Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem si dal 5 bitev s E-25 a náramně se dařilo. 100% win a win8 4200. Potom jsem vlezl s kámošem do čety a zkončil jsem na 50% win a win8 1200. To si nedovedete představit, co se dělo a co jsme dostávali za spoluhráče.Ačkoliv jsem se sanžil aspoň něco nastřílet, tak to prostě nešlo. Na delší dobu jsem z čet vyléčen. Wargaming dělá opravdu vše pro to, aby Ti zkušenější hráči jezdili poblik solo. Četa je prostě šíleně diskriminovaná.

 

A to nemluvím o tom, jak předělali spoustu map a já to ani nevěděl :-). Oblíbená kempící místečka jsou zrušená a stávají se ze všeho koridorovky. Taktika jeď vpřed a vystřel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si dal 5 bitev s E-25 a náramně se dařilo. 100% win a win8 4200. Potom jsem vlezl s kámošem do čety a zkončil jsem na 50% win a win8 1200. To si nedovedete představit, co se dělo a co jsme dostávali za spoluhráče.Ačkoliv jsem se sanžil aspoň něco nastřílet, tak to prostě nešlo. Na delší dobu jsem z čet vyléčen. Wargaming dělá opravdu vše pro to, aby Ti zkušenější hráči jezdili poblik solo. Četa je prostě šíleně diskriminovaná.

 

A to nemluvím o tom, jak předělali spoustu map a já to ani nevěděl :-). Oblíbená kempící místečka jsou zrušená a stávají se ze všeho koridorovky. Taktika jeď vpřed a vystřel.

 

Jsem se tak v neděli drápal ještě s jedním hellcatem na sniper post na útesech, který je zrušenej, sice chápu, že to byl pohřeb pro tanky, které jely přes banán kolem homole, ale nějaké místa by mohli ponechat.

 

Jinak to s četama je svatá pravda, byl jsem zvyklý jezdit v četě, ale poslední dva měsíce můžu vlézt s kýmkoliv do čety a dostáváme takové pakárny, že se mi z toho dělá zle, vyskočím z čety a mám WR 75%, to je hodně smutné, já mám plutonky rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes 4 bitvy a 2 z nich fakt krutý, paráda. 2x STA-1 (celkem překvapil, dobrej tančík, pokud někdo nenabije HEčka...), 13000 WN8, válečník, 4800 dmg :) Hrdina. 1887XP bez PU.

A pak 2 bitvy T49 - v obou jediná pětka ve hře krom scoutů, v první bitvě pouze 7. heaviny... Ale i tak jsem si svý nastřílel. Malej, ale šikovnej  :laugh: Možná na čase nabít nějaké goldíky.

y6cI2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divný.....já hraju jenom čety a nějakou diskriminaci nepozoruju.....

MM čet v 9.1 poštelovali, na ruském fóru se kolem toho strhla cca před měsícem sáhodlouhá debata, uklidňoval to tam osobně Storm.

WG to nepřiznal, ale nějací ruští kluci odhadli po intenzivních pokusech s různými tiery na publicu, že MM čet už nebere v potaz pouze balanc počtu čet, ale už i počet bitev s daným tankem (u členů čety) a vybavenost strojů v četě moduly (stock/elite). Díky tomu zkušené čety často dostávají bonus váhy tanku a proto se častěji objevují v MM dole.

 

Btw taky se tam spekulovalo, že se to testuje pouze na jednom z ruských serverů, ale ty MM anomálie zachytili i na EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sákryš !!! Docela bych tomu i věřil protože když hraju s Medařem a Kocourem četu na tieru 4 se starým účtem, tak máme losy neskutečně hnusné a 70% bitev je +2 tier. Když ale se stejnými tanky hrajeme a já mám záložní účet, kde je jen něco přes 1000 bitev, tak jsme už dva dny nehráli proti tieru 6. Už se tomu sami divíme co se jako děje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kanar :copak ty,ty se vždy něčeho podobného chytneš... já včera koupil caernarvona a jezdil sám a v četě s centurionem I cca 25bitev 70%  (cca 50/50) a nic jsem si teda nevšiml,že bych byl ve výhodě nebo v nevýhodě....stále tam byli boti co měli největší dmg,když jsme prohráli a naopak,když jsme vyhráli,tak nikdy nikdo nic nenastřílel  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kanar :copak ty,ty se vždy něčeho podobného chytneš... já včera koupil caernarvona a jezdil sám a v četě s centurionem I cca 25bitev 70%  (cca 50/50) a nic jsem si teda nevšiml,že bych byl ve výhodě nebo v nevýhodě....stále tam byli boti co měli největší dmg,když jsme prohráli a naopak,když jsme vyhráli,tak nikdy nikdo nic nenastřílel  

Zeptej se Medaře a Kocoura co to udělá, když hrají sami dva a pak se já přidám. :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to MM v nasazování v četách je nejvíce vidět u prcků. Vemte si Pz38. Když jsem jí hrál sám, tak pohoda:

mezi 3 třídou 50%

mezi 4 třídou 20%

mezi 5 třídou 30%

 

Ale v četě?

 

Mezi 5 třídou 90% Zbytek mezi 3 a 4 třídou. Popravdě si nevybavuji, že bych někdy v četě jel s 3 třídou. P38 je v četě peklo.

 

U vysokých teirů to tak nepoznáte, páč je samotné skoro nehrajete. Osobně se nemyslím, že WG nějak "skills" čety penalizuje. Proč by to dělalo, když už znevýhodňuje samotnou četu jako takovou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Před patchem bych se přikláněl k domněnkám. Teď? Po patchi jsem vyzkoumal Chi-ri. Jezdil jsem pouze čety. S Chiri 73 bitev. Proti devítkám asi 5 bitev, proti osmám cca 25. Zbytek top. V četě. Kolega jezdil T25/2. Win 68%. Dal jsem ho přes víkend jen díky akci 2x XP za výhru a dobrým losům.

 

Teď jezdíme Prototypa a STA-1. Losy v poměru 1/1/1.

 

Proti sólo jízdě žádný rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sákryš !!! Docela bych tomu i věřil protože když hraju s Medařem a Kocourem četu na tieru 4 se starým účtem, tak máme losy neskutečně hnusné a 70% bitev je +2 tier. Když ale se stejnými tanky hrajeme a já mám záložní účet, kde je jen něco přes 1000 bitev, tak jsme už dva dny nehráli proti tieru 6. Už se tomu sami divíme co se jako děje?

Potvrzuji,poslední dny jezdíme tříčlenou četu a nestačíme se divit.VI tier sme snad nepotkali.Prohrát je neskutečný problém.Jediná možnost se povraždit navzájem.Člověk už začíná v koutku duše doufat v epickou prohru,ale pokaždé strašný jatka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem, že sem příspěvky omezím, ale WoT stále překvapuje.

 

Hned první bitvu mě napálí krátce po odpočtu hned jak nabije naše arty. Asi si chce hrát a tak se začnu poflakovat po jejím okolí a ona reaguje na mojí pozici. Nic složitýho nevymejšlím a ani se nesnažím stále držel mimo směr jejího děla, co se na mě stále natáčí. Další dva výstřely se arty nezadařilo. Oba mimo. Začínala to být zajímavá zábava, kdyby jí nezkazil jiný hráč. Sundal arty pásy a pak jí někdo další sundal. Já od něj koupil krátce na to taky jednu s nápisem garáž, když jsem se nestačil uklidit z volného prostranství.

Fakt nechápu, proč nám musel hráč s červeným symbolem LT nad tankem kazil zábavu :no:.

 

Pak jsem viděl ještě nepříliš častý jev. Klanová četa v topu s win 58-60, proti sólo hráčům s win 46-48. Průběh bitvy ničím nezajímavá GG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době jsem prubnul tier 10. Upřímě se divím každému, kdo má pár desítek v garáži a hraje s nimi a ještě ho to baví. ZOUFALOST !!! Čirá a neskutečná zoufalost !!! Modrá četa, šance na výhru 75% a co? HOVŇAJS !!! Proti nám jen oranžády a rajčata a prohra příšerná !!! Stáli jsme na takovém místě mapy ze kterého se nedalo na enemáka vystřelit jinak, než tak, žes nafasoval tolik, že podruhé už jsi to ani nemohl zkusit. Ty mapy jsou naprosto mimo. Ta kosa na Klidném pobřeží je tak udělaná, že kdo jede od kostela, tak je tam jak v kotli. Kdo jede z druhé strany, ten to tam má jak na dlani. Každý okraj je zvednutý jak kozy v pushupce a musí se vystavit celý tank, když chceš vystřelit. Další bitva skoro totéž. Zkusil jsem sólo. Stejná situace. Prostě čím vyšší tier hrajete, tím větší vliv má ta  zkur...ená loterie made in WG. Nehrál jsem tier 10 docela dlouho a tohle byl uplný šok co s tou hrou WG dokázal udělat. Ať si ten tier 10 hraje Serb s děckama sám !!! Připadal jsem si jak nahý v kopřivách. Všude jsem vidět, furt jsem vidět a tudíž neustále ostřelován. Není se kam schovat kromě baráků a šutráků, takže jediný způsob hraní je na tzv. VYKUKOVANOU. Ohromná zábava !!! Obzvláště, když vykouknete a dostanete 4 naráz.... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo Kanáre, když ono je to náročnější než zalézt do křoví a neviděn sázet a sázet. Mě se to kladivo na campery docela líbí. Já jsem kontaktní typ hráče a mě ty úpravy map sedí. Ještě kdyby tak sebrali cheat neviditelnosti Borsigovi a E-25, a budu úplně spokojen. :-)

 

P.S. Souhlasím s Kanárem, že tier 10 je pakárna. Jsou to spíš hvězdné války než tanková bitva. Já jsem prodal svojí poslední desítku (T110E4) a už tam z vlastní vůle nelezu. Ono stačí, že to musím občas absolvovat s tierem 8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...