Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Dark Souls II. Řekněme, že po soubojích typu prašť-jak-uhoď jako ve Skyrimu a vydž-tak-dlouho-až-budeš-mít-dost-výdrže-na-parádní-úder-anebo-ho-zlikviduj-okamžitě jako v Dragon Age je to pořádná změna. Než se naučim hrát tak aby mě nezabil nepřítel, kterýho sem před tim dvakrát rozdělal bez problémů. Ale budu muset. Konec konců tady de o duši. Vlastně duše.

 

Mimochodem vysvětlil by mi někdo jak se to má s těma konventama nebo co to je? Nějak se mi zatim nechce líst do něčeho, co by mohlo schovávat víc problémů, než ta bílá mlha ve vchodech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ta hra je fakt pěkná, ale krátká :) příjde mi trochu zbytečný plýtvat takovým potenciálem na hru, která trvá dvakrát dýl než průměrnej film, pak i těch dvacet eur je docela dost.. a za pár dní si na to člověk nevzpomene. radši dám víc peněz za hru co má nějakou životnost, než málo peněz za krátkou hru.. jo když takhle bude vypadat třeba Fallout 4 :nuke:   :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noooo, to je mazec!

Mám v plánu koupit novou grafárnu, patrně jsem si vybral hru na který ji otestuju  :thumbsup:

Tohle neni hra na otestovani GK. Na to potrebujes nejlepe strilecku s mnoha vybuchy, svetelnymi efekty, stiny apod. Treba ted aktualne CoD: Advanced Warfare...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle neni hra na otestovani GK. Na to potrebujes nejlepe strilecku s mnoha vybuchy, svetelnymi efekty, stiny apod. Treba ted aktualne CoD: Advanced Warfare...

To je pravda, ale abych pak z ní nebyl zklamanej  :biggrin:

Takhle bych se pokochal a řekl: "Good"  :laugh:

 

Prostě se mě moc líbila ta grafika  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem předevčírem dohrál ty nové CoD....

Co k tomu říct... Crysis, Crysis a aby toho nebylo málo tak Crysis :)

Celkově ale hra nebyla špatná, docela dobrá odreagovačka, jen mě trochu zarazilo ovládání stíhačky kterou neovládáte myší, ale WSAD.

Ale jinak mě to v celku bavilo, teď budu zkoušet co to maximálně na grafice vytáhnu :D

 

Když už o tom mluvím, tady je jedna zajímavost co mi nedocvakla :)

 

anXO0xz_460s.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, CoD: Advanced Warfare jsem taky dohral. U mne dobry, graficky lepsi nez Ghost, pribehove mozna taky. Jen mi chybi cestina, chybi mi abych presne pochopil pribeh a obcas nevim, co po me ten partak vlastne chce, abych udelal...:-)

Jinak ovladani letadla WASD bylo priserny.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...