Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jinak Miri - nechápu proč ti carramba dal mínus, ale řekl bych, že RNG tady zařádilo :confused:

Asi za spam. Třeba s takto poškozeným strojem zahraje dobrý hráč jako on vždy a spotřebáky jsou zbytečnost jen pro takový lamky jako já a tudíž na tom není nic zajímavého.

 

Dnes jsem se přesvědčil na vlastním účtu, že vítězné znaky jsou sběratelskou záležitostí stejně jako třeba (M). Tak nějak sem to tušil, ale do poslední chvíle doufal, že to tak nebude. Měl jsem tedy jen druhý, ale aktuální výsledky mi stačí jen na první. Proboha proč nemůže WG udělat aspoň jedinou aktuálnější drobnost co by v bitvě měla vypovídající hodnotu o hráči. Třeba příprava na to, že si je časem ty co na to nedosáhnou herně koupí za zlaté jako součást kamufláže.

 

Za dárek WG děkuji. Vybaven nastříkán jen letní kamufláží, protože ostatní jsou zbytečnost. Nyní už jen pár týdnů počkat a pak ho vyzkoušet v normálních bitvách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Jakožto jeden ze známých členů komunity jsem si dovolil..."

 

Zvláštní, já o tobě ještě před týdnem nic nevěděl.

To je tvoje hloupost, že neznáš člověka, který organizoval historické WoT bitvy české komunity, který vydává o WoT časopis, dal dohromady sbírku WoT komunity pro válečné veterány, který natočil populární reportáž z tankového muzea Kubinka a který je jedním z nejpopulárnějších českých WoT youtuberů (2600 odběratelů).

 

Že se nezajímáš, je vidět na tvých statech, doporučuju zkouknout moje recenze na T34, KV-1, E-75 nebo T110E5, třeba se s nima pak nebudeš tak trápit.

 

Jinak Miri - nechápu proč ti carramba dal mínus

Nikomu jsem žádný mínus nedával, tyhle hry na bodíky nechávám dětem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Dnes moje třetí hra a myslím, že jsem dosáhl svého herního maxima za cca 15 měsíců hraní a to - 21 880 exp, ano

MÍNUS 21 880 exp. Jak se to povede ? Jednoduše, to si vezmete ST-I, jste na topu, jedete a skoro všechno dingnete nebo netrefíte.

Z 10ti střel 7 zásahů, 4 průstřelů, z toho 2xpásy a a jeden spoluhráč, který těsně přede mnou vyjel, když jsem vystřelil. Asi jsem nedoměřil o jednu tisícinu milimetru nebo jsem nenašel weakspot přímo z boku tieru 8. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem zkusil pár bitev. Dvě hry v T18, oboje docela napikaču, i když sem nastřílel, ale v obou blbě umřel. Pak sem vzal T40 a docela dobrý, jenže...

 

Dostali sme ******** údolí, v posledním patchi eště zkurvenější, a co vidím - CQB. Zbylo tam snad jen klasický místo u jižní před kamenným motkem doprava, ale tam zmizel baráček a křoví, a jinak strašná spousta baráků, opců, údolíček. Rekord sem měl cca 250m, kde sem odlovoval scouty najíždějící na bázi středem.

 

Jako nejsem si jistej, jestli chci zkoušet ještě dál hrát, co sem viděl tak El Halůf je ještě dodrbanější a vidět ho snad ani nechci, a honit lowtiery už ani nejni zábava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tvoje hloupost, že neznáš člověka, který organizoval historické WoT bitvy české komunity, který vydává o WoT časopis, dal dohromady sbírku WoT komunity pro válečné veterány, který natočil populární reportáž z tankového muzea Kubinka a který je jedním z nejpopulárnějších českých WoT youtuberů (2600 odběratelů).

 

Že se nezajímáš, je vidět na tvých statech, doporučuju zkouknout moje recenze na T34, KV-1, E-75 nebo T110E5, třeba se s nima pak nebudeš tak trápit.

 

Nikomu jsem žádný mínus nedával, tyhle hry na bodíky nechávám dětem.

 

Tak jsem se trochu zajímal. Tvoje staty nejsou to na čem by ses měl nějak otáčet, nejsou nic moc ale ban na ofiku to je to co mě zajímá. Někomu jsi vyhrožoval v reálu. Ty jsi dobrej šašek. To bys mohl zkusit na mě. :-D Na tvoje recenze se vykašlu, tvoje statistiky ukazují, že není proč na ně koukat. Kdybys byl nějaký skiller, jako Zvedák, tak možná ale ty jsi průměrný hráč a není na co koukat. Od tebe se nikdo nic nenaučí. Mimochodem, ty se vytahuješ odběrem 2600 lidí? To si děláš srandu? To ti přijde hodně? Skiller, který něco umí má takový odběr za deset minut od zveřejnění. Tvoje bláboly jsou o ničem, vykopli tě z ofika, tak jsi přišel vopruzovat sem. 

P.S. Znáš dva kovy...gumu a hov.no a děláš machra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tady ty rozšlapaný bábovičky vůbec jsou? Neměly by být v Hyde Parku, třeba v Hospůdce?

Je vidět, že včera začala akce, dal jsem jen pár her před odchodem do restauračního zařízení, kromě jedné bitvy s E-75 a jedné s KV-13 (post výše) stály opět ostatní hry za vyližkapsu, tankinsti evidentně před nástupem do strojů odložili mozek.
live-oaks-germany-e-75-69836985683657057

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zapnul jsem to dneska, hned co se mi dostahovalo těch 3GB aktualizací.. asi jsem to nehrál docela dlouho, tak se to nastřádalo. chci zapnout hru, abych aspoň dostal ten free tank, když už nic jinýho, a ještě před tím než vlezu do garáže, tak mi hra spadne :D na čistým systému, bez módů.. takže jsem se nedostal ani k tomu abych si zahrál, natož abych tam hodil nějakej mod pack, co jsem měl v plánu. takže si dejte někdo nějaký bitky za mě ;) ne že by mi to teda nebylo fuk, chtěl jsem jen vidět jak hra vypadá po nějaký době.. jinak se rubu s par bláznama v Chivalry, jak mě ta hra dřív nebavila tak teď to nemůžu vypnout :-D novej favorit v mý škatuli her na odreagování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hicory nevim co te na nem tak vytaci, ale pro komunitu udelal dost.

 

Uz par lidi kolem komunity osobne, ac uz WoT nehraju. Ale soudit nekoho jen podle statu a ze ma ban na ofiku.

 

Kdybych mel mit tento uhel pohledu, tak se nikdy nebudu bavit s Kathleen.

 

Tak by to bylo fajn vydejchat a nebo to resit skrz PM, pripadne pokud to musi byt verejne tak v Hyde Parku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hicory mě taky baví. Je tu jeden ze služebně nejmladších, o vztazích "ofika" a "neofika" neví nic, ale rozumu má za těch 2600 carrambových followerů.

 

EDIT: po přečtení hospůdky se z debaty radši stahuju. Někdo by na mě mohl vytáhnout pindíka, a vzhledem k tomu, kolik lidí tu je na vytahování pindíků pořádně nažhavených a jak jsem nekonfliktní, tak by mě to mohlo pěkně vyděsit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal svých poctivých 16 a konstatuju, že na publicu to vypadá stále stejně = výsledek z větší části závislý na tom, co za tým dostanete vylosováno.

Dva zajímavé poznatky z map Cliff (to s tím majákem) a El Halluf, zejména pro scouty:

 

1) na Cliffu lidi na spodní základně netuší, že mají nově taky výjezd nahoru na kopec, takže tam nikdo nejezdí a pokud tam jedete zeshora, jste tam stále sami; zároveň můžete nově díky tomu, že kopec je trochu nižší a méně strmý, už s kanónem o depresi cca 8° bez problémů střílet jak na druhou základnu, tak do vesnice, nově s o dost lepším krytím... nevýhoda - už si tam pro vás dosáhne artyna

2) na El Hallufu se hodně jezdí do nově upravené části mezi kameny v levé části mapy, zejména na vrchní základně se proto o dost méně kempí a je proto možné projet kolem vody na spot až na základnu nepřítele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...