Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Mno ja furt dostavam nejake goldiky a ani nepatram za co vlastne, tak hluboce je mi WoT u zadku. Nicmene dnes me Blinfort v cete praxi ubezpecil (bez TS) ze to muze vyhrat i jeden kvalitni akcni hrac......ale musi byt fakt dobrej! Pro nas ostatni je to loterie cim dal vetsi.

co se ti na tom nelibilo Satane? to by me celkem zajimalo....ale jinak dobrou noc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri37: tak jestli potrebujes 15 her k tomu, abys vyhral a byl na XP do 10 mista, chybu hledej u sebe :facepalmic:

Být do 10 místa není až tak těžký, jako vyhrát. V tomto případě se náhodou prostě vyhrálo až na 15 pokus.

 

Včerejší bitvy: výhry - 15:4, 15:11, 15:12, prohry 5:15, 10:15, 6:14, 5:15, 9:10 cap, 6:15, 10:15, 9:15.

Pokud zabiju průměrně 6 enemáků na bitvu, tak budu vyhrávat.

Dělám si srandu, tak se ty výsledky nedají vykládat, ale fungovalo by to :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma výhrama, zvláště při solo hraní, je to loterie neskutečná, navíc čím dál méně ovlivnitelná jedním hráčem. Jak si jinak vysvětlit tu serii her, kdy jeden den mám Win cca 75% + a další den stěží 30%? PC, technika ,ruce i oči pořád stejné. Jednou jsme i udělali pokus se synátorem- po 14 bitvách, kdy byl Win zoufalých 28% jsem předal účet synkovi. Odehrál dalších 20 bitev a Win se posunul na "úžasných" 35%, takže asi tak.

WoT už beru jen jako relax na pár her, když je nálada. Zadarmo na pobavení pořád dobré, aľe peníze si za tuhle "kvalitu" nezaslouží, bohužel......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

totalni demence dneska...win 40%..neslo udelat nic..expim amx30 a porad s desitkama ze 20 bitev 4 na topu...samo ze v desitkach nase topky vzdy kosoctverci..3x jsem se vysplhal na 50% ale hned na to prohry..proti nam poslednich 6 bitev fialove cety na topu a u nas ***********. 5(slovy pet )10kovych ht dohromady 270dmg..wtf delaji si ze me srandu nebo co to jako ma byt???..opet se serb ozral a seslal na me retard auru??nebo opice dostali v zoo nove kompy??

 

edit: a mapy porad jen kharkov,stalingrad,skryta vesnice,stalingrad,kharkov a dokola....fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fuuuuuuuuuuuuuuuuuu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edit: a mapy porad jen kharkov,stalingrad,skryta vesnice,stalingrad,kharkov a dokola....fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fuuuuuuuuuuuuuuuuuu 

Co bych za tyhle mapy dal, já furt hraju blbou malinovku se 3 artynama na každý straně. Hrozná zábava v HT...

 

abych nespamoval, včera nejhorší RNG jaký si vůbec pamatuju. V jedný hře jsem s KV2 vystřelil celkem 10x na vzdálenost 100-150 metrů na Firefly, ISko, nějakýho shermana a nějaký německý VK... trefil jsem jednu a to za 33 dmg dorážku, když nebyl zaměřovač vyplněnej tankem alespoň z 80% tak nebyla šance trefit. 7 z toho bylo premium AP, k tomu prémiovej spotřebák a byla to prohra za -80k s prémium účtem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Došel jsem k novému náhledu na hru. Prodám všechny tanky mimo prémiáků a koupím si dvě medka a budu se bavit bez ohledu na statistiky, týmy, veřejné mínění, atd. E-50 mě neskutečně baví i když ty výsledky nejsou nic moc ale, baví. A to je princip, musí to bavit. Konečně jsem to zase našel.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za prvé, moc se mi zamlouvá věta co má HBJ v podpisu  :-D  u statů a zadruhé, proč do něj šijete, že si hru "nastaví" dle svého tak, aby jej bavila? Klidně ať si prodá třeba všechno a jezdí jen s BT2. Kucíí je to jen hra a když člověk hraje slušně, schválně to nekazí druhým, není tedy sobec, tak si může hrát s čím chce. Chápu, že mnoho hráčů jsou tak pohlcení WOTem, že ztrácí soudnost a posuzují hráče dle výše třídy stroje v garáži. Ale chlapi, o tom to přece není. Většina zkušených hráčů si vždy najde své oblíbence a s těmi hraje. Já v posledních měsících hrál jenom s Hellcatem, Pz38, E4 a na zbytek jsem kašlal. To, že mi(všem) vždy oblíbené kousky po čase WG nerflo je věc jiná, ale fakt mi nejde narozum, proč je HBJ fňukna. Navíc si nechal stroje, které nejsou zrovna v TOP seznamu. Lítat po mapě proti desítkám s E50, není zrovna easy záležitost. Ať je HBJ jaký chce svéráz, tak zrovna teď jste tu fňuknu netrefili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, proč hrát stroje z donucení? Mám ještě pořád nějakou tu pauzu, ale taky jste si určitě všimli, že hraju jen s určitými tanky, protože mě to prostě baví s nima hrát. Někdo mi minule psal, že kdybych hrál tanky, které jsou horší, tak bych neměl nějaké to čísílko. Ale proč bych je měl hrát, když je to nuda?  :-D A poslední měsíce mě u té hry vlastně držela jen četa těchto určitých tanků, protože to dokáží ovlivnit a není nad to rozsekat všechno co přijde pod ruku v četě. A klidně řeknu, že mám jen ,,OP" tanky jak se to často říká, ale mě je to jedno :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, proč hrát stroje z donucení? Mám ještě pořád nějakou tu pauzu, ale taky jste si určitě všimli, že hraju jen s určitými tanky, protože mě to prostě baví s nima hrát. Někdo mi minule psal, že kdybych hrál tanky, které jsou horší, tak bych neměl nějaké to čísílko. Ale proč bych je měl hrát, když je to nuda?  :-D A poslední měsíce mě u té hry vlastně držela jen četa těchto určitých tanků, protože to dokáží ovlivnit a není nad to rozsekat všechno co přijde pod ruku v četě. A klidně řeknu, že mám jen ,,OP" tanky jak se to často říká, ale mě je to jedno :-D

Martene myslim ze u tebe je uplne jedno s jakym tankem hrajes :-) ...v tvych rukach bude kazdy tank OP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodej Tetrarcha byla má jedna z největších chyb...a teď to jde napravit.

 

Začalo to 1/10 výhry. Tiger P - cink T71, Tiger II vana, T-43 zezadu, KV-2 ... 2x jsem pak probil. První bitva T49 Ensk... blik, schovám za barák a artina... T49, vyjedu zpoza rohu a on tam Borsig. Trefil mě. Doměřuju na max a netrefuju...

 

Myslím, že Tetrarch bude má poslední aktivita na nějakou dobu, protože tu hru poslední dny totálně neovládám. Skoro mi až přijde, jako by proběhl zase nějaký nerf přesnosti, protože se mi obecně za poslední dny zhoršilo % zásahů a začal jsem více cinkat v důsledku RNG či splašených střel. Samozřejmě situace kdy se s 263 nalepím na E5 a 2x jí cinknu poklop zatímco on mě APčky probíjí natočený mantlet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojono, pětinásobky, pár náhodnejch postřehů.

 

Všechny AMX 30 střílí HEAT, potkal jsem cca 10 a víc AMX, všechny do jednoho HEAT na všechno.

Nakonec jsem neodolal a koupil IS2 Berlin abych potrénoval posádku pro IS3, parádní volba, dal jsem zatím jen 2 hry, ale 2600 average dmg a za 1400 base exp prej není ace tanker...

T32 je pořád totální odpad !

S vyjímkou pár her, všechno 15>4, 15<5 a podobně.

 

A pak kapitola sama pro sebe ... Pokoušel jsem se udělat tu misi s arty kde je třeba zabít nepřátelskou arty:

Opět jsem si potvrdil že arty je totálně nesmyslná třída, vymyšlená totálními ***** pro totální *****

Skill má naprosto minimální vliv na výsledek her v arty, vše záleží na RNG

Arty assistance mod je nehorázná věc, co vše se s tím dá trefit... to pomalu není mód, ale cheat. Jediné "artysafe" místa jsou za barákama nebo opravdu vysokejma šutrama, všude jinde arty battle assistant dosáhne

Pokud máte misi na zabití enemy arty, tak máte speciální Serb auru, která neumožňuje enemy arty trefit. S tou kopou ***** (sedmičková lorraine artyna) jsem hrál 18 her v kuse... 8 krát jsem měl plně doměřenou enemy arty v zaměřovači, pokaždé RNG řeklo "**** you" a letělo to úplně mimo, ostatní tanky vpohodě, ale arty ani za boha.

Jak to vypadalo po těch 18 hrách:

 

 

33mwxlk.jpg

 

 

 

Pak jsem to radši vzdal a šel jsem hrát normální tanky, s nima jsem alespoň vytáhl statistiku na nějakejch normálních 3k WN8 ... ale to RNG při hraní arty, jak to může někdo dobrovolně hrát mimo mise? Nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jenom tenhle... Jenom nechápu, jak se taková jelita dostala až na nejvyšší tiery. S mým Ferdinandem jsme lacinou kořistí, přiřítí se formule s ráží větší než já, polovičním reloadem a je vymalováno, podpora od spoluhráčů žádná. Také mám podezření, že moje střely létají oklikou přes bermudský trojúhelník, kličkují a mizí, popř. neprostřeluji poklopy, asi tam mají navařené extra pláty. Každopádně to začíná být nezábavné, což je škoda, trochu vyrovnanější MM by neškodil, hry by byly zábavnější pro všechny a o to přece jde, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo :-)

 

Mise dokončena!
Odměna:
Vozidla přidána: Tetrarch
Stání přidána: 1
 

Jinak u mě to byla neskutečná procházka...

 

První část (15x win v top 10): 17/21 (81.0%), WN8: 1 753 (hlavně Matilda BP, expím new posádku)

Druhá část (50k exp v top 10): 13/18 (72.2%), WN8: 2 319 (T5-T8)

Třetí část (výhra v top 10): 1/1 (100.0%), WN8: 6 007 (T4)

 

Sumasumárum: 2 dny, 40 bitev a Tetrarch je doma.

 

Zlomte vaz :thumbsup:;-)

 

PS. A to jsme s rodinkou na hotelu docela makali: prohlídka Moravského krasu (Macocha, Punkevní jeskyně), ZOO Brno, plavba po Brněnské přehradě, každý den plavání a nějaká společenská akce (2x hokej na baru :-D). Tady v Blansku je teď super počasí, akorát je tu hrozně pylu, všude žluto, i místní se diví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...