Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dnes takové všelijaké,m hrál jsme čety s klukama z klanu a pozdě si všimnul pozvánky od svejka, to mě mrzí, snad příště, ale to už bude v klanu :-) A klidně T18, já hraju taky čtyřky ( T40 hlavně) a proč ? Baví mě, má vybornej dohled, rychlopalku :-) S Hellcatem se trápím, ale to je dosti tím, že tam nemám žárovku, dodělává se a tak je ta hra všelijaká...Baví mě i Borsig, dokonce je platnej i na Himmlu, to mě potěšilo , pravda korzoval jsem kolem báze a dělal posledního beka ala Beckenbauer, úspěšně :-) Myslím že je jedno, s čím kdo hraje, hra je ZÁBAVA a prostě má tě to s tím tankem bavit a je pak fuk jaký to je tier.... :-)

 

A přestante se Tome a  svejku hádat, dospělí chlapi kurnik šopa ! Osobnostní třenice jsou fajn, ale dejte si raději panáka :-)

 

Já si jednoho dám a jdu chrnět :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě George pozval do čety...ještě v klanu nejsem, páč náborář dneska nebyl u PC. Což ovšem nevadilo abychom dali s NIHILL četu....no krátce....

Naprosto jsem si vzpoměl na časy čet, kdy jsem jezdil s Hanoujou a Cokem. Po roce a půl super zábava.....Četa Hellcats...neskutečné hry..a to vše jen po chatu..pár anglických slov a už je jelo...Ovšem jedna velká změna oproti rok a půl starým hrám tu je....to rudé moře je tak rozšířené, že dvakrát dát v četě zasebou 11killů a o ranku puknout.....to už chce ovšem vymazlený tým. Noc už byla velice špatná.....my jsme si zahráli svoje, ale 45%  rudému týmu jsem prostě na žádném tieru neutekli.....Celkový win tedy nic moc, ovšem hry úžasné a když si vezmu co jsme fakt měli v tymu za....tak beru i ty losty. Až bude normální den tak i winy budou fantastický.

Škoda toho materiálu, jinak by byl den bez chybyčky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem se zamyslel nad tím, jak asi musí hrát hráči, co mají WN 500 a méně (teď je nechci nijak urážet ani shazovat). Uvedu příklady WN7 za bitvu (ano, je tam spousta faktorů, ale chci to jen názorně ukázat, tak se v tom nešťourejte.:)

 

Prohra s ARL 44:

0 killů, 0 dmg, 0 dmg detekce/pásy -> WN7 265!

 

Výhra s T40:

0 killů, 662 dmg, 0 dmg detekce/pásy -> WN7 962!

 

Výhra IS:

0 killů, 913 dmg, 178 dmg detekce/pásy -> WN7 1198!

 

Výhra Hellcat:

1 kill, 1197 dmg, 0 dmg detekce/pásy -> WN7 1554!

 

Výhra Hellcat:

2 killy, 2256 dmg, 3 dmg detekce/pásy -> WN7 2513!

 

(extrém)

Výhra Hellcat:

11 killů, 3323 dmg, 1544 dmg detekce/pásy -> WN7 7795! :Smile_trollface-3:

 

Jak je vidět výše, na WN 800-1000 stačí nastřílet pouze nějakou dmg (cca 3 rány), záleží, s čím jedete. Proto mi nejde do hlavy, jak špatně musí "rudí" hráči hrát, že mají třeba po 15k bitvách WN pod 500. To je prostě nad mé chápání. :Smile_Default: A ještě Vám jsou schopni napsat, že hrají pro zábavu..no mě by to tímhle stylem asi moc nebavilo. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě George pozval do čety...ještě v klanu nejsem, páč náborář dneska nebyl u PC. Což ovšem nevadilo abychom dali s NIHILL četu....no krátce....

Naprosto jsem si vzpoměl na časy čet, kdy jsem jezdil s Hanoujou a Cokem. Po roce a půl super zábava.....Četa Hellcats...neskutečné hry..a to vše jen po chatu..pár anglických slov a už je jelo...Ovšem jedna velká změna oproti rok a půl starým hrám tu je....to rudé moře je tak rozšířené, že dvakrát dát v četě zasebou 11killů a o ranku puknout.....to už chce ovšem vymazlený tým. Noc už byla velice špatná.....my jsme si zahráli svoje, ale 45%  rudému týmu jsem prostě na žádném tieru neutekli.....Celkový win tedy nic moc, ovšem hry úžasné a když si vezmu co jsme fakt měli v tymu za....tak beru i ty losty. Až bude normální den tak i winy budou fantastický.

Škoda toho materiálu, jinak by byl den bez chybyčky.....

Potěšení je i na naší straně, mít v týmu takovýho hráče je radost  :wink:

Zahráli jsme parádní bitvy, snad pokaždý jsme byli v top 3

Jen mě mrzí ta jedna prohra, stačil jeden výstřel a byl by zásadní přínos...jenže já minul..no nejradši bych si nafackoval :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se opět nechal přesvědčit na hru jen v četě. Mohu říct, že jsme se sice bavili, ale jinak to celkově z mého pohledu stálo za prd. Věčně jsme byli sami proti kupě nejsilnějších tanků. Mm nebyl až tak nepříznivý, pohybovali jsme se většinou někde uprostřed. A expení T30 a T20 je větši utrpení, než jezdit s Matildou nebo Chrchlem. Za to SU85 je super stroj, jen ho nesmím tahat v četě, protože pak hraju malinko jinak a už to zase tak super není. Celkově se mi včerejšek nijak extra nedařilo. Sice jsme vyhrávali ale výsledky byly v mnoha případech hooodně drsné. Bohužel nebylo neobvyklé, že po třech minutách byl výsledek 10:2 nebo naopak. A když to bylo naopak, tak jsme tam zůstali vždycky sami tři. Ale musel jsem se tomu opravdu kolikrát smát. Co se dělo včerejšího dne na bojištích, byl prostě úlet. Nejspíš za to mohou nějaké erekce na slunci. Tak se dnes asi vrátím ke své oblíbené sólo hře a pokusím se spravit si reputaci, jelikož jsem zase spadl pod těch 1200WN  :ermm:. Jinak splněna akce na 10 hasičáků, což potěší. Docela jsem se je naučil používat a je to paráda, když člověk nemusí nic mačkat, prostě se to uhasí samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem se zamyslel nad tím, jak asi musí hrát hráči, co mají WN 500 a méně (teď je nechci nijak urážet ani shazovat). Uvedu příklady WN7 za bitvu (ano, je tam spousta faktorů, ale chci to jen názorně ukázat, tak se v tom nešťourejte.:)

 

Prohra s ARL 44:

0 killů, 0 dmg, 0 dmg detekce/pásy -> WN7 265!

 

Výhra s T40:

0 killů, 662 dmg, 0 dmg detekce/pásy -> WN7 962!

 

Výhra IS:

0 killů, 913 dmg, 178 dmg detekce/pásy -> WN7 1198!

 

Výhra Hellcat:

1 kill, 1197 dmg, 0 dmg detekce/pásy -> WN7 1554!

 

Výhra Hellcat:

2 killy, 2256 dmg, 3 dmg detekce/pásy -> WN7 2513!

 

(extrém)

Výhra Hellcat:

11 killů, 3323 dmg, 1544 dmg detekce/pásy -> WN7 7795! :Smile_trollface-3:

 

Jak je vidět výše, na WN 800-1000 stačí nastřílet pouze nějakou dmg (cca 3 rány), záleží, s čím jedete. Proto mi nejde do hlavy, jak špatně musí "rudí" hráči hrát, že mají třeba po 15k bitvách WN pod 500. To je prostě nad mé chápání. :Smile_Default: A ještě Vám jsou schopni napsat, že hrají pro zábavu..no mě by to tímhle stylem asi moc nebavilo. :Smile_Default:

 

Tvé výpočty vypadají sice jako, že každá lama když alespoň třikrát vystřelí, tak musí mít lepší staty, jenomže ono to tak není. WG mi včera nalosovalo prohrávací den ve stylu 0-5:15. Deset her devět proher a jedna remíza. Převaha enemy týmů + bulhar + zmaštěný spotting = staty na pytel. A ačkoli jsem byl za deset her pokaždé max druhý v tabulce výsledků, tak jsem den končil s upocenou tváří na nějakých 1120 WN7. 

 

P.S. Píšeš, že stačí tři rány, jenomže když jsem vytáhl E-100 s top gunem + goldy a ze sedmi zásahů byl s dmg jeden tak co? Nebo když mou E-100 rozpářou osmičky na dálku, kam ani nedohlídnu a ani jednou nevystřelím, protože nikoho za celou hru nespatřím, ačkoli oni mně vidí? Dalším aspektem je mm. +-2 je nesmysl. Vytáhnu T29, potkám dvě E-75+M103 a ani jednoho neprostřelím a na tři rány jdu do garáže. Jsem lama? Jen proto, že jezdím na publicu sám, a že WG balancuje hru a zrovna jsem u toho? A co když ta lama s nízkými staty pořád expí nové stroje, pak jezdí pořád se špatnými tanky a nemá šanci. Ono je toho příliš mnoho.

Já si myslím, že to s tím hodnocením není tak jednoduché. Ve hře je příliš mnoho záhadností a nesmyslů aby se to dalo takto kategorizovat.

 

Edit:  Předevčírem jsem končil hraní na nějakých 3200 WN7 (7 her, sedm výher), dneska jsem to pustil ráno jen tak cvičně (wiz screen) a nemyslím si, že jsem hrál jinak než předevčírem. Když prostě WG nechce, tak neuděláš vůbec nic.

 

První bitva předevčírem

 

shot126awzw.jpg

 

...a dnešní ráno

 

shot140cdc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se skvěle bavil, četa s Ledovou kostičkou a Lipfertem, pedotankeřili jsme na šestkách. Lord má Hellcata v paži (z toho kluka něco jednou bude :tongue: ), já měl taky jeden z lepších dnů a výsledkem byla hromada smutných enemáků. Skvěle jsme se doplňovali ve spolupráci, kdo svítí, kdo střílí, atd.

A že jsme se museli sakra otáčet, ukázal Lord v "chlubárně".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera docela tužka, 22 her, 16 výher, WN7 1800....WG už odhalilo mé přečnívající stats s RHM,tak jsem měl skoro všechny bitvy X tier, ať jsem byl sám nebo v četě, takže po bitvě s dmg 5500, chytneš v následujícím špíle oneshot, protože artyna si řekne, že seš podstatnější cíl než tiery X, prostě to nebylo ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšení je i na naší straně, mít v týmu takovýho hráče je radost  :wink:

Zahráli jsme parádní bitvy, snad pokaždý jsme byli v top 3

Jen mě mrzí ta jedna prohra, stačil jeden výstřel a byl by zásadní přínos...jenže já minul..no nejradši bych si nafackoval :Smile-hiding:

No lost zařčídil tým....12 hráču nic nezahrálo, to jedna vedlovka sice mohla přonést win, ale chyba byla jinde....třeba ten AFK jantar co nehrál.....

Dnes budu až po 21h ...jdeme na sálovku. Tak jestli nebudeš spát, tak dáme pár her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HBJ: S E-100 jsem vcera dal 10 bitev. Sel jsem i goldama. Kazdou bitvu nad 5k dmg. Nesmi se jen tak jet prvni lajnu. Cekat na vhodnou chvili pro vystrel, ne hned, co je kousek tanku videt. A chytre pouzivat HE. Jde to celkem dobre.

 

Se stroji na dne tabulky byt vzadeji a cekat, nez nejaky enemak neudela blbost. Pak se pi spotu fajnove strili do boku.

 

Chce to zkouset, dokud nenajdes neco, co funguje. Byt v druhy lajne s E-100? Proc ne? Vidim enemaky, vidim. Muzu je strilet a probit? Muzu. Tak jedu dobre. Proc chcipat v prvni lajne pod naporem arty a goldu. Ale pokud je jen par desitek, chcd to tlacit 1. lajnu. Hold je ti hrani slozite :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se skvěle bavil, četa s Ledovou kostičkou a Lipfertem, pedotankeřili jsme na šestkách. Lord má Hellcata v paži (z toho kluka něco jednou bude :tongue: ), já měl taky jeden z lepších dnů a výsledkem byla hromada smutných enemáků. Skvěle jsme se doplňovali ve spolupráci, kdo svítí, kdo střílí, atd.

A že jsme se museli sakra otáčet, ukázal Lord v "chlubárně".

Jo jo byly to pěkný hry! Škoda toho pokaženýho konce. V tý epic bitvě jsem koukal, že jsme zůstali 2 proti 6 a vykostili je. :Smile_Default:

Já jsem jezdil svítit, Ty jsi sypal dmg, Lipfert jezdil umírat. :Smile_trollface-3:

 

Jinak včerejší poježděníčko (Reeki omlouvám se předem). :Smile_harp: v Top 10 až 6. flek. :Smile_sad:

b256.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem se zamyslel nad tím, jak asi musí hrát hráči, co mají WN 500 a méně (teď je nechci nijak urážet ani shazovat). Uvedu příklady WN7 za bitvu (ano, je tam spousta faktorů, ale chci to jen názorně ukázat, tak se v tom nešťourejte.:)

 

Prohra s ARL 44:

0 killů, 0 dmg, 0 dmg detekce/pásy -> WN7 265!

 

Výhra s T40:

0 killů, 662 dmg, 0 dmg detekce/pásy -> WN7 962!

 

Výhra IS:

0 killů, 913 dmg, 178 dmg detekce/pásy -> WN7 1198!

 

Výhra Hellcat:

1 kill, 1197 dmg, 0 dmg detekce/pásy -> WN7 1554!

 

Výhra Hellcat:

2 killy, 2256 dmg, 3 dmg detekce/pásy -> WN7 2513!

 

(...)

 

 

Tohle... pokaždé s jiným strojem... nejde udělat nějakej objektivní test, ale když už, tak by to chtělo udělat vše s jedním strojem a pak pro drobný porovnání zahrát podobně s jiným strojem. Jako třeba 0 spotlýho dmg, a pak různé dmg a smrt (vše při výhře)... tam je tolik faktorů ovlivńujících tyhle ptákoviny...

Ale souhlas, že WN 300 je za jednu penetraci za hru cca...což je katastrofa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně se mi začalo dařit s Tigrem II- koupil jsem ho asi po šesté, dosud byl pro mě zakletej a 45%win to dokazoval. No nevím, co jsem začal dělat jinak- možná hrát víc odzadu, ale za v poslední dva dny šel win na 51% a včerejší R-W medaile tomu dala korunu. Po bitvě mi napsal protivník s ISU 152, že mě měl dvakrát plně zaměřenýho s BL10 a na 100m dvakrát netrefil. Tak jsem mu pro příště popřál víc štěstí a spokojeně jsem hru vypnul, aby to štěstí opravdu neměl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale souhlas, že WN 300 je za jednu penetraci za hru cca...což je katastrofa.

Katastrofa v jakém směru?

Podobný pokus jsem kdysi dělal také, nechal jsem AFK traktor ve hře (na bázi, pak jsem někam vyrazil, jednou jsem střelil) ale vždycky tam byl aspoň spot, či nasvícená DMG a WN7 pod 300 je opravdu téměř nemožné dosáhnout...

 

EDIT: ještě mě napadlo zašít se někam do vzdáleného rohu. Zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušne hlásím, že se zase karta obrátila, bohužel k horšímu.

Koukněte na mé staty v podpisu, minulý týden se celkem dařilo win 60% přehoupl se týden a v pondělí win 22,2 % a včera 40%, prostě WG prokletí se zlomit nedá, tedy dá jedině hru vypnout a jít od toho. Člověk se akorát vzteká a riziko prasknutí žilky je veliké.

Včera opět  v týmu kupu rajčátek s EFR od 35 do 300 na 7-8 třídě. Vždyť to snad ani nejde, tak špatně hrát.

Většina losů s MM pěkně vypečeným já často dole s T+2 MM a šancí na win do 40%, 1x taky 25% s KV-1, to byl fičák během mžiku sem stál sám proti 5 enemákům. :facepalmic:

Už mám taky dojem, že MM dokonce umí vybrat na jednu stranu monstra se zásobníkama a naproti klidně obyč. medka. To je potom smrt otázkou několika okamžiků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se pokoušel na střídačku "expit" Sturer Emila bez TOP děla a AMX Mle.1946 . Vzhledem k losům, kdy v cca 50% bitev byly devítky a zbytek bitev osmičky, tak to  byl večer jen pro silné nátury. Win tragických 40% a když se občas povedlo nastřílet přes 2000 damage, tak jsem otvíral šampus, zapálil si doutník a šel odpálit ohňostroj..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušne hlásím, že se zase karta obrátila, bohužel k horšímu.

Koukněte na mé staty v podpisu, minulý týden se celkem dařilo win 60% přehoupl se týden a v pondělí win 22,2 % a včera 40%, prostě WG prokletí se zlomit nedá, tedy dá jedině hru vypnout a jít od toho. Člověk se akorát vzteká a riziko prasknutí žilky je veliké.

Včera opět  v týmu kupu rajčátek s EFR od 35 do 300 na 7-8 třídě. Vždyť to snad ani nejde, tak špatně hrát.

Většina losů s MM pěkně vypečeným já často dole s T+2 MM a šancí na win do 40%, 1x taky 25% s KV-1, to byl fičák během mžiku sem stál sám proti 5 enemákům. :facepalmic:

Už mám taky dojem, že MM dokonce umí vybrat na jednu stranu monstra se zásobníkama a naproti klidně obyč. medka. To je potom smrt otázkou několika okamžiků.

Jesli chceš, vezmu Tě do čety..za posledních 867 bitev mám WR 66% (dneska zatím z 20 bitev 75%)..zřejmě jsem proti "WG klackům pod nohy" imunní! :Smile_trollface-3:  Kolegové z čet by mě určitě mohli doporučit. :Smile_teethhappy:

 

I když vtipné na tom je, že mi o WR vůbec nejde. :Smile_Default:

Upraveno uživatelem Lord_Ice_Cube
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě bída bída, zjištuji, ze jsem vidět široko daleko a prostreli me loltraktor, mno a pak mesto, ulicka pod hradem a ja ukryt za rohem, plnej zasobnik a zarovka ani neblikne a najednou z poza rohu vyjede e100, odpocitavaji se posledni vteriny jejiho zivota, slup, slup slup slup slup a hnasne, 8s a je vymalovano, docela ty zasobniky jakozto hrac pouze nemecke techniky a tedy doted zasobnikem nepoliben, zacinam mit rad :pirate:

ale umeni to neni a ani to neni hezky :ohmy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě bída bída, zjištuji, ze jsem vidět široko daleko a prostreli me loltraktor, mno a pak mesto, ulicka pod hradem a ja ukryt za rohem, plnej zasobnik a zarovka ani neblikne a najednou z poza rohu vyjede e100, odpocitavaji se posledni vteriny jejiho zivota, slup, slup slup slup slup a hnasne, 8s a je vymalovano, docela ty zasobniky jakozto hrac pouze nemecke techniky a tedy doted zasobnikem nepoliben, zacinam mit rad :pirate:

ale umeni to neni a ani to neni hezky :ohmy:

Ale je to umění. Vyzkoušej si třeba WaffentragerE100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po posledních dnech otrávenosti z losů jsem zavedl dočasně pravidlo max 2 prohry na den. Dnešní win je tedy 0%. Druhá bitva byla víc na prd než první a to od začátku. Co taky můžu chtít, když mám v týmu win nad 48 jen já a u enemáků jsou hned 4 hráči s 53% a to jsem nepočítal co se vše ještě vlezlo do mezery mezi 48-52%. Takto přihlouple nalosovaný bitvy se nedají uhrát ani ve dvojkách. I tam je potřeba mít v týmu aspoň ještě jednoho nejlépe dva hráče co něco umí. Raději upřesním to umí ve dvojkách - win aspoň 50%.

 

Smazal jsem WoWp, protože další hru, kde není tak nějak o co hrát nemusím. To jsem zatím dal jen výcvik, ale živě si dovedu představit losování týmů a jednou mi to stačí už ve WoT. Začal jsem se zajímat o WT, ale tanky zatím nemají. Uvidím jaký u nich bude systém losů. Horší než tady ve WoT to snad už ani být nemůže. No může, ale je to menší šance než, že to bude lepší.

 

Ještě jedna věc. V jedný z prohraných bitev jsem si udělal (M), ale WG má smůlu, protože to nesbírám, tak za to nemůžou dostat nějaký ten plus.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...