Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera sem to nainstaloval a dobrý.Hra je celkem stabilní.Na útesech jsem se chvilku drápal na kopeček,než jsem zjistil,že už se tam nikdy nedostanu.Vzhledem k dvojnásobkům je kvalita hráčů rovna pytlu sraček a většinou je ten pytel větší na mé straně.Ale jinak jsem celkem nastřílel a povraždil,vyexpil wafentragera na kterého stejně nemám a dostal den premka(ani nevím za co).Brácha udělal na chatě hamburgery,teklo pivo a malej nezlobil.Takže spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si v akci koupi T110E4 a musím říct, že i s posádkou na 80% je to dobrý tančík. :-)

Jako žes dal s desítkovým TD v osmičkové bitvě celých 531XP, penetroval z devíti ran dvě osmičky (zato jen jednu desítku) a prohrál? Tak to je fakt bomba, asi si ten stroj taky pořídím...

 

 

A teď jak je to ve skutečnosti:

 

T110E4 je jedno z nejhorších desítkových TD. Nejenže má papírový spodek, tentýž kanón s menší depresí a mnohem slabší věž, než T30 na devítce, ale také extrémně trpí na moduly, které jsou umístěné na nejslabších místech přední část tanku, díky čemuž rádo a často hoří. Výhoda v podobě věže je limitována nemožností sidescrappingu (tím méně reverzního), velmi slabou pohyblivostí podvozku a zejména velmi nízkým camo bonusem. T110E4 je proto zdaleka nejméně využívané desítkové TD v klanových válkách.

 

Prosím, pokud vám zde někdo bude radit "toto je dobrý tank", než o něm začnete uvažovat, popřemýšlejte, kdo vám takovou radu dává. Vyhnete se tak možná řadě zklamání.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej a to jako nemáš na desítkovém tanku ani žárovku? A nemluvě o opravách.

Vždyť má velitele na 76%. Celá ta posádka je tak nějak divně posbíraná zjevně z několika tanků. Třeba to BIA na samotném nabíječi (=nefunkční skill) nebo 84% camo tamtéž (na jednom členovi na E4!) je totální úlet, ale v tomhle případě bych to nechal na hráči, je to jeho tank, jeho posádka, on se s tím bude trápit.

 

Že je brát tank s takovouhle posádkou na desítky docela odvaha, že s ní v desítkových bitvách nic nezahraje a bude týmu na obtíž, že přesně kvůli takovýmhle odborníkům vypadá public tak, jak vypadá, to je samozřejmě druhá věc. No a že to sem ještě vítězoslavně postne, to už si fakt vůbec nezaslouží komentář...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:laugh:  Novinka dozvědět se, že jsem odborník co nic nezahraje s desítkou se 75% posádkou. Asi bych se měl stydět a předvádět s nimi nějaké výkony  :laugh:

 

...

 

75% posádka neudělá z tanku nehratelný tank. Jen bude o něco pomalejší a nebude toho tolik vidět řekněme. Ale stále se s tím dá dát i Hrdina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:laugh:  Novinka dozvědět se, že jsem odborník co nic nezahraje s desítkou se 75% posádkou. Asi bych se měl stydět a předvádět s nimi nějaké výkony  :laugh:

 

...

 

75% posádka neudělá z tanku nehratelný tank. Jen bude o něco pomalejší a nebude toho tolik vidět řekněme. Ale stále se s tím dá dát i Hrdina.

 

Jenže si myslím, že o tohle v tom postu, na kterej reaguješ, vůbec nejde. 75% nevadí, ale mohl by tam mít alespoň pár funčních skillů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že šlo hlavně o to, že chválí tank o kterém ještě nic neví a to z důvodu mála bitev s ním a z důvodu nekompletnosti vybavení a posádky. Ovšem je to dáno jeho nadšením, že si koupil novou hračku. Až to bude hrát déle, tak na to asi přijde, že to už je lepší ta bezvěžová verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si vyjezdil asi po 3 měsících den prémka a tak jsem si řek, že si ho dnes užiju. Zapomněl jsem jak vypadal ten poslední s premkem.

Celkem brzo dopoledne jsem po sobě ve třech bitvách narazil na stejnou četu enemáků co hráli celkem slušně a tudíž 3x prohra.

Takhle tedy ne a po skončení bitvy jsem dal pauzu, tak 3-4 minuty.

 

Další bitva Ensk bez arty a skoro samé HT. Pro scouta nic moc, ale tý čety jsem se zbavil. Hned na začátku mi přímo píše nějaký HT, ať jedu na střed té ulice u kraje mapy na sloupci 1. To jsem neudělal. Kdysi jsem to zkoušel a výsledek byl na ránu max 2 garáž a beztak to chce určitě horší hráč. Odfrčel jsem si tedy přes koleje k barákům u základny. Tam se přiřítili dva enemáci a bylo vymalováno, ale aspon díky podobné třídě se podařila nějaké směšná DMG nastřílet. Hned potom mi to HT začalo nadávat, což se tak občas stává. Překvapení přišlo ke konci bitvy, kdy byl jako poslední živ a chtěl po týmu, aby mě reportoval. Nemám tušení a ani nenapsal jaký typ stížnosti chtěl. Prohra téměř typu GG. Po bitvě jsem zjistil, že měl win 56 a WN kolem 1900.

 

I druhé varování, že to nebude obyčejný a ještě ke všemu špatný den ignoroval. V bitvách bylo více čet než běžně vídám a převážně v topu. Vyrovnanost hráčů v týmech dle zyvklostí a možná ještě o trošinku horší. Jedna výhra vycházela na 2 prohry. Dokonce jsme prohrávali bitvy u kterých to v půlce vypadalo celkem jasně na výhru. Stále jsem doufal, že se to aspoň trochu zlepší.

Když jsem zjistil, že to naše Top trojčeta hráčů s win 58-60 neuhrála proti četě 52-53 na Malinovce, což bych považoval za skoro samozřejmost. tak jsem pomalu začal uvažovat nad tím, jak by dnes musel vypadat los, kde by byla jistota výhry. Mimochodem díky neznalosti mapy se mi při pokusu o obchvat podařilo utopit tank. Nečekal jsem, že jsou ve vodě od určitý hranice takový prudký svahy a tank se bočně sesune do hloubky.

 

Druhá bitva po té Malinovce byla Dálnice. Po třech arty na tým a v polovině bitvy máme jasně na vrch cca 2x tolik techniky.  Bohužel nás zastavilo SU 100 a tady jsem čučel. Bylo na nekrytým místě nedaleko základy a 4x se ho podařilo naspotovat. Bohužel to vždy odnesl jeden stroj co byl tou dobou vždy na ránu od TD a taky mu pomohla jejich poslední arty. 3 salvy našich arty a nějaký ten výstřel jednotlivě předtím na to TD co moc neměnilo pozice +-50 m a od pohledu asi poctivě doměřovalo. 11 výstřelů a jen 2 zasahy-poškození. Pak si dojelo společně s arty pro naše a celkem 7 killů.

To jsem už konečně pochopil, že si o dnešním winu na 50% můžu nechat tak jedině zdát.

 

Asi bych měl v případě získání nějakého dalšího prémiového dne ho nechat propadnout, protože ten win za těch cca 30 bitev co je k němu přibalený je dost odstrašující :no:. Dnes tomu dám ještě nějakou šanci.      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že šlo hlavně o to, že chválí tank o kterém ještě nic neví a to z důvodu mála bitev s ním a z důvodu nekompletnosti vybavení a posádky. Ovšem je to dáno jeho nadšením, že si koupil novou hračku. Až to bude hrát déle, tak na to asi přijde, že to už je lepší ta bezvěžová verze.

Jak nerfli desitkova TD v 8.9, tak tam ted je moc zajimavy jezdit JgdPz E-100. Po nerfu FV215b (183) zustane jedinej, kterej bude davat instant za 1000+. Navic se mi zda, ze nejak zacal vic dingat, kdyz ho clovek furt uhluje...

 

Ale jinak samozrejme souhlas, ze E3 vs. E4 = jasna volba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že šlo hlavně o to, že chválí tank o kterém ještě nic neví a to z důvodu mála bitev s ním a z důvodu nekompletnosti vybavení a posádky. Ovšem je to dáno jeho nadšením, že si koupil novou hračku. Až to bude hrát déle, tak na to asi přijde, že to už je lepší ta bezvěžová verze.

No Kanáre... já ti nevím. E3 je fakt i přes masové používání goldů stále čelně držák a má i rychlejší reload než E4. Ale já na E4 nedal dopustit. To byla první 10, kterou jsem vyvezl i sám. Né pro dobré staty...kdepak. Víme jak to na topkách vypadá....ale pro tu zábavnost. Oproti E100 jsem nemusel ládovat goldy a získal díky E4 vlastně tank co dával za 750. Díky polootočné věži, jsem s ní hrál jako s HT. Díky tomu si člověk opravdu užij hafo zábavy. Poslední dny před prodejem účtu jsem hrál jen Pz38 a právě E4. Jen škoda obrovského vlivu lobotomiků v 10 třídě.....sám to člověk nemohl tak ovlivnit jako s Pz38 ve třetí třídě.....

E3 je čelně držák a je to super TD, ale já tvrdí, že E4 je univerzálnější stroj. A držela taky pěkně....právě při tom vykukování z poza rohu o kterém se E3 bez věže mohlo jen zdát. Při na točení jsem vždy enemáka nalákal a on jen marně dingal. Nevím proč musí hráči šít do 10% vyjetého TD a ještě natočeného jako blázen...ale dělali to :woot: .

E4 je fakt pořád výborný stroj....vždy jsem se držel nějakého HT držáku jako třeba IS7 a podporoval jsem jí. Na podporu první lajny je to mocný stroj. Na nějaké snipení moc ne.....ten kanon je dost náladový. Ale vyloženě levý není, to ne.

Snad jen větší depresy kanonu by si E4 zasloužila...jako T30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako žes dal s desítkovým TD v osmičkové bitvě celých 531XP, penetroval z devíti ran dvě osmičky (zato jen jednu desítku) a prohrál? Tak to je fakt bomba, asi si ten stroj taky pořídím...

 

 

A teď jak je to ve skutečnosti:

 

T110E4 je jedno z nejhorších desítkových TD. Nejenže má papírový spodek, tentýž kanón s menší depresí a mnohem slabší věž, než T30 na devítce, ale také extrémně trpí na moduly, které jsou umístěné na nejslabších místech přední část tanku, díky čemuž rádo a často hoří. Výhoda v podobě věže je limitována nemožností sidescrappingu (tím méně reverzního), velmi slabou pohyblivostí podvozku a zejména velmi nízkým camo bonusem. T110E4 je proto zdaleka nejméně využívané desítkové TD v klanových válkách.

 

Prosím, pokud vám zde někdo bude radit "toto je dobrý tank", než o něm začnete uvažovat, popřemýšlejte, kdo vám takovou radu dává. Vyhnete se tak možná řadě zklamání.

 

 

Ty jsi prostě jenom hloupý, nic jiného, nicméně ti odpovím. 

 

1. Nikomu necpu, že je to dobrý tank, mě vyhovuje. Že ty s ním máš nějaký problém není vůbec směrodatné.

2. V té bitvě jsem nastřílel přes 4k dmg což byl druhý nejvyšší dmg ze všech v bitvě.

3. Střílel jsem po tom, co mi přišlo do cesty, že tam byly osmičky, devítky nebo desítky je mi jedno, všechno má kanóny a může střílet. 

4. Ano, prohrál, sám to neuhraju a když mám pět hráčů v desítkové bitvě co nedají žádnou dmg a chcípnou, tak s tím nic moc neudělám.

5. Jak vůbec můžeš psát o tanku se kterým jsi nikdy nehrál....ty jsi dobrá guma. Máš pravdu, každý by si měl uvědomit, kdo o tom tanku píše.

 

Vzhledem k tomu, že jsi měně chápavý napsal jsem ti to v bodech. A protože jsi nejen hloupý ale také slepý, tak ti sem dám ten obrázek ještě jednou aby bylo vidět, jak to bylo s těmi osmičkami.

 

shot120gdg.jpg

 

P.S. Opravdu si myslíš, že s WN8 1488, a necelými 8k bitev máš na to, tady machrovat? Chlapečku, ty nejsi, Paramel, Zvedák, Marten nebo Jejkey. Tak se probuď a machruj si až se to naučíš hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej a to jako nemáš na desítkovém tanku ani žárovku? A nemluvě o opravách.

 

Nemám, koupil jsem ho, protože je akce a 15% na desítce je dost. Posádka je poskládaná z toho co zbylo v kasárnách. Mrzí mě, že vám skilerům (tedy kromě toho klauna carramba66, to je jenom žvanil) kazím hru na desátém tieru. Ale já se to třeba taky naučím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...