Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera četa na poblicu, katastrofa. Prohry, v třetině hry 2-6, 3-9 a podobné chuťovky, fakt nechápu systém losování. Nebo těch rudejch perdelí valem přibejbá a jsou tupější a tupější. Bo co dokážou dělat ,,tzv. hráči,, s devítkama, je tristní pohled. Hnus velebnosti.

Kdybys videl me v sobotu s devitkou! Ani vystrel, ani spot, nechtene jsem se utopil a vyhral :devil:  Moje asi nejpovedenejsi bitva vsech dob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem nepsal nic o poškození, já jsem psal, že bounce HE střely je nesmysl, pod extrémním úhlem ano, ale ve hře dáš bounce HE i pod úhlem, pod kterým by se odrazit neměla

Tak hlavně, ať se v tom zase nezačnou vrtat. Pamatuju jeden čas, kdy mi např. po jednom zásahu HEčkem od artyny lehli 3 členové posádky a 2 moduly najednou :confused: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Infarkt. Moc děkujeme, dementní Jacksone th_smile2MONKEY.gif Ten idiot zbyl poslední a vyjel na přejezd v posledních cca. 4 vteřinách, že nás zresetuje- na obsazení zbývalo 30 sec. a on tam přesto vjel. Jejich AMX 12 na něj hulákala " STOP " , ale neposlech. Ode mě za 503 HP, Chall ho dorazil v čase 0 : 00 th_bigsmileMONKEY.gif

 

infarkt_na_cest_1.jpg

 

infarkt_na_cest.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera vyexpen a zakoupen Centurion 7/1. Poslední hry s Centurionem byly naprostý očistec, neustále proti X, nebo prohry o deset tanků. Jinak je Cent dobré vozidlo, hlavně s ním nikdy nebojovat na rovině.

Včera jsem měl dobrou bitvu s Ferdinandem, na ENSKu se postavím do té dlouhé ulice na okraji města, rozsvítí mě suicide ELC a penetruje Type58! Po 30sek jsem věděl, že tato bitva je ztracena :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera vyexpen a zakoupen Centurion 7/1. Poslední hry s Centurionem byly naprostý očistec, neustále proti X, nebo prohry o deset tanků. Jinak je Cent dobré vozidlo, hlavně s ním nikdy nebojovat na rovině.

 

Koukám že všichni jedeme krutě na FV4202:rolleyes:

Já FV koupil předevčírem. A kromě nízké maximalky mi docela sedí. Centurioni mi taky sedli. Na Mk.1 jsem zpětně zjistil, že na něm mám jedno z nejvyšších WN přitom se mi pocitově líp hrálo ze 7/1, toho jsem prodával z těžkým srdcem. Až daj žárovku jako základ, tak si ho koupím zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si centuriona 7/1 asi nechám, je to mazec stroj, když je v topu.

 

Jinak stále pokračuje popatchový očistec, včera jsem hrál slušně, nicméně poslední 3 hry mi udělaly z WN8 3200 konečných 2200. Stále dostávám koridory, jedna mapa za druhou, je to nějaké dorýpané.

 

Mám  jeden dotaz ohledně fungování penalizací za zásah spojence. Jel jsem malinovku a nějaký krypl v T92 s WN8 950 měl pocit, že je polní maršál a pořád dirigoval ostatní, napsal jsem mu něco o mozkové kapacitě a nevhodnosti incestu, načež mi pustil za 1000, dal jsem ho na dvě rány dolů a zmodral jsem, načež jsem byl popraven spoluhráčem jako teamkiller, chci se zeptat, co je to za nechutný bordel, pokud tomu systému někdo rozumí. Předtím jsem nebyl modrej, neměl jsem za poslední týden ani jeden zásah spojence a ani jeden teamkill, což je rekord od registrace mého účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo říct, co udělali s M5 Stuart? 56mm pene, s goldem 78mm. Druhé dělo zásobník... co to má být? S tím se mi nedaří probíjet 5. tier medka kolmo z boku. A zkuste si je mlátit jenom zezadu. Problém je, že i full gold provoz nepomáhá. To se teda ve WG přemohli. Kam se hrabe Kačenka. Tohle je adept na full free XP...nehratelný. I 2. tier Cruiser III je na tom s pene MNOHEM lépe. Pene stejná, na goldech má ale 120mm... s tím si mezi pětkama dokážu zahrát. Se stuartem nikoli. Trapas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johny_Ice: u nás ho jezdím snad jenom já :wink: Do krabiček jsem se s ním necpal, na to mám dost rozumu. Než jsem Centa koupil, myslel jsem, jaký to bude očistec a potom jsem se mu x-krát v duchu omlouval. Casiho ruce ovšem nemám :woot:

 

JirkaCFC: když prémiák nedaj, tak budu mít prostě další (snad dobrou) desítku, žíly si z toho trhat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musím se u toho někdy smát, hlavně klanovým chatu...všichni kdo neměl v garáži FV4202, ji stále ignorovali a opovrhovali...i tady na forku to bylo, ale najednou ji mají a už mění názor...a chtěj ji najednou i do CW nebo Strongholdy....

U nas berieme skor STB-ka na CW, ma vacsie DMP, depresia a dohlad podobny a FV je dost pomaly na pripadny presun :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo říct, co udělali s M5 Stuart? 56mm pene, s goldem 78mm. Druhé dělo zásobník... co to má být? S tím se mi nedaří probíjet 5. tier medka kolmo z boku. A zkuste si je mlátit jenom zezadu. Problém je, že i full gold provoz nepomáhá. To se teda ve WG přemohli. Kam se hrabe Kačenka. Tohle je adept na full free XP...nehratelný. I 2. tier Cruiser III je na tom s pene MNOHEM lépe. Pene stejná, na goldech má ale 120mm... s tím si mezi pětkama dokážu zahrát. Se stuartem nikoli. Trapas.

Tym, ze mu zobrali tu zabavnu hufnicku ho vlastne pochovali, dobre sa mi s nim jazdilo a planoval som sa k nemu raz vratit ako k tanciku na oddych...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo říct, co udělali s M5 Stuart? 56mm pene, s goldem 78mm. Druhé dělo zásobník... co to má být? S tím se mi nedaří probíjet 5. tier medka kolmo z boku. A zkuste si je mlátit jenom zezadu. Problém je, že i full gold provoz nepomáhá. To se teda ve WG přemohli. Kam se hrabe Kačenka. Tohle je adept na full free XP...nehratelný. I 2. tier Cruiser III je na tom s pene MNOHEM lépe. Pene stejná, na goldech má ale 120mm... s tím si mezi pětkama dokážu zahrát. Se stuartem nikoli. Trapas.

zkusil jsem ho jezdit před měsícem a to měla ještě houfnici...ale jakmile jsem viděl, že 50k na ,,kafíčko,, , tak jsem to vzdal...teď těch 12k exp přebiji....T21 vyzkoumána...takže snad bude trochu klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: john-ice tomu se rika davova psychóza tank který stojí za ho... ale jelikož WG prohlásí, že z něho možná premiak, tak to každa ne myslící ovečka musí ihned mít. .. ale jsem na tom stejne jako ty, také se jen smějí nad hlouposti.

davové šílenství...mají banány (sorry opice)

já ho mám ... , ale od loňské akce co byla v červenci ...

No hloupost v tom nevidím, mě je celkem putna, že se snaží teď expit....... tady je ukázka toho, že lidi kritizují vždy něco o čem jen slyšeli z rychlíku a opovrhují to...stačí se kouknout do vlákna o FV4202 a níže na Cent. ... a najednou to jsou tanky a né jenom něco . Ale už v té době to bylo super, protože mapy se od té doby zas tolik nezměnily(zvlnilé byly dost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davové šílenství...mají banány (sorry opice)

já ho mám ... , ale od loňské akce co byla v červenci ...

No hloupost v tom nevidím, mě je celkem putna, že se snaží teď expit....... tady je ukázka toho, že lidi kritizují vždy něco o čem jen slyšeli z rychlíku a opovrhují to...stačí se kouknout do vlákna o FV4202 a níže na Cent. ... a najednou to jsou tanky a né jenom něco . Ale už v té době to bylo super, protože mapy se od té doby zas tolik nezměnily(zvlnilé byly dost).

 

jasné, to byly vždycky hratelné stroje, hulldown + gun, to je dobrá kombinace, já měl tu lajnu rozjetou ještě z lamáckého období a rád jsem se k ní vrátil, případný premiák by byl jen bonus, třeba centurion 7/1 zůstane v garáži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...