Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

KUA TERAZ SOM PLANOVAL ZE SI TU T57 KUPIM A ONI JU POPRAVIA ZASE, FV 183 SOM SI UZIL ASI TAK 2 TYZDNE :/

Storm to zdůvodňoval tím, že lidi hrajou T57 jako snipera, což nebylo záměrem vývojářů, že tuhle roli by mělo hrát AMX50B. T57 Heavy by se teď tedy mělo hrát víc nablízko.

Ale nic si z toho nedělej, jestli tě to uklidní, já vyexpil britskou TD linii kvůli FV až na devítku, když jsem se dozvěděl o nerfu. Psal jsem na support, jestli mi vrátí gold za ty free expy a vysmáli se mi, útrapy nelineárního expení.

 

 

 

Jinak já mám s dovolením taky dotaz k těm kroužkům, co se udělují na hlaveň za udělenou DMG.

Mám na T110E5 průměrnou DMG 2300 a když ve statech najedu na ten obrázek kroužků (které ještě nemám, protože jsem s E5 dlouho nehrál), tak mi to napíše, že nemám dost DMG a že jsem lepší než 7,09% hráčů.

 

To mi přijde divný, jako že 93% hráčů nastřílí s E5 v průměru víc, než 2300 DMG za bitvu? To je nereálný... I vbaddict tvrdí, že průměrná DMG je tam o 30% nižší (http://www.vbaddict.net/tankstats/usa/heavy/t110e5-42)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Storm to zdůvodňoval tím, že lidi hrajou T57 jako snipera, což nebylo záměrem vývojářů, že tuhle roli by mělo hrát AMX50B. T57 Heavy by se teď tedy mělo hrát víc nablízko.

 

Jinak já mám s dovolením taky dotaz k těm kroužkům, co se udělují na hlaveň za udělenou DMG.

Mám na T110E5 průměrnou DMG 2300 a když ve statech najedu na ten obrázek kroužků (které ještě nemám, protože jsem s E5 dlouho nehrál), tak mi to napíše, že nemám dost DMG a že jsem lepší než 7,09% hráčů.

 

To mi přijde divný, jako že 93% hráčů nastřílí s E5 v průměru víc, než 2300 DMG za bitvu? To je nereálný... I vbaddict tvrdí, že průměrná DMG je tam o 30% nižší (http://www.vbaddict.net/tankstats/usa/heavy/t110e5-42)

Já jsem si myslel, že to taky tak funguje, ale nevěřil jsem že přes 90% hráčů má na Obj. 140 dmg 3300+. Uděluje se to od celkového počtu poškození, které dáš. Udělal jsem dvě hvězdy, pak jsem s tím tankem nějaký čas nehrál a ty % mi klesly...

 

EDIT: prostě hrát s daným tankem co nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja v životě neměnil goldy za free expy. Já vše poctivě naexpym a nemusím bejt nej hráč, i lama na expý neboj. :thumbsup:

O to ani celkem nejde, lama ne-lama :biggrin:. Osobně bych se "v životě" na vyšším tieru netrápil s tankem v základu, takže buď si počkám až to nastřádám nebo prostě převedu. :wink:     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JejKey, bývalý moderátor na ofiku, jinak nehoráznej - (může se tady říkat slovo "-?"), vždycky říkal, že expit se má do šířky, ale že stock tanky se mají házet do top přes free XP. Já to tak dlouho dělal a myslím, že to člověku pomůže.

 

Ono se podívejte, všechny recenze na tanky se "jaksi automaticky" dělají v top stavu, čistě subjektivně bych řekl, že nadpoloviční většina ježděných tanků někde od pětky nahoru je v top stavu, koneckonců trápit se třeba proti devítkám s 85mm kanónem na IS, který má penetraci 120, to nemůže být moc zábava.

 

Druhá věc je používání free XP na přeskakování linií. Mě to nevadí, protože jsem to dělal až do nedávna, kdy jsem se zařekl, že WG už nedám ani korunu, ale je samozřejmě svatosvatá pravda, že začínajícímu hráči bych to nedoporučil, protože na nízkých tierech získá znalosti a zkušenosti, které na vysokých bude získávat moc těžko a moc pomalu.

 

edit: takže to slovenské slovo, vulgárně označující mužské přirození, se tady říkat nemůže. :tongue: 
edit2: tak jsem ho smáznul, systém funguje

 

+1 bod za urážku

 

A proč máš potřebu ty slova psát!!!!!

Upraveno uživatelem carramba66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se podívejte, všechny recenze na tanky se "jaksi automaticky" dělají v top stavu, čistě subjektivně bych řekl, že nadpoloviční většina ježděných tanků někde od pětky nahoru je v top stavu, koneckonců trápit se třeba proti devítkám s 85mm kanónem na IS, který má penetraci 120, to nemůže být moc zábava.

 

 

 

 

Nevím no ale podle mě se s tím tankem aspoň naučím než ho hodím do full, to je můj názor. S topem to umí každej něco uhrát. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si myslel, že to taky tak funguje, ale nevěřil jsem že přes 90% hráčů má na Obj. 140 dmg 3300+. Uděluje se to od celkového počtu poškození, které dáš. Udělal jsem dvě hvězdy, pak jsem s tím tankem nějaký čas nehrál a ty % mi klesly...

 

EDIT: prostě hrát s daným tankem co nejvíc.

 

Znaky fungují od patche, kdy byly zavedeny - tedy i ta damage se počítá od daného patche, nikoli tedy celková za všechny bitvy s daným tankem.

 

Navíc se tam nějak neurčitě počítá i spot damage.

 

Procenta by klesat neměla, protože ta hranice má tendenci se jenom zvyšovat, snížení může nastat, ale v tabulce se neobjeví.

 

Příklad - střílíš pravidelně 1900 damage = jsi lepší jak 65 % hráčů. Pak začneš lamit a dostaneš se na 1700 damage = jsi lepší než 45 % hráčů, ale ve hře máš pořád zobrazených 65 % - prostě nejlepší průměr.

 

 

Ahoj, po pár týdnech jsem sedl k tankům a chtěl bych se dotázat na misi Promotions incoming ( mám hru v ENG, z nějakého důvodu mi nejde cz). Jak je to s těmi 75k zkušenostmi? Dostane to každá posádka nebo jen ta, se kterou tu misi dokončím?

 

Jakmile misi dokončíš, tak v další následující bitvě se každému členu posádky toho tanku přičte 75000 XP. Čili - musíš odjet těch 60 bitev a v 61. dostaneš ty expy = můžeš si vybrat tank, jaký chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím no ale podle mě se s tím tankem aspoň naučím než ho hodím do full, to je můj názor. S topem to umí každej něco uhrát. :thumbsup:

Nojo, ale třeba taková E-75 s dlouhou 8.8cm a s tou 128mm, to jsou dva úplně jiný tanky. Nebo třeba SU-152, KV-2, ISU-152, když máš houfnici, tak to hraješ úplně jinak, než když do toho namontuješ BL-10, jeden z těch 122mm kanónů nebo tu 107mm na KV-2.

 

Já bych řekl, že stock tank tě na tentýž tank v topu zase tolik nepřipraví...

 

Na druhou stranu je pravda, že minimálně poznáš soupeře, seš o tier výš, takže potkáváš najednou nové a když se s nimi srovnáš ve stocku, tak v topu jako když to najdeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JejKey, bývalý moderátor na ofiku, jinak nehoráznej ***** (může se tady říkat slovo "*****?"), vždycky říkal, že expit se má do šířky, ale že stock tanky se mají házet do top přes free XP. Já to tak dlouho dělal a myslím, že to člověku pomůže.

 

Je potřeba jen tak "by the way" zmínit svůj subjektivní názor na konkrétního hráče? Nepřijde ti to minimálně trapné, obzvláště bez udání důvodu? Klidně mi napiš SZ... včetně důvodu "proč" ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O to ani celkem nejde, lama ne-lama :biggrin:. Osobně bych se "v životě" na vyšším tieru netrápil s tankem v základu, takže buď si počkám až to nastřádám nebo prostě převedu. :wink:

 

nó ono je to taky pak znát jak jdou čísílka pěkně dolů když se vyšší tiery expí "poctivě" a navíc bez prem účtu, to se pak člověku zdá, že to vůbec neleze i když se snaží jet jen násobky.. už jsem byl několikrát v pokušení, že to za goldy převedu, mám asi 500k exp k převedení, ale zatím se stále držím slibu, WG už ani vorla.. Bohužel mě to stálo cca 2% WR a pár set bodíků VN.. Ale zas hraju F2P a to se počítá ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak půl mega XP na tancích, to už máš 25 000 free XP zadáčo, ne? To už na nějakej devítkovej motůrek je...

já je nafarmil s tím, že je převedu, ale pak jsem si to rozmyslel, a free expy jsem vždycky rozházel naprosto nesmyslně za tanky na který byla zrovna akce.. (např. brit TD a Hvy lajna) Prostě jsem hýřil a teď se expů nějak nedostává.. Ale co už..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj tip: strelba do nasvícených cilu a zadna asist při zniceni... Když si to nasvitis sám, mas vetsi expy. Pokud jsi to hrál jako TD pres spottery, tak se nedivím...

 

Pozn. Replay jsem si jeste nepoustel, takže se mozna pletu, zítra uvidím... :-)

Sent from Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rawac má pravdu

+ nespotl jsi si nic, ani nemáš společnej spot...

+ sázíš do stejnýho tieru, největší exp máš za DMG do +2 tieru

+ nemáš žádnej kill

+ ještě je souvislost s tím, že vás zbylo hodně naživu.. ale to už se pouštím na tenkej led.. vím že to má vliv, ale už si nepamatuju jak to přesně bylo.. :pinch:

+ žádná obrana ani obsazování základny

+ ještě jsem v nějký debatě četl (myslím že to psal JK) že záleží i na tom jestli má stroj poškození a posádka zranění když končí hra, ale to už je "jedna bába povídala" :cool:

Upraveno uživatelem Petr_von_Eger_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte si, že ta statistická kalkulačka, která je součástí módů a počítá výhry, WN8, EFR a kdeco, tak že to počítá správně? Mám například WN8 po 10-ti bitvách s tierem 5 třeba 2300 a když pak dám bitvu s tierem 2 a sejme mě artyna a já mám nulanic, tak mi to hned spadne na třeba 1800. Pak dám 3 bitvy zase s tierem 5 a každá má WN8 nad 3000 ale celkově to vyleze jenom na cca 2000. Vůbec se mi to nějak nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte si, že ta statistická kalkulačka, která je součástí módů a počítá výhry, WN8, EFR a kdeco, tak že to počítá správně? Mám například WN8 po 10-ti bitvách s tierem 5 třeba 2300 a když pak dám bitvu s tierem 2 a sejme mě artyna a já mám nulanic, tak mi to hned spadne na třeba 1800. Pak dám 3 bitvy zase s tierem 5 a každá má WN8 nad 3000 ale celkově to vyleze jenom na cca 2000. Vůbec se mi to nějak nezdá.

třeba, třeba, cca.. to nejde říct když nedáš přesný čísla.. ale to by jsi si to pak mohl spočítat i sám :-)

 

Edit: pokud to nebudou "kupecký počty" ale spešl vzorec, tak ti budou i přesný čísla k prdu ;-) a vůbec.. kašli na čísílka a hraj jak nejlíp umíš. ono ti to pak zfialoví i bez extra honění ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...