Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera k večeru na publicu katastrofa, tolik blbů už jsem dlouho neviděl. Vše zachránila až večerně-noční trojková četa HUBAGO, 8 tier. Povedl se i Zásadní přínos, můj první. 

Je však tragické pozorovat, co z té hry někteří tzv. hráči udělali za horor a jak zbytek mrší WG. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel mne postihla nemoc a tak jsem tento týden doma a "užívám" si Wotka. Hrát o prázdninách sólo v ranních a dopoledních hodinách je opravdu výživné a je mi líto, ale poslední dobou jednoznačně "vévodí" CZ komunita. Zcela zodpodvědně tu prohlašuji, zlatí Poláci!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lipfe, taky jsem včera hrál cca od 22-01, po celou dobu sám a co se dělo se nedá popsat slovy..nebudu to vypisovat, už to tu bylo 100x.

A já hrál taky jak největší kečupovej ultra mega noob, ale s tím rozdílem, že jsem kolem sebe neměl retard auru. Chtěl jsem odehrát jen ten bonus za 30 killů, ale na splnění jsem potřeboval 27 her! Unbelieavable.

A zbožňuju ty lagy na EU1. 15 vteřin ping +-50 a 5 vteřin 150-500. A takhle celou bitvu. Peněz maj ty knedlici jak z Oslíčku, otřes se, ale aby udělali kvalitní a hlavně stabilní servery, to ne. Peníze od hráčů, to jo, ty ať se sypou dál. Ale zlepšovat za ty peníze služby pro hráče? Kdeže.

"Proč máte tak nestabilní EU servery s vysokým pingem? Na tom se nedá hrát!"

Serb:"Nehrajte na serverech s vysokým pingem."

Ještě k tý CZ komunitě..včera jsem jel Kempinkovku s T29 na topu a tam CZ četa z klanu BHR T1 (1096), T49 (883) a Matilda (847)..v chatu od enemy "gg Matilda"..já prohodil "idiot platoon 1"..od T49 "šašek"..T1 "drž hubu!" celou bitvu prokempili na bázi. V chatu zásadně píšu anglicky, česky jen v případě, když potkám někoho známýho a slušně pozdravim. Začínám se za ostatní CZ hráče stydět a občas se ani nedivim, když říkaj, že jsme horší než Poláci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak bych vyjadřil hraní Wotka za posledních pár týdnů?Asi takhle:Porážka,porážka,porážka,porážka,Vztek a porážka,Rudo před očima a plichta,Ztráta sebekontroly+vulgarismy a nečekaně porážka,poslední bitva a opět porážka-Odejít do Garáže-Ukončit Hru :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli někdo ve hře potkáte hráče WidlaCZ [sHARKX] nebo linhy [RDSR], tak je rovnou odpalte.

Ensk, klasika, IV - VII tier, tihle dva debilové četa - Hummel a M37.

Oni se rozjeli po kolejích rovnou na enemy base, samozřejmě byli první dva mrtvý, takže náš tým bez artyn...

To mi fakt může zkazit náladu tohle!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máte pevné nervy, tak se na tohle koukněte. Doufám, že pak omluvíte to, jak jsem byl sprostý. Něco takového se fakt hned tak nevidí. Demence takové obrovitosti, že se nebes dotýká !!! Mimochodem moje 8 prohra v řadě s Fochem, 6 700 damage a 5 kousků. Nakonec jsem to podělal protože už jsem si myslel, že to máme v kapse. Ovšem o mě tu nejde. Sledujte hlavně výkony těch dvou lamek nakonec.

 

http://wotreplays.com/site/283331#south_coast-kanar-amx-50_foch_155

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli někdo ve hře potkáte hráče WidlaCZ [sHARKX] nebo linhy [RDSR], tak je rovnou odpalte.

Ensk, klasika, IV - VII tier, tihle dva debilové četa - Hummel a M37.

Oni se rozjeli po kolejích rovnou na enemy base, samozřejmě byli první dva mrtvý, takže náš tým bez artyn...

To mi fakt může zkazit náladu tohle!

No jasne ...to sa určite hrali hru kto dalej zajde...už som o tom počul....katastrofa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máte pevné nervy, tak se na tohle koukněte. Doufám, že pak omluvíte to, jak jsem byl sprostý. Něco takového se fakt hned tak nevidí. Demence takové obrovitosti, že se nebes dotýká !!! Mimochodem moje 8 prohra v řadě s Fochem, 6 700 damage a 5 kousků. Nakonec jsem to podělal protože už jsem si myslel, že to máme v kapse. Ovšem o mě tu nejde. Sledujte hlavně výkony těch dvou lamek nakonec.

 

http://wotreplays.com/site/283331#south_coast-kanar-amx-50_foch_155

Ja sa ti ani necudujem,ze ta isiel trafit šlak.Omotat mu lauf s tej IS-3 okolo krku a poriadne zatiahnut....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek ve stylu "Na***e tě, když budeš celý den na dně losu?" 70% her dole v tabulce, úplně boží. T95 věčně proti desítkám, Jp II desítky, devítky (luxusně se expí top dělo)...zbylých 30% jsou tier 6 a níže... Ale sednu výš a ... mlíko 48? Desítky, desítky, devítky, desítky...Dneska bomba. Násobky odjety, 50k XP doma...JP II vyexpím zítra.

 

Ale ta T95 dává hezký šlupky, to se jí musí nechat. Nastřílet umí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohrávat mě nebaví a tak jsem celkem dost omezil hraní. Souběh několika akcí mě donutil si včera a dnes víc zahrát. Včera to bylo lepší na win (nad 50%) díky tomu, že jsem vyvětral low prémiáky 2-3 třídy na násobek a taky fungola win aura první bitvy u nových strojů. Dnes jsem low třídy nehrál a žádný nový stroj nekupoval a tudíž denní win pod 50%. Když SW rozhodne, že se nemá moc vyhrávat, tak přes to vlak nejede.

Co se zajímavých okamžiků týkám, tak snad jen dva. Člověk je v topu v bitvě sedmiček a tak si myslí, že si zahraje. Hups a má poukaz do garáže od arty 5 třídy. Prej ty potvůrky ládujou tejden, ale když se to trefí, tak je to síla. Abych předešel případným zbytečným poznámkám, tak to bylo na Prochorovce.

Další co mě zaujalo byl souboj se stejným strojem jako jsem byl já. Já dával za 350, 323, neprostřelený trup čelně a pak ani poklop na věži. Nepřítel mi nandaval 379, 468, 427 a zachránil mě někdo z týmu. Průměrný papírový DMG našich děl 390. Jo, bitva skončila prohrou. Pokud se i ostatním v týmu dařilo podobně, tak se není čemu divit.

 

Včera i dnes se  mi podařilo získat 300k finanční bonus. Další šance bude možná až v pondělí. Nemám na WoT vyhrazený každý den 4-5 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, příliš se nedařilo, ani četa tomu nepomáhá, je příliš retardérů - bombardérů......, být odkázán na to co je mi vylosováno je super :-)

 

Mno snad to bude lepší zítra a když ne, tak ne, jo a jsme modrej v garáži, nemám rád když mi někdo vráží do tanku....sice to začíná smrdět banem, ale ten si v klidu užiju ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem rozjel vetev FR TD a u tieru III branim bazi na Ensku pri stretnuti a strilim do T1Heavy. Tu mi do rany prijede jeden nas a koupi za 50 HP. Pisu sorry. Za 10 sekund prijede jinej idiot do rany, uz na to prdim... Jako reakce na to prichazi strela do me, od spojenecky T-34 a pise ze jsem noob. Fakt dementi. Nechapu, jak muzete maly tiery hrat. Zlaty desitky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem rozjel vetev FR TD a u tieru III branim bazi na Ensku pri stretnuti a strilim do T1Heavy. Tu mi do rany prijede jeden nas a koupi za 50 HP. Pisu sorry. Za 10 sekund prijede jinej idiot do rany, uz na to prdim... Jako reakce na to prichazi strela do me, od spojenecky T-34 a pise ze jsem noob. Fakt dementi. Nechapu, jak muzete maly tiery hrat. Zlaty desitky.

Tam se děje to stejné ale je to pomalejší a dražší :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, příliš se nedařilo, ani četa tomu nepomáhá, je příliš retardérů - bombardérů......, být odkázán na to co je mi vylosováno je super :-)

 

Mno snad to bude lepší zítra a když ne, tak ne, jo a jsme modrej v garáži, nemám rád když mi někdo vráží do tanku....sice to začíná smrdět banem, ale ten si v klidu užiju ....

Na tý Malinovce jsi vyfasoval pěkný lemply :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě taky zajímalo. Od začátku prázdnin to jsou samý prohry. Statistiky mě nehorázně spadly, radost ze hry je už pryč. Tolikrát už jsem měl prst na ikoně uninstal, jak nikdy před tím. Fialový a modrý čety jsou drceny červenejma, že z toho rozum stojí. Zrovna včera jsem viděl jak jeden fialovej E75 stojící čelně se přestřeluje s červenou E75 stojící mu bokem. Fialovej na těch cca 200m neprobil ani jednou a červenej každou. Tak co si o tom myslet? Manipulace, manipulace, manipulace, jen aby si červení taky zahráli. Ale dělat to tak okatě.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslusne hralsim, ze vcera jsem si dal par bitev s E 100 abych si take poradne zahral s X ale jakove to bude utrpeni jsem nemel potuchu.

 

1. bitva 2-15 behem 3 min po hre, 2. bitva totez jen jsme prohrali 3-15 za 4 min. 3. bitva vjedu do mesta a dostanu pecku od britske obludy za 2000 litry, zacnu horet, mam znicene delo, motor, nabijec + velitel dole, takze uz jen cekam na ranu z milosti. 4. Bitva pomerne zajimava, Ensk - kde jsem rozdal uz vice nez 3 rany po 700, najednou zezadu prask, prask, prask a byl jsem dole, byl to pan Foch 5. bitve cele tohle teatralni divadlo gradovalo tim, ze jsem 3 x za sebou z 50m nepenetroval z boku (nenauhlovanou) E 100 goldama v tanku zustaly diry jak vrata, ale enemak mel porad 100% hp kdezto on me penetroval do veze z cela vzdy, tady jsem uz zacal premyslet nad tim, ze je neco kur*vsky spatne. No a cele tohle utrpeni zavrsila posledni 6 bitva, kdy na Malinovce me vyskolila T 57 heavy, ktera do me stacila nasypat 2 zasobniky a vesele odcupitala krajet dalsiho neboheho Mause :-)  Takze tolik k tem mym vcerejsim desitkovym bitvam ... :-)

 

 

Nastesti jsem si vecer spravil chut pri hrani s ISU-152, T32, IS 3, Ferdou a par low tierama, jinak bych zvracel jeste ted :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem rozjel vetev FR TD a u tieru III branim bazi na Ensku pri stretnuti a strilim do T1Heavy. Tu mi do rany prijede jeden nas a koupi za 50 HP. Pisu sorry. Za 10 sekund prijede jinej idiot do rany, uz na to prdim... Jako reakce na to prichazi strela do me, od spojenecky T-34 a pise ze jsem noob. Fakt dementi. Nechapu, jak muzete maly tiery hrat. Zlaty desitky.

Něco podobného se mě stalo v Přístavu,jel jsem s Conearvonem dopředu na most,najednou zezadu rána,druhá,otočím se a vidím jak to do mě pálí nějaká lama s Pz 38n.Píšu:why shot me?? a odpověď???? You noob!! Tak jsem se otočil, palbu opětoval,rozstřílel jsem ho na cucky a to ke mě dojel blb s KV - 1 a píše :team killer,report. Já odpovím:I fired the first, he attacked me. Víc jsem nestihl,protože mě odpráskl. Celý tým na mě asi poslal report,protože v další hře jsem byl modrý.................... :sad:  Má to cenu vůbec s takovejma lidma hrát????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...