Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

já mám ted docela dobré období, akorát včera to moc nešlo, dal jsem 6 bitev s wn8 asi 3800, ale vyhrál jsem jen dvě, to mě fakt nebaví, nastřílíš se sedmičkou skoro 4000, ale zbytek týmu nic, naprostá 0, klidně bych je vyklepal všechny, kdyby to hrdinové necapli, rudý teror, ktos do plutonu a už jsem mazal do pelechu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za čtení, klucí, občas je to zábava.

 

Carramba: zajímavá věc: já když přešel z pětek až osem na dvojky, tak sem tam dokázal vyvražďovat enemáky ve velkým, ale časem mi to najednou jít přestalo. Navíc - WG nerfnul houfnici na T18 bez jakýkoliv oznámky (jeden den dávala všechno na ránu a další den najednou DMG okolo 40 i do Loltraktora), vyřešil sem to přechodem na klovátko (a po cca čtvrt roce se k ní vrátil, nebylo to ono, ale už zase dávala oneshoty). Marder II po zpřesňujícím patchi - naprostej zabiják, často v lose na topu, jednou sem tam nastřílel osm(?) killů, na Provinci sem z kempu u kláštera nasvítil tři čtvrtiny veškerý DMG... a pak najednou losy na dně a v týmu taková banda trotlů, že po třech minutách hry zbývaj dva spojenci a deset enemáků... no ati mí dva poslední samo vyrazí kupředu hrdinně chcípnout, místo aby kempili a nasvěcovali.

 

E-75 je KV-1 devítky? To možná platilo, když jí vydali do hry. Já mám zkušenost, že ani úhlování nepomáhá, protože LFP to jistí (a trefí jí každej) a často mě prostřelujou čelně neznámo kde, ale prochází to. Potkat některý z novějších tanků, tak se můžu jít klouzat, protože to dělo nemá pene (papírově jo, ale je křivý jak prase a dingá taky skoro všechno) a hlavně - nemá alfu, takže si každej vyjede, klidně jednu schytá a můžu se jít klouzat. Jo, občas, když je dobrá situace, tak se nechá úhlovat (třeba v číně za mostkem, kterej tak akorát kryje LFP, tam sem nadingal asi dvacet ran), ale jinak...?

 

A mimochodem, co se stalo s Wiki? wiki.worldoftanks.com už nefunguje?

 

EDIT: poslední hřebíček do mýho hraní WoT bude odstranění Prochorovky - jedna z mála map, kterou nerozhoduje zlato a OP stroje, ale skill, a proto jí samozřejmě musí odstranit.

 

EDIT 2: tak, po uvedení HD modelu Tigera do nich lidi šili, že maj moc vysokou korbu, ty namyšlený hovada si samozřejmě vedli svojí, že to je dobře (přitom rozdíl byl jasně viditelnej i ve srovnání se starým modelem). A najednou cituji otázky a odpovědi: "korba Tigra je prilis vysoko (http://ic.pics.livej..._original.jpg-v hre, http://ic.pics.livej..._original.jpg-v skutocnosti), bude to opravene".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opět ego utrpělo.... hra pro děti a stále brečí,že není pochopen...tak to do  **** nehraj a nefňukej,nikdo tu na to není zvědavej

I ti nejdou že tam hrajou děti... a kdo by to měl hrát???

X to nehraješ protože to hrajou na druhé straně lepší hráči atd....

Klíííd, už to nehraju :laugh: . Si WOT užívejte.

Mě o ego nikdy nešlo, co to tu pořád plácáte. Zkusil jsem to z  nostalgie hrát jen for funn a nejde to. Nic víc nic míň. Ani jsem se nerozčiloval, když jsem to mazal. Jen se smál. Ono taky když laczek11 stojí u base a střílí celou dobu do baráku a pak sjede ze srázu a ještě během pádu stačí napsat do chatu" k.u.r.w.a"....to ani nic jiného dělat nejde. :laugh:  Chtěl jsem hrát jen prcky, protože vím jaká "kvalita" je i na topkách...jen 5-10 her týdně. Ale nejde to no. Tupost z té hry stříká. Tak to neřeš, já mizím a Vy sit u můžete měřit virtuální pindíky :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E-75 je KV-1 devítky? To možná platilo, když jí vydali do hry. Já mám zkušenost, že ani úhlování nepomáhá, protože LFP to jistí (a trefí jí každej) a často mě prostřelujou čelně neznámo kde, ale prochází to. Potkat některý z novějších tanků, tak se můžu jít klouzat, protože to dělo nemá pene (papírově jo, ale je křivý jak prase a dingá taky skoro všechno) a hlavně - nemá alfu, takže si každej vyjede, klidně jednu schytá a můžu se jít klouzat. Jo, občas, když je dobrá situace, tak se nechá úhlovat (třeba v číně za mostkem, kterej tak akorát kryje LFP, tam sem nadingal asi dvacet ran), ale jinak...?

 

A mimochodem, co se stalo s Wiki? wiki.worldoftanks.com už nefunguje?

 

EDIT: poslední hřebíček do mýho hraní WoT bude odstranění Prochorovky - jedna z mála map, kterou nerozhoduje zlato a OP stroje, ale skill, a proto jí samozřejmě musí odstranit.

 

EDIT 2: tak, po uvedení HD modelu Tigera do nich lidi šili, že maj moc vysokou korbu, ty namyšlený hovada si samozřejmě vedli svojí, že to je dobře (přitom rozdíl byl jasně viditelnej i ve srovnání se starým modelem). A najednou cituji otázky a odpovědi: "korba Tigra je prilis vysoko (http://ic.pics.livej..._original.jpg-v hre, http://ic.pics.livej..._original.jpg-v skutocnosti), bude to opravene".

 

Přesně, E75 nebudí respekt, nemám z ní vůbec strach, zapadla do průměru, ten lfp bych trefil i po pěti polských pivech na ex.

 

Úpravy map jsou tím nejbolestnějším, co se děje, daleko horší než skryté nerfy nebo RNG, tohle je prostě čisté zlo, vytváření nereálných reliéfů krajiny je neskutečná demence, oni udělají kopcovitou krajinu i tam, kde reálně byla téměř naprostá rovina, uděláme brázdy jak pi.a na celý tank a bude zábavička, aspoň si kriplové taky něco nastřílí...****

 

S tím tigerem to bylo hodně vtipné aneb velký medvěd se nikdy nemýlí:DDDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju hru abych ji vyhrál a udělám pro to maximum. Mě je nastřílená dmg, potažmo nějaká barva v XVM ukradená. 

 

Já to hraju, abych se pobavil ;-) a upřednostňuji spíše nastřílenou damage, páč tohle ovlivníš jako jedinec mnohem víc než výhru. Té můžeš docílit i tak, že např. s BlackPrincem to ihned po začátku hry vezmeš podélně kolem hranice mapy na enemáckou vlajku a capneš ji bez jediného výstřelu. Což ovšem (pro mě) není zábava na rozdíl od nastřílení si damage :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s tou E-75 mam jinou zkusenost, viz. 65,4% WR po 211 bitvach. LFP ma pri vhodnem nauhlovani pres 300mm efektivni armor, to mi nezni jako autopene. Proto kdyz potkam E-75, zpravidla ne do spodku, ale do veze.

 

E75_Angle.jpg

 

 

Mě je nastřílená dmg ukradená.

To je odvazne tvrzeni. Stara pravda pravi, ze cim vic nastrilis, tim spis vyhrajes, samozrejme pokud nejsi scout. Spolehat se na cap, sorry, to mi neprijde jako vitezna taktika.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to hraju, abych se pobavil ;-) a upřednostňuji spíše nastřílenou damage, páč tohle ovlivníš jako jedinec mnohem víc než výhru. Té můžeš docílit i tak, že např. s BlackPrincem to ihned po začátku hry vezmeš podélně kolem hranice mapy na enemáckou vlajku a capneš ji bez jediného výstřelu. Což ovšem (pro mě) není zábava na rozdíl od nastřílení si damage :-)

 

Takhle jsem to samozřejmě nemyslel, není mi sedm a nejmenuju se Lolek. Myslel jsem to tak, že mi jde o vítězství a podle toho volím strategii než o to, co je často vidět, že hráč místo aby bránil základnu dostřeluje nějakého chudáka aby měl o 300 hp větší dmg a jestli kvůli tomu tým prohrál je mu ukradené. Zábava je samozřejmě na prvním místě, když to nebaví, tak to vypínám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi bylo udržení vysoké výhernosti docela zábavné protože to bylo možné. Později už se to dalo dělat pouze v četě a dnes už to nejde ani v četě díky MM +2 tier a tak je nejlepší se soustředit na damage a tím rostoucí WN8. Snaha WG o vyrovnaný W/L je už tak silná, že se ze hry stala v tomto směru velká komedie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úpravy map jsou tím nejbolestnějším, co se děje, daleko horší než skryté nerfy nebo RNG, tohle je prostě čisté zlo, vytváření nereálných reliéfů krajiny je neskutečná demence, oni udělají kopcovitou krajinu i tam, kde reálně byla téměř naprostá rovina, uděláme brázdy jak pi.a na celý tank a bude zábavička, aspoň si kriplové taky něco nastřílí...****

Naprostej souhlas, staci se podivat na novy El Huhlahluf, to by clovek blil. Vsechny upravene mapy vedou k jednomu - vytvorit desitky koridoru, aby se ti vymastenky s WR 32% mohly beztrestne objevovat v zadech, protoze jejich vymastenost je vede k tomu jezdit temi nejnesmyslnejsimi cestami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciste ze zlomyslnosti (nezlob se na me, ber to jen jako ponauceni) jsem cekal, jak presne na tuhle pasaz zareagujes. Ted ti vysvetlim, proc je rozdil interpretovat vyznam statistik, pokud jsou tve nejhranejsi tanky 5, 2, 2, 1 (viz. nize) a pokud hrajes vysoke tiery.

 

Teprve na hightierech (9/10) se naucis vsechny nuance hry, ktere zlepsi tvuj vykon. Vyuzivat i nejmensi terenni nerovnosti, vsimat si typu tanku v souperove tymu a podle toho upravovat svou hru, volit spravne vybaveni a skilly na posadce, peclive sledovat minimapu, pouzivat vhodne modifikace a munici. To vsechno jsou veci, ktere se na nizkych tierech nemas proc ucit.

 

Proto i kdyz mas na dvojce 100x vic bitev nez ja, tak zatimco ty das jeden dva fragy, kdyz ja se vratim z vysokych tieru, tak vybiju bitvu co bitvu pulku tveho tymu.

 

Proto tvrzeni, ze kill/death ratio je zcela nezavisle na tieru, neni zcela pravdive, protoze nebere v potaz sealclubbing, ktery tuto statistiku vyrazne zkresluje.

 

Coz ovsem ty nemuzes vedet, protoze jsi vysoke tiery nikdy nehral. Proto nechapes do vsech dusledku vyznam podobnych statistik a proto delas dobre (a ja ti tleskam, protoze jsi vyjimka), kdyz rady zkusenejsich prijimas bez rozcilovani. Jak ale vidis sam, na nejakou vysoce odbornou debatu to jeste neni.

 

gjmFHu.png

 

Btw delas chybu, ze nehrajes hightiery, takova E-75 je KV-1 na devitce.

Jsem trochu zklamán.

Asi to nikdy nebude na nějakou odbornou debatu s někým, kdo píše o věcech, kterým rozumí a zároveň stejným způsoben i o těch o kterých nemá ani páru. Nepochybně je hraní v Top třídách mnohem náročnější díky některým věcem co low bitvy neobsahují.

Nemám problém se omluvit za prohlášení, že něčemu nerozumíš, pokud dokáže své tvrzení, že díky znalostem (umění) z 10 třídy budeš mít bez problému 7,5killu/bitvu ve druhé třídě. Stačilo by i jen ze 100 bitev.

 

"E-75 jako KV-1 na devítce" Když jsem si tohle přečet, tak jsem se hnusem oklepal. Oživilo to zapadlou vzpomínku na shánění statisíců expů na elitní stav KV za dost náročných herních podmínek. Pokud by bylo účelem mě od E-75 odradit, tak to by fakt zabralo. S tím porovnáním E-75 a KV-1 máš asi pravdu, ale já KV-1 neznám takové jako ty :no:.

 

Něco k dennímu hlášení:

Včera zase po čase typický úkaz z bitev. Po celkem slušný sérii proher jsem v následující 20s po odpočtu vyřizoval nějaký  telefon. Po návratu ke hře jsem jen dokoukal konec výhry 0:15. Celkově byl včera můj tým častěji ten vyvolený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carramba - ty čísla jsou na tvým postlým obrázku nějaký divný, podle čísel na tanku má UFP a LFP stejnou tloušťku, ale v tabulce jsou pak jiný efektivní hodnoty.

Každopádně abych naúhloval tak, aby LFP neprocházelo sice jde, ale to mi pak někdo začne nastřelovat bok. A věž je měkká, zejména proti současným uberTD.

 

Miri37 - on to myslel tak, že je hodně obrněná a dost vydrží, ale dle mého už to dávno neplatí a jsou na devítce lepší tanky. E-75 kralovala a byla super na prorážení linie TD v době, kdy se nezlatilo a nebyly přepracovaný mechaniky penetrací - to byla čelně naprosto neprostřelitelná. KV (a následovník KV-1) bylo vždycky hodně odolný (ale třebas s Marderem II šlo dát, což dneska už neplatí, koneckonců s Marderem sem prostřeloval čelně do kulometu i T29, nejsem si jistej, jestli bych to dneska dal), navíc v dobách MM+3 mělo popelnicomet, takže bylo hodně platný (a 107mm taky nebyla špatná, alespoň pro toho, kdo nebyl zvyklej na dlouhou 75mm na Němcích).

 

E-75 proti tomu nemá ani odolnost, ani DMG. WG tyhle starý stroje tak vybalancovalo, že už se smyly rozdíly a jejich super silný stránky a slabiny dávno neplatěj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carramba - ty čísla jsou na tvým postlým obrázku nějaký divný, podle čísel na tanku má UFP a LFP stejnou tloušťku, ale v tabulce jsou pak jiný efektivní hodnoty.

To je chyba v popisku, jinak tam správně počítají těch 130.

 

Každopádně abych naúhloval tak, aby LFP neprocházelo sice jde, ale to mi pak někdo začne nastřelovat bok. A věž je měkká, zejména proti současným uberTD.

Tady jsou čísla pancíře ideálně naúhlované E-75, co můžeme chtít od těžkého tanku víc? :Smile-playing:

 

SxJ1Kw.png

 

 

E-75 proti tomu nemá ani odolnost, ani DMG. WG tyhle starý stroje tak vybalancovalo, že už se smyly rozdíly a jejich super silný stránky a slabiny dávno neplatěj...

Schválně jestli poznáš, Charlie, co znamená tahle tabulka. Napovím ti, týká se to tvých těžkých tanků a medaile Steel Wall. :Smile_blinky:

 

pPunCU.png

 

Asi to nikdy nebude na nějakou odbornou debatu s někým, kdo píše o věcech, kterým rozumí a zároveň stejným způsoben i o těch o kterých nemá ani páru.

Kuře poučuje slepici, to mám rád. :facepalmic:

 

signature.png

signature.png]

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou čísla pancíře ideálně naúhlované E-75, co můžeme chtít od těžkého tanku víc? :Smile-playing:

Schválně jestli poznáš, Charlie, co znamená tahle tabulka. Napovím ti, týká se to tvých těžkých tanků a medaile Steel Wall. :Smile_blinky:

 

pPunCU.png

 

 

Hele já vím, že E-75 je papírově dobře obrněná, ale ty pláty jsou prostě pocitově nějaký měkký.

 

EDIT: smazána snůška blábolů vyplývající z blbé interpretace tabulky od carramba :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to počet bitev, který jsi odehrál, než jsi získal jednu ocelovku. Podle mě s tím tankem umíš, protože ho máš po BP hned druhý v pořadí nad tradičními držáky jako KV-1, KV-2 a IS-3.

 

Ouha :ohmy: fakt? To je fakt divný, páč s tím tankem jsem fakt marnej (alespoň pocitově, třeba mám přehnaný nároky).

 

Zase je to možná tím, že ty další tanky sem začínal hrát mnohem dřív a ještě sem to tehdá tak neuměl, navíc byl jinej (tvrdší) MM...

 

S IS-3 mám ocelovku až po 122 bitvách?!? To teda zírám. Je fakt, že má papírovej předek, ale sidescrap funguje na výbornou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuře poučuje slepici, to mám rád. :facepalmic:

 

signature.png

signature.png]

 

Tohle se dalo čekávat, že se vytáhnou staty a asi je to jen dobře.

Jen se slepice zapomněla pochlubit na základě čeho má ty názory, které jsem kritizoval.

http://www.imagelink.cz/images/slepicet2.png

Asi jsem jen něco přehlédl podle čeho by se dalo usuzovat, že ví, jak to vypadá ve dvojkách a jak by tam vždycky vyvraždila půlku enemáků, nicméně hovořit o tom umí. :wallbash:

 

PS: Škoda, že se ta diskuze stočila takovým blbým nekonstruktivním směrem. Tvojí reakci si klidně rád přečtu, ale již na ní asi nebudu reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...