Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

se mi nechce věřit, že by tě vyhodili, protože se to nedozví, nepřítomnosti na 24 hod. se nikdo nevšimne

 

 

o tom to není....pošle někdo replay a vyhodí mě, navíc...prostě to BIA poškozuje ne ? :-)mohl jsme situaci řešit jinak, jenže já su někdy na publicu rapl a aby se i díky mě říkalo že BIA...jsou...***, to fakt ne. Říká se tomu sebereflexe :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom to není....pošle někdo replay a vyhodí mě, navíc...prostě to BIA poškozuje ne ? :-)mohl jsme situaci řešit jinak, jenže já su někdy na publicu rapl a aby se i díky mě říkalo že BIA...jsou...***, to fakt ne. Říká se tomu sebereflexe :-)

O každém trochu známém klanu se říká, že jsou to a nebo ono. Za takové hlouposti se z klanu nevyhazuje a dobrý hráč by chyběl. To bychom už měli tolik vyhozených, že by byl pak problém postavit tým do CW. Jenom já bych musel být už vyhozený několikrát a to ne kvůli teamkillům, těch zas tolik nebylo. V této hře se jeden nechá vytočit velmi snadno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waltiku nechapu co blbnes, odejit jen kvuli sestrelu je blbost ,to ze si dostal ban je jen tvoje vec a druhym je do toho ..., navic tim ze jsi nekoho sesmahnul neni zrovna fer ale klany a jejich reputace se podle toho nehodnoti , ale jak zahrajes a pomuzes tymu vyhrat byt i prohranou hru.

spis bych u tebe a ty to vis brzdil s chatem ten dela daleko horsi jmeno

a pokud chses byt bez trestu i pro obcas banan zastav se u nas :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem několika zdejšími "skillery" nařčen, že pláču nad dementními týmy a sám nedělám nic proto abych se zlepšil, takže pánové, Stingrayi, B1gT0me, JejKeyi, SpartanCZ a další, jsou to žvásty. Moje statistiky lezou pomalu ale jistě nahoru a můj winrate dolů, tudíž je to spíš o týmech než o mě. Takže, nejdřív si něco zjistěte o hráči a pak pište bludy.

 

http://wotlabs.net/eu/player/LightBoyJoe

 

beznzvutyt.jpg

 

Tohle je můj poslední příspěvek tady, jsem zvědav, do koho se budete montovat teď.

 

:-)HAVE A NICE DAY! :-)

nechapu jak muzes napsat takovy blabol , pokud jak pises se ti zvedaji staty  w/n ne tak je nekde chyba a urcite ne v tvem tymu ci dokonce souperi , ale toto ber jako muj nazor

u me je to pomalu stoupava tendence u vseho a prave u w/n je to s pribivajicimi bitvama znat,ale asi nemam takovy pech jako ty .

samo muze se nedarit a to sem mel pred tydnem obdobi hodne spatne ale to jen proto ze ne jak pises mohli za to ti druzi ale jen ja sam a to ze sem nebyl v psychicke pohode a nehral sem to jako  " zkuseny mazak ale jako nobik s 1k bitev "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waltiku nechapu co blbnes, odejit jen kvuli sestrelu je blbost ,to ze si dostal ban je jen tvoje vec a druhym je do toho ..., navic tim ze jsi nekoho sesmahnul neni zrovna fer ale klany a jejich reputace se podle toho nehodnoti , ale jak zahrajes a pomuzes tymu vyhrat byt i prohranou hru.

spis bych u tebe a ty to vis brzdil s chatem ten dela daleko horsi jmeno

a pokud chses byt bez trestu i pro obcas banan zastav se u nas :tongue:

 

 

viděl jsme replay kde byl hráč vyhozen za dva teamkilly a docela nedávno - ono to zas tak blbnutí moje nebude a fakt než abych byl zticha a že nikdo replay nepošle....,(měl Lowe, imperátor ho vyrazil.) ,Jak říkám mohl jsme to řešit jinak a nesesmahnout je...a to je právě to, špatné řešení. A BIA je super klan a dbá na slušnost ve hře,  s chatem se brzdím, tedy snažím se ale znáš to :-)))) možná se stavím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsme replay kde byl hráč vyhozen za dva teamkilly a docela nedávno - ono to zas tak blbnutí moje nebude a fakt než abych byl zticha a že nikdo replay nepošle....,(měl Lowe, imperátor ho vyrazil.) ,Jak říkám mohl jsme to řešit jinak a nesesmahnout je...a to je právě to, špatné řešení. A BIA je super klan a dbá na slušnost ve hře,  s chatem se brzdím, tedy snažím se ale znáš to :-)))) možná se stavím

Děláš blbost! Nikdo nechce abys to tajil. Měls napsat DDDavemu co jsi spáchal za hrdelní zločin a nechat to na něm. Od toho je velitel aby soudil a ne ty. Za ty 3 roky co to dělá si myslím, že to dělá velice dobře protože udržet takovou sebranku pohromadě je fakt téměř nemožné a bez diplomatického ducha to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem několika zdejšími "skillery" nařčen, že pláču nad dementními týmy a sám nedělám nic proto abych se zlepšil, takže pánové, Stingrayi, B1gT0me, JejKeyi, SpartanCZ a další, jsou to žvásty. Moje statistiky lezou pomalu ale jistě nahoru a můj winrate dolů, tudíž je to spíš o týmech než o mě. Takže, nejdřív si něco zjistěte o hráči a pak pište bludy.

 

http://wotlabs.net/eu/player/LightBoyJoe

 

beznzvutyt.jpg

 

Tohle je můj poslední příspěvek tady, jsem zvědav, do koho se budete montovat teď.

 

:-)HAVE A NICE DAY! :-)

nevím proč to sem dáváš...každej kdo ti něco napsal,určitě sám si to vyhledal....tady je spíš míněno,že stále něco píšeš a je to vlastně o..............................

a ty prostě žiješ tu na forku, prostě se snažíš stále něco napsat,jinak takové věci by jsi ani neřešil každej den...možná jednou za týden.......

stačil včerejší chat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom to není....pošle někdo replay a vyhodí mě, navíc...prostě to BIA poškozuje ne ? :-)mohl jsme situaci řešit jinak, jenže já su někdy na publicu rapl a aby se i díky mě říkalo že BIA...jsou...***, to fakt ne. Říká se tomu sebereflexe :-)

 

...přijde mi to jako zbytečné gesto, ale je to pravda jen tvoje rozhodnutí, takže je respektuji

 

Já jsem za svou cca 5ti měsíční kariéru si "vyposlechl" takových nadávek na publicu na BiA, přičemž jsem neudělal nic, co by tomu zavdalo příčinu. Stačí jen to jméno klanu. Já na to vůbec nereaguji, nenechám krmit trolly. Takže toto vůbec neřeším. Co vím, tak se vyhazuje za rasové urážky a podobné "úlety", ne za tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem několika zdejšími "skillery" nařčen, že pláču nad dementními týmy a sám nedělám nic proto abych se zlepšil, takže pánové, Stingrayi, B1gT0me, JejKeyi, SpartanCZ a další, jsou to žvásty. Moje statistiky lezou pomalu ale jistě nahoru a můj winrate dolů, tudíž je to spíš o týmech než o mě. Takže, nejdřív si něco zjistěte o hráči a pak pište bludy.

 

http://wotlabs.net/eu/player/LightBoyJoe

 

beznzvutyt.jpg

 

Tohle je můj poslední příspěvek tady, jsem zvědav, do koho se budete montovat teď.

 

:-)HAVE A NICE DAY! :-)

 

Na druhou stranu mám za prohranu bitvu většinou víc DMG a killů než za vyhranou. Takže je logický, že za dobře prohranou bitvu lezou staty nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší je jezdit sám a tdečka kdo chce honit staty :D

Denniho WN6 kolem 2500 sem dokazal dosahnout dvěma způsoby..bud X četa kde jsem klukum s batakem delal spot,ci jsem cely den z prdele jezdil hetzra nabiteho goldy..jinak se to plus minus drzi,expeni M103 hodne zahybalo se staty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

nevím..mě se taky vždycky nedaří, ale všechny statistiky mi neustále lezou nahoru. Opravdu nemám potřebu jako nějakej detektiv pátrat po Tvých řekněmě "úspěších" v bitvách. Mě stačí co nám tady postuješ.

 

Ono je nejjednodušší nadávat na tým, i když sám zahraješ tužku viď??

 

Na co klan,když v klanu jezdí stejně jen jelita, viz. klanová četa dnes už 3x top tier CW jelit

 

shot041vnv.jpg

 

tak tohle se jim asi zrovna nepovedlo. Rekyho znám z CZP a je to velice dobrý hráč...takže označení "jelito" je trošku mimo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z jineho vlakna:

-SerB otevřeně přiznal, že je (a vždy bylo) víc xp za zabití než na udělené poškození (SS: myslel jsem si, že se vyplatí poškozovat tanky, ale ukázalo se, že zabití má stejnou hodnotu jako 500 poškození)

 

tak co Kanare, tys mi to neveril...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z jineho vlakna:

-SerB otevřeně přiznal, že je (a vždy bylo) víc xp za zabití než na udělené poškození (SS: myslel jsem si, že se vyplatí poškozovat tanky, ale ukázalo se, že zabití má stejnou hodnotu jako 500 poškození)

 

tak co Kanare, tys mi to neveril...

Oficiální informace byly jiné. Tady je vidět, jak si z nás WG dělá *****!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udělal si Kanáre chybu,že si vystoupil z čety.Konečný skore 75% Win.Fadinka a Radley-Walterska+nějácí válečníci a spol.Skončili sme na StuGu a rozsekali vše,co nám stálo v cestě.

Ono asi záleží kdo v té četě je a já prostě v četě prohrávám, tak buďte rádi, že jsem odešel. Sólo jsem dal těch 250 000 kreditů a W/L 60%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1500 dmg při průměrném T8,3 = sotva nastřílíš svoje hpčka = zcela průměrný výsledek se zcela průměrným winrate ~49%. Všechno je OK, teda pokud ten dmg nemas pri hrani LT... Takže to jen potvrzuje má slova.

 

Jakmile budeš mít na průměrnym T8 damage 2000 a stejnej winrate - pak ano, pak už něco může být špatně. Ale dosažení kombinace 49% wins + 2k dmg/battle při avg tier 8 imo v úseku stejného počtu bitev (tedy cca 500) prostě dosáhnout nepůjde.

nevím....nemám průměr co tu píšeš a nejezdím LT a leze mi to vše nahoru,i když někdy bych se na to ..... o rozdaném dmg to nic nevypovýdá...přesně jak tu potom všichni brečí,že rozdali ale prohráli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...