Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

ja to mám podobne, pomer útok/obrana asi tak 10-15:1 a je jedno aká mapa, či Malinovka, Prochorovka, Karélia alebo Erlenberg.

podobne vzájoiné bitky v Ensku, Himmelsdorfe, El Hallufe a Stepi takmer vždy začínam len z jednej strany.

do očí udiera ten nepomer, jazdím v podstate len s TD - AMX AC 1948 a sem-tam s Objektom 704 - a tie večné útoky ma kapánek iritujú...

 

pre neveriacich tomášov mám cca 6 týždňov nemazané replaye a z nich sa dá urobiť už celkom presná štatistika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze kanare, losy nelosy, nerikej mi, ze vazne veris tomu ze moje win ratio je dany tim ze me MM nadrzuje, navic ti ted ani nic sepisovat nechci protoze sam jsi rikal a i dost lidi to tu rika, ze XVM je naprosto mimo posledni dobu. Jinak pro tebe tu mam muj graf:

 

cznemesis_eu.stats.victoryratio.png

 

Zaregistrovan na planetWot jsem az od 22.6. proto do te doby je ta krivka nemenna, ale tady vidis ze moje win ratio jde konstante skoro mesic porad nahoru a zadne vykyvy v tom nejsou a mesic je dost dlouha doba na to, aby se vyloucila nahoda v podobe dobrych losu na MM. Za tanky jsem prevazne ted jezdil francouze na 50Bcko, taky jsem rozjel 5kovy FR TDcko a k tomu jeste dost hraju Pattona a T30, protoze pripravuju expy a jeste expim JgdPanthera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se překonal s Marderem. Na 150 m jsem měl zarámovanou B1, 5!!! x šla koule do prdele. Pokaždé jsem počkal na doměření, v klidu, stejně všechno vedle. A jak to dopadlo? Na ránu mne sundala Pz38, vyjela za tou B1, tedy byla stejně daleko.

Asi už tomu nerozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se překonal s Marderem. Na 150 m jsem měl zarámovanou B1, 5!!! x šla koule do prdele. Pokaždé jsem počkal na doměření, v klidu, stejně všechno vedle. A jak to dopadlo? Na ránu mne sundala Pz38, vyjela za tou B1, tedy byla stejně daleko.

Asi už tomu nerozumím.

 

 

... a proto si soudruzi řekli, že je třeba ho ještě víc nerfnout ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nezajímá W/L ale kolik máš těch bitev, kde bys nevyhrál ani s BFG9000, chápeš? K tomu není třeba ani barvičky ale stačí si to zaznamenat, že byl totální debakl.

A muzes mi rict, k cemu ti to bude, kdyz stejne vidis ze proste win/lost stoupa? Jak jsem psal zrovna vcera jsme vyhrali utok na Prokhorovce s sanci 41% a to proti nam byli fialky a zelenky. Je to uplne k nicemu Kanare a ja, ani Hanouja, ani Svejk, ani Bobby, ani Paramel, ani Zoltar, atd, ani mistri z WG a ani ty, nemaji upraveny MM. Kazdy ho ma stejny. Takze to tve sledovani sance na vitezstvi je naprosto bezpredmetne. Kor ted kdyz je XVM mimo misu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je uplně stejný. Asi jako počet útoků a obran 4:15, že? Věříš tomu, že je někdo klikař a někdo smolař? Já ano. Stačí se podívat kolem sebe. Spousta lidí maká jak o život, jsou šikovní, chytří a mají furt lejno. Pak přijde blbeček, připlete se k něčemu a je z něho ředitel zeměkoule do půl roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je uplně stejný. Asi jako počet útoků a obran 4:15, že? Věříš tomu, že je někdo klikař a někdo smolař? Já ano. Stačí se podívat kolem sebe. Spousta lidí maká jak o život, jsou šikovní, chytří a mají furt lejno. Pak přijde blbeček, připlete se k něčemu a je z něho ředitel zeměkoule do půl roku.

Tjn jenomze Kanare v zivote jde o jednu jedinou kliku, v jeden cas na jednom miste a hned je vse jinak. Ty bys ale musel byt smolar ne jednou, ne dvakrat, ale 16 847-krat a ja klikar 7000 krat a tomu muze verit opravdu jen nekdo kdo se potrebuje na neco vymluvit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi není dobré si na fóru stěžovat. Přijdu domů pustím hru a druhá bitva mód útok na Karélii a strana obránců. Radost přešla rychle po shlédnutí týmů. Bitva s T10 a já jen HT T7. útočníci 2x arty T8 a můj tým 3x arty T7+1xT6 boží kompenzace, když je potřeba pokrýt dvě strany proti scoutům a těžké technice. Nepodařilo se uhlídat jedno AMX 13 90 a arty v háji. Dál není co dodat - LOST.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máme stejné podmínky, tak mi řekni, kdys naposled prohrál obranu Prochorovky s uplně vyrovnaným týmem 1:15, no? :Smile_teethhappy: A hlavně, když jsi si tak jistý, tak čeho se bojíš sem napsat kolik máš těch totálních lostů, kdy si ani nestačíš nabít?!

Myslis treba prohru s Pattonem za 75k a 1500xp. Nebo prohry v AMX 50B s 60k a 1k expu? Tech mam taky dost, ale umrit nez stihnu nabit to se mi teda casto nestava, protoze se nenechavam snadno zabit a kdyz vidim ze jsem nekde sam, radsi zdrham, lepsi nez umrit zbytecne. A obranu ci utok Prochorovky nebo Malinovky prohravam taky, na druhou stranu uz je taky muj team parkrat vyhral hlavne diky mne, napriklad spottem s chaffeem, kdy sem rozsvecoval uplne celej kopec na malinovce, nebo vystrilenim 4ech tanku krcicich se za kostelem atd.

 

Proste tvrdit ze po 17k bitvach mas furt jen smulu je bez debaty. Kdybys mel smulu, mas 50% win/lost a EFR 1800, ale neni tomu tak. I za prohru totiz muzes dostat hodne velky EFR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není prohra, jako prohra. Mě se jedná o ty šílené losy a z nich vzešlé šílené prohry. Mám jich nějak prostě moc. EFR do toho netahejme, ten mi stále roste. Ještě se nezastavil, natož aby poklesl. Jelikož jedu vždy tam, kde nikdo nejede, tak při těch debaklech 2:15 a podobně také většinou narazím na 5 enemáků a je hned vymalováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanar a prave v tomto robis chybu.. ked ides sam tam kde iny nie, tak je to samovrazda a nema zmysel (jedine ze mas nejakeho maxisuperzabijaka s extra dohladom (T40 kedysi napr.)... viem ze som oproti tebe ucho v pocte bitiek, ale skus hrat inak v tomto...

 

PS: neviem ako inde ale utok obranu obycajne vyhravam/e na vykillovanie

 

PS2: nech sa drzim topicu - vcera krasna hra, minutu pred koncom mal enemak T95 + E75 + A20, my 3 stroje.... a posledna padla A20 8 sekund pred koncom ... len som drzal palce nech ju skryvajucu dobehnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi hrálo bájově :-) ze sedmy her jen jedna prohra, zbytek vítězství a poměrně velký počet killů. Hlavně už jsem se přepl na,, zábavný mod" takže už neřešim nějaké prohry že hraju s noobíkama atd. Jak by řekl Samík: ,, co nejvíc poškodit a zabít" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, tohle už dlouho nevydržím. teď pojedu na tejden pryč a jestli mi to, až se vrátím, furt bude házet v každý bitvě tyhle vopice po lobotomii, tak se pokusím prodat účet a končím. každá bitva ne dneska ale celej poslední tejden, fakt každá bitva ... 90% hráčů není blbejch ale úplně a dokonale tupejch. pro mě tohle není prostě pochopitelný, abych každou druhou hru nemohl dvacet vteřin zastavit kroucení hlavy, když vidím ty vopice.

měsíc po vydání novejch modů zůstane při obraně prokhorovky sedm těžkejch tanků a medek nahoře na kopci. v další bitvě rušnou hned v první vteřině toptanky střed na opatství. v další bitvě jedou úplně všichni na jednu stranu. v další bitvě máme čtyři medka a jednoho skauta ani jeden z nich nejede na stranu, kde jsou potřeba, všichni jedou spolu na druhou. mě tohle úplně zabijí.

je to každým dnem horší a nemyslím si, že to je prázdninama. ta tragičnost je napříč celým věkovým spektrem. hrajou to lidi, který ani při třech tisících bitvách nenapadne si něco o hře přečíst, nevadí jim že jsou tragédi, nevadí jim že kazí hru ostatním

konec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mohu potvrdit...dneska super start...s prckama 23 killoušů za 4 hry...jen jedna prohra. Se Super náladou jsem vzal Object a vyjel s Pivasem do hry...Hanouja s Cokem to vzdali a normálně hru vypnuli....

No a dvě hry a dva losty.....

Nejhoší je, že je jedno jestli aktuálně potkáte ve hře BT2 nebo E100.....hrajou všichni stejně kvalitně.....nikdo nechce skillery...jen normálně uvažující hráče. Marný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn den dneska. Ulož.to stávkuje nebo co na hellshare de stáhnout jeden soubor za den (já jich potřebuju celkem13), polovina her na ploše nejde spudtit druhou polovinu mam projetou asi pětkrát a do toho všeho zjišťuju, že mi WoT přestává jít (už to pakonim i s IS-3) a ještě se mě snaží naštvat. Počítač ještě z vokna neletěl ale furt nevim proč... Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanar a prave v tomto robis chybu.. ked ides sam tam kde iny nie, tak je to samovrazda a nema zmysel (jedine ze mas nejakeho maxisuperzabijaka s extra dohladom (T40 kedysi napr.)... viem ze som oproti tebe ucho v pocte bitiek, ale skus hrat inak v tomto...

 

PS: neviem ako inde ale utok obranu obycajne vyhravam/e na vykillovanie

 

PS2: nech sa drzim topicu - vcera krasna hra, minutu pred koncom mal enemak T95 + E75 + A20, my 3 stroje.... a posledna padla A20 8 sekund pred koncom ... len som drzal palce nech ju skryvajucu dobehnu :)

Ale to já vím! Ovšem někdo musí bránit tam, kde nikdo nejede a přečti si co píše Nemesis a nebo jiní. Jezdí tam, kde nikdo neni. Mě nejde o to přežít ale být co nejvíc užitečný a to asi jsem, když mi EFR leze nahoru. Bitvu nevyhraješ když jedeš se stádem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...