Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

waltere: porad jak na T110E3, aby se mi zvýšilo win-ratio a neklesalo WN7 u tohodle TD (podotýkám hraji 99% her bez čet) no a když hraji sám, tak to je utrpení, děs, bída a frustrace, celková dmg mi spadla z 3500 na 3000 w/L z 63% na necelých 51% a dal se prohlubuje, tohle mi prostě nepřijde normální, už mám normálně strach tohle jinak výborné TD vytáhnout na publik, abych opět nedostál pokárání od WG v podobě rudých bestii v MM a také jsem z toho tak nervozní, že pořádně nedomířím a střílím vedle, nebo neprostřelím weakspoty atd. Fakt jsem se na tento stroj moc těšil, ale začínám z něho mít kopřivku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nerozumím smyslu/významu tvé věty, že hrát četu znamená být v pasti. 

 

No pro nás normální smrtelníky s jinou barvičkou než modrou nebo fialovou to znamená, dostávat při každém druhém MM proti sobě četu fialek. Včera jsem odehrál 13 her v četě, z toho 3x jsme byli TOP tanky, jinak jsme leštili spodek tabulky. Dále jsme pouze 4x přelezli přes 50% chance to win. Sorry, ale i když jsme se naskládali bitvu co bitvu na TOP v dmg, tak to bylo málo. Nejzábavnější byla bitva, kde jsme měli 19% na výhru. Já s kolegou zelení a jinak rudo. Na druhé straně 2x fialová, 3x modrá. Pouze 3 hráči byli červení. Hra skončila přesně po čtyrech minutách výsledkem 4:15. Já dva killy, kolega dva killy. Ale taková je realita. Dneska raději během hry s klukama kecám, než s nima hraju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

waltere: porad jak na T110E3, aby se mi zvýšilo win-ratio a neklesalo WN7 (podotýkám hraji 99% her bez čet)no a když hraji sám tak to je utrpení, děs, bída a frustrace, celková dmg mi spadla z 3500 na 3000 w/L z 63% na necelých 51% a dal se prohlubuje, tohle mi prostě nepřijde normální, už mám normálně strach tohle jinak výborné TD vytáhnout na publik, abych opět nedostál pokárání od WG v podobě rudých bestii v MM :-)

Jak hraješ bez čet, tak tě žádný stroj na 10 třídě výsledky nepotěší.....to prostě není možný. Navíc E3 nemá to co dělá hru zábavnou a hlavně statisticky úspěšnou. Rychlost.....proč myslíš, že mám na Hellcatu skoro 2500 WN7....protože si s Hellcatem pro ty enemáky dojedu..nebo si přejedu a kryju stranu kde se něco děje.....tím pořád dávám dmg nebo spotuju.

E3 je fantastický stroj, ale dobrou WN7 od ní nečekej. Na to je příliš pomalý. A co se týká winu...na to potřebuješ četu. Sám jsi dlouhodobě na 10 třídě rád za 50%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pro nás normální smrtelníky s jinou barvičkou než modrou nebo fialovou to znamená, dostávat při každém druhém MM proti sobě četu fialek. Včera jsem odehrál 13 her v četě, z toho 3x jsme byli TOP tanky, jinak jsme leštili spodek tabulky. Dále jsme pouze 4x přelezli přes 50% chance to win. Sorry, ale i když jsme se naskládali bitvu co bitvu na TOP v dmg, tak to bylo málo. Nejzábavnější byla bitva, kde jsme měli 19% na výhru. Já s kolegou zelení a jinak rudo. Na druhé straně 2x fialová, 3x modrá. Pouze 3 hráči byli červení. Hra skončila přesně po čtyrech minutách výsledkem 4:15. Já dva killy, kolega dva killy. Ale taková je realita. Dneska raději během hry s klukama kecám, než s nima hraju. 

Čety mají jedinou nevýhodu...a to často šílený losy. Kdy můžeš být fialový jak chceš, ale zelenou četu T29 s KV1 prostě nedáš....často  ani rudou četu....

Navíc těch fialek či podobných barev ve hře moc není. A hlavně.....důležitější než jejich četa je ten zbytek. Když má enemák mimo jejich fialkovou četu ještě normální zbytek týmu a vy 12 ruďochů....tak je vymalováno. Vím to z hraní....můžeš mít četu jako chceš, dokonce můžete být i na topu....prostě super los, ty se raduješ jak si zahraješ a  konečně zakilluješ. Jenže ouha....za 2minuty je četa sama.....a pukáte 5:15 ......

Tohle jsou na mé nervy ty nehorší hry....proto teď pauzíruju...to natěšení ze super losu, který příjde jednou za 5 her a je z toho nakonec totálně pokazená a projetá  hra....

Jenže ať je hra v četě jakkoliv složitá, bez čety to už nejde vůbec...tedy na 5 tier. Proto až se vrátím, tak si musím najít klan...páč bych hru do týdne vymazal znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ban nedostaneš, praktikuju to tak už od začátku hry - většinou pak ten top do mě začne střílet, zmodrá a pak si ho podám

myslím že ban dostaneš za velký nastřílený dmg do vlastních (což při zniočení tieru 1 či 2 nehrozí) a nebo za počet kilů ve vlastních řadách a to je myslím 3

Jde spíš o frekvenci střelby do vlastních, než o udělenou dmg. Nejhorší jsou na to kulomety (Pz1C.) a hlavně počkat, až dotyčný vyjede z kruhu z báze.

 

No pro nás normální smrtelníky s jinou barvičkou než modrou nebo fialovou to znamená, dostávat při každém druhém MM proti sobě četu fialek. Včera jsem odehrál 13 her v četě, z toho 3x jsme byli TOP tanky, jinak jsme leštili spodek tabulky. Dále jsme pouze 4x přelezli přes 50% chance to win. Sorry, ale i když jsme se naskládali bitvu co bitvu na TOP v dmg, tak to bylo málo. Nejzábavnější byla bitva, kde jsme měli 19% na výhru. Já s kolegou zelení a jinak rudo. Na druhé straně 2x fialová, 3x modrá. Pouze 3 hráči byli červení. Hra skončila přesně po čtyrech minutách výsledkem 4:15. Já dva killy, kolega dva killy. Ale taková je realita. Dneska raději během hry s klukama kecám, než s nima hraju. 

Já si žádnýho znevýhodňování čet nevšiml..jeli jsme s kolegou z klanu (světle zelený) Hellcaty + ještě něco a minimálně 50% jsme byli mezi top 5 v losu. Ale to je běžný, že jednou jsi nahoře, jednou dole. Ohledně modrých a fialových u enemy...to MM nezohledňuje, takže je to na náhodě, kdo se kde objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čety mají jedinou nevýhodu...a to často šílený losy. Kdy můžeš být fialový jak chceš, ale zelenou četu T29 s KV1 prostě nedáš....často  ani rudou četu....

Navíc těch fialek či podobných barev ve hře moc není. A hlavně.....důležitější než jejich četa je ten zbytek. Když má enemák mimo jejich fialkovou četu ještě normální zbytek týmu a vy 12 ruďochů....tak je vymalováno. Vím to z hraní....můžeš mít četu jako chceš, dokonce můžete být i na topu....prostě super los, ty se raduješ jak si zahraješ a  konečně zakilluješ. Jenže ouha....za 2minuty je četa sama.....a pukáte 5:15 ......

Tohle jsou na mé nervy ty nehorší hry....proto teď pauzíruju...to natěšení ze super losu, který příjde jednou za 5 her a je z toho nakonec totálně pokazená a projetá  hra....

Jenže ať je hra v četě jakkoliv složitá, bez čety to už nejde vůbec...tedy na 5 tier. Proto až se vrátím, tak si musím najít klan...páč bych hru do týdne vymazal znovu.

 

Hmm no já mohu za sebe říci, že po tom, co jsem hrál prakticky jen v četě, tak dnes hraju převážně sám. Vím, že se nemám na nikoho spoléhat, co si neuhraju, to nemám a hlavně se nikam neženu. A bohužel když opravdu proti sobě dostaneš četu modráků nebo fialek, tak si moc nezahraješ. Většinou mají stroje, které jsou schopny bitvy rozhodovat. Ale samozřejmě taky zahrají tužku. To snad každý. Prostě za sebe mohu říct, že raději sám, než četu. Snad se to zase změní, protože si připadám jak nějaký vyvrhel. Všichni by chtěli se mnou hrát, a já dělám, že nemůžu mluvit  :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lord_ICE_CUBE:

 

Štastný to hráč.....zeptej se kluků co semnou hrávali četu, jaké jsem měli MM.........až se tomu někteří smáli. Byli dny, kdy jsme klasicky projížděli garáž...od 3 a ž do 10. Vzali jsme 3 a šup mezi 5 ....a takhle to šlo až třeba do devítek. Vždy dole o dvě třídy. Z toho už hrabalo. Ale samo, že to nebylo každý den.....ale velice často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ban nedostaneš, praktikuju to tak už od začátku hry - většinou pak ten top do mě začne střílet, zmodrá a pak si ho podám

myslím že ban dostaneš za velký nastřílený dmg do vlastních (což při zniočení tieru 1 či 2 nehrozí) a nebo za počet kilů ve vlastních řadách a to je myslím 3

Budou to 3. Nedávno jsem vyřídil jednu trotl četu (už jen to, že mě nebyli schopný ve 3 killnout mluví za vše) a teprve, když padl ten třetí, tak mě to hodilo ban na 24h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera zase bulhar.S JPII sem zůstal proti T57 a dalšímu JPII.Oba byli na ránu a tak si říkám brnkačka.Já měl 75%.Nasvítil sem si je a nechal pěkně vyjet.První sem mířil na T57,protože ta má revolver a nechtěl sem nic riskovat.I když sem mířil na bok na motor a goldem,tak zásah za 0.Ani pásy nespadly.Než sem znovu nabil,tak mi dal dvě rány.Potom šel do kytek.Enemácká JP II mě dorazila.Prohráli sme o jediný zásah,který byl za 0. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lord_ICE_CUBE:

 

Štastný to hráč.....zeptej se kluků co semnou hrávali četu, jaké jsem měli MM.........až se tomu někteří smáli. Byli dny, kdy jsme klasicky projížděli garáž...od 3 a ž do 10. Vzali jsme 3 a šup mezi 5 ....a takhle to šlo až třeba do devítek. Vždy dole o dvě třídy. Z toho už hrabalo. Ale samo, že to nebylo každý den.....ale velice často.

však jsem s Tebou četu několikrát hrál.:) ano, bylo to jak říkáš, jsi asi prokletej. :-D s bráchou nebo někým z klanu ty problémy nemívám.:-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se MM zas pod delší době předvedlo dost jednostranně. Vykouzlilo krásný denní win 33%. Nebýt darovaného prémka, tak jsem s marným snažením přestal dřív,  protože dostávat losy s šancí i asi 20%, to už bylo fakt ubohý. Jednou jsem se po 2 minutách bitvy utopil. Nebyl jsem top stroj a i tak by to byla ztráta času.

Pokud se bude dnešní den opakovat i o víkendu, tak budu poněkud rozladěn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu s ISU-152 tu novou mapu a jelikož jsem top tier tak pěkně v první lajně na smahnutí odvážných T6 medek. První rána do germánského VK, trefa a ding. Stane se, mířil jsem mu na věž a asi se střela svezla. Další byl na řadě Panther a to pěkně z boku a zase ding. Pak T29 zezadu a neprostřelil jsem.

Tak to pokračovalo dál až jsem zůstal na mapě sám proti třem nepřátelům, DMG jsem nerozdal žádné, poslední dva náboje. Najednou zřím Waffentraggera, dali jsme si fifty fifty, já mu teda za víc. Poslední střelu jsem minul a pak mě honili tři enemáci po celé mapě.

No a před chvílí jsem se z toho snu probudil :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu s ISU-152 tu novou mapu a jelikož jsem top tier tak pěkně v první lajně na smahnutí odvážných T6 medek. První rána do germánského VK, trefa a ding. Stane se, mířil jsem mu na věž a asi se střela svezla. Další byl na řadě Panther a to pěkně z boku a zase ding. Pak T29 zezadu a neprostřelil jsem.

Tak to pokračovalo dál až jsem zůstal na mapě sám proti třem nepřátelům, DMG jsem nerozdal žádné, poslední dva náboje. Najednou zřím Waffentraggera, dali jsme si fifty fifty, já mu teda za víc. Poslední střelu jsem minul a pak mě honili tři enemáci po celé mapě.

No a před chvílí jsem se z toho snu probudil :smile: .

 

Měl bys vyhledat odbornou pomoc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...