Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ja prave kvuli tem upravenym uhlum vepredu na vezi T-54 naposledy prodal, pokud je to tak, ze to tam fakt prochazi, tak to je samozrejme zklamani.

 

Cili na desitce spis 140, nez 62A? Armor inspector mi hlasi, ze veze maji tvrde zhruba stejne a kdyz si odmyslim ty kopulky nahore, tak mi z toho vychazi dva podstatne rozdily, vyssi DPM a ten 1° deprese navic.

 

Je tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, houfnice jsou občas peklo... Jak se trefí tak je zle. Včera mi ji do veky 36 bouchnul Hetzer za nějaké šílené číslo taky. Ale vozit ji na LT tohoto tieru, pobavilo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera 20 bitev, utrpěl jsem Win 70% takže teoreticky spokojenost. Prakticky- oprášil jsem T30 ,dal 12 bitev, kdy byly  losy téměř samé desítky, sem tam devítka či osma. Z těch 12-cti bitev byly pouhopouhé 4 bitvy  delší než 6 minut, zbytek byl rozhodnut buď tak nebo tak už po prvních 3-4 minutách. Nemůžu si pomoct, ale takhle si  zábavu nepředstavuju :confused: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, houfnice jsou občas peklo... Jak se trefí tak je zle. Včera mi ji do veky 36 bouchnul Hetzer za nějaké šílené číslo taky. Ale vozit ji na LT tohoto tieru, pobavilo :-D

Jestli tě střílel nahoru do věže, tak overmatch. IS-3, jako jiný tanky, se hrou jenom na blbost nepřátel, kdo ví, kam střílet, tak tě dá na overmatch vždycky a to už s kanónem 60mm a výš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tě střílel nahoru do věže, tak overmatch. IS-3, jako jiný tanky, se hrou jenom na blbost nepřátel, kdo ví, kam střílet, tak tě dá na overmatch vždycky a to už s kanónem 60mm a výš.

Já nepsal o IS3 ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v podvečer proběhl stream s martym a bykem, jen tak pro zajímavost :smile:

 

http://www.twitch.tv/marty_vole/b/579763595

....si děláš srandu, místo abych si šel lehnout, čuměl jsem na to do 2h do rána a vstával v 5h.... myslel jsem , že se k něčemu přiučím, ale je to přesně o tom, jak jsem to prostě psal a vypozoroval jsem...to rozhodnutí, kdy a co udělat...takže jsem se vlastně nic nového nepoznal a utvrdil jsem se v jednom, že budu stále lama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...