Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

super, vykoplo mě to dneska z bitvy, rychle se zkouším nalogovat - hláška že probíhá uprava serveru - koukám na wot stránky, nic o tom, za chvilku zkusim znova, zase, tak se kouknu sem na forum zda to někdo nehlásl tady, nic, zkusim se připojit znova, už to jde.. ale samo až po těchdvou minutách.. takže doufám že tedka prohrajeme protože mít 3x nula expu fakt nechci...

 

edit:

 

Victory Mines

Battle 30. dubna 2012 10:51:23

Vehicle T20

Experience received 27 (x3 for the first victory each day) Credits received 1 249

 

Repairs: Vehicle T20 repaired successfully. You have spent credits: 8 325

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri a joe:píšu jen to,s čím mám dobré zkušenosti.Přijde mi,že vymýšlíte jak to nejde,než jak to jde.Trochu více optimismu.

 

Tak určitě máš pravdu v tom optimismu.

Kde ho brát, když je výsledek každé 3 bitvy odhadnutelný podle složení techniky a přítomnosti čet. Pak ten optimismus a pohoda co čiší z těch textů skoro v každé hře: noob team, idiots, dement, ******* atd. Další věcí je, že po určitých herních zkušenostech vím, že i celkem jasnou situaci vyřeší hra občas po svém: bulhar, cink atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dokud mám tank v základu,tak mám negativní win/lost.Po vyexpení a s posádkou na 100% se to začne otáčet ve prospěch win.Také se snažím jezdit ty lepší stroje,kde je lepší šance na ovlivnění bitvy.Klasika je třeba Marder.Nejsem masochista a chci si bitvu užít a být prospěšný týmu.Čety tolik neřeším.Ty tolik nerozhodují o bitvě.Horší jsou roty top tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes byl zajímavější den.

Na 5 winů jsem sice potřeboval 3 hodiny hraní (bitvy jsem raději nepočítal), ale pár drobnější úspěchů mám. Za rozstřílení skoro celého E75 Tigrem jsem byl označen jako hacrek. Takovou lamku jako jsem já to potěší i přes celkovou prohru. Další už velký úspěch s FT 17. V jedné bitvě jsem sundal dva Minimausy. Můj podíl poškození byl u jednoho 30% a u druhého asi 60% přesto prohra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že včera sem musel absolvovat nákupní den v supermarketech IGY a G-Globus s dcerou a maželkou. Po 5 hodinách sem měl z těch hadrů a bot už mžitky před očima a byl sem úplně apatickej a totálně vysílenej. Jak já to nesnáším, upadl sem do totální deprese a žena mně pak ještě doma zdrbla, že prej sem ztratil řeč a tvářím se jak vrah. Ještě, že byl 1.Máj to lásky čas, tak sem se fakt držel zpátky, přeci jenom 21 let manželství udělá svoje. :Smile_sceptic: .

Uklidnil sem se až večer u tanků i když win/lost 6/6 taky nic moc, ale přeci se člověk odreaguje od té blbé reality. :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem mě jednu super hru. pz4, mapa komarin. celkem 10 killů. 54 výstřelů, 43 zásahů. nakonec jsem zůstal sám proti KV se 100% a já měl už jen 8 HE nábojů a 50%. sejmul jsem mu ještě 50% ale pak už mě dal, s hečkama proti kvčku prostě člověk nemá šanci. výsledek i přes porážku 1013 zkušeností a 38000 stříbrných

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera dal první hru s IS-4, výhra, další hra a dalšívýhra (ta potěšila hodně, protože jsem se podílel na záběru základny na Himmelsdorfu za stavu 5:10, kdy to vypadalo na katastrofu). Pak ještě jedna výhra. Místo toho, abych skočil, tak jsem ve pýše vítěze pokračoval a nastala klasika mých her s IS-4 - 5 proher za sebou, ale jakých!

 

 

Bylo volno, děti doma, neskutečné věci jsem včera zažíval - typu všechny ostatní HT na Himmelsdorfu jedou do kopce, kde zakempí, na Opatství 3 M103 vjedou do středu mapy na to náměstíčku mezi budovami, odkud si celou dobu posílají vtipné hlášky, jak máme hrát, nějak jsme neposlouchali jejich moudrých a užitečných rad a prohráli jsme 5:15 atd. atd. :Smile-hiding:

 

 

Chtěl jsem si vylepšit průběžné skóre s IS-4, než se z ní stane desítkový tank, ale marnost nad marnost.

Ještě že mne průběžně Wolfram uklidňoval, jinak jsem snad hru odinstaloval. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super, vykoplo mě to dneska z bitvy, rychle se zkouším nalogovat - hláška že probíhá uprava serveru - koukám na wot stránky, nic o tom, za chvilku zkusim znova, zase, tak se kouknu sem na forum zda to někdo nehlásl tady, nic, zkusim se připojit znova, už to jde.. ale samo až po těchdvou minutách.. takže doufám že tedka prohrajeme protože mít 3x nula expu fakt nechci...

 

edit:

 

Victory Mines

Battle 30. dubna 2012 10:51:23

Vehicle T20

Experience received 27 (x3 for the first victory each day) Credits received 1 249

 

Repairs: Vehicle T20 repaired successfully. You have spent credits: 8 325

Včera mě to odpojilo za dobu co jsem to hrál aspoň 3x. Buď je to schválně, aby se snížil počet hráčů, protože je slabej server nebo jsou tam ignoranti, kterým je to jedno. Dva dny samá prohra, protože hraju blbě a ještě odpojování, který je pravidelný. To je libůstka téhle hry, že je v losu odpojení?(další možnost je, že je u mě něco blbě ještě kromě hraní).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že včera sem musel absolvovat nákupní den v supermarketech IGY a G-Globus s dcerou a maželkou. Po 5 hodinách sem měl z těch hadrů a bot už mžitky před očima a byl sem úplně apatickej a totálně vysílenej. Jak já to nesnáším, upadl sem do totální deprese a žena mně pak ještě doma zdrbla, že prej sem ztratil řeč a tvářím se jak vrah. Ještě, že byl 1.Máj to lásky čas, tak sem se fakt držel zpátky, přeci jenom 21 let manželství udělá svoje. :Smile_sceptic: .

Uklidnil sem se až večer u tanků i když win/lost 6/6 taky nic moc, ale přeci se člověk odreaguje od té blbé reality. :Smile-playing:

 

Ty jsi doopravdy vydržel 5 hodin nákupů v kuse s manželkou? V tom případě jsi Vzorný tankista:hrdina a máš můj nekonečný obdiv :Smile_Default: .

 

Jinak včera se docela dařilo, jen začínám pomalu věřit těm paranoidním předpovědím, že když WG nechce, nedá se vyhrát. Jak si jinak vysvětlit, že v jedné bitvě s Ferdou 8x vystřelím a 8x střela zmizí, repektive netrefím nic ani na 100m a za chvíli, po restartu hry se trefuji do kousků věže za kameny přes 1/2 mapy? No a ty prázdniny jsou peklo, jestli to takhle bude i v létě, dám si raději v rámci zachování duševního zdraví od WoT 2 měsíce oraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nic není.Já jednou musel jet nakupovat s mojí ženou a tchyní 8 hodin.Po pěti hodinách jsem vypadal jako robot,kterému dochází baterky a po osmi hodinách ze mě byla jen lehce manipulovatelná chodící troska.Pak jsem ještě cvaknul večeři.Nejhorší na tom bylo,že tchyně nešla na nákup,ale jen se podívat.Jak někdo chodí do ZOO,tak ona chodí do IKEA.Pokaždé,když má přijet,tak se sebepoškozuji,jen abych nemusel jet znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nic není.Já jednou musel jet nakupovat s mojí ženou a tchyní 8 hodin.Po pěti hodinách jsem vypadal jako robot,kterému dochází baterky a po osmi hodinách ze mě byla jen lehce manipulovatelná chodící troska.Pak jsem ještě cvaknul večeři.Nejhorší na tom bylo,že tchyně nešla na nákup,ale jen se podívat.Jak někdo chodí do ZOO,tak ona chodí do IKEA.Pokaždé,když má přijet,tak se sebepoškozuji,jen abych nemusel jet znovu.

OMG 8 hodin, tak to se Ti nedivím, že si vymýšlíš neduhy, to bych si snad vymyslel i rakovinu abych tam nemusel. :Smile_teethhappy:

V IKEA sem byl jednou se známým co sháněl nějaké matrace a ty hordy ženských co se tam přehrabovali v nějakejch krámech to byla hrůza, nepřítomný pohledy a pořád si něco mezi sebou mumlaly asi nějaká zaříkávadla či co? :Smile_amazed:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo.Ikea je jak bláznivý bludiště z polskýho hororu.Samý indický a pákistánský krámy,různý prolízačky a zkratky(stane se ti,že když si myslíš,že jsi na konci,tak zkratkou se dostaneš na začátek).V půlce si můžeš dát masový koule Mölström a otrávit se z nekonečnýho kafe.

Ve finále zjistíš,že kancl.židle za kterou si dal před týdnem 1999,-Kč teď stojí v akci 299,-Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KV-3 je nepoužitelná plečka. Než se kamkoli dohrabe, schytá 4 rány od neviditelných nepřátel, když už trefí, tak cinká, HEčkama cinká i IS-4 ... losy má neuvěřitelně krutý. win/lost 3/12, jestliže má člověk takovouhle smůlu na tým, nedivím se, jak rychle se ten stroj zprotiví, po patchi letí rovnou na smeťák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za tři dny mi končí prémko a po 13 měsících placení už WG nedám ani korunu. Ta hra je totálně sprasená.

Mám fotku, pak jí sem dám...s ferdou..každá strana 6 artyn...další hra....dám 7 hitů a jen 3 dají dmg...vše do JS4 a ty hity stáli win....další hra s ferdou ...penetruje mě všechno i do čelnáho pancíře..E50, T59, PII.....to nikdy nebylo. Dojebali dmg, výdrž pancíře a MM.

Rozčiluju se, páč za tu hru PLATíM. Tak se rozčilovat nebudu. Páč jim nedám ani korunu.

Je to zabugovaný hnus. Zlatá beta. To se ani nedá srovnat....ty časy.

Ale mám jednu 100% jistotu...lepší už hra nebude...každým pečem do prasí více a více....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní den překvapil. Dvě bitvy ze tří jsem byl v top třídě. Tím pozitiva končí. Třeba T20. Top stroj co trefí každou 3 ranou a pouze jednou z těch tří poškodí je bída. Tiger byl zas tragicky náchylný na poškozování důležitých modulů. Top stroj co nemá velitele a periskop toho moc ke konci bitvy nevidí, když už není moc týmových hráčů. Dnes se tedy nedařilo a kupodivu za většinou není MM. Své spoluhráče jsem v duchu politoval.

 

PS: S tím, že jde hra pomalu do kytek jak píší ostatní bohužel souhlasím. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si zatím stěžovat nemůžu. S IS-3 sem si udělal tankistu 1.třídy, když sem asi tři minuty držel E-75 (měla půlku života a taky sem jí dorazil) 2x T34 (dohromady sem jim dal asi tři rány, tedy poškození něco okolo 1000hp) a IS-3 (tu sem střelil jednou). Jinak potom co mě sundali sem se musel dívat jak to dopadne. Vyhráli sme, ale byl to nervák. Poslední kill padl 3 sekundy před koncem bitvy. A to jenom díky tomu, že nepřátelé bonzovali kam se Pershing schoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já betu nezažil, takže "naštěstí" nemám s čím srovnávat, jenom sleduju, že do toho sedmýho tieru je to čím dál víc nehratelný. Prostě humus, MM nedá ani jednou za 5 her vyrovnanou bitvu, kde by byla půlka šestek a půlka pětek...radši to rychle někam prdnout. Já do toho nedal ani korunu a jestli někdy dám, tak jen na stání v garáži až bude nějaká akce. Pravda, že ty nesmyslný hity za 0, odražený střely po kterých zůstávaj díry, účinost HE tak směšná, až bych brečel. Ale svý pozitiva ta hra má. Artyny :Smile_teethhappy: Semtam se i najde týmový hráč, se kterým si tu bitvu člověk užije a taky velkej výběr tanků.

 

S IS jsem teď měl jedinou bitvu, kde jsem byl top, jinak tak 3 desítky nejsou problém. S tím prostě nejde nic dělat s pene 175 :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...