Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zase pan šťoural, že? Pokud za hraní považuješ to, že jsem se teď musel připojit abych udělal ten skrín a nebo to, že jsem to v sobotu zkusil protože byly 3 násobky a po hodině to vypnul, tak ano, jsem aktivní hráč WoT :laugh:  a 3 roky jsem pak musel být v porovnání s tímto nevím co  :thumbsup: . To slovíčko "vlastně" má svůj význam ale to ty nemůžeš pochopit.

Teď si uvědomuju, že bych měl ten časový údaj napsat na sekundu přesně protože to určitě hodina nebyla a pan šťoural to někde vyhrabe a na 100% se s tím tady vítězoslavně vytasí, že jsem hrál 2:21:31 a nebo tak něco.... :laugh:

Jestli za 3 roky bude nějaká lepší hra, jak je WT, tak máš pravdu ale to je snad logický vývoj, ne?

 

Pořádek musí bejt, hele :-D když napíšu "vůbec", míním tím "vůbec" a ne "skoro vůbec"... pro pořádek. Jestli píšeš něco jiného, než co máš v hlavě, tak nelze předpokládat telepatii = přebrání tvojí myšlenky ze tvé hlavy někým jiným. Prostě napiš, co myslíš, a je to ;-) přeci není můj problém, že napíšeš "vůbec", ale míníš to jinak... že ano.

S tím WG: GF jsem to mínil tak, že (a sleduju to na sobě) každá hra má určitý "vrchol", kdy se to tak nějak zlomí a hráče už daná hra nebaví tak, jako dříve (říká se tomu "syndrom vyhoření"). Funguje to spolehlivě skoro u všech hráčů. Tudíž se dá předpokládat, že i WT: GF u tebe třeba po 2 letech hraní dojde vrcholu a pak se ti začne nelíbit tohleto a támhleto, každý patch bude k horšímu nežli k lepšímu atd. Tak takhle jsem to mínil.

 

Já myslím, že nic.....on to řeže i do GJ :laugh: . To se zase musí uznat....Kanár nadává na všechno, ale obejktivně . :woot:

 

Ještěže tam máš ty smajlíky, někdo by tu větu s "objektivností" mohl vzít vážně ;-):-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako mě se WT líbí, je to úplně jiné a má to něco do sebe. Já jsem chtěl kanára jen trochu pošťouchnout. Taky už jsem se dostal přes období, kdy jsem potřěboval hrát wot pořád, teď už po žádné stroji extra netoužím, když expím, tak jen pomalu, když se nedaří, tak to vypnu, a světe div se, hraju podstatně líp, staty mám posledního půl roku fialové, jediné, co mě frustruje je lidský faktor tzn. úroveň hráčů, jak už psal konias, bylo by fajn zapracovat na nějakém vybalancování MM, to je totiž ten hlavní problém a myslím, že hodně dobrých hráčů kvůli tomu skončí, stačí když si vzpomenu, co tu bylo za hráče na fóru, když jsem se jako wot panic zaregistroval na neofiku, tenkrát to bylo ještě uplně jinak teda, ale prostě ti lidé tu už nejsou, těžko říct, jestli je přestalo bavit trollení na fóru nebo hra celkově

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych spíš řekl, že WoT je dělané tak, aby si tam KAŽDEJ našel to svoje - začínali to hrát lidi, co si chtěli zajezdit tankama z druhý světový a gameři, našli sme si tam svoje oblíbence, mohli sme prohánět po Prochorovce nebo Malinovce Tigery, panthery a kdo byl uberpařan tak měl Mause. Na základně těhle lidí WG nahrabalo prašulky a popularitu (videjka na YTB, fóra), zainvestovalo do reklamy a šup - přidali se casualové typu fotrů co rádi jezděj na tankovej den do Lešan a mají trochu zájem o techniku, děcka ze škol a další svátečníci (holky co do tý doby hrály Simsy a Grepolis) a bumbác - WG logicky začalo točit hru tak, aby přilákalo další a další hráče, což už logicky nebyli HC pařani (ti tam jsou od Alfy nebo Bety) a zkušení hráči (protože ti naskočili někdy mezi Betou a rokem po tom), ale musí "vyškrabávat" čím dál větší svátečníky, kamarády kamarádů atp - novou krev, která přinese další prachy.

 

Logicky musí přidávat další OP stroje, aby tu masu udrželi u klávesnic a donutili sypat prachy za prémka, a ti veteráni, kteří u toho smrdí od CBT nebo ještě dřívávějc, najednou koukají, co se jim to ze hry stalo. Někomu to nevadí, expí si dál nový OP potvory, třeba se realizuje v klanu a na rotách, jinej honí prcky a na systematický expení se vyprdnul, no a někdo jinej to zabalil úplně.

 

Hezky to třebas vyplunulo, dkyž sme se kdysi s Bobbym bavili o novejch lajnách - já sem sakroval, co to tam dávaj za krámy, on napsal, že kdyby je tam nedali, tak nemá co expit a končí. Přitom já pořád tvrdim, že polovina tanků by z WoT mohla zmizet a vůbec by mi to nevadilo (Frantíci, Japonci a Číňani komplet, u Němců, Rusů a Amíků UFO lajny se zásobníkama, platýzama a Waffentragédama, který sou dost okatě přeboostovaný).

 

No a logicky, když se objeví alternativa, která mi zase nabídne druhou světovou (se kterou už WoT nemá dávno nic společnýho), navíc s přidanou hodnotou lepší grafiky a menšího RNG (kterej mě sejří víc než ty UFA), tak jdu tam. A to mám garáž docela plnou a s některejma tankama sem hrál rád - jenže místo potěchy ze hry nastoupily nervy, což se odrazilo i na výkonech, a když lamim, tak mám nervy a to se odráží na výkonech a tak dokola... čili vypadnout je nejlepší pro všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrzí mě, že jsem si nestihl přečíst páně Kanárovo: tfuj WoT a hurá všichni do WT..

neboj za chvíli tam budete mít plno.. každýmu rudochovi co mě naštve píšu v garáži "pls uninstal WoT, go play War Thunder".. asi to není správně ingliš (jsem angličtinář samouk :teehee: ) ale myslím že účel to splní.. :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidět, že jsi WT nehrál a nebo nepochopil politiku WG. Lehnout na ránu, to se červenáčkům líbit nebude. Musí jim zůstat 5HP a to jim WT neumožní.... :laugh:

 

Jinak hlásím, že jsem měl na teploměru, který je na zdi směrem na západ 52 stupňů Celestýna a nějaké drobné, což jsem ještě nikdy neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidět, že jsi WT nehrál a nebo nepochopil politiku WG. Lehnout na ránu, to se červenáčkům líbit nebude. Musí jim zůstat 5HP a to jim WT neumožní.... :laugh:

 

Jinak hlásím, že jsem měl na teploměru, který je na zdi směrem na západ 52 stupňů Celestýna a nějaké drobné, což jsem ještě nikdy neměl.

no zkus si přečíst příspěvek v HP od vspingu.. docela jsem se pobavil :woot::devil: :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve WT jsou stejní amatéři jako ve WOT. Když jsem se stockovým Pz III F byl první v killech i bodech první hrou, co jsem s ním jel... trapné. akorát to není tolik vidět, protože to spíš prochází.

Koukám, že stále OT :laugh: , ale tady se musím ohradit. Ano je tam taky tuna hovádek co jedou okolo tebe když bojujš s enemáckou T34 a ani se neotočí........ale s WOTem se to nedá srovnat. Čím výše hraješ, tím více to lidi umí, to mi věř. V ranku kde jezdí PzIIIF jezdí nováčci, tam jsem taky koukal, že jsem byl pořád mezi 3 top. Teď jedu 3 rank a sice se daří, ale první jsem tak jednou ze tří her. Teď jsem byl 12....naši byli výborní. S PZIIIM udělám jednu chybu a končím....trefujou mě s SU122, které klesá střela houfnice jako kámen i na 500-1000m .Navíc letadla....čím výše tím jsou piloti lepší a lepší.....

Teď si opravdu neměl pravdu....ta kvalita hráčů je ZATÍM nesrovnatelná. A bude vždy lepší....je to logické. WT je prostě daleko těžší hra. Na to děti a jantaři nemají nervy....díky bože za ty dary.

Ale dost OT v tomto topicu :laugh: . Kanáre...přestań nebo tě zas vybanánujou :woot: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co do zábavy za mne: Hellcat, RHM, Marder38t a nově objevená SU85B

 

Až na SU85B to jsou také moje oblíbené stroje.Akorát s hellcatem neustále v osmičkách,RHM v desítkách a Marder v šestkách.Když je dobrý tým,tak i nastřílím,ale dobrý tým sem neměl již dlouho.Od 16000 bitvy jako by hrál jiný hráč.Jako bych prodal účet.Prostě úplně jiná hra.

Dnes jsem ani jednou nebyl v horních dvou třetinách.Většinou druhý či třetí od spodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na SU85B to jsou také moje oblíbené stroje.Akorát s hellcatem neustále v osmičkách,RHM v desítkách a Marder v šestkách.Když je dobrý tým,tak i nastřílím,ale dobrý tým sem neměl již dlouho.Od 16000 bitvy jako by hrál jiný hráč.Jako bych prodal účet.Prostě úplně jiná hra.

Dnes jsem ani jednou nebyl v horních dvou třetinách.Většinou druhý či třetí od spodu.

 

Právě že u těchto strojů mi nevadí, že jsem o ty dva tiery. S Marderem na to vyloženě čekám, s čtyřkama je to masakr, pětky jsou o ničem, ale u šestek je zábava :-) A pokud nemám vyloženě v šestkách failteam, tak je to super. Pro RHM to platí také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že stále OT :laugh: , ale tady se musím ohradit. Ano je tam taky tuna hovádek co jedou okolo tebe když bojujš s enemáckou T34 a ani se neotočí........ale s WOTem se to nedá srovnat. Čím výše hraješ, tím více to lidi umí, to mi věř. V ranku kde jezdí PzIIIF jezdí nováčci, tam jsem taky koukal, že jsem byl pořád mezi 3 top. Teď jedu 3 rank a sice se daří, ale první jsem tak jednou ze tří her. Teď jsem byl 12....naši byli výborní. S PZIIIM udělám jednu chybu a končím....trefujou mě s SU122, které klesá střela houfnice jako kámen i na 500-1000m .Navíc letadla....čím výše tím jsou piloti lepší a lepší.....

Teď si opravdu neměl pravdu....ta kvalita hráčů je ZATÍM nesrovnatelná. A bude vždy lepší....je to logické. WT je prostě daleko těžší hra. Na to děti a jantaři nemají nervy....díky bože za ty dary.

Ale dost OT v tomto topicu :laugh: . Kanáre...přestań nebo tě zas vybanánujou :woot: .

 

WT je těžší hra? Na to jsi přišel jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WT je těžší hra? Na to jsi přišel jak?

V simulátoru možná, tam, pokud nejsi bystrooký s kvalitním monitorem, moc nezajezdíš :-) Ale jinak pro arkádu a to druhé (HB? RB?) je WoT lepší. Můj názor ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V simulátoru možná, tam, pokud nejsi bystrooký s kvalitním monitorem, moc nezajezdíš :-) Ale jinak pro arkádu a to druhé (HB? RB?) je WoT lepší. Můj názor ;-)

Kucíí nereagujte podrážděně. :laugh: Já vůbec nehodnotím která hra je lepší. Opakuji.....jsou to tak rozdílné hry, že se ani srovnávat nedají.

 

Casiopeus9: Na to jsem přišel jak? Jednoduše, hrál jsem obě hry. WOT 3,5 roku a WT teď jedu prvních 14 dní. Tak to dokážu srovnat..... věř mi.

 WOT je brutální akrkáda a tím je sakra lehčí jak WT, ale to přece neznamená, že ti co hrají WOT jsou něco míň! Dobří hráči WOTu budou dobří i ve WT. Tak to je. Ale zbytečně bráníte něco co bránit nepotřebuje. Každý ať si hraje to co ho baví.

Ovšem tvrdit že je WOT stejně náročný jako WT( neberu první obtížnost) je velice mylné. Opravdu mi nějak uníká v čem je WOT těžší :laugh: ...no nervově...to jo. Tolik fakanů a noobů se pohromadě jen tak ve hře nevidí. Tady souhlasím, ale jinak v čem? Kucíí v ničem. Na to jsem WOT hrál dost dlouho abych to dokázal objektivně posoudit.

Ale zase jsem OT.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem svůj názor. Je podrážděný? :-) A nehodnotil jsem těžší x lehčí. První dva stupně ve WT (také hraji dlouho WoT a od CBT zkouším WT) jsou co do hratelnosti s WoT srovnatelné... A díky delšímu vývoji je tady WoT dál. Těžší nehodnotím, hráč od hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že u těchto strojů mi nevadí, že jsem o ty dva tiery. S Marderem na to vyloženě čekám, s čtyřkama je to masakr, pětky jsou o ničem, ale u šestek je zábava :-) A pokud nemám vyloženě v šestkách failteam, tak je to super. Pro RHM to platí také.

Mě to do určité doby také nevadilo.Pokud si člověk udržuje dostatečný odstup a tým dobře spotuje,tak se dá dobře zahrát.Ale to poslední dobou nějak neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli  jsou ve WT dva obtiznosti, tak na nake te realnejsi to bude asi tezsi. Ale je to closed beta,  tak uvidite co vam z toho vyvedou. A ono v closed bete je logicke ze budou spise hraci co neco umet budou, pac uz jen pro to, aby se dostali do te bety musi vyvinou urcitou davku snazeni a inteligence, ze...

 

edit: koukam, ze tam jsou protiletecke masinky:) To bych si i zahral, ale tak nvm no:) V silent hunteru 3 jsem se moc netrefoval:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to do určité doby také nevadilo.Pokud si člověk udržuje dostatečný odstup a tým dobře spotuje,tak se dá dobře zahrát.Ale to poslední dobou nějak neplatí.

Když na to ale mrkneš, tak to jsou všechno stroje s výborným dohledem, proto si je vybírám. Jak chytnu Malinovku, Prochorovku apod. tak mám z poloviny Hlídku doma. K tomu mají tyto ještě teda dobré i děla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...