Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Brambora k bramboře, pučmeloun (ST-1) na dvoře. Byla to šichta, KV4 mi bude chybět, ale jenom chvilku.

Dnešek se nesl, jako u mnoha v duchu oslavy Dne dětí, tak doufám, že jste si to užili. Zítra mi asi bude špatně, nějak moc jsem to oslavil. Ještě, že má manželka řidičák a dopravila rodinu domů. Naviděnou na bojišti a hodně úspěchů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím zakoupení M22 Locust za goldy, o kterých nevím jak se mi objevily na úctě... No, hned první bitva s ním 5 killu, a dalších pár her jsem dál vždy 2 killy... Bohužel goldy jsou potřeba, vozům tam 30 AP a 15 APCR, jediný problem jsou T18 zepředu, jinak hodně věcí si můžu utočit nebo detracknout a objet... Jediná nevýhoda je, že se narozdíl od T-127 dostává do bitev 5 tieru, kde už působí spíš jako scout... Jinak je s ním zábava a vřele ho doporučuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím zakoupení M22 Locust za goldy, o kterých nevím jak se mi objevily na úctě... No, hned první bitva s ním 5 killů, a dalších pár her jsem dál vždy 2 killy... Bohužel goldy jsou potřeba, vozům tam 30 AP a 15 APCR, jediný problem jsou T18 zepředu, jinak hodně věcí si můžu utočit nebo detracknout a objet... Jediná nevýhoda je, že se narozdíl od T-127 dostává do bitev 5 tieru, kde už působí spíš jako scout a že se neotáčí zrovna moc rychle... Jinak je s ním zábava a vřele ho doporučuju :)

Omlouvám se za double post... Špatně jsem zmáčkl tlačítka v tapatalk...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doexpen JP E-100.


T34 vydělávala luxusně. 


 


FV4202 bylo peklo. Když pominu, že mě plnýho dal po minutě vypínač na ránu, po dvou hrách na ránu T92 a celkově jsem dával jen kolem 2k dmg, tak zde zůstává dělo. To dělo jsem dneska neznal! Neprobil jsem čelně T28 (3x v řadě), neprobíjel jsem M103 do weakspotů, neprobíjel jsem IS-8 z boků... takových ran za 0 dmg a takových stupidních odrazů... končím naštvanej, protože těch 6-7 her dnes s ním bylo naprosto jiných jak zbylých 80 bitev. Lítalo to ke krajům a neprobíjel jsem. Poslední bitva mě dostala do kolen. Zase M103. Věžička cink. Věžička díra vez dmg. Věž vedle mentlu, lehce natočená, cink... mezi věž a podvozek, cink... a zase, T92 za zbylých 1400....


 


Takovýhle RNG už je fakt moc. Aby se tank najednou choval NAPROSTO jinak při stejném stylu hraní, to se mi fakt nelíbí...


 


Přemýšlím, co hrát místo WOT. Zjišťuju, že XVM je strašná blbost. Jel jsem několik desítek bitev na rudém účtu a to hraní bylo úplně někde jinde. Nemyslím RNG, myslím "Hele, fialka, kamikazéééé! Smažte ho za jakoukoliv cenu!" Dost mi to vadí. FV4202, Westfield. U kopců se přestřelujou tři enemáci se třemi našimi tanky. Jsou na půlce, tak tam z boku najedu. Jen vykouknu, už všichni otáčeli děla a ... dali mě. Vůbec jim nevadilo, že díky tomu všichni chcípli, když našim ukázali boky tanků i věží, hlavně, že ten fialovej chcípl. Tohle když jsem udělal na red účtě, tak jsem tam jezdil a střílel jen ten, komu jsem zrovna jel před laufem...A i CW poslední dobou dost lamím, Siegfried mi vůbec nesedí. 


 


To vědomí - Blikni a jdou po tobě. Je jedno, kdo je okolo, jdou po tobě. Artiny tě už zaměřují, vypadni. Prásk vedle. Nevykukuj. Au,Au, čekali na tebe, já ti to říkal. *** arty. Zdrhej do rohu mapy. Šikovný, hele, žárovka. ***... čekala na tebe celou dobu, co jsi čekal... 


 


Staty jsou výborný, ale k čemu mi to je...


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vikendy....proc mam nejhorsi vysledky o vikendu? Pokud by byla losovacka WoT bez ohledu ke skillu, mel bych mit vysledky o vikendech paradni. Jenze je to presne naopak - povazuju to za dukaz ze WG svuj patent na MM pouziva, ne ze ne - jak tvrdil Serb a jak veri nekteri ultraoptimisti a ultraskilleri (ti to asi ani nepoznaji).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že to Zvedákovo "jdou po mě všichni" je kvůlivá poměřování pindíků "hele vole včera sem sejmul fialku!" "no nekecej, fakt?" a že hned potom tupě chcípl a tý filace dal dorážku za 50 už neřekne.

 

V tý hře se shromáždila neuvěřitelná hráčská žumpa a z nějakýho důvodu to WG podporuje. Když byl v BF někdo marnej, tak prostě chcípal chcípal chcípal a když trollil a porušoval pravidla, tak ho admin kicknul a byl klid, tady ne.

 

RNG navíc nabralo neuvěřitelný rozměry, to že tank se chová každou bitvu jinak je opravdu napováženou, jak kdyby se nelosovalo na každej výstřel zvlášť (asi moc velká zátěž pro server), ale před bitvou se řeklo "ty teď nic nenastřílíš, RNG -25% na všechno" jak v Kauflandu před sezónou a už to jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to říkám pořád, že tahle hra je naprosto zmanipulovaná - jediný co hráč ovlivní je směr jízdy a kdy a na koho vystřelí. Ostatní si hraje hra sama. Podobně vlastně fungujou výherní automaty. Fakt mi není jasný co je na RNG zábavnýho. Ale bohužel to chápu tak, že kdyby to RNG nebylo, tak by si děti a ostatní noobíci vůbec nezahráli, protože oni potřebujou to "štěstí" v podobě RNG a dobří hráči se tím RNG zase drží na uzdě, aby ty noobíky nevymlátili během první minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to říkám pořád, že tahle hra je naprosto zmanipulovaná - jediný co hráč ovlivní je směr jízdy a kdy a na koho vystřelí. Ostatní si hraje hra sama. Podobně vlastně fungujou výherní automaty. Fakt mi není jasný co je na RNG zábavnýho. Ale bohužel to chápu tak, že kdyby to RNG nebylo, tak by si děti a ostatní noobíci vůbec nezahráli, protože oni potřebujou to "štěstí" v podobě RNG a dobří hráči se tím RNG zase drží na uzdě, aby ty noobíky nevymlátili během první minuty.

 

To je ale kokotina... Proč jsou teda fialky fialový a rajčata červený? Ono to asi nebude tak jednoduchý ;-)

Fialka taky udělá fail (I díky náhodnosti...). Ale její výsledky jsou vyrovnaný (Většinou WN8 a další věci rostou)... Rajče hrálo, hraje a dycky bude hrát lejno...

 

Rajče = WN8 < 800 při 5k+ bitvách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

RNG navíc nabralo neuvěřitelný rozměry, to že tank se chová každou bitvu jinak je opravdu napováženou, jak kdyby se nelosovalo na každej výstřel zvlášť (asi moc velká zátěž pro server), ale před bitvou se řeklo "ty teď nic nenastřílíš, RNG -25% na všechno" jak v Fauflandu před sezónou a už to jede.

Přesně nad tím to jsem přemýšlel včera po poslední hře s Leopardem 1, měl jsem 15 výstřelů, 10 zásahů, 8 průstřelů a udělená DMG byla komických 1325 HP. Vrchol byl ten, když ke mě čelně jela  T-62, stál jsem na kopečku nad ní, hezky vystřelím pod věž a ono buch, sundám mu levej pás bez DMG...jak se ta střela, z toho vršku k tomu pásu vůbec dostala, teda absolutně nechápu....  :biggrin:    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku, nechtělo by se ti vzít tak 10 replayů FV4202 (různé mapy) a hodit je do sekce FV4202? Jsi asi jediný, koho znám, komu se s tím tankem fakt daří, rád bych se něco přiučil. Kdysi jsem si ten tank chtěl pořídit, ale kvůli ohlasům a kvůli tomu, že mi moc nesedl Centurion, jsem ten plán nakonec opustil. Pokud ti teda nevadí, že se naučíme tvá oblíbená místa  :Smile_Default: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlasim, ze cez vikend uspesne zakupena a nahodena do top japonska 61, doepxeny a predany  Foch + Tortois, korytnacka velmi sklamala, ta absencia panciera a strasnej neobratnosti sa neda odpustit, ale pre zaryteho TD-ckara kempica asi idealny stroj. Foch po prvotnych neuspechoch nakoniec prekvapil - idealny na trosku agresivnejsiu hru co mi celkom vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chrhly, chrchly, kašli, hepčí :laugh: . Jen uplný idealista si může myslet, že ho WoT netahá za fusekli !!!

 

Hele, Kanáre, kouknul jsem se do "vedlejšího" tématu "War Thunder - tanky" a docela to vypadá, že kromě WG po tobě jde i Gaijin (vzhledem k tomu, co jsi tam psal :-))... tak přemýšlím, jestli jenom trpíš stihomamem anebo je to už diagnóza "konspirace vůči Kanárovi" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že minulý týden a ani o víkendu jsem toho vzhledem ke služebce a jiným povinnostem moc nenahrál. Pauza byla znát, včera jsem hrál jak ponocnej :mad:, opravdu mi to nešlo...

Nicméně mám z posledních dvou týdnů dojem, že obecně zhoršila přesnost TD - oproti stavu předtím musím podstatně víc doměřovat pokud mám zasáhnout a i tak to létá často k okrajům kruhu nebo i mimo něj. Strefovat weakspoty na větší vzdálenost je sázka do loterie. Přitom posádky jsou na tom dobře, žádní nováčci. Dříve se prostě střílelo lépe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Větší monitor = větší zátěž na GPU :) 

 

To nemusí být nutně pravda. Např. "klasika" 22" LCD s rozlišením 1680*1050 v porovnání s 24" LCD s rozliíšením 1920*1080 je na tom z hlediska "krásy" obrazu při stejném nastavení hůře, protože to rozlišení na 22" LCD je už docela hrubé (větší velikost 1 pixelu), tudíž musíš zapnout AA a AF, aby to bylo zhruba stejně pěkné jako na vyšším rozlišení.

Ale chápu, co jsi tím chtěl říci... nicméně je dobré vědět, že to nemá absolutní platnost ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedaku mas smolu, to je dan za "slavu", ja som minule hral proti Gottwymu - no nechod po nom :D

Fialky su vzdy primarnym cielom aj za cenu vacsej straty HP, tito hraci dokazu rozhodovat bitky, ta rajcinova omacka co ostane je uz potom len otazka casu...

Já ti nevím, mi se to nějako nezdá. Osobně jsem nezažil (rozuměji nevzpomínám) bitvu, kde by fialka byla prvotním cílem. A to už přisuzujete červenkám jakousi úroveň herního myšlení, pokud tvrdíte, že jdou primárně po fialce. Ano, při bitvě se koukám, kde se zjeví a samozřejmě, pokud ho mám na ráně, tak mu ji dám rád, ale že bych řešil, že na druhé straně mapy je fialka, a točil kanónem na něj, to ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím, mi se to nějako nezdá. Osobně jsem nezažil (rozuměji nevzpomínám) bitvu, kde by fialka byla prvotním cílem. A to už přisuzujete červenkám jakousi úroveň herního myšlení, pokud tvrdíte, že jdou primárně po fialce. Ano, při bitvě se koukám, kde se zjeví a samozřejmě, pokud ho mám na ráně, tak mu ji dám rád, ale že bych řešil, že na druhé straně mapy je fialka, a točil kanónem na něj, to ne.

Nejlepší hráči soupeře jsou pro mne vždy primární cíl, takže pokud budou vedle sebe stát dva tanky a v jednom bude nezkušenej hráč s plným HP a ve druhém výbornej hráč s 1 HP, tak vždy vystřelím do toho výborného. Navíc, vzhledem k tomu že hraji i tanky jako T-34, KV1S a ARL 44, tak dost často jsou v šestkovém či sedmičkovém lose na každé straně tak 2-3 dobří hráči(většinou KV1S a Helcat), takže jejich eliminace je pro bitvu dost zásadní. Na vyšších tierech to není zas až tak často, navzdory tomu jak tu někteří pořád nadávají že to hrají pouze "noobové", tak moje zkušenost je tedy jiná a potkávám spousty modro-fialových hráčů a čet. Zřejmě mám prostě "smůlu" a když vytáhnu desítku, tak jsem tam pomalu největší noob já sám. Což tedy u mne není zas až tak složité...  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší hráči soupeře jsou pro mne vždy primární cíl, takže pokud budou vedle sebe stát dva tanky a v jednom bude nezkušenej hráč s plným HP a ve druhém výbornej hráč s 1 HP, tak vždy vystřelím do toho výborného.

Tak to bez debat, já jen, že z toho, jak tu někteří naříkají, to vypadá že celý enemy tým čeká jen na to, kde vystrčí nos :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bez debat, já jen, že z toho, jak tu někteří naříkají, to vypadá že celý enemy tým čeká jen na to, kde vystrčí nos :-)

Aha, tak to jsem jen špatně pochopil, páč v tom případě s tebou souhlasím. Taky kvůli "fialce" nepřejíždím celou mapu, střílím jen když je v dohledu.  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://s7.postimg.org/z294jak0b/shot_092.jpgshot_092.jpg

 

Tak takto vypadal můj víkend s WOT, ve znamení totálních lobotomiků, sobota byla skvělá, ale neděle a pondělní dopoledne ve znamení prozření, totální hovada v týmu, lobotomici s WTe100 a damage pod 1000, já to prostě nechápu, jak je to může bavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale kokotina... Proč jsou teda fialky fialový a rajčata červený? Ono to asi nebude tak jednoduchý ;-)

Fialka taky udělá fail (I díky náhodnosti...). Ale její výsledky jsou vyrovnaný (Většinou WN8 a další věci rostou)... Rajče hrálo, hraje a dycky bude hrát lejno...

 

Rajče = WN8 < 800 při 5k+ bitvách...

To je ale kokotina!!!

Poker je víc o náhodě a štěstí než WoT a nebo není?

Pokud není náhoda na 100% ale jen na 25%, tak ji lze ovlivnit a může pak být mistr světa v pokeru a nebo hráč s WN8 nad 3000.

Když bude náhoda 100%, tak můžeš umět co chceš a neovlivníš nic. Teda pokud ta hra bude pouze o tom losu a nikoliv o dalších aspektech, jako je to mu například u pokeru a nebo u WoT.

Jestliže dobrý hráč ví kam má jet, kde má stát a kam má střílet a na co má střílet atd. atd., tak je i přes -25% handicap na tom lépe než rudá lama s +25%. Ale lépe v několika stovkách bitev, kde se to zprůměruje. Ovšem v té jedné bitvě, kde mu WG nalosuje to nejhorší, tak tam to je k nasrání.

Kdybys uvažoval, tak ti neujde jeden detail, že totiž WG neustále prohlašuje, že těch 25% se snižovat nebude.

 

Proč asi ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Kanáre, kouknul jsem se do "vedlejšího" tématu "War Thunder - tanky" a docela to vypadá, že kromě WG po tobě jde i Gaijin (vzhledem k tomu, co jsi tam psal :-))... tak přemýšlím, jestli jenom trpíš stihomamem anebo je to už diagnóza "konspirace vůči Kanárovi" :-D

Není nad to, když někdo provokuje, že? Sice píšu uplně o něčem jiném ale proč si to nepřevrátit podle sebe, když to tak hezky pomůže dělat si z někoho srandu a provokovat. Ty banána nedostaneš ale já, který se bude tvým přiblblým provokačkám bránit, tak já ho dostanu. Takže si piš co chceš :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...