Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jak si vás tady tak pročítám, tak vidím jeden smutný fakt a to, že většina již Wot hraje jen kvůli barvičkám a statům, zábava ze hry je ta tam a to je velice špatně, pak zde nastává otázka, proč to pořád hrajete z povinnosti ?

nehraji to v žádném případě z povinnosti. Tak nějak se snažím udržovat tanky v provozních teplotách a jasně, že se snažím o co nejlepší staty (když jsem na to prvních 25000 bitev prděl). A zrovna na zítřek se moc těším, velitelka odjíždí na dva dny pryč a já budu moct večer s klukama z Al Fajká zajet četu nebo 7x7 (když je doma zbývá mě jen to solo ježdění). Poslušně hlásím a to je to proč to hraju :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si vás tady tak pročítám, tak vidím jeden smutný fakt a to, že většina již Wot hraje jen kvůli barvičkám a statům, zábava ze hry je ta tam a to je velice špatně, pak zde nastává otázka, proč to pořád hrajete z povinnosti ?

 

běžci také běhají jen pro zábavu? nebo je zajímá výsledný čas? hokejisti hrají také jen pro zábavu nebo je zajímá závěrečné skore? šipky v hospodě se hážou bez počítání skore? jen pro zábavu? atd. atd.

- je každýho věc, proč WoT hraje

- je každýho věc, že to WoT ještě stále hraje

ty si to holt nezvládnul, ale nesmysly tu musíš plodit dál ... proč? proč se pozastavuješ nad tím, že někdo hraje kůli statům?

běž si pokračovat v brečení ve svých vláknech Moje "malá úvaha" nad součastným stavem Wot nebo Moje malé rozloučení s hrou zvanou Wot ... nebo si zase založ celý další OT topic a poplač si tam ... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár krásně mimo mísu, WN8 znevýhodňuje dobrý tanky... hezká debata, hezká.

 

Každopádně RNG, který ukrutně nadržuje nejhoršímu hernímu odpadu je blbě, bejt by tam nemělo, stejně jako celá řada dalších losovacích fíčur. Včera sem s KV-2 na pět metrů střelil po Tigerovi, kolečko celý na tanku, ale díky lagům a RNG a já nevímčemu ještě sem střelil vedle do baráku. To že kolečko by na tuhle vzdálenost mělo bejt mrňavý jak mince (protože udává rozptyl na 100m) nikoho netrápí a nejmíň losovač zásahů.

 

Je to tvrdý, ale rudej odpad by měl chcípat a šoupat botama, jako to dělá ve všech ostatních hrách, a né že mu WG naprogramuje andělíčka strážníčka, kterej odklání nepřátelský střely a vysílačkou navádí ty jeho.

 

Co se týče toho "proč to hrajete" - kvůli klanu a kvůli závislosti. Čekám na tanky od Gaijinu, v těch snad nebude takový RNG, a na historický bitvy - v těch nebudou UFO stroje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osvalde copak ? většina hráčů hraje primárně pro zábavu,řekl bych až 99 % ale pak jsou jedinci pro které je to seberealizace...a asi o těch jedincích mluvil Reeki a pokud je pro někoho forma seberealizace PC hra je to na psychiatra - nic ve zlém

 

a pleteš si profi nebo ryze amatéry, chlapi po práci si jdou zahrát fotbálek a myslíš že tolik je zajímá jak to dopadne ?

 

to je zábava, někteří mi tady přijdou že to berou až moc vážně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:facepalm_wowp:  Takze druhe kolo debaty kolem WN8.

 

1. Ve vypoctu nejsou zadne penalizace pro konkretni stroje.

2. WN8 zohlednuje typ stroje.

 

Mozna to vypada, ze si protirecim, ale zkuste si precist toto: http://wiki.wnefficiency.net/pages/WN8. Proste se jen porovnavaji vase hodnoty s prumernymi hodnoty ale pro kazdy tank zvlast. 

Ty prumerne hodnoty muzete najit zde : http://www.noobmeter.com/tankList

 

to je dobrá a účinná věc - porovnat score s ostatními. většina hráčů má s nějakým strojem vysoké score, tak WN trochu ubere neb samo to skore prozradí, že je to vozítko OP. zajímavé pojetí - aspon si nemusí někdo stěžovat na penalizaci. pokud s něčím hraju a nahraju WN8 5000 a časem dalších 80% hráčů nahraje podobný staty, tak to asi žádný unikum nebude a staty sami spadnou na WN8 2000 (pokud jsem to tedy správně pochopil). ... na WN8 se mi nelíbí, že nezohlednuje spot, ale srovnávání dosažených statů různých hráčů beru jako bezva věc ... :thumbsup:  přeci nemůže mít např. 80% hráčů s nějakým strojem unicum staty. pokud ty staty mají být skutečně unicim, tak to musí zohlednit - super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobrá a účinná věc - porovnat score s ostatními. většina hráčů má s nějakým strojem vysoké score, tak WN trochu ubere neb samo to skore prozradí, že je to vozítko OP. zajímavé pojetí - aspon si nemusí někdo stěžovat na penalizaci. pokud s něčím hraju a nahraju WN8 5000 a časem dalších 80% hráčů nahraje podobný staty, tak to asi žádný unikum nebude a staty sami spadnou na WN8 2000 (pokud jsem to tedy správně pochopil). ... na WN8 se mi nelíbí, že nezohlednuje spot, ale srovnávání dosažených statů různých hráčů beru jako bezva věc ... :thumbsup:  přeci nemůže mít např. 80% hráčů s nějakým strojem unicum staty. pokud ty staty mají být skutečně unicim, tak to musí zohlednit - super.

Trochu spot zohlednuje, ale ne nasvicenou dmg. Ta proste nejde. Podivej se v te tabulce treba na prumerne staty t-50-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osvalde copak ? většina hráčů hraje primárně pro zábavu,řekl bych až 99 % ale pak jsou jedinci pro které je to seberealizace...a asi o těch jedincích mluvil Reeki a pokud je pro někoho forma seberealizace PC hra je to na psychiatra - nic ve zlém

 

a pleteš si profi nebo ryze amatéry, chlapi po práci si jdou zahrát fotbálek a myslíš že tolik je zajímá jak to dopadne ?

 

to je zábava, někteří mi tady přijdou že to berou až moc vážně....

 

já nereagoval na to kdo pro co hraje. je mi to šuma fuk. já jen reagoval na to, proč nějaký člověk řeší, který zde založil několik plačících Topicků a musel se veřejně loučit a nechat se litovat, jestli někdo hraje pro zábavu nebo pro staty.

mě je jedno, at si každej hraje co chce, kdy chce a pro co chce - mě je to jedno. není mi jedno, když se do toho montuje někdo, kdo nám už vše napsal a WoT nehraje ...  :smile:

 

takže až se zde bude kdokoliv podivovat nad tím proč ještě někdo hraje WoT, tak mě to nechá chladným - ale člověk který měl potřebu zde demonstrativně brečet a loučit se ... zřejmě má s hraním WoT problémy, tak to nehraje. a diví se, že někteří nemají s WoT problémy. a nebo mají, ale stale hrají ... mě to přijde jako zajímavý rozpor. asi chce pochopit, proč to ještě nekteří hrají, aby mohl také začít hrát - jiné vysvětlení jeho zbytečných postů (hru nehraje, tak proč se k tomu vyjadřuje) nevidím. jedině závist, jiný důvod nevidím :)

 

cenzoree smaž tooo .... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakup, on 19 Mar 2014 - 11:08, said:

 

Trochu spot zohlednuje, ale ne nasvicenou dmg. Ta proste nejde. Podivej se v te tabulce treba na prumerne staty t-50-2

sry, myslil jsem nasvícenou DMG

 

s T21 budu prostě max žlutej neb si moc nezastřílim, když mě prdnou k desítkám :) to je udel lehkych tanků - ale třebas dalsi verze WN to zohlední a vsichni zas budou s T21 honit staty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak vám ušla ta nejdůležitější věc, že? K čemu je dobré, když totální lama bude mít WN8 třeba 500 a Švejk ho bude mít 550 ?! :biggrin: :biggrin: :biggrin:  Jsem zvědavý co na tuhle otázku dokážete vyplodit :biggrin: :biggrin: :biggrin: . Mě osobně je ukulele a nejenom mě ale i dalším hráčům, kteří jsou na tom trochu lépe, jaké číslo mi to ukazuje. Vadí mi na tom akorát to, že se to furt mění a mám v tom pak hokej. Nikdo z těch lepších hráčů nezačne kvůli té penalizaci hrávat jiné tanky a lamky budou dostávat furt stejnou sodu i když budou od Švejka jen o 50 bodů na tom hůř. Takže je to k čemu dobré ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó, tak to ani omylem! Hned by se do mě někdo navážel, že machruju, to nee :biggrin: Nahledě na to, že nové WN8 mi přilepšuje.

 

Tobě přilepšuje???Pokud vím, tak jsi byl modrý, teď jsi tmavě zelený, takže asi tak.

Jinak vidím, že ti padá průměrný tier docela strmě, pamatuji si, když jsi měl průměrný tier kolem 8(to budou ty t40, mkIII apod. co?:D).

 

Na to, co jsi psal, nebudu odpovídat, ale beru to tak, že jsi se dostal do argumentační nouze, tak vytahuješ další non sense tvrzení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě přilepšuje???Pokud vím, tak jsi byl modrý, teď jsi tmavě zelený, takže asi tak.

Jinak vidím, že ti padá průměrný tier docela strmě, pamatuji si, když jsi měl průměrný tier kolem 8(to budou ty t40, mkIII apod. co?:D).

 

Na to, co jsi psal, nebudu odpovídat, ale beru to tak, že jsi se dostal do argumentační nouze, tak vytahuješ další non sense tvrzení.

Ale barva přece není důležitá, když se to furt mění. O tom jsem už psal, že to akorát člověka mate ale jinak je to jedno. Pro mě je důležité pouze to, že čísla lezou stále nahoru ale jestli to bylo z 1900 na 2000 a nebo po změně z 1500 na 1600, na tom nesejde a nebo ano? Průměrný tier mi musí klesat protože jsem byl víc, jak 2 roky v klanu, kde se hrálo CW a roty a většinou tier 10, občas 8 a to je nějaký počet bitev a ten to ovlivnil. Teď hraju nejraději tier 4, 5, 6, a občas dám něco na tieru 2, 7, 8 a výjímečně 9 a 10. Výdělky jsou parádní, zábava také a výhry, jako včera třeba 97 procent. Nějaké tiery 10 mě můžou políbit šos !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

waltare, já teda i když jdu hrát ten fotbálek s kámošema, tak chci sakra vyhrát. Ta motivace, že jim to budu další hodinu v hospodě otírat o hubu je mocná :-D

 

tak naše parta když jsem bydlel ještě v Práglu tohle nikdá neřešila, jsme rádi že se hejbeme :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si to holt nezvládnul, ale nesmysly tu musíš plodit dál ... proč? proč se pozastavuješ nad tím, že někdo hraje kůli statům?

běž si pokračovat v brečení ve svých vláknech Moje "malá úvaha" nad součastným stavem Wot nebo Moje malé rozloučení s hrou zvanou Wot ... nebo si zase založ celý další OT topic a poplač si tam ... :smile:

Můžeš mi prosím tě jednoduše vysvětlit, proč bych sem nesměl přispívat do této diskuze a tázat se ostatních co si o hře myslí, proč hrají atd. Netahej teď do diskuze, mé důvody skončení s hraním, takže se ptám kdo jsi, že mi tady budeš určovat co mohu, nemohu psát a kam mám přispívat, tohle si můžeš zkoušet doma na mladšího bratříčka, hned po tom co si doděláš domácí úkoly a ne na mě.

 

 

K tvému druhému příspěvku jen dodám, ano velice ti závidím, že pořád hraješ a jaké máš parádní staty, ty jsi opravdu úplně mimo mísu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem zlutej a je me to jedno, ja hraju pro zabavu a ne pro statistiku, hlavne nejsem tip hrace co ceka nekde za bukem, ja proste jedu vzdy do prvni linie. :biggrin:  Co budu mit ze hry kdyz budu cekat az me nekdo prijede pred kanon? :biggrin:

no a já to mám trošku opačně 25 000 bitev jsem jezdil do první linie :wallbash:  Teď čekám za bukem a staty nerostou a nerostou. Jediné co mě potěšilo od WN8 je, že se o mě tolik nezajímají arty a vlastně skoro nikdo :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já s těma penalizacema souhlasím, je to dobrá věc, férovka

Tady nesouhlasím. Proč tedy není penalizováno třeba KV1? Nebo BDR a mohl bych pokračovat.....ten autor VN8 vybral pár kousků a to je všechno...s férovostí toho moc společného nemá. Když si bude někdo statit, vždy si kousek najde. Teď jen penalizujou i hráče jako já, který ty stroje hraje pro zábavu a né pro staty. M18 budu hrát pořád, ikdyby jí dali VN9 399. Ale je to trapný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš mi prosím tě jednoduše vysvětlit, proč bych sem nesměl přispívat do této diskuze a tázat se ostatních co si o hře myslí, proč hrají atd.

no mě to příjde divné, asi jako kdyby odnaučený kuřák dál chodil mezi kuřáky a ptal se proč kouří dál. Mohl to dělat taky :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám Šejku, že ty už také hraješ jen pro staty a to neděláš dobře s tou sirkou Jaromíre, věř mi :-)

Kdepák..vůbec. Fakt. Já na VNka kouknul asi po měsíci. Ani tu nemám podpis. Já za to nemůžu, že mi sedí stroje co mají dobré staty.

Pz38 jsem si vybral dle parametrů a byl v šoku co dokáže. Ale určitě jí hraju pro super zábavnost a velký vliv. Kdybych si chtěl nahánět staty tak aktuálně nejlépe vyjde KV a Matilda BP. Tedy z toho co mám v garáži.

Proto jsem se tak divil statům ARL. Hra sním mě nejak moc nebaví, proto jsem na to celkem čuměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...