Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

třeba tam nejeli pro nepřátelský artyny, ale jeli útočit na nepřátelský území, útoky v týlu jsou v encounter modu dost platný. navíc v encounteru se obsazování základny odpočítává mnohem pomalej, takže "okamžitý" přerušení není nutný. třeba ty medium tanky měly lepší nápad než ty, jen jste se vzájemně nepochopili. on si každej myslí, že medko = spoter, ale původní funkce medium tanku byla právě taková, že operoval hluboko nepřátelskýho pole

 

Co to tady meles ?Vis jak vypada El halluf ? Medka najeli dolu do udoli, kde po vozru stareho modu se snazili spotovat enemaky na druhe strane, jenomze je spotli nepratelske TD a drzeli je celou bitvu v sachu, navic tahle taktika spotovani ma smysl pokud mas artyny jenomze vyjmecne zadne nebyly, nakonec dve znich dostali, to nam opravdu velice v bitve pomohli obzvlaste, kdyz se jede mod na jednu vlajku, jestli premyslis obdobne no potes koste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdenku tentokrát s tebou nemohu souhlasit, navíc požadavek třídění hráčů podle výkonnosti je fakt nesmysl. Hráčů s ratingem nad 1500 je jen 1,8 % nad 1800 0,8 %

 

Tak já hromadný nesouhlas očekával :Smile_Default:

 

Nesmyl třídění by byl tak, jak uvádíš ty. Nepsal jsem nikde, ani ne v tomto tématu, že by to muselo být striktně dle současných EFR barviček. Protože by by ti nejlepší neměli s kým hrát. To je zřejmé.

 

Ale třeba by šlo rozdělit hráče dle jejich výkonnosti do několika skupin (4-5?) , s tím že ty krajní extrémy by se nemohly potkat a některé skupiny by se prolínaly. Ty nejlepší by měli podstatně vyšší zisky, aby horší hráči byli motivováni se stávat lepšími. Třeba.

 

Těch možnosti se nabízí řada. Jen chtít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tady meles ?Vis jak vypada El halluf ? Medka najeli dolu do udoli, kde po vozru stareho modu se snazili spotovat enemaky na druhe strane, jenomze je spotli nepratelske TD a drzeli je celou bitvu v sachu, navic tahle taktika spotovani ma smysl pokud mas artyny jenomze vyjmecne zadne nebyly, nakonec dve znich dostali, to nam opravdu velice v bitve pomohli obzvlaste, kdyz se jede mod na jednu vlajku, jestli premyslis obdobne no potes koste.

ty nepřátelský TDčka na klasickejch pozicích má stejnou šanci trefit artyna jako třeba sniper z druhý strany údolí. takže teoreticky by to smysl mít mohlo. a psal jsi, že se vydali najít nepřátelský artyny, tak jsem z toho usoudil, že byli mnohem hloubš v nepřátelským uzemí, a te´d zas píšeš, že je TDčka drželi v šachu.. když se člověk v medku vydá touhle cestou jako oni, tak se jedná o klasickej obchvat (za předpokladu že se dostane nahoru a udělá na jejich půlce mapy nějakej brajgl), kterej má často na výhru mnohem větší dopad než přímej útok na vlajku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice separovat hrace dle vykonnosti nejde, ale slo by to aspon podle toho vyrovnavat :Smile_blinky: . At si hrajou lamky s veteranama ale at to neni tym lamek vs team veteranu. To je na tehle hre to spatne

 

To je rozumný názor.+1

Kdyby to takto fungovalo, bylo by to fajn.

 

Ale dle mého soudu by to bylo taky, stejně separování hráčů dle výkonnosti, jen trochu jinak. Ale proč ne? To už je jen slovíčkaření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EFR 6020? Co to? To není možný získat! Ať jsem dělal, co jsem dělal, nejvíc mám kolem 2700 a to s tím tankem mám jen pát bitev!

 

No tak screen z té konkrétní bitvy nemám, ale sem tam se mi podaří nějakou takovou specialitku zachytit ;)

 

http://imageshack.us/photo/my-images/809/shot007y.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/515/shot006n.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je rozumný názor.+1

Kdyby to takto fungovalo, bylo by to fajn.

 

Ale dle mého soudu by to bylo taky, stejně separování hráčů dle výkonnosti, jen trochu jinak. Ale proč ne? To už je jen slovíčkaření.

a myslíš že odhlašováním něčemu takovýmu pomůžeš? :-D že si třeba někdo z WG pustí replay a řekne si "tyvole, támhle se nějakej Zděněk odhlásil z bitvy, určitě je celej nesvůj z toho nooba v X tieru, asi bysme měli začít dávat stejně skillu na obě strany"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Zoltar:

Hele netahej to do osobní roviny.

 

Zrovna jsem dohrál hru,kde náš Tiger II měl EFR 260! Jediná osmička v týmu. Na Ruinbergu dole, vjel hned na začátku mezi baráky na okraji mapy a zůstal tam bez hnutí celou bitvu. Jen točil věží. Krásná práce!

Radost mít takové spoluhráče v týmu. :Smile-angry:

 

Já měl AMX 13 75, 5 kills, takže jsem se mohl podělat a ***** platný.

Kdybych se odhlásil, tak nemám nyní tlak 180/250 a adrenalin by mi nestříkal z uší. :Smile_glasses:

 

Nejsem blbec, abych si myslel, že si kvůli mne sedne někdo ve WG na prd*l.

Odhlašuji se a bude to dělat dál. Jen kvůli sobě. Nestojím o podobné zážitky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já hromadný nesouhlas očekával :Smile_Default:

 

Nesmyl třídění by byl tak, jak uvádíš ty. Nepsal jsem nikde, ani ne v tomto tématu, že by to muselo být striktně dle současných EFR barviček. Protože by by ti nejlepší neměli s kým hrát. To je zřejmé.

 

Ale třeba by šlo rozdělit hráče dle jejich výkonnosti do několika skupin (4-5?) , s tím že ty krajní extrémy by se nemohly potkat a některé skupiny by se prolínaly. Ty nejlepší by měli podstatně vyšší zisky, aby horší hráči byli motivováni se stávat lepšími. Třeba.

 

Těch možnosti se nabízí řada. Jen chtít.

 

No právě chtít :) , ale tak jednoduché to fakt nebude, navíc WG má ten svůj debilní rating, který zohledňuje jen počet odehraných bitev, nikdy se nebude řídit podle ER ( který taky ukazuje nesmysly) , takže udělat smysluplný MM podle nesmyslných vstupů prostě nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Zoltar:

Hele netahej to do osobní roviny.

co? já se ti jen snažím říct, že odhlašování z bitvy je volovina. ale marně, jak vidím. vem si situaci, že budeme my dva v týmu jako jediný zelení, zbytek týmu by byl červenej. pěkně na prd situace, šance na výhru minimální, oba to víme, ale jelikož mám XVM, všimnu si, že jsi jedinej, s kým se bude dát spolupracovat. tak se teda budu chtít vydat stejným směrem jako ty, že spolu aspoň něco ustřílíme. a ty se najednou odhlásíš.. na koho pak budu víc nasranej: na toho nooba v top tanku, nebo na tebe, žes mě v tom nechal?

 

ale dělej jak uznáš za vhodný. já tě svým způsobem chápu, ale tohle tvý řešení se mi zdá dost radikální a nesouhlasím s ním. a nediv, že tě za to lidi budou reportovat nebo že dostaneš třeba i ban - ostatní totiž z toho tvýho odhlašování moc nadšený nebudou. možná bys měl dát fakt na mojí radu a začít hrát v četě, je to lepší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se začal odhlašovat z bitev...

 

---------------------

 

Prostě s těma lamkama hrát nebudu.

 

Nevím, jak se proti tomu jinak bránit a dát najevo nespokojenost s neskutečným úpadkem kvality hry jako takové. Módy to jen vystupňovaly.

 

Asi za to nesklidím obdiv, ale zkuste mne pochopit.

 

 

Případné námitky, že jsem sobec, atd, zcela odmítám, protože ta hra, kdy se odhlásím, je prohraná od začátku. Jen díky úrovni hráčů jako takových či hráčů s klíčovými vozidly.

 

Tak vážení máte možnosť sledovať ako Zdenek prijíma ponuku lorda zo Sithu a stáva z neho Dark_Zedef. :Smile-izmena:

 

Doteraz som ta mal za rozumného hráča so svojráznou písomnou argumentáciou. Takýto obrat a jeho obhajoba sa len tak nevidí.

 

Podla tvojich doterajších príspevkov ti na štatistikách a EFR hooodne záležalo.

Teraz si ta musím hodit do priatelov, aby som tvoj zošup k červeným mohol sledovať online.

Dôvody prečo sa tvoje EFR bude postupne znižovať už napísali viacerí. Pri tomto štýle "hrania" je to nevyhnutný fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co? já se ti jen snažím říct, že odhlašování z bitvy je volovina. ale marně, jak vidím. vem si situaci, že budeme my dva v týmu jako jediný zelení, zbytek týmu by byl červenej. pěkně na prd situace, šance na výhru minimální, oba to víme, ale jelikož mám XVM, všimnu si, že jsi jedinej, s kým se bude dát spolupracovat. tak se teda budu chtít vydat stejným směrem jako ty, že spolu aspoň něco ustřílíme. a ty se najednou odhlásíš.. na koho pak budu víc nasranej: na toho nooba v top tanku, nebo na tebe, žes mě v tom nechal?

 

Buď v této imaginární situaci naštvaný na koho chceš. Tvoje svobodná volba.

 

 

Avšak jediné správné, je být naštván na WG,které toto připouští.

 

Jak je možné, aby hráč s EFR 260 měl Tigra II a byl to top tank týmu?.Jak je možné, aby hráč s EFR 550 měl E-100. Něco je špatně. Hodně špatně.

 

Upřímně, zítra jedu do města, kde se zastavím pro Diablo III. Budou-li ho mít. To je jediné řešení. O prázdninách se nedá v denních a večerních hodinách prostě jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

jedu do města, kde se zastavím pro Diablo III. Budou-li ho mít. To je jediné řešení.

 

Zdendo pokud ti mohu trochu do toho kecat, rozmysli si to s tim nakupem D III jsou to opravdu vyhozene penize z okna, tahle hra si nezaslouzi nosit jmeno DIablo, byl to omyl Blizzardu ja uz to odinstaloval a prodal brrr ... radeji si pockam na Grim Down.

 

sry za off topik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď v této imaginární situaci naštvaný na koho chceš. Tvoje svobodná volba.

 

 

Avšak jediné správné, je být naštván na WG,které toto připouští.

 

Jak je možné, aby hráč s EFR 260 měl Tigra II a byl to top tank týmu?.Jak je možné, aby hráč s EFR 550 měl E-100. Něco je špatně. Hodně špatně.

 

Upřímně, zítra jedu do města, kde se zastavím pro Diablo III. Budou-li ho mít. To je jediné řešení. O prázdninách se nedá v denních a večerních hodinách prostě jezdit.

no někdo expí vysoký tanky kvalitou (hodně expů v míň bitvách) a někdo zase kvantitou (málo expů v hodně bitvách). dostat se na ně jde oběma způsoby. není možný někomu zakázat, aby se s malým skillem dostal na high tiery. lamky se na high tier tanky dostanou, když chtějí, protože jim to hra umožňuje. a hra dává všechny do bitev náhodně bez ohledu na skill. šance, že se tohle změní (třeba nějakým krokem od WG, rozdělování hráčů podle kvality, jak píšeš) je minimální. takže ve výsledku protestuješ proti samotnýmu principu hry, tudíž i proti hře samotný. ta hra zkrátka takhle funguje.

 

někdo se s tím smíří, nekdo hru přestane hrát a začne hrát třeba něco jinýho, někdo se začně odhlašovat.. a to odhlašování je podlě mně nejhorší. já kdybych došel do fáze, že bych z toho byl frustrovanej jako ty, tak se na to radši vykašlu a začnu hrát jinou hru, než abych s odhlašoval a kazil hru zbývajícím 14ti lidem v týmu. samozřejmě, taky mě sere, když mám top tank v týmu lamu, zanadávám si, ale co s tím udělám? nic. tahle hra už zkrátka taková je. nelíbí se ti to? nehraj to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdendo pokud ti mohu trochu do toho kecat, rozmysli si to s tim nakupem D III jsou to opravdu vyhozene penize z okna, tahle hra si nezaslouzi nosit jmeno DIablo, byl to omyl Blizzardu ja uz to odinstaloval a prodal brrr ... radeji si pockam na Grim Down.

 

sry za off topik

jo, taky bych doporučil spíš něco jinýho než diablo, ale to už záleží na něm, co ho baví hrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem využil volného odpoledne a dal si 13her. Půlku sám..pěkně prcky a pak četu obludy. Musím tu taky hodit pozitivní zprávu v době prázdninové depky :Smile_veryhappy: . Hrálo se krásně a lostnul jsem jen jednu hru, páč to jsem s S35 nestačil dojet ani tam kam jsem chtěl a pukali jsem 0:9.... Ale musím být dítě štěstěny, páč "materiálu" v kolech jezdilo dost. Naštěstí měli enemáci vždy o několik jantaříků víc. Co mě jen mrzí, je stále častější oslabování týmu afk tanky či boty. V jedné hře jsme měli dva afk, jednoho bota co jen otáčel věží a jednoho totální retarda co jezdil okolo kamene a celou hru do něj šil :Smile_Default: než ho sundalo enemy KV1. Sice jsem díky arty vyhráli, ale tohle musí WG řešit...kouknu na staty toho afk....měl zatím jen 5 her s A20...a ani jeden kill. Prostě jen vleze do hry a jde asi do kina. Tohle mě štve, páč to hrozně oslabuje tým a je to až neuvěřitelně sobecké.

Ale jinak krásný den...(jsem musel to sem napsat, páč je to tu aktuálě takové ponuré) :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohry se dnes jen hrnou. T 29 je poslední dobou čím dál horší. Dnes se nedařilo trefit cíl ani na 350 m a o poškození se nemá cenu zmiňovat. Sakra, jak to ty hráči dělají, že se jim tak daří a nebo kolik musí koupit goldů, aby se jim zlepšila přesnost. Jinak AFK stroje jsou ve hře relativně často, ale pokud jsem pochopil ze zdejšího fóra, tak je to asi menší zlo než odhlášení. Dnes jsem viděl max 2x AFK v jednom týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hrajou děti a hrajou

 

Bráníme Prokhorovku a oni prostě musí přejet přes trat aby ukázali jk jsou silní až nahoru. Ještě že ten maník v tigru neuměl napsat pro všechny. Protože permanentně hlásil nepříteli moji pozici, jenže nepřítel to naštěstí vidět nemohl

 

Edit: další hra opět. Tentokrát brutální vítězství a jen málo chybělo aby to bylo 14:-1. Jako 15:0 už jsem vyhrál. Ale hrát skore 13:-1 je kruté. Takhle to v posledních vteřinách dostal nějaký Panther. Upozorňuji že hraji S T54, takže žádné low tiery

Upraveno uživatelem Jakuza87
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...