Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem to po dlouhé době zase zapnul... Nainstaloval patch... Nahodil nějaké mody... 

 

Odjel jsem pár historických bitev. Kdyby se na ně nemuselo tak dlouho čekat, bylo by to velké plus. Jinak nic speciálního.

 

Odjel jsem pár map po změnách. Přibylo koridorů, opět ubyly šance pro scouty. 

 

Jinak se pro mě nezměnilo vůbec nic, kouzlo tanků se taky znovu neobjevilo, takže to asi zase na nějakou dobu odložím. Jediná změna, kterou jsem zaznamenal, je, že mi lidé na publicu přijdou ještě nervóznější než kdy dříve, a v jednom kuse nadávají jako špačci. V jednu chvíli jsem se přistihl, že na mě to nadávání taky vlezlo, takže jsem to radši vypnul. WoTko rozhodně nemá blahodárný efekt na mé nervy.

 

Pozitivně na druhou stranu vnímám to, že jsem nezaznamenal tolik botů a afk tanků, jako dříve. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to po dlouhé době zase zapnul... Nainstaloval patch... Nahodil nějaké mody... 

 

Odjel jsem pár historických bitev. Kdyby se na ně nemuselo tak dlouho čekat, bylo by to velké plus. Jinak nic speciálního.

 

Odjel jsem pár map po změnách. Přibylo koridorů, opět ubyly šance pro scouty. 

 

Jinak se pro mě nezměnilo vůbec nic, kouzlo tanků se taky znovu neobjevilo, takže to asi zase na nějakou dobu odložím. Jediná změna, kterou jsem zaznamenal, je, že mi lidé na publicu přijdou ještě nervóznější než kdy dříve, a v jednom kuse nadávají jako špačci. V jednu chvíli jsem se přistihl, že na mě to nadávání taky vlezlo, takže jsem to radši vypnul. WoTko rozhodně nemá blahodárný efekt na mé nervy.

 

Pozitivně na druhou stranu vnímám to, že jsem nezaznamenal tolik botů a afk tanků, jako dříve. 

 

klasika, včera jsme jeli četu devítek, v desítkové hře jsme byli top v dmg všichni tři za sebou, přesto nás tam  někdo na konci začal solit, že jsme hugo noobs a podobně, prostě jsme umřeli jako poslední, což byla naše velká chyba:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasika, včera jsme jeli četu devítek, v desítkové hře jsme byli top v dmg všichni tři za sebou, přesto nás tam  někdo na konci začal solit, že jsme hugo noobs a podobně, prostě jsme umřeli jako poslední, což byla naše velká chyba:D

Jasně, že to byla chyba. Největší tvrďáci (= nejlepší hráči :wink:) jdou přece vždy první a středem přímo do garáže, aby mohli zase rychle bojovat s něčím jiným anebo moudře radit ostatním. Uraaaaaa  :storm:   :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milí hráči. Po dlouhém úsilí jsme vám opravili MM pro vaši maximální spokojenost:

 

Jak tohle asi sakra vyhrát? Artiny neminuly ani jednou a 9 vs 13 desítek? To už si vážně dělají (_Y_).

 

Dnes 75% s devítkama proti desítkám, taky sranda. Centurion 7/1 už má motor, fajn. Ale teď v noci, to byly hry. Jednou támhle o 3 desítky víc, támhle o 2 míň... enemáci byli najednou všude. Cinkal jsem, až jsem se za břicho propadal. Mizely střely. 

Jdu blít...

 

Hele, dyk voni kucíí z WGéčka to MAJ' ROZBITÝ :-D

 

Takových "srandalosů" jsem přes víkend zažil... mno, víc než je zdrávo. Největší paradox dané situace však byl, že ve hře bylo hafo hráčů - tudíž odpadá "klasika" ve stylu "MM může být divný, když je málo lidí ve hře a není pořádně z čeho vybírat"... jsou to vážně srandisti.

Mizející střely... no comment. Jedu s IS-7, potkám T69 na ránu... než na mě otočí věž, domířím a na 100 metrů PÁC... a nic. Bez jakékoli hlášky, střelu jsem ani neviděl... Samozřejmě to nešlo netrefit, páč T69 byla ke mně bokem a zaměřovací kruh byl jenom na tanku (žádná země / vzduch). Týpek v T69 mi následně dal 3 penetrující rány, než ho dorazila (asi) naše artyna. Podobných situaci (= mizející střela) jsem zažil ještě několik.

Replaye zkoumat nebudu, páč na to nemám čas a hlavně chuť. Myslím, že jsem byl objektivní ohledně hodnocení WoT patchů, ale zřejmě s tím brzy přestanu. Tento patch je dle mého zatím to nejhorší, co kdy WG vyplivnulo (a já byl při tom). Pomalu se přestávám podivovat "WoT haterům" (tedy částečně ;-)) a dokonce už přemítám, že se zařeknu a WG ode mě už neuvidí ani korunu / EURO... stejně tak přemítám, že si dám pauzu, jelikož hra má bavit a né nasírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já neříkám nikomu co má nebo nemá hrát, mě je to buřt, já si hraju svoje, mě vadí když si skiller na čtvrtém tieru nabouchá 11 lamek do trenek a pak má kolem toho spoustu keců. Vadí mi ty žvásty ne to, že postřílí 11 chudáků. 

 

Nějak si protiřečíš? jednou ti je to buřt a v té samé větě ti to vadí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shot005nwn.jpg

 

 

 

A já si myslel, že nejhoší angličtinář na EU serveru jsem já :laugh: . Astra1970 ...to dobráá čecha :laugh:

Jinak k těm reakcím na rudé či naopak fialové. Kdyby nebylo blbých barviček, tak by byl klid. Já je nemám a nadávám všem spravedlivě.....bez rozdílu barev :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes opravdu výživný večer - první dvě bitvy s E-75, pokaždé na topu, pokaždé mi full tank dala GWT2 za 750 a zapálila, takže cca 900HP dole jednou ranou. No vzteky sem žral klávesnici... Celkově to šlo, z 9 bitev 7 winů, ale 5x sem hořel, z toho čtyřikrát první ranou do plnýho tanku (jindy nehořím ani v plechovce rozstřílený na krupici). Takže šance na požár je očividně losovaná taky, a navíc předem, no nic, další důvod k uninstalu...

 

EDIT: a jak tak na to koukám, tak WG si dneska řeklo, že E-75 je moc OP a tak budou hořet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T54E1 ... hm, vypínač, tak nic. Další bitva. Hm USA 9. arty. 1700 HP... hmm. Tak radši Centurion 7/1 ... 4 hry dobrý. Tak T54E1. "Hele, ještě je šance to zachránit, jedem. "OK." M40/43 900hp, hmm, fajn. Nejedem.

"Hele, tohle ještě dáme." M40/43 1200 HP... "Jeď sám..." ... co říct? Dneska mě jen jednou trefila arty za 400, zbytek full dmg. Potom tak nějak dobrý když vynechám hry s dorážkovými artinami (Někdy full HP).

 

Vzal jsem Obj 212. 4k dmg, prohra. M103: Zvedak, do you sleep? "Yep." Ok, sweet dreams. "Thx." Top dmg, 0 kills. Potom Lorr 155 51. 9 výstřelů, 0 dmg. Alt+F4 (Sory Tesi  :laugh: ). LeFh18b2? Tady:

VO2zI.th.jpg Tak to taky nevyšlo. První 3 rány 3 killy.

 

V průběhu večera to šlo. Nevím, co WG jako plánuje, ale jestli se mi chystají sebrat goldy, který jsem vyhrál (mě nedonutěj platit!!!), ať táhnou k čertu.

14TOc.jpg

 

No a proč si potom trochu nezablbnout, že? Dva ultra kryplové, jenž vyvraždili artiny našeho týmu. Video se zpracovává...

 

Ale podívejte se na replay, čeho jsou ti kreténi schopní, tohle jsem za 30k bitev viděl poprvé a upřímně doufám, že mě support nepošle do prdele...

http://wotreplays.com/site/797331#self - můj pohled... možná si všimnete, že můj vrah není vidět. A GW Panther a jeho vrah také ne.

http://www.wotreplays.com/site/797362#south_coast-obter_vr-amx_50_120 - zde kámošův pohled. Zde už vrahové vidět jsou.

 

To je parádička, no co říkáte? Už jen chyběl BAN díky ticketům za sebevraždy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes snad každá 3-4 střela nedoletěla na enemáka. U některých vzdáleností bych byl snad lepší když bych házel ručně kamení. Kecám 100 m bych asi těžko s něčím házel. Jinak na těch pár bitev to byl úspěšný den s win po dlouhé době nad 50%. Poslední dvě bitvy ve stylu WG. Lost 2:15 a pak win 15:1.

Mimochodem jsem se mrknut kolik si vzala zatím hra místa. S Woknama, kde jsou jen ovladače a pak WoT bez modů, záznamů hry a snímků to dělá něco přes 60GB. No ještě je skoro 140 GB volnýho, tak není třeba panikařit :no:

Taky jsem si vyzkoušel ve hře už 168 stroj a když si uvědomím, že jsou frajeři co jich mají ještě víc stále v garáži tak jen žasnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opět přidám své denní hlášení, které bude bohužel bez fňukání, což je opak většiny postů zde. Takže celkově se mi daří. Někdy se hry povedou více, někdy hůře. Hrozná škoda několika her, kdy jsme prohráli, protože jsem to podělal. Třeba v pondělí s T-54. No nebyl jsem v tom sám, ale kdybych se hned na začátku nenechal rozstřílet Batchatem, tak bych mohl udělat i více. Nakonec jsme zůstali s naším RHM proti artyně a T54E1. Podle barviček měl být hráč v RHM průměrný. Ale to co předvedl byla spíše známka klasického kečupáka. No a díky tomu jsme rupli. Ale taky proto, že jsem byl na ránu a nepočkal si na ten správný moment. Byl jsem moc hrr. Jinak se snažím expit KV4. No když KV3 byla pomalá, tak KV4 je ještě horší. Hlavně proto, že na tieru VIII jsou všechny tanky o dost rychlejší. Než se někam dohrabu, to je katastrofa. A často platí, že když někam jedu, není cesty zpět. Takže nějaký decap je prakticky nemožný. Ale jinak je to vcelku funny stroj. Hodně nadingá. Teda pokud nestojím ve hře proti hráčům, kteří ví přesně kam střílet. Což díky inteligenci hráčů není zase tak často  :smile:. Jinak točíme s klukama v četách všechno možné. Jde vidět, že s většinou strojů se dá zahrát solidně každá hra. Ale s některými to jde samo, s jinými se musí člověk snažit více. 

 

A teď malinké komenty:

Pro Zvedáka: hláška o goldech a freeXp se za dobu co hraju WoT, a to je od června loňského roku, se objevila minimálně 3x co si pamatuji. Takže pokud hraješ hru tři roky, tak jsi ji musel zažít možná vícekrát. Myslíš si vážně, že po tobě chce někdo aby jsi někomu platil? Pokud mají táhnout k četu, tak jsi ve fázi, kdy by jsi si měl dát pauzu. Jina půjdeš k čertu ty s nervama a evidentně i s pamětí. 

 

Miri37: slyšel jsi výraz RNG 25%? Pokud ne, tak asi nečteš tohle fórum dobře. Takže pokud ti každá 3-4 střela letí mimo, tak je to právě ten faktor RNG. No bohužel ty poslední dvě hry máš pravdu, že jsou ve stylu WG. Ale je to všechno o hráčích. Nevím jestli používáš XVM, ale hned na začátku by ti u těch her bylo jasné, že to tak dopadne. Kolikrát nestačím koukat, co dokáže MM nalosovat. Na jedné straně více jak polovina hráčů zelených a na druhé není zelený nikdo. A pak takové hry, které stojí za nic.

 

CharlieV: musím souhlasit, že hoření je dané na každý účet a den zvlášť. Někdy nehořím s ničím měsíc v kuse, a někdy co stroj, to oheň. Ale pro tyto případy vozím hasičáky. A abych z toho dělal jednou za čas vědu, to by mě nenapadlo. No tak jsi jeden den hořel. To ti snad musí vynahradit ty desítky až stovky her, kdy jsi nehořel vůbec. 

 

Celkově bych dodal, že kdo chce hru bíti, blbost si vždycky najde. Zkuste se nad tím zamyslet, proč hrajete tuto hru a denní hlášení zkuste formulovat více formou toho jak jste hráli, než aby jste tady pořád psali, jak to stojí za prd. To už tohle vlákno rovnou můžou přejmenovat na Ulevte si............ Jo vlastně takovéto vlákno tady už existuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po včerejšku jsem se tak nějak rozhodl, že přestanu hrát na publicu desítky. Největší "stres", nejmenší zábava, tak se dá shrnout současná hra s top tierem. Vadí mi množství artyn, které tě dneska trefí prostě kdekoliv, vadí mi nevyváženost týmů(nechápu jak může mít jeden tým 2 scouty a top medko, když druhej nemá ani jeden rychlej tank) a vadí mi WTE. 
Je to zajímavé, devítky jsou zábava, ovšem desítky neskutečnej opruz! A co je nejhorší, statistiky mě jdou pak do kopru... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CharlieV: musím souhlasit, že hoření je dané na každý účet a den zvlášť. Někdy nehořím s ničím měsíc v kuse, a někdy co stroj, to oheň. Ale pro tyto případy vozím hasičáky. A abych z toho dělal jednou za čas vědu, to by mě nenapadlo. No tak jsi jeden den hořel. To ti snad musí vynahradit ty desítky až stovky her, kdy jsi nehořel vůbec.

 

Mě nevadí, že tank může hořet, mě vadí, že WG takhle OKATĚ ovlivňuje bitvy svým RNG na všechno. V obou případech s E-75 sme byli top četa, naprosto bez spotu, takže sme museli vytvářet hru sami a v obou mi tank zdemoluje naprosto tragickej hráč zakutanej někde vzadu. Hasičák samo vozím (na to, že ho vůbec nepotřebuju, spousta lidí ho nevozí a prostě těch pár shořelých bitev oželí), zvládám ho nahodit tak do půl vteřiny od poplachu, ale i tak to je cca 250HP a spousta zničených modulů.

 

Navíc si dovolím tvrdit, že v druhé bitvě na Westfieldu kdyby mě ta artyna neubrala 1000HP, tak sme to zvládli uhrát nebo by z toho byla fakt napínavá bitva, enemácký TOPky byly docela levý a docela sme je zvládali hitovat, jenže moje E jako jeden ze tří topek prostě chyběl. Ty další zapálení ani nekomentuju, první rána do tanku a okamžitě požár, navíc pomalu co zásah, to kritikál. Takovouhle spotřebu lékáren a opravnejch sad sem dlouho neměl.

 

Kdyby to RNG losovalo na každou ránu zvlášť, ale WG očividně řeklo ne, nebudeme plýtvat serverovým časem, nalosujeme to jednou na začátku a pak se třeba pose...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nevadí, že tank může hořet, mě vadí, že WG takhle OKATĚ ovlivňuje bitvy svým RNG na všechno. V obou případech s E-75 sme byli top četa, naprosto bez spotu, takže sme museli vytvářet hru sami a v obou mi tank zdemoluje naprosto tragickej hráč zakutanej někde vzadu. Hasičák samo vozím (na to, že ho vůbec nepotřebuju, spousta lidí ho nevozí a prostě těch pár shořelých bitev oželí), zvládám ho nahodit tak do půl vteřiny od poplachu, ale i tak to je cca 250HP a spousta zničených modulů.

 

Navíc si dovolím tvrdit, že v druhé bitvě na Westfieldu kdyby mě ta artyna neubrala 1000HP, tak sme to zvládli uhrát nebo by z toho byla fakt napínavá bitva, enemácký TOPky byly docela levý a docela sme je zvládali hitovat, jenže moje E jako jeden ze tří topek prostě chyběl. Ty další zapálení ani nekomentuju, první rána do tanku a okamžitě požár, navíc pomalu co zásah, to kritikál. Takovouhle spotřebu lékáren a opravnejch sad sem dlouho neměl.

 

Kdyby to RNG losovalo na každou ránu zvlášť, ale WG očividně řeklo ne, nebudeme plýtvat serverovým časem, nalosujeme to jednou na začátku a pak se třeba pose...

No dostáváš je zadara, takže je někde udat musíš  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První bitva... 3400 dmg lost 700exp. Druhá bitva 700 dmg a win  tak rychlej, že sem na KT nestihl zařadit trojku a dvojnásobek 1500 exp.... proč sou ty ******* týmy tak nevyrovnaný, není to pak zábavný a to i při výhře i při prohře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krbi: mi přijde že to WG dělá schválně:

- v případě výhry si lamy řeknou "To sme jim to nandali, si nestačili ani prdnout."

- v případě prohry lamy dlouho nečekají na zničenej tank a můžou jít hnedka do další bitvy.

 

Dost často má prohrávající tým horší složení techniky a navíc UKRUTNÝHO bulhara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál jenom IX a X(+ jedna hra s T69), docela to šlo...12her/8výher....3500 průměrná dmg, WN8 3450....tak se mi to líbí, jedna výborná hra s leopardem na pouštní řece, obrat ze 4:9 na 15:13(5 fragů a téměř 7000 dmg), tak to šlo celý večer, naše četa zachraňovala ***** celýmu týmu skoro každou hru, jen dvakrát jsem nebyl top v expech, škoda, že nebylo víc času

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď malinké komenty:

Pro Zvedáka: hláška o goldech a freeXp se za dobu co hraju WoT, a to je od června loňského roku, se objevila minimálně 3x co si pamatuji. Takže pokud hraješ hru tři roky, tak jsi ji musel zažít možná vícekrát. Myslíš si vážně, že po tobě chce někdo aby jsi někomu platil? Pokud mají táhnout k četu, tak jsi ve fázi, kdy by jsi si měl dát pauzu. Jina půjdeš k čertu ty s nervama a evidentně i s pamětí. 

Poprvé. Zároveň ve stejný čas se to objevilo kámošovi. Bitvu před tím mě zničil neviditelnej spojenec... bylo to s nadsázkou, ale pokud se ti hra začne najednou chovat abslutně jinak, začneš myslet jinak.

 

A já jsem v pohodě, jeden den si postěžuju, druhej den si napíšu že to bylo v cajku, kdyby mě mělo něco prasknout, tak je to Alt+F4 a Hitman v záloze  :laugh:  Tam to můžu lidem nandat ve velkým stylu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri37: slyšel jsi výraz RNG 25%? Pokud ne, tak asi nečteš tohle fórum dobře. Takže pokud ti každá 3-4 střela letí mimo, tak je to právě ten faktor RNG.

 

Tak něco málo o RNG jsem čet. Taky jsem se nepozastavoval nad tím, že střela letí trochu jinam než bych chtěl, případně čekal. Jen jsem měl den, kdy snad vše co šlo mimo bylo pod - tedy nedoletělo. Hlavně v Ensku ve městě, což je boj na mega vzdálenost to bylo vtipný a proto ta poznámka o házení kamením.

Co se týká tohoto fóra, tak jsem ho prohledal a nic o vztahu RNG a toho, že většina střel které jdou mimo musí být krátká jsem nenašel. Dej jsem prosím nějaký konkrétní odkaz a ne jen obecnou poznámku. Předem děkuji.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco málo o RNG jsem čet. Taky jsem se nepozastavoval nad tím, že střela letí trochu jinam než bych chtěl, případně čekal. Jen jsem měl den, kdy snad vše co šlo mimo bylo pod - tedy nedoletělo. Hlavně v Ensku ve městě, což je boj na mega vzdálenost to bylo vtipný a proto ta poznámka o házení kamením.

Co se týká tohoto fóra, tak jsem ho prohledal a nic o vztahu RNG a toho, že většina střel které jdou mimo musí být krátká jsem nenašel. Dej jsem prosím nějaký konkrétní odkaz a ne jen obecnou poznámku. Předem děkuji.  

Ale ono je jedno jestli to letí nahoru, dolů, doprava nebo doleva. prostě ti cca 25% střel letělo jinam než do cíle. A kam to bylo si myslím, že to už systém příliš neřeší. Hlavně na padající střely před tank jsou náchylní Frantíci a co jsem vypozoroval tak ještě SU152. Nahoru zase často lítají střely Amíkům. A do stran zase Němci. No u Rusáků je to takové všelijaké, ale hlavně přesné  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...