Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Joe není to tak zlé, jen u těch vyšších tierů se hodně projeví retardos aura, kterou schováš v KV1 a jsi schopen je téměř vymlátit sám...., u desítek ani omylem..Největší problém vidím právě tam, chtělo by to ultrameganerf hráčů !

 

Ne, já vidím problém jinde než ty. I sebevětší blbec v mega TD tě alespoň jednou praští za litr než chcípne. Hráčema to není, ti jsou na všech tierech stejní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny mohykány! Musel jsem se podívat na toto vlákno, abych zjistil, zda se poměry ve WoT nějak zlepšily za ty měsíce, co jsem k tomu nesedl, ale zdá se, že je v té hře vše při starém. Takže si pauzu opět protáhnu. Přeji všem pevné nervy!

 

Ale to vis ze se zmenily, artyhyeny uz nejsou takovej problem jako kdys i kdyz opet zacinaji vystrkovat ruzky, kazdopadne ted vladnou TD alespon nektere :-)

A v tech tree mas + 20000 novych kousku, takze sup hura do expeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím že si WG na mě zasedlo. Od VI tieru vejš mám hodně špatný W/L ( cca 20% ), U Ferdy za poslední 3 dny z 25her asi jenm 3 výhry, neskutečná demence v týmu. Njn, blížil jsem se k magický hranici 51,5 % Doháním to Hetzerem a Traktorem. Ale ani to už mě nebaví, proto přestanu hrát nebo začnu expit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, já vidím problém jinde než ty. I sebevětší blbec v mega TD tě alespoň jednou praští za litr než chcípne. Hráčema to není, ti jsou na všech tierech stejní.

 

Souhlasím. Právě z tohoto důvodu jsem si koupil JgPzE-100... A světe div se? Mám s ním nejlepší W/L ze všech desítek. Proč? Protože jednoduše dávam bomby za litr a jen tak někdo si na mě nevyjede. Za to když vytáhnu E-100, tak mě roseká cokoliv a o E5 ani nemluvě. Ještě s tím, že budu někoho šolíchat za 350...

 

Jsem radikálně proto, aby zvedli penetraci HT minimálně na úroveň před nerfem. V každym týmu minimálně 4 monstr TD s penetrací milion, DMG dva miliony a čelním pancířem tlustým miliardu a proti tomu stojí HT jak nahej v trní. Proč? Protože čelně ho TD propere KDYKOLIV a za ober DMG, zatímco HT dingne a když se podaří, tak dá ránu za 400... K smíchu.

 

Když už mám dávat někomu takový šolíchandy, tak bych byl rád, aby to aspoň procházelo. Sry, ale když si na mě vyjede IS-7 s 250mm pene a já si sedím v JgPzE-100, vím bezpečně, že když se zavrtím a naúhluju, má rusák sakra problém. Vystřelí, já se srovnám a prásk, má jí tam za litr. Většinou se už někomu po druhý vyjíždět nechce (na publicu) a pak se kempí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, já vidím problém jinde než ty. I sebevětší blbec v mega TD tě alespoň jednou praští za litr než chcípne. Hráčema to není, ti jsou na všech tierech stejní.

 

 

Máš větší možnost při stejně kvalitním týmu ovlivnit bitvu na nižším tieru, než na vysokém, kde jak ty píšeš že jsou stejní...což je špatně že ? Na vysokém předpokládáme jistou hráčskou vyzrálost. To že mě retad cákne za litr ? Stále mám použitelnej tank a i s polovinou HP rozdat dmg mnoho.

Nebudu souhlasit, je to hráčema, ti ovládaj ty tanky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že TD jsou prostě momentálně OP. Ano, je to v rukách a hlavě, ale i tak. Dmg jak prase a ještě vylepšená neviditelnost. A ano, mnohem více se kempí, pokud si hráči prohlédnou startovní soupis a umí!!! si spočítat a zhodnotit stroje v obou týmech.

navíc mají velkorážové děla, tím pádem krásně odchází moduly a posádka, prostě arty na kolečkách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, jednoduše momentálně nejsilnější a nejvlivnější stroje v bitevním poli jsou TD. MM tomu taky moc nepomáhá. Stalo se mi, že nám dal do týmu 4 sedmičky (nějaký meds a lights) a protivníkovi dal místo sedmiček 4 VIII TD (JgPanterII, T28 prototyp atd..).. Hádejte jak to skončilo?

Jinak není problém mít na topu dvě desítkový medka, soupeř HT a k tomu na každý straně 7-8 monster TD.. Jak takový bitvy pro HT, případně meds probíhaj asi ani nemá smysl psát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tak TD proboha má fungovat... Lepší a přesnější dělo než HT na stejném tieru. dobrý camobonus, rychlost, slabý pancíř.... 

 

Slabej pancíř???? Si děláš asi srandu ne? Tak mi ukaž, který TD X tieru má slabý pancíř? Ok, pokud mají mít slabý pancíř tak nemám problém, ale prostřelit takovou E3 nebo Focha 155 není ***** ani goldama!

 

To co si napsal mi sedí třeba na ISU, tam je to v pořádku. On mi jí švihne za 800, a já mám šanci mu to okamžitě vrátit. Ovšem co třeba s E3? Dá mi za 900 do E100 prakticky bez míření (ve městě kde není šance schovat břicho) a já ho HEATem dingnu. Nabíjí o 2s rychleji, takže prásk a mám jí tam zase za 900...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slabej pancíř???? Si děláš asi srandu ne? Tak mi ukaž, který TD X tieru má slabý pancíř? Ok, pokud mají mít slabý pancíř tak nemám problém, ale prostřelit takovou E3 nebo Focha 155 není ***** ani goldama!

 

To co si napsal mi sedí třeba na ISU, tam je to v pořádku. On mi jí švihne za 800, a já mám šanci mu to okamžitě vrátit. Ovšem co třeba s E3? Dá mi za 900 do E100 prakticky bez míření (ve městě kde není šance schovat břicho) a já ho HEATem dingnu. Nabíjí o 2s rychleji, takže prásk a mám jí tam zase za 900...

ale o tom já nemluvím jaký jsou na X tieru apod. jenom jsem napsal jaký TD má být a hlavní bylo to jak se má s ním hrát, sedět vzadu a čekat kdo co nasvítí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dva dny hrůza...  týmy samých "houbařů"...  můžu se na hlavu stavět a zase prohra. Tahle vypadla poslední bitva... a taky to byla poslední kapka. Došly mi náboje a jel jsem se nechat raději zabít.1pac.jpg

Dám si zase na týden, dva, pohov a budu s raději věnovat hodnotnějším věcem. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadá, že když tady pořád všichni tak prohráváme bitvu za bitvou, tak kdo vlastně vyhrává ??? :-)

No to taky nechápu :-D

Je to jako se zákonem o zachování energie..... kolega v práci se rozčiluje, že když jeho žena zhubne, tak on musí zákonitě ztloustnout, protože ta hmota na planetě se musí přece někam přemístit..  :biggrin:

 

Kanár a fialka?? Spíše bych ho tipoval na "pivoňku" ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...