Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No, tak že to dneska pustím. Centuriona expím.

 

První hru desítky. Pouštní řeka, pravá báze. Jedu doleva na duny. V této bitvě jsem potkal jsem Balvana75. Samozřejmě v bezpečí na hulldownu cinkám vše co je přede mnou... najednou v zádech T71. Za mnou stojí 3 TD... musel jsem ji zrušit sám..ok. Najednou v zádech ISU. Načínám a někdo doráží, hurá. Tak zas beru ty před sebou. A najednou syčení. V zádech T57 mě rozebírá půlky goldíkama. Nikdo po ní nevystřelil... 

 

No, vyrovnanej konec, kdyby naše E-100 nebyla na HEčkách a nejela decapovat vodou...

 

 

Zdar, vidíš já si tě ani nevšimnul. Tak aspoň že se mi ta bitva povedla, sice bez killu, ale 4k nastříleno. Minule jsem potkal tvoje dva kolegy z HUGO a pozdravil je, bitva s T95: mrtvej jako první s krásnou nulou, ale musím říct že tu bitvu vyhráli právě oni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jen pár her, klasika WoT, když jsem nastřílel 4500 dmg a dal 3 killy s RHM, tak prohra, pom usmolená výhra s 1100 dmg bez killu. S Baťáckou X artynou 6500 dmg a prohra, potom výhra, sice tři killy, ale 890 dmg.

 

Vím, že je to OT, ale tohle je hodně sledované téma... ;-)

Mám dotaz, resp. prosbu, existuje nějaký prográmek, který by mi ukázal, kolik bodů a za co jsem dostal WN8, po jednotlivých bitvách? U WN7 to vím, ale tohle netuším ty jejich kličky. děkuji předem.

Nevím, jestli je to přesně to, co chceš, výsledek vypadá takto

 

http://www.vbaddict.net/battlereport/springpeace-forrest-eu-88c88a2c0b72cfe1a2d2400c264c3a85/mountain-pass-germany-vk-30-01-h--22249095925114800

 

a prográmek to sbírá z logů tento:

 

http://www.vbaddict.net/adu.php

 

Už se tu o něm párkrát mluvilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom co jsem kvůli BANu hrál na švárově účtu jsem znovu zakoupil T40 a včera jí vytáhnul na bojiště.. 9 her 8 výher něco přes 2,5k WN. Po prvních třech bitvách to bylo 4400 ale podlehl jsem pocitu nesmrtelnosti z kterého mě 2x zasebou vyléčila KV1S, ale jinak luxus hraní.. Bohužel si vzpomínám na den kdy jsem jí vzteky prodal.. 18 her.. 16x s rudýma TOP šestkama a 16 lostů.. doufám že mi WG dopřeje alespoň pár dnů bez podobných sérií losů MM, protože jinak je to velice zábavný stroječek.. a vítané zpestření po hrách s tiery Vll +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opet jsem si overil, ze strasne moc zalezi jak si hraci v cete rozumi. I s mnohem slabsimi hraci o kterych vite jak se zachovaji udelate vic jak s profiky ktere moc neznate.

Jen pro zajímavost. Co si mám konkrétněji představit pod označením mnohem slabší hráči? Hodilo by se nějaké číslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po obědě dal jednu hru sólo s T30 ...asi po měsíci. A stačilo..hra s 10 ta nová městská mapa. Zahrál jsem si prachbídně a stejně byl druhý v hodnocení. Navíc na každé straně dvě artyny....byl jsem svědkem jak AMX50 dostala za 1750 a to byla v pohybu a krytá za svahem.

Ne tyhle třídy mi nic neříkají...je to jen o nervy. Buď dostanete rudé dementy a tady už sám nic nezmůžete, nebo na Vás padá atomový bordel....

Jo ..a je to hrozná camp nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak že to dneska pustím. Centuriona expím.

 

První hru desítky. Pouštní řeka, pravá báze. Jedu doleva na duny. V této bitvě jsem potkal jsem Balvana75. Samozřejmě v bezpečí na hulldownu cinkám vše co je přede mnou... najednou v zádech T71. Za mnou stojí 3 TD... musel jsem ji zrušit sám..ok. Najednou v zádech ISU. Načínám a někdo doráží, hurá. Tak zas beru ty před sebou. A najednou syčení. V zádech T57 mě rozebírá půlky goldíkama. Nikdo po ní nevystřelil... 

 

No, vyrovnanej konec, kdyby naše E-100 nebyla na HEčkách a nejela decapovat vodou...

 

Druhou bitvu devítky. Hezkej lemming to byl... fakt musím uznat, enemáci si zastříleli.

 

Třetí hra osmičky... když mě zezadu rozebere až na prdeli fialová T-34-1 goldama... http://jpeg.cz/images/2014/03/25/aDGcO.jpg

 

Jo, odpoledne Beta WT GF... musím to trochu pochopit...

Zvedaku, preco mas na 3 clenoch posadky 96 % nefunkcny perk? Nebolo by lepsie, prehodit tie perky s opravami, tie ti funguju pri vsetkych percentach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedaku, preco mas na 3 clenoch posadky 96 % nefunkcny perk? Nebolo by lepsie, prehodit tie perky s opravami, tie ti funguju pri vsetkych percentach...

u druhého a třetího člena je to skill,takže jede a fakčí od nuly,u čtvrtého si teď nejsem jist,ale asi perk..takže to má dle mne naprosto v pořádku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedaku, preco mas na 3 clenoch posadky 96 % nefunkcny perk? Nebolo by lepsie, prehodit tie perky s opravami, tie ti funguju pri vsetkych percentach...

Protože dokážu zahrát i bez dodatečných perků (ale jak se píše, většina z nich je funkční). Pásy potřebuju mít opravený hned. Neznatelně rychlejší zaměřování a pohyb jsou už jen bonusy. Ano, normální logika (jak říkáš ty) říká, co js psal, ale já to nepotřebuji. Centurion je dobrý tank, ale není v ničem ultra, že bych potřeboval nějaký vylepšení, když jeho herní projev nebude nikdy "úžasný". A navíc nechci stále přeškolovat posádku a ztrácet 10% XP. Goldů mám sice dost, ale vážně je nehodlám utrácet za posádku. Zatím se poštěstilo v akci jen Borsigovi a 13 90 zárovku na velitele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli je to přesně to, co chceš, výsledek vypadá takto

 

http://www.vbaddict.net/battlereport/springpeace-forrest-eu-88c88a2c0b72cfe1a2d2400c264c3a85/mountain-pass-germany-vk-30-01-h--22249095925114800

 

a prográmek to sbírá z logů tento:

 

http://www.vbaddict.net/adu.php

 

Už se tu o něm párkrát mluvilo.

 Vím, že se to psalo, ale nějak jsem neměl tehdy potřebu, až nyní. každopádně děkuji  :thumbsup:

 

Ale jak to naistaluji, prosím krok, za krokem, jsem IT ignorant. děkuji. Klidně i do PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Vím, že se to psalo, ale nějak jsem neměl tehdy potřebu, až nyní. každopádně děkuji  :thumbsup:

 

Ale jak to naistaluji, prosím krok, za krokem, jsem IT ignorant. děkuji. Klidně i do PM.

Nemůžu, The member Zdeněk cannot receive any new messages

 

ale není to nic složitýho, stáhneš, spustíš, vybereš v Configuration profil a už to funguje, je potřeba to mít spuštěný během hraní, funkce si osaháš sám, fakt to není složitý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro zajímavost. Co si mám konkrétněji představit pod označením mnohem slabší hráči? Hodilo by se nějaké číslo.

S kamosem se kterym hrajeme dlouho (ma win8 asi 1100) se mi lepe hraje, nez s nekym jehoz styl neznam a ma win8 1800 (je tedy objektivne rozhodne mnohem lepsi hrac).

S nekym to trva nez se sehrajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S kamosem se kterym hrajeme dlouho (ma win8 asi 1100) se mi lepe hraje, nez s nekym jehoz styl neznam a ma win8 1800 (je tedy objektivne rozhodne mnohem lepsi hrac).

S nekym to trva nez se sehrajem.

Každý hráč má svůj styl a projev,já hrávál hodně odzadu,asi to limitování technikou že jsem nebýval v první linii face t face proto sem taky neměl rád medka..ale když se mi podařilo možnými i nemožnými způsoby vytlačit fps na 20-25 a koupil takovou IS-3,užívám si ty boje na hrotu..průser je,když se v četě sejdou rozdílné styly,ty chceš tlačit,ale oni podvědomě hrají odzadu a nejedou s tebou..a pak když jedou tak pohoří..ideál je najít jedince se stejným herním projevem,skill v tom moc roli nehraje(ano fialka vám vše vyžere snáze než světle zelený hráč :ohmy: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po obědě dal jednu hru sólo s T30 ...asi po měsíci. A stačilo..hra s 10 ta nová městská mapa. Zahrál jsem si prachbídně a stejně byl druhý v hodnocení. Navíc na každé straně dvě artyny....byl jsem svědkem jak AMX50 dostala za 1750 a to byla v pohybu a krytá za svahem.

Ne tyhle třídy mi nic neříkají...je to jen o nervy. Buď dostanete rudé dementy a tady už sám nic nezmůžete, nebo na Vás padá atomový bordel....

Jo ..a je to hrozná camp nuda.

 

Já hraju poslední dva týdny jenom X tier s leopardem 1 a je to docela *****, camp to je jen ze začátku, pak už můžeš lítat po mapě a bláznit, četa je ovšem nutná, jinak to nemá smysl, občas se sice stane, že prohraješ 1:15, ale co už.....pancíř na tom tieru nepotřebuješ a ta rychlost leoparda je uplná brutalitka, největší ***** je točit neohrabané medka jako E50M apod., hrozně mě to baví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek ve jménu Centuriona I.

 

2x tier 8

2x tier 9

6x tier 10

 

Zabit artilerií 4x.

 

...

 

V tier 9 bitvě unicum T-54 (resetovaný účet - 3300 WN8). 1300 dmg. Mě zabila, za "useless retard" ... myslí si, že ON nemůže dostat BAN. Jsem zvědav, jak zareaguje WG. Ale vážně, jsem zvědav, co odpoví, až ten dlouhej dopis sepíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes je opravdu zmatený den, ráno jsem 3x vyjel s JgPantherem II abych potupně umřel po prvním či druhém výstřelu.

Odpoledne jsem si hrál na ajťáka a detektiva v mikrohře zvané Mikropatch.

A před chvílí jsem s KV-2 dorazil čelně postaveného JgPanthera II, HE granát s penetrací 86mm jej prostřelil otvorem pro kulomet za téměř 800 HP.

 

JP2.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to bylo skoro na střídačku, takže pohoda.

Tam, kde byl vždy kopec je nyní hluboký průsmyk. No dějou se to věci. Takový změny (úpravy) map člověka na poprvé dost zaskočí.

Druhou dnešní perlou bylo, že jsem po dlouhé době přistoupil na to co někdo v chatu chtěl. Byl to Topák v T8 co hrál slušně pozičně na Prochorovce. Trochu jsem předpokládal, že patří k té skupině hráčů co si upravují hru a že má lepší přehled než já a jeho požadavek má opodstatnění.

Jel jsem tedy dle požadavku vyscoutovat alej. Dle předpokladu jsem rychle zdechnu. Nasvítil jsem tři enemáky a za mé HP (cca 750) tým dorazil jeden stroj M18 se 180 HP. Pak byl v chatu požadavek, aby to samé co já udělala naše M18. To už mi začínalo svítat.

Po bitvě jsem se podíval na hráče o kterém jsem si myslel, že ví co dělá. Nahráno jen 251 bitev a z toho 181 s prémiákem 8 třídy ve kterém jsem ho viděl. Zbytek s několika stroji od 2-6 třídy. Co se týká plnění požadavků z chatu, tak mám zas na pár měsíců splněno.      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...