Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Moje řeč. ARL je dosti podceňovaný stroj. Ale jak ukáže svou 105mm a pustí navíc goldík....tak stojí KV1S všechny antény na věži :biggrin: .

Mě se teď s ARL daří, páč prostě využívám její brutální hrubé síly. Dostat se k enemákům co nejblíže a pak použít sfoukávač...na dálku to není...kanon není přesný a hrozně dlouho zaměřuje.

Přesně tak, nemá to tu "sílu" jako KV1S, ale hodně jí šlape na paty.  Ovšem toto platí pouze za předpokladu 105 a goldíků, jinak je to plečka.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska trochu zahrál. Centuriona jsem dal jen na násobek. A pak ještě jednu... prohranou. Ale potom už to šlo :)

 

 

Hamty, hamty, ať mám víc jak tamty:

 

 

První hru s Cruiserem:

- 8 killů, vyhraná bitva, málem zabit vlastní PZ II, která dostala včas BAN...

T18: Gj Zvedak

Druhá hra:

T18: Woah, Zvedak again

Třetí hra:

T18: F***, Zvedak. Dejavue. (byl proti  :biggrin: )

Realita na WOT půlka týmu nastřílenou nulu.A to se táhne všemi tiery.Pro hráče co si chce zahrát docela utrpení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já si tuhle hru nestěžoval. Pokud není Himmel, tak jsem rád, když je co střílet a když střílím sám  :biggrin:  Trapné je to na tieru 3+...

Já vím,žě sis nestěžoval,ale je vidět jak to dneska ve WOT je.Pořád půlka lidí neudělá nic a jsou tam jen do počtu.Mám to taky :smile: těžko doufat,že se něco změní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád půlka lidí neudělá nic a jsou tam jen do počtu.Mám to taky :smile: těžko doufat,že se něco změní.

 

To bude nejspíše tím, že ta zmiňovaná polovina(spíše 2/3) Nejspíše vůbec netuší co májí dělat, hrají hru jako CoD, anebo to jsou děti, jeden můj známy má 4 letého syna, kvůli kterému musel hru z PC vyhodit, právě proto, že synáček chtěl jen hrát wotko a nic jiného, jen se vztekal, že nemůže hrát, pak se nelze publiku divit že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude nejspíše tím, že ta zmiňovaná polovina(spíše 2/3) Nejspíše vůbec netuší co májí dělat, hrají hru jako CoD, anebo to jsou děti, jeden můj známy má 4 letého syna, kvůli kterému musel hru z PC vyhodit, právě proto, že synáček chtěl jen hrát wotko a nic jiného, jen se vztekal, že nemůže hrát, pak se nelze publiku divit že.

Jo tohle moc dobře znám.Můj syn jsou mu 4 roky dokáže zkušeně zahrát s artynou 2 tier tak zkušeně,že jen čumím.Ví kam se schovat a dá za bitvu i dva killy.A je tak zodpovědný,že hraje jen max.3 tier na mém účtu.Pro příklad jeho názvosloví arty-lentilka,BT2-blecha a třeba JgPzE100-gigant T57heavy-Klendathu(brouk s Hvězdné pěchoty) :smile: .Ještě neumí čísla,ale ví že musí vydělávat kredity tak se snaží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od toho jsou barvičky xD

Já vím, k čemu jsou barvičky a spousta dalších vylepšení. Pokud pominu další důvody, tak asi ten nejdůležitější je, že bych přišel s barvičkama ještě o další část už nyní nedostatkových bitev co se tváří, že je v nich co bojovat. Tedy musí se bojovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstaloval jsem XVM, odehral 2 hry a znechucene to odinstaloval. To je tak priserne barevny ze se na to neda koukat:(

No to je podle toho, co tomu povolíš. Můžeš mít všechno i bez barviček. Stačí prostě vzít a vybrat si ten správný balíček, který ti umožní bez bližších znalostí nainstalovat si jen to co chceš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je podle toho, co tomu povolíš. Můžeš mít všechno i bez barviček. Stačí prostě vzít a vybrat si ten správný balíček, který ti umožní bez bližších znalostí nainstalovat si jen to co chceš. 

Ja si stahl ten instaler co jsi doporucoval, zkousel jsem to instalovat 2x s ruznyma nastavenima... At jsem to nainstaloval jakkoli, mel jsem ty seznamy hracu po stranach priserne barevny a neprehledny. Takze si vystacim s Locastans minimap, supernooby stejne poznam podle hry.

edit: nainstaloval jsem to i "colorblind", ty listy se seznamy hracu byly stejne hnusne barevny a neprehledny. (chtel jsem docilit pouze barevne tecky u tanku, ale to asi nejde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já zas nedokážu hrát bez toho aniž by to bylo barevné protože každá barva mi dává okamžitý přehled o tom co to je. Jen mrknu okem a nijak nemusím zkoumat. Bez barev je to totálně nepřehledné a musím hledat co to je za tank, jestli je to LT a nebo Artyna. Dokonce si dávám ikonky, kde nejsou obrázky tanků protože kdo to má podle těch pidi obrázečků rozpoznávat ale jen barevně odlišené jednotlivé skupiny a velký název tanku. Těžáky jsou hnědé, medka zelená, arty červené a lehké jsou žluté. Vše jasné bez dívání, okamžitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si stahl ten instaler co jsi doporucoval, zkousel jsem to instalovat 2x s ruznyma nastavenima... At jsem to nainstaloval jakkoli, mel jsem ty seznamy hracu po stranach priserne barevny a neprehledny. Takze si vystacim s Locastans minimap, supernooby stejne poznam podle hry.

edit: nainstaloval jsem to i "colorblind", ty listy se seznamy hracu byly stejne hnusne barevny a neprehledny. (chtel jsem docilit pouze barevne tecky u tanku, ale to asi nejde)

No to máš těžké. Převažující barva je červená a na to si člověk rychle zvykne. Každopádně jdou nainstalovat třeba jen DMG panely, Hitlogy, minimapa. Ale barvičky jsou docela v dnešní době potřeba. Nebýt toho, tak jsme nevěděli v jedné bitvě,, který tank je potřeba sundat co nejrychleji a zbytek už byl potom jen lahůdka  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes konecne medaile "zasadni prinos", slo to i bez XVM. Me ta barevnost pripada uplne silena. Stacila by mi barevna hvezdicka u tanku, jen tak decentne.....

edit: Ona ta hra nema zadnou uzasnou grafiku, ale ma graficky styl. Proto nesnesu zadny zamerovac ani barevnou preplacanost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja musim mit tu Locastans minimapu, bez ni jsem jak slepej. Nic jinyho nepouzivam, taky je to asi opruz to po kazdym patchi vsechno menit:)

Jinak dnes par bitev dost povedenych a par dost nepovedenych, vetsinou jsem si za to mohl sam tak nemusim aspon na nikoho nadavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jsem potkal Tailleura a další. Naproti. Bohužel jsem vzal WZ-120...step. Takže 0 deprese... nezahrál jsem. Na místě, kde jsem čekal, že něco udělám jsem byl neškodnej, když jsem vyjel, že dostanu max dvě rány, tak mi nějako díky spotu uteklo, že jsem dostal soustřel čtyř, pásy a mrtvej motor... takže hotovka... těsná prohra...

 

Taky jsem potkal Kyblika. Také WZ... Tundra. Jak jinak, než že mě zakončila artilerie a prohra...

 

Ale jinak zbytek her dobrý, WZ-120 jsem už přišel na chuť. Nesím ji hrát jako T-54 a jde to. Cca 3k advg dmg jsem s ní sázel, takže spokojenost.

 

 

Ale ten pocit s WZ...to dělo s 440 dmg a fajn pene, to je maso. Jenom když si na někoho vyjedu... "prosím, žádnej výmol" ... malinká nerovnost a už na enemáka nemíříte. To samé nové mapy..samej kopeček, na vichřici ve městě vyjedu do ulice, ale koukám na oblohu, protože to je lehce do kopce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer nic moc...Panthera II jsem nedoexpil páč každý chtěl hrát všechny tiery jen 7 ne. Přitom ty losy jsou fantastické. Zkusil jsem to sám...a nikdy víc. Himmel a navíc všech 14 hráčů včetně 8 třídy mělo pod 48%! Na těchto třídách to prostě neodpouštím...na to nemám nervy.

Tak jsem šel relaxovat na Pz38.....a to už mě mrdlo málem úplně....

Je jasný, že není ráno, tak to hrají fotříci...no změna žádná. To, že hru nováček neumí...to beru. Ale když hraje jako debil z debilova, to už nemá se zkušenostma nic společného. Když je někdo debil, tak bude i tak hrát....A já těch debilů dneska potkal tuny....viz fotka....a i tu jsme mohl dát...málem jsem to kapnul, ale KV1 je prostě na Pz 38 moc. Nebo spíše díky WG..s pene 115mm by nebyl problém jí dát. Ale v reálu je...a to i na 20m. Spolehlivě jde jen mezi pásy do boku...pod motor....jinak jen náboje sežere nebo dingne. Holt World of arcade.

Co mě ovšem nejvíc drásá nervy jsou naprosto nereálná ufa s nereálně nastaveným parametrem zbraně. jako E25 apod...

Dneska jsem si posvítil na PzIC....dle mého názoru WG hříčka. Proti 4 a 5 jen zbytečný stroj. A proti 3 a 2 zas OP tančík pro totální lamy.

To že mi díky Wg dingá, řeším bez nervů goldy...nemá cenu komentovat 3cm jeho pancíře vs pene Pz38....Ale jak mohl WG dát kulometu penetraci 33mm a s goldy 43??? navíc v poho penetrují i na 200m, takže ztráta pentrace narozdíl od mého goldu z 47mm kanonu velice malá.

PzIC je naprostá historická zrůdnost by WG. Kulomet na PzIC má skoro stejnou penetraci jako vysokorychlostní 20mm kanon na PzII!!! V reálu byl ten kulomet určen na živou sílu a na neobrněnou techniku.....ten kulomet neměl šanci 25mm pancíř Pz38 penetrovat....nad 300m už jej měl problém dát i PzII!. A ve hře jsem byl svědkem jak si PzIC dal v poho T70!! Kdo je znalec WWII tak T40, T60 a hlavně T70 zná. T70 nepenetrovala ani PzIII! Až později s nasazením vysokorychlostní padesátky...

Obecně mi je PzIC u zadele, daleko více jich ulovím než oni mě. Mě jen jako fanouška historie tohle uraží...když vidím, jak kdejaký retarda přilítně jako F1 k tanku a jen drží kulomet....frrrr frrrr frr...a jede dál. WG jsou hrozní historičtí przniči. Nad 100m by kulomet měl problémy i s těma nejslabšíma pancířema ve hře.....jako má MKIII apod.

A oni mu daj 33/43mm! 

 

1395873045.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě něco:

Dnes ráno jsem psal na podporu. Ohledně ultra fialky, co mě zabila jako Useless retarda. Odpověděli mi (odpoledne!), že systém to dobře hlídá a že se vyplácí hlásit. Teda ta rychlost najednou... ne že by mě to uspokojilo... ale aspoň něco.

 

No a večer... s kámošem jezdíme co on expí. Takže dneska devítku. On 50 120 v základu, já bral T30 a WZ-120. Předtím já Centíka, on 50 100. Klasicky jsem ho vždy pozval do čety. Tu dobu co jezdíme máme 20% top, 40% +1 a 40% +2 tiery. Klasika i dnes večer. Akorát 30% top, 70% desítky. Vzpomněl jsem si na minulost, kdy kámoš říkal, že na to kašle. Rozpustil jsem četu a založil ji on...

No tak ji i dnes založil kámoš (1500WN8)... od tý doby 70% top, 30% desítky...

 

Začíná mi to připadat podezřelé. Když založí někdo s vysokým WN četu, je to MM hnus. Pokud založí někdo s nižším WN, je to značně user friendly.

Já jsem tomu fakt nechtěl věřit, ale večer jsme po sobě házeli jen "Wow, zase top" xichty.

 

Jinak den dobrej, WN7 2500, což už dlouho nebylo  :biggrin:  I s T32 epický bitvy, parádní dmg, jen ... se moc nevyhrávalo. ale zbytek strojů dobrý, když si odmyslím, že jsem byl primárním terčem arty. Vždy když jsem odpovídal:

"No tvle, zleva, zprava, musím zdrhnout, uvidí mě arty... ***! ... ***! ... ***! ... viděly, je to tvý!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera středa byla a nebyl to opět špatný čas. Až na to, že se mi hra začala lagovat. Ale to díky mému připojení, které občas dělá psí kusy. Opět se k naší četě já+Maxi přidal marten a jelo se zabíjet neviňátka. No občas to nevyšlo, byly jsme za ty neviňátka mi, ale s tím se musí počítat. Celkově když tak pročítám denní hlášení se zase objeví zkazky na ruďochy a demenci. No bohužel pánové, nic s tím nenaděláme. Jediná obrana je nehrát sám. I tak sice nemůžete být všude, ale stihnete aspoň většinu. Mě zase na druhou stranu baví (teda v ten moment se naštvu), když jedeme třeba dva z čety na jednu stranu a na nás se tam vyřítí hromádka top enemáků. Chvilku je pozdržíme, občas něco zabijeme. Na druhé straně má možnost kolega prorazit a pak se může v klidu vrátit. No a pak je hra vyhraná  :biggrin:. Viz včerejší Erlenberg. Jinak jsme zahráli hezké hry s T-54. I s Hellcaty se zadařilo, takže za mě celkově byla včera opět velká spokojenost.

Jen tak mimo, náš klan právě včera dosáhl průměrného WR 54%. Za což všem klukům děkuji, že se tak hezky drží a zlepšují se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jasný, že není ráno, tak to hrají fotříci...no změna žádná. To, že hru nováček neumí...to beru. Ale když hraje jako debil z debilova, to už nemá se zkušenostma nic společného. Když je někdo debil, tak bude i tak hrát....A já těch debilů dneska potkal tuny....viz fotka....a i tu jsme mohl dát...málem jsem to kapnul, ale KV1 je prostě na Pz 38 moc. Nebo spíše díky WG..s pene 115mm by nebyl problém jí dát. Ale v reálu je...a to i na 20m. Spolehlivě jde jen mezi pásy do boku...pod motor....jinak jen náboje sežere nebo dingne. Holt World of arcade.

Hele svejku po tom co jsi si polepšil ve výkonu PC nechtěl by jsi si zapnout aspoň na pár bitev nahrávání Replay? Zajímalo by mě jak sólo dokážeš udržet u Pz38 tak vysoký win. Moje poslední zkušenost s low byla špatná. Po cca 40 bitvách win pod 40%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Středa byla pro mě za mě moc povedená... win něco málo pod 77% , nejprve jsem si sám vyjel opět "M" s T-40 (úžasný stroj) a pak jsem si užil hraní čet s Jassonem a martenem724 a snažím se jim občas pomoct k vítězství a hlavně se od nich učím hrát v četách, takže většinou je to na nich...občas se přidám... i já zahraji, třeba s Tigrem P na South Coast, to bylo dost drama anebo povedená hra s Typem na Himmelsdorfu

South.jpg

 

....pak Jasson ohlasil lagy, tak jsme se rozpustily a já si našel klanovou četu s Brzacem a Renekenem a pokračovali jsme...střídali jsme lepší hry s horšímy, jednou zahrál ten, podruhé jiný, ale jako četa to nebylo špatný...za mě se povedla bitva na Himmelsdorfu, kdy jsem v AT2 a Brzac na Pz4 Schmalturm (výborná spolupráce) jsme ubránily bázi a rozhodli bitvu proti četě KV1Sport, moc povedená bitva..

Himm.jpg

 

a konečně jsem dosáhl hranice 53% vítězství ve WoTku.... děkuji všem spoluhráčům v četách ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele svejku po tom co jsi si polepšil ve výkonu PC nechtěl by jsi si zapnout aspoň na pár bitev nahrávání Replay? Zajímalo by mě jak sólo dokážeš udržet u Pz38 tak vysoký win. Moje poslední zkušenost s low byla špatná. Po cca 40 bitvách win pod 40%.

Udržet vysoký win? Ani omylem...jde to dolů....včera super losy, super hry, super dmg, super killls....ale 50% losts. Zvláště ve městech to prostě sama Pz38 nedá. Na dálku to většinou smahne dřív než to kní dojede, ale ve městě, když je tým špatný tak to dám max 4ks. Pz38 je papír a v případě oblíčení je to rychlý konec.

Držel jsem dlouho 82%, teď jsem rád za 76%. Tuším, že to tak na na ustálených 73% spadne. Pz38 neskutečně vlivný stroj, který pomůže i na 5 třídě. Ale pozor...vlivný jen jako podpora. Naseká toho moře, ale jak je přesila, tak nemá šanci.

Ale, samo že v porovnání s ostatníma strojema je xxxxx krát vlivnější. Ale prostě těch 80% není dlouhodobě reálné udržet.

 

A k těm 40% co máš...je to jen za 40 her. Prostě jsi chytil mamlásky no.  Ale zkusím ti stručně poradit...nebo poradit. Spíš ti řeknu jak to hraju já. Mezi 3 a někdy i 4 jeto podobné stylu s M18, proti 5 jedu více vzadu, ale nemůžu zas tolik....páč pak nepenetruju.

 

- na začátku vždy rychle chvátám na své místo( liší se dle MM)

- tam čekám, vždy se někdo "obětuje" a spotne to....zmasakruju přesnou střelbou co se dá

- pak vyrážím tam, kde vím, že to buď hoří, nebo naopak to jde protlačit

 

I v lose s 2 a 3 třídou nemachruju. Nevrhám se to suicide attacků. Jsem v první linii, ale čekám......základ winu ve WOT je vždy stejný...a to ve všech třídách. Je to dogma winů! V dobré obraně nechat enemáka přijet jako prvního, odrazit jej a tím získat početní a palebnou převahu, zaútočit.

Toto platí cross tiery a vždy na 100%. Nejde porazit tým, který čeká v silné sestavě, čelním útokem. Když hráč vídí vítězství útočícího týmu, je to jen z důvodu nedostatečně zabezpečené obrany. Prostě jsou tam dva obránci....

Je to strašně jednoduché pravidlo, které je ovšem až tvrdě jisté...je to vidět každou hru...nejedná se o camp...camp je trvalý, kdy je člověk zašitý jak jantar pořád. Ale o připravenou obranu , která se pak změní v útok. Tohle fungovalo i v reálu....v tom je WOT stejný.

 

Replay? Já jsem rád, že to jde :biggrin: . Ale alespoň jednou denně, mi WOT shodí hru až do modré obrazovky a restartuje PC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejk : Večer nic moc...Panthera II jsem nedoexpil páč každý chtěl hrát všechny tiery jen 7 ne. Přitom ty losy jsou fantastické. Zkusil jsem to sám...a nikdy víc. Himmel a navíc všech 14 hráčů včetně 8 třídy mělo pod 48%! Na těchto třídách to prostě neodpouštím...na to nemám nervy.

 

Doporučuju ti zapnout konfrontraci , jezdím ted s tigrem I. a 70 % konfrontrace , většinou proti IS , občas t29 , ale hlavně jen tier VII :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...