Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Hned na začátku řeknou ČSA z roku 1938 a voni tam maj T-34 Cromwelly a další voloviny. Chjo. A u těch polygonů sem si myslel, že se teď používaj trojúhelníky a ne čtverce ale oni asi vědí o čem mluví, kdyžto já teda ne. Jinak mi to taky přijde super mod.

Jen tak mimochodem zkuste mi tu někdo vypsat hry který stojí za to hrát a radši né moc nový, ty se blbě stahujou. Mě se nechce nic hledat a stahovat na blind.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned na začátku řeknou ČSA z roku 1938 a voni tam maj T-34 Cromwelly a další voloviny. Chjo. A u těch polygonů sem si myslel, že se teď používaj trojúhelníky a ne čtverce ale jiank mi to taky přijde super.

Jen tak mimochodem zkuste mi tu někdo vypsat hry který stojí za to hrát a radši né moc nový, ty se blbě stahujou. Mě se nechce nic hledat a stahovat na blind.

 

Half Life 2? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při uklízení bordelu organizačního neklidu kolem PC na mě vybafla zaprášená placka od Hellgate: London.... Pamatuji se, že mi tahle gameska proběhla kompem bez nějaké vážnější stopy, snad jsem jí tenkrát ani nedohrál.... Nevím co se stalo, ale ta hra mě momentálně neskutečně chytla.... Přes veškeré chytré keci v recenzích na mě opět dýchla atmosféra Diabla se všemi jejími aspekty.... 

 

Ale teď mi vrtá v hlavě červík.... Kolik je dalších her, které mě tehdy nechytli a dnes bych je ocenil... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Far Cry je jenom jeden... Ten první.... :-) To co pak vydali jako Far Cry 2 a Far Cry 3 nemá s původním Far Cry nic společného a Crytek (protože přišel o práva na název Far Cry) další hry vyvíjel už jako  řadu Crysis.... 

 

BTW: Víte, že na motivy hry byl natočen béčkový fim s Til Schweigerem v hlavní roli??? http://www.csfd.cz/film/226881-far-cry/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Far Cry je jenom jeden... Ten první.... :-) To co pak vydali jako Far Cry 2 a Far Cry 3 nemá s původním Far Cry nic společného a Crytek (protože přišel o práva na název Far Cry) další hry vyvíjel už jako  řadu Crysis.... 

 

BTW: Víte, že na motivy hry byl natočen béčkový fim s Til Schweigerem v hlavní roli??? http://www.csfd.cz/film/226881-far-cry/

 

Tak tak, samozřejmě že ten první :)

 

Film sem viděl půlku, hře se podobá snad jen tou košilí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste hru Dear Esther :-)

zkousel jsem to jeste v dobe, kdy na to nebyla cestina. audiovizualni mazec, ale v tom povidani jsem se bez cestiny trochu ztracel, takze jsem to ani nedohral moc daleko.

no a ted se divam ze cestina na to existuje, takze to zkusim znovu, dik za pripomenuti tyhle zajimavy hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem zaregistroval, že je tady vcelku dost fanoušků Falloutu.... A na ně míří můj dotaz... Máte nějakou zkušenost s MMO Fallen Earth??? A pokud ano tak jakou??? :-)

Chvilku me to bavilo, ale fakt jen chvilku (par hodin). Ja na ty MMO proste asi nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Far Cry je jenom jeden... Ten první.... :-) To co pak vydali jako Far Cry 2 a Far Cry 3 nemá s původním Far Cry nic společného a Crytek (protože přišel o práva na název Far Cry) další hry vyvíjel už jako  řadu Crysis.... 

 

BTW: Víte, že na motivy hry byl natočen béčkový fim s Til Schweigerem v hlavní roli??? http://www.csfd.cz/film/226881-far-cry/

Far Cry (1) je genialni hra. Neco jako moderni Doom. Crysis je uz jinde - klasicka strilecka, hezky to vypada....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...