Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslouchej, Einsteinů je na světě málo, ale pravopis rodné řeči by měl alespoň trošku znát každý. Jak jsem psal, už toto moc neřeším, ale pokud vidím příspěvek jako je ten tvůj, kde je chyb jak máku a skoro všechny bijí do očí tak, že přes ně skoro nevidím, tak si prostě podobné "pošťouchnutí" neodpustím.

Já ti samozřejmě nezakazuji se zde vyjadřovat a ani nejsem nepoukazoval na překlepy (kterých tam máš také požehnaně), nicméně měl jsem potřebu apelovat na tebe z hlediska prznění rodného jazyka...

 

Vis, spis nez apelovat na me, jsi chtel prezentovat svoje opovrhovani (nadrazenost) nad lidmi, kteri podle tebe neovladaji aspon trosku pravidla sveho materskeho jayzyka (coz vzhledme k tomu, ze jsi dokazal dekodovat o cem asi tak pisu, tak splnuju kriterium, ze alespon trosku ty zakaldy ovladam.) Tvuj prispevek je naprosto zbytecny a nema zadnou hodnotu. Kazdy kdo ten pravopis umi a umi psat bez preklepu si vsimne, ze pisu jak prase, takze na to nemusi ostatni upozornovat, protoze to vidi kazdy... Takze dik vsem za to, ze jsi ostatnim objevil Ameriku. Takze dik, ale tvoje pokarani si nech ja o nej nestojim. Asi se domnivas, ze jsem natolik hloupi, ze si asi sam myslim, ze moje vyjadrovani je priklad dokonalosti... Me se taky nebavi divat na tveho opicaka s pistoli u hlavy a kazdemu tady o tom nereferuju. A ja se snazim svoje prispevky po napsani aspon editnou o ty preklepy. Co delas ty pro to, abys nevyapdal jako omezeny hlupak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vám asi kolektivně hráblo a nebo jste se domluvili, že budete troli, že? Jednalo se tu původně o tom, že padla otázka, co je na WoT nelogického a nereálného a já naspal, že například celý spoting ve WoT je vymyšlený systém. Nikde nepadlo ani slovo o tom že je na tom něco špatného a nebo, že je ten systém špatně vymyšlený. Jde pouze o to, že je to VYMYŠLENÉ !!! Nejde v reálu nevidět tank na 500m, když stojí na volné ploše. Plky o kamuflážích, o maskování a o krátkozrakém veliteli jsou naprosto mimo mísu protože s těmito prvky WoT nepočítá. Na tyhle prvky hraje WT. Tam tank vidí pouze ten, kdo má dobré oči a dobrý monitor. Když má tank tu strakatou kamufláž, tak je v džungli vidět hůř ale když je s tím strakatým na poli, tak tam je zas vidět lépe. WoT má celý systém hry vymyšlený a nejen spoting, když už jsme u toho co je na něm nereálné. Snad to hrajete dost dlouho abyste poznali co je ve WoT mimo realitu, ne? Celé 3 roky tu nadáváte na nereálný spoting, na UFO tanky, na zásahy za nula a kdoví na co ještě a teď budete tvrdit, že WoT není v podstatě vymyšlená hra?!

Kanáre já mám pocit, že tobě snad vadí, že nás ta hra ještě pořád baví... :biggrin:  Zatím bohužel nemůžeš WoT a WT moc porovnávat, protože WT je zatím absolutní outsider, ať chceš nebo ne. Za rok si můžeme říct víc, pokud tedy bude ještě obé existovat. Tanky ve WT jedou 2-3 měsíce a WoT?! WT má pouze jednu jedinou šanci jak přežít, udělat tanky jinak než WoT, páč v opačném případě se mohou jít klouzat. Nemyslím si ale, že nějaká ultra realističnost je správná cesta, to peníze zřejmě moc nepřinese.  

Ovšem fandím jim a přeji ať se to podaří a navzájem si přetahují hráče, pak to bude totiž jen dobře pro nás všechny.  :wink: 

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wasilliji, simulátor nemůže být nikdy tak akční, jak je arkáda. Proto se také arkády dělají. Všechno se v arkádě zjednoduší a nebo uplně vypustí, popřípadě se vymyslí uplně celý herní systém a pak nastane to 3 x R a bum, bum bum a nebo ti lepší používají i WSAD :wink:

 

Vsak ja s tim souhlasim a proto se domnivam, ze wot se asi WT az zas tolik bat nemusi, To, ze driv nebo pozdeji prijde naka hra s kterou se bude delit o hrace bylo jasne. A to ikdyby to byla hra x horsi jak wot, tak wot ty hrace proste zakonnite odlaka, (tim nemluvim o WT, ktery vypada uzasne a asi je uzasny, ale poste pro line hrace je ta arkada a jednoduchost).

 

 

edit: prave jsem stahnul ten WT, tak vecer na to mrknu:) Ale nazory me to spis utvrdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis, spis nez apelovat na me, jsi chtel prezentovat svoje opovrhovani (nadrazenost) nad lidmi, kteri podle tebe neovladaji aspon trosku pravidla sveho materskeho jayzyka (coz vzhledme k tomu, ze jsi dokazal dekodovat o cem asi tak pisu, tak splnuju kriterium, ze alespon trosku ty zakaldy ovladam.) Tvuj prispevek je naprosto zbytecny a nema zadnou hodnotu. Kazdy kdo ten pravopis umi a umi psat bez preklepu si vsimne, ze pisu jak prase, takze na to nemusi ostatni upozornovat, protoze to vidi kazdy... Takze dik vsem za to, ze jsi ostatnim objevil Ameriku. Takze dik, ale tvoje pokarani si nech ja o nej nestojim. Asi se domnivas, ze jsem natolik hloupi, ze si asi sam myslim, ze moje vyjadrovani je priklad dokonalosti... Me se taky nebavi divat na tveho opicaka s pistoli u hlavy a kazdemu tady o tom nereferuju. A ja se snazim svoje prispevky po napsani aspon editnou o ty preklepy. Co delas ty pro to, abys nevyapdal jako omezeny hlupak?

 

Víš, jsem skutečně rád, že o mně víš víc než já sám... tudíž jsem nucen ti poděkovat, že jsi mi to svým příspěvkem ozřejmil ;-)

 

Předpokládám, že každý, kdo český pravopis alespoň trochu ovládá, si všimnul stejně jako ty, že píšeš (cituji) "jako prase". Nemám tak potřebu to dávat znát ostatním. Psal jsem to tobě v domnění, že se třeba chytíš za nos a zkusíš s tím něco udělat. Pokud sám o sobě víš, že píšeš (cituji) "jako prase", pak nechápu, proč jako to prase píšeš (když to teda víš).

Důvodem, proč by měl (mohl?) člověk psát tak nějak "správně", je 1) skutečnost, že i podle psaného projevu si člověk dělá obrázek o dotyčném a 2) pro všechny je to čtivější plus nemusí číst příspěvek vícekrát, aby zjistili, co a jak pisatel mínil.

Pokud se ti nelíbí obrázek opičáka s pistolí (u hlavy vynechám, jelikož "pistole u hlavy" vypadá jinak - třeba že se chce odbachnout), je to tvoje právo a koukat na něj nemusíš. Nicméně - ten obrázek není nic proti ničemu, nepříčí se zde deklarovaným "zákonům" a z mého pohledu je "košer".

Co dělám proto, abych nevypadal jako omezený hlupák? Jednoduchá odpověď: nic. Mí blízcí (doufám) ví, že jím nejsem, a u těch, co neznám, je mi to "ganz egal" ;-)

 

Co tam máš dál? :-D

 

PS: tvoje reakce na mě už vypadá gramaticky mnohem lépe, tudíž je vidět, že pravopis v určité míře ovládáš... pak se nabízí otázka, proč tak nepíšeš "normálně"? Je v tom lenivost, neochota, snaha provokovat...? Ne, že by mě to zajímalo, ale zkus si to zodpovědět pro sebe ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis, spis nez apelovat na me, jsi chtel prezentovat svoje opovrhovani (nadrazenost) nad lidmi, kteri podle tebe neovladaji aspon trosku pravidla sveho materskeho jayzyka (coz vzhledme k tomu, ze jsi dokazal dekodovat o cem asi tak pisu, tak splnuju kriterium, ze alespon trosku ty zakaldy ovladam.) Tvuj prispevek je naprosto zbytecny a nema zadnou hodnotu. Kazdy kdo ten pravopis umi a umi psat bez preklepu si vsimne, ze pisu jak prase, takze na to nemusi ostatni upozornovat, protoze to vidi kazdy... Takze dik vsem za to, ze jsi ostatnim objevil Ameriku. Takze dik, ale tvoje pokarani si nech ja o nej nestojim. Asi se domnivas, ze jsem natolik hloupi, ze si asi sam myslim, ze moje vyjadrovani je priklad dokonalosti... Me se taky nebavi divat na tveho opicaka s pistoli u hlavy a kazdemu tady o tom nereferuju. A ja se snazim svoje prispevky po napsani aspon editnou o ty preklepy. Co delas ty pro to, abys nevyapdal jako omezeny hlupak?

Co vyšiluješ? Mamlass to podal jako drobné rejpnutí podtržené smajlíkama. Akorát to tady rozmazáváš a ani ty překlepy neopravuješ. A to pokárání, byť o ně nestojíš, by tě alespoň mohlo pohnout k drobnému zamyšlení nad kulturou vyjadřování. Obvyklý canc, že obsah je nad formou přestává od určité hranice platit, a ty jsi už za tou hranicí.

Neber to zle, já to zle nemyslím, ale dostalo mě to tvé vyjádření. To je fakt taková dřina si delší příspěvek po sobě přečíst?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre já mám pocit, že tobě snad vadí, že nás ta hra ještě pořád baví... :biggrin:  Zatím bohužel nemůžeš WoT a WT moc porovnávat, protože WT je zatím absolutní outsider, ať chceš nebo ne. Za rok si můžeme říct víc, pokud tedy bude ještě obé existovat. Tanky ve WT jedou 2-3 měsíce a WoT?! WT má pouze jednu jedinou šanci jak přežít, udělat tanky jinak než WoT, páč v opačném případě se mohou jít klouzat. Nemyslím si ale, že nějaká ultra realističnost je správná cesta, to peníze zřejmě moc nepřinese.  

Ovšem fandím jim a přeji ať se to podaří a navzájem si přetahují hráče, pak to bude totiž jen dobře pro nás všechny.  :wink: 

  

Kde jsem něco takového napsal? Nedomýšlej si, ano? Navíc stále opakuju, že tyhle dvě hry se porovnávat nedají protože je to jako oheň a voda. Jediné co jsem udělal bylo popsání základních rozdílů mezi WoT a WT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože WT je zatím absolutní outsider, ať chceš nebo ne.

No Koniasi....vždy se snažím tu být objektivní, ikdyž každý asi ví jak WOT aktuálně "miluji". Ale fakt nemáš pravdu.

V čem je WT absolutní outsider? Že je to herní pecka i přes své"beta" chyby? Hrál jsi to?

Jestli myslíš počtem hráčů, tak si nemyslím, že WOT mě po dvou měsících open bety večer více jak 70 000 online hráčů.....

Ano WT má hafo chyb, zbytečně složité menu a uživatelské rozhraní, dokonce i založení čety s hlasovou kuminkací je oproti WOT hrůza.

Ale kucííí, samotná hra....ten základ....když vydržíte těch pár prvních chaos her.....tak i po blbých dvou měsících WT WOT , který tu je už skoro 4 roky drtí. Já si to dovolím tvrdit. Hrál jsem ho 3,5 roku.

Fakt nechápu v čem je outsider....porovnávat ty hry nechci, prostě jsou jiné.....ale v jednom si rýpnu pořádně. Když je WT tak velký outsider, proč mi WT na mém starém PC jde i na střední grafiku naprosto bezproblémů a WOT mi blbnul už rok a půl? Navíc WG o tom ví a co dělalo?

WOT byl první...to je tak všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsem něco takového napsal? Nedomýšlej si, ano? Navíc stále opakuju, že tyhle dvě hry se porovnávat nedají protože je to jako oheň a voda. Jediné co jsem udělal bylo popsání základních rozdílů mezi WoT a WT.

Dokázal sis odpovědět sám, nedomýšlím si nic.  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokázal sis odpovědět sám, nedomýšlím si nic.  :wink:

Nějak nechápu, kde jsem si odpověděl na to, že mi vadí, že tebe baví hrát Hello Kitty online s tankama a ani nevím, kde jsem si odpověděl na to, že ty hry porovnávám. Porovnávat se dají dvě jabka ale já popisuju rozdíl mezi jabkem a hruškou. Takže si domýšlíš a hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Koniasi....vždy se snažím tu být objektivní, ikdyž každý asi ví jak WOT aktuálně "miluji". Ale fakt nemáš pravdu.

V čem je WT absolutní outsider? Že je to herní pecka i přes své"beta" chyby? Hrál jsi to?

Jestli myslíš počtem hráčů, tak si nemyslím, že WOT mě po dvou měsících open bety večer více jak 70 000 online hráčů.....

Ano WT má hafo chyb, zbytečně složité menu a uživatelské rozhraní, dokonce i založení čety s hlasovou kuminkací je oproti WOT hrůza.

Ale kucííí, samotná hra....ten základ....když vydržíte těch pár prvních chaos her.....tak i po blbých dvou měsících WT WOT , který tu je už skoro 4 roky drtí. Já si to dovolím tvrdit. Hrál jsem ho 3,5 roku.

Fakt nechápu v čem je outsider....porovnávat ty hry nechci, prostě jsou jiné.....ale v jednom si rýpnu pořádně. Když je WT tak velký outsider, proč mi WT na mém starém PC jde i na střední grafiku naprosto bezproblémů a WOT mi blbnul už rok a půl? Navíc WG o tom ví a co dělalo?

WOT byl první...to je tak všechno.

Nehodlám se tu nijak dohadovat, takže tě jen upozorním na slovíčko "ZATÍM", které jsem použil před tím outsiderem. To že má hra po 2 měsících 70 tis online uživatelů je pěkné, ale uvidíme kolik jich bude mít po roce, pak se teprve můžeš ohánět čísly. Navíc, pokud je WG v něčem absolutní špička, tak je to marketing a z toho těží i WT, páč WoT opravdu nebyla první tanková hra a to že "tanky" zná teď každej, je primárně zásluha WG.

Jak jsem psal, přeji úspěch WT, protože to bude dobře hlavně pro nás hráče. Jen mi vadí to neustále rejpání do WoT a opakování toho stejného dokola. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nechápu, kde jsem si odpověděl na to, že mi vadí, že tebe baví hrát Hello Kitty online s tankama a ani nevím, kde jsem si odpověděl na to, že ty hry porovnávám. Porovnávat se dají dvě jabka ale já popisuju rozdíl mezi jabkem a hruškou. Takže si domýšlíš a hodně.

 ty voe, šak máš odehraných 35k hello kitty bitev, ty seš hello kitty queen:DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehodlám se tu nijak dohadovat, takže tě jen upozorním na slovíčko "ZATÍM", které jsem použil před tím outsiderem. To že má hra po 2 měsících 70 tis online uživatelů je pěkné, ale uvidíme kolik jich bude mít po roce, pak se teprve můžeš ohánět čísly. Navíc, pokud je WG v něčem absolutní špička, tak je to marketing a z toho těží i WT, páč WoT opravdu nebyla první tanková hra a to že "tanky" zná teď každej, je primárně zásluha WG.

Jak jsem psal, přeji úspěch WT, protože to bude dobře hlavně pro nás hráče. Jen mi vadí to neustále rejpání do WoT a opakování toho stejného dokola. 

 

Vůbec nejde o dohadování, jen mi vadilo to slovo outsider. WOt i WT tu mají svou budoucnost oba. Ať se to někomu líbí nebo ne.

Stejně Vás všechny zkušeňáky z WOT přetahneme do WT .....neboj se vlka nic :laugh: . Času dost. :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denní hlášení

- vše mimo denní hlášení mažu. A pak i to před tímto příspěvkem, pokud to někdo neudělá dřív.

 

Prdlajs totalita, Off topic. Více v pravidlech. Číst něco úplně mimo nebaví ani mě.

 

EDIT: Nemá smysl pokračovat a citovat OT časů minulých. Vážně. Děkuji za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patch nainstalován,no a opět nárust FPS na mé plečce(Dokonce 20 fps se zapnutým TS :laugh: ).Odjety 4 roty,4xwin,otestovány nové zvuky(celkom fajn).Jinak poslední rota neměla chybu.Můžu si vzít TD??a já??a já?já chci taky když oni ho mají..a pak doooooooprdele to je mapa..ale je třeba se bavit,enemy sice trolily do chatu,ale nakonec jsme se smáli my,podcenili to :woot:

29e1b1786e0b537e2de21493ccd52b44.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, 

pánové jste dospělí ne? 

Já jen, že tu čtu 'Že někdo rozšlápl bábovičku druhému atd'. 

Jinak včera si WG ze mě dělal srandu, samá prohra tak šup hezky na BF a na WOT  :tongue: . Dneska jako vždy v den patche nehraju a od zítřka je MS ve fotbale a to bude mazec už se těším  :Smile-izmena: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, mě nejde o to aby to bylo divoké, mě jde o to aby se alespoň po výstřelu ta svině co mi odnikud pošle za osm set rozsvítila (jak pořád slibují), protože už není rozdíl mezi ISU-152, Borsigem a artynou. Prostě přiletí a konec. Nikde nikdo. V reálu by byl zášleh vidět na dva kilometry. Tohle je asi ta největší kravina ve WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, mě nejde o to aby to bylo divoké, mě jde o to aby se alespoň po výstřelu ta svině co mi odnikud pošle za osm set rozsvítila (jak pořád slibují), protože už není rozdíl mezi ISU-152, Borsigem a artynou. Prostě přiletí a konec. Nikde nikdo. V reálu by byl zášleh vidět na dva kilometry. Tohle je asi ta největší kravina ve WoT.

 

V reálu by ten zášleh byl to poslední, co bys v zivotě viděl:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V reálu by ten zášleh byl to poslední, co bys v zivotě viděl:)

:Smile_great:  ale já ho chápu, je to blbé, o tom není pochyb. Jenže ten spoting je celý vymyšlený a pro spravedlivé nastavení by to asi mělo vypadat tak, že tank třeba vidět nebude ale mělo by být vidět ten zášleh a mraky kouře a prachu. A to od každého tanku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...