Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

- Storm reaguje na odstranění trasírek v 0.8.6: všechny trasírky tanků krom artyn budou odstraněny - jak pro spotlé tanky, tak pro nespotlé a v satelitním pohledu artyn bude zredukován prostor, kde je možno vidět trasírku nespotlé artyny
Takze uz nebudu videt, jak moc to leti do haje?

- trasírky nejsou odstraněny, aby se mohly posléze stát lépe viditelnými
???

- vývojáři stále uvažují o zavedení možnosti, která vám dovolí odstranit z koloběhu vyše neoblíbené mapy
Neuvazovat a zavest hned.

- keře, které snižují některým hráčům fps, stále nejsou optimalizovány
Proc taky, ze?

- "noobmeter" (XVM) přímo ve hře je v plánu, ale nebude moc brzy
Je strasnej problem udelat to poradne, kdyz modari to delaji uz dva roky?

- zvýšení výnosů o 10% pro t10 byl SerBův nápad
X uz asi fakt nikdo nehraje :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze bulhar aj na XVM.Nakoniec zavedu predpis,ze s ktorym tankom mozem v ten den v tyzdni vystartovat z garaze. :ohmy:Lebo LAMY ich maju iba 5-10 a ty 30 takze su v nevyhode.

Bez PU máš v garáži jen 8 míst(původně 6)... jsem rád lama, která do toho horizontu událostí necpe prachy :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě plánují vlastní verzi XVM a tímhle snadno vyřadí konkurenci. 

 

- nemusí, napr. OTM od WG mi nevyhovuje (tiež pridané od WG do hry pod "nátlakom" móderov), použivam OTM integrované v XVM, ktoré mi umožňuje vačšiu variabilitu s podstatne viac informáciami na menšom priestore.

 

- oveľa ľahšie a hlavne jednoduchšie vyradia konkurenciu, keď zneprístupnia info o štatistikách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- oveľa ľahšie a hlavne jednoduchšie vyradia konkurenciu, keď zneprístupnia info o štatistikách.

 

Však o tom mluvím. Když nebudou všechny staty přístupné tak ti nezbude než použít jejich verzi.

A navíc kdo bude chtít skrýt svoje staty ti co je mají naprůměrné nebo lamky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěřím, že to WG do hry dá. Možná to uvidíme až po bitvě, to by nedělalo takové peklo, jako když každý uvidí, jak je na tom blbě. Ty lamky jezdí po mapě jako lamky jenom proto, protože si myslí, že jsou dobří a nebo si prostě nemyslí vůbec nic protože k tomu myšlení nemají žádný důvod. Jak se uvidí v porovnání s jinými, tak někam zalezou a bude.... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To XWM je nějaká vychytávka,která ukazuje i pravděpodobný výsledek bitvy? Třeba jako šance na výhru? Protože mě to tak připadá. Někdy se stává že jeden,dva a nebo dokonce tři hráči(asi pokud jsou spolu v četě) se hned po zahájení bitvy odpojí. No a my ostatní lamky se máme co pak snažit v bitvě a je to dost flustrující. :ermm:  Takové blbosti bych snad nějak zakázal používat,kazí to hru ostatním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LechCZ: jasne, aj nožik treba zakázať .. dá sa s ním aj zabijať. Toto nie je problém XVM, ale ľudí čo hrajú WoT. Jednoducho ich počas hry nahlas ako botov .. alebo neferovu hru ..

 

Noo zas na druhou stranu, nebýt XVM, tak to ti lidi nesloží na začátku bitvy, ale třeba až po pár minutách :-) Takže  nebýt XVM, tohle by se asi nestávalo, nebo ne tak často :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To XWM je nějaká vychytávka,která ukazuje i pravděpodobný výsledek bitvy? Třeba jako šance na výhru? Protože mě to tak připadá. Někdy se stává že jeden,dva a nebo dokonce tři hráči(asi pokud jsou spolu v četě) se hned po zahájení bitvy odpojí. No a my ostatní lamky se máme co pak snažit v bitvě a je to dost flustrující. :ermm:  Takové blbosti bych snad nějak zakázal používat,kazí to hru ostatním.

prd to kazi. Je to nastroj zalezi kdo ho a jak pouziva a co si od nej veme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo zas na druhou stranu, nebýt XVM, tak to ti lidi nesloží na začátku bitvy, ale třeba až po pár minutách :-) Takže  nebýt XVM, tohle by se asi nestávalo, nebo ne tak často :-)

 

Ja si skór myslím, že je to chyba WG!  Na kieho .... dala možnosť sa z hry odhlásiť? Je to rovnaký argument, ako proti XVM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když třeba dva z naší strany odejdou po zhlédnutí těch údajů tak podle tebe nepoškodí zbytek týmu? Jedno je  snad jasné,pokud by to nepoužívaly,tak se tak nerozhodnou. Na co vy obhájci tento systém využíváte? Že se ho tak zastáváte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobrá, řekněme, že musíš rychle odejít - telefon, nutkavá potřeba WC, návštěva u dveří atd... pak mi přijde lepší se odhlásit, než zůstat v bitvě "viset", aby si ostatní mysleli, že se nějak zúčastníš... neni nic lepšího, než když si říkáš  "maníci jedou na naši vlajku, ale ještě tam máme jednoho, snad je trochu zdrží a pak zjistit, že ten "jeden" tam jen stojí a čumí, protože už ho nikdo nehraje ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na co ? pravdepodobnost vitezstvi: vidim ze je to v loji ze mame 20% sanci na vyhru.. setri mi to nervy.. cekam fiasko a vetsinou prijde.

Statistika u hracu... jednoduse kdyz vidis ze vas top tank je retard, ze jede jak trotl nekam kam by spis jet nemel, tak ho neresis at si chcipne. Kdyz je to super hrac, jedu s nim mu pomoct, treba se necemu priucim. ale samozrejme i super hraci delaji sem tam blbosti.

kdyz potkas nepritele a ma vyborne statistiky, das si sakra pozor jak to zahrat.. chyby vetsinou hned trestatji.. 

Potkas nepritele a ma mizerny statistiky... sem krapek drzejsi

Kdyz vidim dva cile vedle sebe a jeden je top hrac a druhej lamak... sazim to do toho lepsiho.. 

 

naopak nekde je to na obtiz.. vidis naskilovane nepritele a jedes moc opatrne. Zazil sem par pripadu kdy ceta brutalne naskilovanych hracu pohorela jak papirovi certi, kdyz je statisticky podprumerni hraci prevalcovali.. nemeli respekt, nebali se a sli do nich.. Nepritel udelal chybu a papaa

 

 

atp... situaci jak to lze pouzit je hafo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když třeba dva z naší strany odejdou po zhlédnutí těch údajů tak podle tebe nepoškodí zbytek týmu? Jedno je  snad jasné,pokud by to nepoužívaly,tak se tak nerozhodnou. Na co vy obhájci tento systém využíváte? Že se ho tak zastáváte?

No určite nie na to, aby som si našiel dôvod odisť z hry :-)

- neporovantelne lepšie vyriešené OTM

- minimapa (posledné výskyty enemy po zhasbutí - som už postarši a pamať až tak neslúži)

- rozdaný hitlog

 

 

No dobrá, řekněme, že musíš rychle odejít - telefon, nutkavá potřeba WC, návštěva u dveří atd... pak mi přijde lepší se odhlásit, než zůstat v bitvě "viset", aby si ostatní mysleli, že se nějak zúčastníš... neni nic lepšího, než když si říkáš  "maníci jedou na naši vlajku, ale ještě tam máme jednoho, snad je trochu zdrží a pak zjistit, že ten "jeden" tam jen stojí a čumí, protože už ho nikdo nehraje ;-)

No vidíš ... a niekto má dovod nalosovanie MM.

 

 

Ja neviem ... tvárite sa akoby to pred XVM nebejvalo. Stačilo sa pozrieť na pridelenie tankov a tiež sa našli hráči, ktorí sa odpojili. Teraz už to WG lepšie poriešilo ... tak Tí istí hráči vyuzivajú na to XVM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Na co vy obhájci tento systém využíváte? Že se ho tak zastáváte?

už to tady mockrát zaznělo nejlip asi odpověděl Bobby_6killer. Já většinou pokud vidím,, že šance na výhru padá pod 40% tak to píšu do chatu a někdy si spoluhráči dají pozor, kolikrát se, ale ptají jak jsem na to přišel a pak vím, že je to vážné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...