Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Mám dotaz.

Všude se mluvilo o "bugu" s automatickým doplněním gold munice za goldy.

Dneska jsem jich pár vystřelil a doplnění proběhlo za stříbrné, protože mi zůstal stejný počet goldů.Znamená to teda, že se to může stát?Já pochopil, že se to stane vždycky...

A ještě jeden dotaz, po bitvě se mi z tanků sundá vybavení.  :biggrin:  Předpokládám je to asi špatným modem a ničím jiným, je tak?  :ermm:

za goldy jenom v případě že by si je vystřílel všechny. Aspoň myslim že to tam tak bylo psaný

 

Edit - tak sem to našel

 

- ! Podle všeho, bug týkající se reloadu gold munice (když nabijíte gold ammo za kredity, tak se Vám nabije gold ammo ZA GOLDY - Seton - kdysi dávno se zmiňoval bug, že když vystřílíte gold munici, tak se Vám nová koupí za goldy, ne za kredity, hlavně u auto-doplňování, i když máte nastavené kupování za kredity) je v 8.10 zpět, Storm o tom ví (Seton - každopádně doporučuji vypnout auto-doplňování munice u tanků, kde hrozí vystřílení goldů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

prosím o vysvětlení tohoto zřejmě BUGu, co se mi stal včera večer.....nechápu, jak mne mohla enemy IS3 hitnout vedle mantletu děla, kdy já jsem IS3 ve sniper modu "neviděl", jelikož byla celá za horizontem.....

 

http://www.youtube.com/watch?v=vp5if2am46A&feature=youtu.be

Jestli máš ZoomOut mod, podívej se z pohledu soupeře se zpomalením kam ta střela letěla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím o vysvětlení tohoto zřejmě BUGu, co se mi stal včera večer.....nechápu, jak mne mohla enemy IS3 hitnout vedle mantletu děla, kdy já jsem IS3 ve sniper modu "neviděl", jelikož byla celá za horizontem.....

 

http://www.youtube.com/watch?v=vp5if2am46A&feature=youtu.be

 

tvůj zaměřovač "kouká" dělem a ty jsi to schytal nad dělo. Nevím čemu nerozumíš, prostě když ty něco nevidíš, neznamená, že on tebe taky ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm...tak cos tady napsal je je největší debilovina, co jsem kdy slyšel..neber to osobně,. ale dle tvýho vysvětlení by šlo celý WoT do kopru....nesmysl...

zkus se odblokovat a popřemýšlet nad tím co ti badboy napsal.. má totiž pravdu kluk ušatá

vem v potaz vzájemnou polohu obou strojů - IS3 stojí o něco výš. Je nad tebou...

V garáži nebo někde se podívej jak vysoko má IS3 gun.. myšleno vzdálenost od osy kanónu ( středu sniper kříže) k nejvyššímu bodu na věži.. tak a teď ten kanon zklop co nejníže, zablokuj vež a podívej se na IS3 mírně ze spodu.. co vidíš nad kanónem ? Skoro nic nebo nic že ? Tak a teď si vem toho brita, zopakuj postup  ale podívej se na něj pro změnu mírně zvrchu... co vidíš ? Weakspot jako kráva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm...tak cos tady napsal je je největší debilovina, co jsem kdy slyšel..neber to osobně,. ale dle tvýho vysvětlení by šlo celý WoT do kopru....nesmysl...

 

Tak, když nestojíš o vysvětlení, tak se neptej. Nemůžu za to, že tomu nerozumíš, ale pokud tomu nebudeš chtít stále věřit o víkendu ti v malování udělám malé schéma, abys to pochopil.... To je prostě realita....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám vysvětlení. V bitvě jsem dostal od KV-1S zásah za 570 hp. To bych ještě s vypětím všech svých myšlenkových toků byl schopen pochopit. Můj Hellcat se odporoučel do šrotu po téhle jedné ráně. Ve výsledkové tabulce ale bylo, že jsem dostal zásahy tři. Za celou bitvu po mě nikdo nevystřelil, až ta smrtelná rána. Tak by mě zajímalo, jak je to možné.

 

shot095tet.jpg

 

shot094pqp.jpg

 

http://wotreplays.com/site/576596#pearl_river-812014-m18_hellcat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na baze su tri tanky, ktoré ta mohli trafiť. Nezabudni, že ukazateľ zásahov je len mod na klientovi, ktorý nemusí zachytiť všetko, čo je na servri, hlavne keď je to takmer súčasne. Ja mám mód, ktorý mi ukázal, že po tebe strielal ako prvy KV1, ale za 0, proste si ho dingol.  

 

Ináč, keď si spomalis replay na 1/8 .. tak ten vystrel - ding od KV1 zachytíš aj ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BadBoy - budu rád, děkuji. Schytal jsem to vedle děla, ne nad dělo, neschytal jsem to weakspotu (ta boule nahoře na dělem), to bych pochopil, že mi čučel nad nerovnost........aby to bylo správné, měl jsem mu vidět jeho weakspot......tedy tu plošku nad jeho dělem...logicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na baze su tri tanky, ktoré ta mohli trafiť. Nezabudni, že ukazateľ zásahov je len mod na klientovi, ktorý nemusí zachytiť všetko, čo je na servri, hlavne keď je to takmer súčasne. Ja mám mód, ktorý mi ukázal, že po tebe strielal ako prvy KV1, ale za 0, proste si ho dingol.  

 

Ináč, keď si spomalis replay na 1/8 .. tak ten vystrel - ding od KV1 zachytíš aj ty.

 

To by ovšem znamenalo, že ti další dva co mě trefili, tak měho mazlíka sice prostřelili ale nic mu neudělali. Ti měli smůlu, dvakrát průstřel za nula. Tak díky, nějak jsem to zřejmě nepostíhal, protože žádné poškozené moduly, nikdo mrtvý ani detrack, tak to vypadalo, že jsem dostal jenom jednu. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BadBoy - budu rád, děkuji. Schytal jsem to vedle děla, ne nad dělo, neschytal jsem to weakspotu (ta boule nahoře na dělem), to bych pochopil, že mi čučel nad nerovnost........aby to bylo správné, měl jsem mu vidět jeho weakspot......tedy tu plošku nad jeho dělem...logicky

 

Strela leti po krivke .. nie priamo ... ohnutie krivky je zavisle od dela. Tvoj problém je ten, že vďaka weakspotu videla IS3 tvoj cerveny obrys tanku a mohol vystreliť, pričom trajektoriu vypočital WG RNG sčot     :-)

 

A ešte niečo ... strela neletí z konca dela ale z koreňa - stredu mantletu .. niekto tvrdí, že zo stredu osy veže tanku ... ale o tom sa tu už popisalo veľa pismenok..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strela leti po krivke .. nie priamo ... ohnutie krivky je zavisle od dela. Tvoj problém je ten, že vďaka weakspotu videla IS3 tvoj cerveny obrys tanku a mohol vystreliť, pričom trajektoriu vypočital WG RNG sčot     :-)

 

A ešte niečo ... strela neletí z konca dela ale z koreňa - stredu mantletu .. niekto tvrdí, že zo stredu osy veže tanku ... ale o tom sa tu už popisalo veľa pismenok..

 

A možná bych něco přičetl chybě při vykreslování tanku a výsledek je ten který jsi viděl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BadBoy - budu rád, děkuji. Schytal jsem to vedle děla, ne nad dělo, neschytal jsem to weakspotu (ta boule nahoře na dělem), to bych pochopil, že mi čučel nad nerovnost........aby to bylo správné, měl jsem mu vidět jeho weakspot......tedy tu plošku nad jeho dělem...logicky

 

 

OK, pokusím se nezapomenout. Ten průstřel je vedle děla, ale osově NAD dělem a to je důležité a k druhé věci jsi nemusel vidět nic, protože stojíš pod ním a IS-3 má dělo osově na vršku věže, takže nic nevyčuhuje nad. Prostě si musíš uvědomit, že sniper pohled je dělem, ne nejvyšším bodem tanku!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco WG nehodnoti aj "hrdinske" sebevrazedne nalety?

Priklad mapa Mines-Doly, mam Bat-Chata, viem ze mojou "povinnostou" je rushovat kopec ako nastrategickejsi bod na mape.

Vyletim tam aj s inym batchatom a s nejakym medkom. Superove medka a ine tanky co idu tiez na kopec ma roztrielaju, ale jedno nase medko prezije a kopec je nas a bitku nakoniec samozrejme vyhrame.

 

Pozriem na koncovu tabulku a kolko mam DMG? 0...

Kolko mam expov? Najmenej zo vsetkych...

Kolko som zarobil? Som samozrejme v minuse...

 

Ak by som na ten kopec nesiel, nepriatelska strelba by rozbila to medko co nakoniec prezilo, kopec by sme neobsadili a mozno aj prehrali.

Sa pytam kde je ta spravodlivost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco WG nehodnoti aj "hrdinske" sebevrazedne nalety?

Priklad mapa Mines-Doly, mam Bat-Chata, viem ze mojou "povinnostou" je rushovat kopec ako nastrategickejsi bod na mape.

Vyletim tam aj s inym batchatom a s nejakym medkom. Superove medka a ine tanky co idu tiez na kopec ma roztrielaju, ale jedno nase medko prezije a kopec je nas a bitku nakoniec samozrejme vyhrame.

 

Pozriem na koncovu tabulku a kolko mam DMG? 0...

Kolko mam expov? Najmenej zo vsetkych...

Kolko som zarobil? Som samozrejme v minuse...

 

Ak by som na ten kopec nesiel, nepriatelska strelba by rozbila to medko co nakoniec prezilo, kopec by sme neobsadili a mozno aj prehrali.

Sa pytam kde je ta spravodlivost?

A to jsi ještě zapomněl zmínit naprosto tragický WN a Eff a klesající osobní ohodnocení.  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...