Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zajdi si na :             http://www.vbaddict.net/wotstatistics.php 

 

Stáhni si  WOT Statistics (~35 MB). Nainstaluj a nechej načíst dossiers soubor          

C:\Users\Jméno\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\dossier_cache

 

Tam najdeš všechny sestřelený tanky. Artyny si jenom sečti.Třeba pomocí exelovské tabulky.Artyny si mužeš opsat třeba z obrázku který jsem postl o něco výš.Jsou tam všechny které se va hře vyskytují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abyste mi furt nenadávali, že jsem negativní a že mě hra nebaví a že toto a nebo hento, tak tady je vidět, že to s T40 jde i proti tieru 6 ale prostě Chacharkov je příliš. Tam to nejde ani dost blbě, tam to nejde vůbec !!! Jednou za čas mám kliku a něco tam dám ale to je jak kapka v moři.

 

[/url]">http://http://postimage.org/'>shot_052.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem dnes začal hrát, tak prvních 15 her naprostá krása. 4 000 avg. dmg. a Leošem, 5,5k wn8 a zničeho nic se vše obrátilo proti mě a nebyl jsem schopný zahrát nic... Nakonec musela zasáhnout vyšší moc v podobě T110E5 a FV215b, kterými jsem to skoro spravil. Poslední hry jsem hrál konečně s Fraghunterem, kterému se omlouvám za občasné lamení. Ale 75% výher za dnešek beru :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem dnes začal hrát, tak prvních 15 her naprostá krása. 4 000 avg. dmg. a Leošem, 5,5k wn8 a zničeho nic se vše obrátilo proti mě a nebyl jsem schopný zahrát nic... Nakonec musela zasáhnout vyšší moc v podobě T110E5 a FV215b, kterými jsem to skoro spravil. Poslední hry jsem hrál konečně s Fraghunterem, kterému se omlouvám za občasné lamení. Ale 75% výher za dnešek beru :smile:

 

Jojo, mně se omlouvej :D s 215b jsi končil pravidelně na 5+k dmg jak nic a já s IS-7 lamil = 2-3k dmg .. 3x ding Pattona, který byl na ránu na Dolech a epic fail při couvání na Vichřici, kdy si kvůli mě umřel byl vrchol všeho :)

 

Občas se až divím co neprostřelím a soupeř naopak .. silně uvažuju o full gold provozu, na účtu 32+M, tak proč nakonec ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Zdar všem. V neděli večer a v noci jsem zahrál 20 bitev a dělal jsem si u toho takový malý přehled. Nezajímalo mě W/L ale jen průběh a kvalita bitev. Za dobrou bitvu jsem si zadal takovou, která měla konečný výsledek min. 10:15, trvala delší dobu a bylo pořád o co bojovat. Pak jsem si hodnotil bitvy, kde bylo rozhodnuto po 2-3 minutách .Vyšlo mi to skoro přesně na třetiny :

1/3 bitev - dobrá hra, prohra nebo výhra

1/3 - šílená prohra

1/3 - šílená výhra

V hodně  případech vůbec nezáleželo, co jsem zahrál, moje výsledky se pohybovaly různě mezi extrémy , nezávisle na W/L             a) nejlepší v týmu na dmg, killy  x  b) uhráno úplný ho..o. Takže se mi třeba opravdu povedla bitva- prohráli jsme a naopak. Samozřejmě byly hry, kdy jsem zahrál dobře a byla výhra, nicméně mám stále větší a větší pocit, že plno věcí jde mimo mne.

Je to prostě hra plná náhod a losů. Začíná to tím, že vám WG přidělí nějakou mapu, podle vašeho vkusu dobrou nebo špatnou. Pak následuje los MM a poté dostanete nalosováno 29 dalších hráčů, v extrémních přídadech 29 enemies. Skončí odpočet a všichni se vydají jedním směrem, nastává první rozhodnutí, jet za nimi, nebo zkusit chvíli podržet tu druhou stranu a udělat tam vola. Nebo, jakým koridorem se vydat, jo asi tímhle jsem MM-2, pojedu tudy, tady ty HT vyšší tiery nejezdí. Chyba, jsou tam skoro všechny. Nebo, pojedu tudy, jsem na topu a tady se to rozhoduje. Taky ne, enemies proráží po chvilce na druhé straně. Nebo taky, není to dobrý, zůstanu poblíž základny a pak rozdám aspoň dmg, taky ne, tým jede dopředu a nějakým zázrakem vyhrává. 

Nebo, chci vystřelit, spoluhráč do mě zezadu strčí, jsem HT, za mnou další tři tanky, před námi dva, zkusím vyjet zpoza kamínku a prorazit to, ostatní pojedou za mnou, taky omyl, jsem zase za vola.  Atd, atd. A do toho všeho vstupuje faktor RNG a spoting.

Když se tohle všechno sejde, tak je to fakt pr.el. Jedno jestli W/L.

 

Jsou hry, kde to záleží plně na vás, třeba šachy. Pak poker nebo člověčenezlobse a nakonec týmová hra jako je např. fotbal.

Wot bych hodnotil jako mix posledních dvou variant. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí mám to štěstí, že jsem ve skupině vyvolených, kterým je jedno, jestli hrajou šachy, fotbal, člověče, nebo tanky. Obvykle jsem vždy mezi nejlepšími a vyhrávám. Svým způsobem je to nespravedlivý, ale na druhou stranu, když přemejšlim, co neumim, tak je to vaření a domácí práce - kde se vztekám podobně, jako Kanár u tanků (přidělat kliku je horor na několik perných hodin). Daleko rychleji pochopím, proč prohraju v tancích dvě bitvy za sebou, což se mi nestalo od 1972, kdy jsem byl hluboce dojat vojenským převratem v Ghaně, kdy byl svržen premiér, než abych pochopil, jak mám přidělat obraz na stěnu, aby nebyl nakřivo, nebo abych neulomil vrták na dřevo, při vrtání do zdi (stalo se mi nedávno). Jelikož by se švec měl držet svého kopyta, volám si raději často hodinového manžela a hraju hry, počítačové, deskové, nebo míčové.

Zrovna včera se mi zase dařilo, sice to nebylo tak jednoduchý jako v četě a pokles byl znát, ale 15z22 je lehký nadprůměr toho, co mě jako výsledek uspokojí. A jako nadplán jsem dokonce vyhrál čtyři rallye ze čtyř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Zdar všem. V neděli večer a v noci jsem zahrál 20 bitev a dělal jsem si u toho takový malý přehled.

a není to zbytečnost?

 

 

V hodně  případech vůbec nezáleželo, co jsem zahrál, moje výsledky se pohybovaly různě mezi extrémy , nezávisle na W/L             a) nejlepší v týmu na dmg, killy  x   B) uhráno úplný ho..o. Takže se mi třeba opravdu povedla bitva- prohráli jsme a naopak. Samozřejmě byly hry, kdy jsem zahrál dobře a byla výhra, nicméně mám stále větší a větší pocit, že plno věcí jde mimo mne.

 

úhel pohledu...čti...lamí nebyl schopný zahrát nic

Když jsem dnes začal hrát, tak prvních 15 her naprostá krása. 4 000 avg. dmg. a Leošem, 5,5k wn8 a zničeho nic se vše obrátilo proti mě a nebyl jsem schopný zahrát nic... Nakonec musela zasáhnout vyšší moc v podobě T110E5 a FV215b, kterými jsem to skoro spravil. Poslední hry jsem hrál konečně s Fraghunterem, kterému se omlouvám za občasné lamení. Ale 75% výher za dnešek beru :smile:

Tak takhle si představuji, když to člověku nejde...28 bitev 75% vítězství a wn8 4960....

 

 

 Je to prostě hra plná náhod a losů. Začíná to tím, že vám WG přidělí nějakou mapu, podle vašeho vkusu dobrou nebo špatnou. Pak následuje los MM a poté dostanete nalosováno 29 dalších hráčů, v extrémních přídadech 29 enemies. Skončí odpočet a všichni se vydají jedním směrem, nastává první rozhodnutí, jet za nimi, nebo zkusit chvíli podržet tu druhou stranu a udělat tam vola. Nebo, jakým koridorem se vydat, jo asi tímhle jsem MM-2, pojedu tudy, tady ty HT vyšší tiery nejezdí. Chyba, jsou tam skoro všechny. Nebo, pojedu tudy, jsem na topu a tady se to rozhoduje. Taky ne, enemies proráží po chvilce na druhé straně. Nebo taky, není to dobrý, zůstanu poblíž základny a pak rozdám aspoň dmg, taky ne, tým jede dopředu a nějakým zázrakem vyhrává. 

Nebo, chci vystřelit, spoluhráč do mě zezadu strčí, jsem HT, za mnou další tři tanky, před námi dva, zkusím vyjet zpoza kamínku a prorazit to, ostatní pojedou za mnou, taky omyl, jsem zase za vola.  Atd, atd. A do toho všeho vstupuje faktor RNG a spoting.

Když se tohle všechno sejde, tak je to fakt pr.el. Jedno jestli W/L.

 

Jsou hry, kde to záleží plně na vás, třeba šachy. Pak poker nebo člověčenezlobse a nakonec týmová hra jako je např. fotbal.

Wot bych hodnotil jako mix posledních dvou variant. 

Jinak s tímhle souhlasím...z toho by se jeden po....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si pomoci, ale super_jerk by měl začít dráhu spisovatele :)

(omlouvám se za OT )

Jojo, souhlasím, můj nejoblíbenější autor zde. A mám radost, že už má zelenou reputaci :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí mám to štěstí, že jsem ve skupině vyvolených, kterým je jedno, jestli hrajou šachy, fotbal, člověče, nebo tanky. Obvykle jsem vždy mezi nejlepšími a vyhrávám. Svým způsobem je to nespravedlivý, ale na druhou stranu, když přemejšlim, co neumim, tak je to vaření a domácí práce - kde se vztekám podobně, jako Kanár u tanků (přidělat kliku je horor na několik perných hodin). Daleko rychleji pochopím, proč prohraju v tancích dvě bitvy za sebou, což se mi nestalo od 1972, kdy jsem byl hluboce dojat vojenským převratem v Ghaně, kdy byl svržen premiér, než abych pochopil, jak mám přidělat obraz na stěnu, aby nebyl nakřivo, nebo abych neulomil vrták na dřevo, při vrtání do zdi (stalo se mi nedávno). Jelikož by se švec měl držet svého kopyta, volám si raději často hodinového manžela a hraju hry, počítačové, deskové, nebo míčové.

Zrovna včera se mi zase dařilo, sice to nebylo tak jednoduchý jako v četě a pokles byl znát, ale 15z22 je lehký nadprůměr toho, co mě jako výsledek uspokojí. A jako nadplán jsem dokonce vyhrál čtyři rallye ze čtyř.

 

Umět ještě vařit a přidělávat kliky, tak už by to s tebou bylo dočista k nevydržení. Takto jsi ještě snesitelný, člověče je pro děti, šachy od propadnutí texas hold em nehraju, fotbal je sport pro herečky, i když sám hraju prales for fun, a ty tanky, tak tam máš ten metál jistý:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to zní trošku divně, vím.. Jde mi jen o to, že jsem krásnou sérii, kdy mi šlo všechno od ruky a pak bum a kvalita her šla rapidně dolů. 

neber to nějak, že se chci špičkovat.jednou jsem taky reagoval(na tebe jsem nereagoval už) na Zvedáka a bylo z toho úplně něco jiného, když psal , že mu to nejde wn8 přes 3000 awin přes 65%...že bych to chtěl taky někdy okusit, to že by mi to tak nešlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes super start, 12x lost v řadě, nakonec jsem to udělal alespoň takhle a dnes mám konec:

Wins/Battles (%):   20/40 (50.0%)
Efficiency/WN8:     2 166/2 667

 

Těch 12 lostů v řadě mne potkalo na aktuálně expených strojích = jezdím pouze dvojnásobky na T69, Auf. Panter, Chafee - vše jsem jel do prvního winu.

Pak už jsem se zase jen bavil s T-25 a KV-220 a duševně jsem se připravoval na zítřejší akci TOG II* :-)

 

Poslední win s Chafee Sportem si už pár dnů šetřím, asi na čtvrtek. Pro mě je lepší dát si s tím "akčním" PÚ čtvrteční odpoledne/večer než víkend, páč z posledních několika víkendů by člověka pravidelně trefilo :wallbash::laugh:  Dřív jsem měl asi o víkendech štestí na losy - ostatní "brečeli" a já se smál... Asi jsem se smál moc nahlas a mám to zpět :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozjel jsem Chafee lajnu. No, ač se snažím spotit jako divý a mám tam 4 skillovou posádku z Hellcata, nedaří se mi dostat nad 500 dmg spotem. Když nepočítám dmg díky shozeným pásům. Krom Malinovky a Prochorovky se mi to prostě nikde jinde nepovedlo. Spot místa jsem znal. Ale dnes je už nedokážu najít. Ať spotnu co chci, naši jsou tak blízko, že mi to žádný zásluhy nepočítá. Aneb opravdu férový způsob odměn pro scouty... už dopředu vím, že na dané mapě budou mé snahy a výsledky opomenuty. Tím pádem se přepíná myšlení na "hledej místo, kde dáš alespoň minimální dmg"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozjel jsem Chafee lajnu. No, ač se snažím spotit jako divý a mám tam 4 skillovou posádku z Hellcata, nedaří se mi dostat nad 500 dmg spotem. Když nepočítám dmg díky shozeným pásům. Krom Malinovky a Prochorovky se mi to prostě nikde jinde nepovedlo. Spot místa jsem znal. Ale dnes je už nedokážu najít. Ať spotnu co chci, naši jsou tak blízko, že mi to žádný zásluhy nepočítá. Aneb opravdu férový způsob odměn pro scouty... už dopředu vím, že na dané mapě budou mé snahy a výsledky opomenuty. Tím pádem se přepíná myšlení na "hledej místo, kde dáš alespoň minimální dmg"...

A proč myslíš, že dali teď do hry ty nové lehké tanky se strašlivými děly? :thumbsup:  Aby se hrálo s celkem zbytečnýma LTéčkama, než se dohrabe k pořádnému dělu a pak už to není žádný spoter ale přepadový tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...