystreli - zkusil 2 mysi, 2 USB porty a porad se to delo. Casem vypozoroval jak to je - kdyz on zmackl Q pro komunikaci a ja mu do toho zacal mluvit (taky Q) tak mu tank vystrelil! Zkusil komunikaci namapovat na E a bylo to uplne to samy. Neni to zadna haluz, nekolikrat overena skutecnost behem dnesniho hrani.

 

Jestli ma pro toto nekdo nejake vysvetleni - sem s nim!

Tím to asi nebude. V klanu to takhle občas zlobí Maxovi a ingame komunikaci nepoužíváme. Mě to taky nedávno dělalo a samo to přestalo. Tipuju to na nejakej mód.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím to asi nebude. V klanu to takhle občas zlobí Maxovi a ingame komunikaci nepoužíváme. Mě to taky nedávno dělalo a samo to přestalo. Tipuju to na nejakej mód.

Mody ne, ja mam jen minimapu a staty po bitve, on nema vubec nic. Je to nejaka bota made-in WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já chci taky vysvětlení. Dnes plním s kolegou misi LT11, já T71 on obj. 261.  Mapa Cliff, najedu na střed spotneme se vzajemě s enemy LTTB a kolega ho hned na 1 ránu vyndá za 950(měl to i ve výsledku) a já mám po bitvě započítáno za LTTB jen 475. Jak je to možný? Stálo mě to splnění mise. To jak jde, že jeden tank spotnou naráz dva lidi a pak si tu dmg rozdělí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Mám dotaz ke spottingu. Snažím sem dokončit misi na 5k spot dmg. Právě jsem dohrál hru, kde jsem se k tomu ani náhodou nepřiblížil. Ale zajímá mě jedna věc. Najel jsem ke konci na artyny, celý náš tým bojoval na druhé strany mapy. Naspotil jsem 2, z toho jedna cca za 15s umřela. Motám se stále kolem nich a spotím tu poslední. Ta se správně snaží dostat se ke skále, tak se honíme kolem ní a já čekám na někoho, kdo jí sundá. Jsem stále v 50m okruhu proxy spotu. V tom přijíždí naše 140 sundá jí, ale já nedostanu spotting dmg. Přikládám replay.

 

http://wotreplays.com/site/1701859#self

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz ke spottingu. Snažím sem dokončit misi na 5k spot dmg. Právě jsem dohrál hru, kde jsem se k tomu ani náhodou nepřiblížil. Ale zajímá mě jedna věc. Najel jsem ke konci na artyny, celý náš tým bojoval na druhé strany mapy. Naspotil jsem 2, z toho jedna cca za 15s umřela. Motám se stále kolem nich a spotím tu poslední. Ta se správně snaží dostat se ke skále, tak se honíme kolem ní a já čekám na někoho, kdo jí sundá. Jsem stále v 50m okruhu proxy spotu. V tom přijíždí naše 140 sundá jí, ale já nedostanu spotting dmg. Přikládám replay.

 

http://wotreplays.com/site/1701859#self

jediný co mě tak napadá tak je to, že proxy se nepočítá, což teda, ale nevím proč ... WG logika

 

Edit: Aby si dostal spot tak na něj musíš koukat přímo, si myslím já .... druhá možnost je ta, že by se ti spot započítal, ale ten obj by musel snaipit z poza svýho view range ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je v tom bordel. Asi to bude faktim, že ho musíš spotovat přímo a ne proxy spotem. 

Fajn, a následující věc...jedu ve dvojici např s naším lightem, ale já naspotím enemáka dřív. Když se pak kolem něj budem motat oba, tak případný spotting gmg bude stále můj? Nebo je hra schopná ho nějakym způsobem připsat spoluhráči? Mám takovej dojem, že se mi to už taky stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je v tom bordel. Asi to bude faktim, že ho musíš spotovat přímo a ne proxy spotem. 

Fajn, a následující věc...jedu ve dvojici např s naším lightem, ale já naspotím enemáka dřív. Když se pak kolem něj budem motat oba, tak případný spotting gmg bude stále můj? Nebo je hra schopná ho nějakym způsobem připsat spoluhráči? Mám takovej dojem, že se mi to už taky stalo.

To je záhada. Někde jsem slyšel, že je to podle dohledu, ale podle mě to funguje nějak záhadně jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde to tvrdím? Vždyť píšu, že je to záhada

citace: ale podle mě to funguje nějak záhadně jinak.

A podle mě nefunguje vůbec nijak, prostě sedí opice za klávesnicí a mlátí do ní, a podle toho hra rozhodne jestli se spotneš nebo ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se se budu bavit jen o splnění té spotovací mise, tak jediná jistota je tracknout enemáka. Protože při spotu mi ten dmg může sebrat taky někdo jinej. Dál vyvstává další otázka..pokud někdo enemáka naspotí a stále ho svítí...já ho následně detracknu...komu pak hra přisoudí tu dmg? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...