Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

online RCE gameska (real cash economy) - Entropia Universe, neoficiálne najťažšia online hra k dispozícií, projekt pre hráčsku elitu

Toto fakt nie je pre každého.

Ja som na Calypse (jedna z planét) strávil 5 rokov, len za posledný rok a pol som odtial vytiahol 2000 Eur

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro pametniky: UFO: extraterrestrials, velmi verny remake staryho XCOM, chce to gold verzi.

WRC3 je prijemne prekvapeni, po RBR je tu konecne dobre rallye!

s WRC 3 souhlasím, po delší době hra, která má ten pravej závodní šmak. možná to není úplně dokonalá hra, ale pořád je to pro mě mnohem lepší jak trapnej Dirt. třída osmdesátkovejch speciálů je tam naprosto úžasná! Peugeot 205, Lancia delta atd, káry jak hovado. hlavně ta 205, to je neskutečná raketa. udržet to na těch úzkejch tratích je občas fakt adrenalin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WRC 3!

 

nejsem žádnej hardcore hráč závodních her, ale hned sem poznal, že tohle WRC je dobrá hra. a to minimálně ze tří důvodů :

 

1) dobře to vypadá

2) jízda má náboj

3) je tam Škodovka!

 

Fabia S2000, jednu jízdu jsem nahrál. je to jedna z lehčích tratí, ale zato je dost rychlá. hráno na gamepadu s maximálníma detailama, bohužel fraps mě nepustil na fullHD

stale se to wrc 3 nevyrovna WRC jizdnim vlastnostem na WRC mam odjeto uz 300 000 km + a na WRC3 100 000km +, wrc2 se zanevrel to nebylo dobre...skodovka je ve vsech dilech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stale se to wrc 3 nevyrovna WRC jizdnim vlastnostem na WRC mam odjeto uz 300 000 km + a na WRC3 100 000km +, wrc2 se zanevrel to nebylo dobre...skodovka je ve vsech dilech...

já už si na jedničku moc nevzpomínám, ale vím že to byla dobrá hra. trojka se tomu možná nevyrovná, ale rozhodně je to lepší než všechny ty Dirty, co teď vychází

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem začal hrát toho hitmana. Musel sem zkrouhnout detaily, ptž mi chtěl větráček od procáku vyskočit a hra mi padala. Hra vypadá velmi dobře, mám za sebou první misi a celkovej dojem je, že to bude asi lehčí, než předchozí díly, ale pořád to bude mít co nabídnout. Jinak hitman je jako charakter opět skvělej a hlavně je to hra pro dospělé, co víc si člověk může přát :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...