Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

300k doma, to stačí. Porazil jsem svého učitele v šachu. A hned dvakrát. Zvláštní, jak se můj pohled na tu hru za těch pár let změnil. Najednou člověk nemá chuť měnit figurky, ale snaží se dostat nepříteli do zad a tam mu sesmahnout nechráněný věže a potom už jen rozdrtit ty tvrdý pinčly a krále shodit z útesu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes reinstal Wot komplet do Angličtiny,hlavně kvůli FPS v rozmezí 7-12...počítač projet všemi antiviráky,smazáno 100 GB blbostí,defragmentace,voalá 19-27 FPS v průměru..jediná modifikace = Jimbo zaměřovač..T32 se ukázala že není tak zoufalá a ze 41% vytažena na 54% win rate..za odměnu dostala zzlaté náboje za 1 000 000 :Smile_blinky:  :Smile_blinky: Ted už opět reality a ve 4 odjezd do Prahéééé vydělat nějakou tu kačku,takže zase v pátek a uvidíme,co nám soudrzi přichystají za akci na víkend :Smile_Default:  :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úkol byl dokončen! Odměna:
Připsány prémiové dny: 1

Vyzkoumáno:T-62A vyzkoumáno.
Zkušeností tanku použito: 200000 
Volných zkušeností použito: 0 

Zakoupeno: 'T-62A' úspěšně zakoupen.
Utraceno: : 5 185 000 

Zakoupeno: 'E-50 Ausf. M' úspěšně zakoupen.
Utraceno: : 5 185 000 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal včera 35 bitev s VK.. vcelku dobrý, ale bylo i pár momentů kdy jsem myslel že vyletim z kůže..

Bitva proti samým osmám na Prochorovce.. zajedu si na kopec, že budu alespoň svítit.. Nahodil jsem snipemod a najednou PRÁSK!, hořím a tank se sune ke srázu.. Otočím se a naše IS3 mě hrne dolů přímo před laufy enemáků..asi jsem mu stál na místečku, nebo chtěl aktivní spoting.. to jsem se bohužel nedozvěděl, protože na chat ani v garáži neodpovídal.. :-/ za pár vteřin bylo po mě a taky po tom retardovi, protože dostal 2x detrack, dvě šupy od artyn a bylo vymalováno..

Další krásnej zážitek jsem měl díky losu map, kdy jsem měl 4x!!! za sebou Sigfridovku obrana a 4x lost 1-5:15.. 2 z těch her jsem měl nejvyšší DMG z týmu i když jsem hrál se 7. a 8. tierem..

Poslední perlička byla když jsem na Malinovce získal Hlídku, dal sedm killů a měl jsem (i díky akci) 2280expů za prohru.. Zbylých 6 borců v mém týmu dalo 1 kill kdy dorazili SU100, kterou jsem dingnul z boku, když už měla posledních 8hp.. Pak se nechali vystřílet jak zajíci, když pěkně spořádaně po jednom najížděli na cap..

Ale jak říkám.. jinak vcelku dobrý.. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demence a ignorance některých hráčů nezná mezí. Začnu bitvu s M36, jedu s Grille se kterým se lehce škrábáme. On zastaví a BEZDŮVODNĚ mě zezadu odpráskne. Jeden z našeho týmu mě pomstil, ale docela mi to zkazilo náladu.

Tohle podobné se mě stalo se Stugem III v Horském průsmyku. Naše KV-1 a M7 marně "bojovala" s enemáckým AT-2. Já měl už 5 killů,to AT -2 bylo poslední enemácký vozidlo,tak jsem jim jel pomoct,sundal jsem mu pásy a druhou ránou z boku dodělal. Jaké bylo mé překvapení,když to naše KV-1 mě zezadu sfouklo jak malinu!!!!!!!!!!!! Kdybych tam nepřijel tak to AT -2 by vyhrálo,protože bylo dobře postavený a ty dvě lamy měly strach vyjet současně a sundat ho. Byl jsem tak naštvanej,že jsem si ani nezapamatoval jméno toho vola s KV - 1. A proto říkám:za dobrotu na žebrotu!!!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle podobné se mě stalo se Stugem III v Horském průsmyku. Naše KV-1 a M7 marně "bojovala" s enemáckým AT-2. Já měl už 5 killů,to AT -2 bylo poslední enemácký vozidlo,tak jsem jim jel pomoct,sundal jsem mu pásy a druhou ránou z boku dodělal. Jaké bylo mé překvapení,když to naše KV-1 mě zezadu sfouklo jak malinu!!!!!!!!!!!! Kdybych tam nepřijel tak to AT -2 by vyhrálo,protože bylo dobře postavený a ty dvě lamy měly strach vyjet současně a sundat ho. Byl jsem tak naštvanej,že jsem si ani nezapamatoval jméno toho vola s KV - 1. A proto říkám:za dobrotu na žebrotu!!!!! 

njn, děti :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dnesek se stal co se her tyce, druhy nejhorsi den pro mou malickost 3/12 W/L mluvi za vse a to jsem mel v 10 bitvach pres 3500 dmg s ISU 152, takze at jsem delal mozne i nemozne, tak bohuzel nemohu zmenit to co je predem dane.

 

A at mi tady nikdo netvrdi, ze hrac pri prilisnem vyhravani, neni penalizovan radou proher,hitu za 0, vsemoznyma bulharama a nalosovani mega-red army idiots spoluhraci, je to az do oci bijici, dnesek a vcerejsek je toho pro me jasnym dukazem.

 

Vypinam to a jdu se vyzvracet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak von to je subjektivni nazor. Kdyz neco expim, tak vzdycky trpim, nez se dostanu aspon na tier 7...

 

Expeni je jedna vec ale je spousta dobrych tanku i na nizsich tierech, se kterejma lze hrat na hodne dobre urovni , apropos expeni je pruda, protoze musis dost casto pres ty srot tanky, ktere stoji za houbelec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U WG mě má někdo rád a dělá všechno pro to abych se držel při zemi a nic nevyhrál :-(

4x hit z boku do IS 3 a neprošla nebo se odrazila.

A šance na vítězství, pokud je 40% tak to dnes považuji za super los. Už ty porážky ani nepočítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konspirace pokracuje. Uz asi 7x v rade jsem neprohral s IS4. Hraju obcas jen dvojnasobky a WL je stale 47%. Jelikoz si mame byt vsichni rovni a mit 50 %, tak mi prijde, ze mam vzdy stesti na dobrej team. Jakmile vytahnu IS7, tak to je prohra, prohra, prohra, vyhra dvojnasobku. Asi proto, ze na IS7 mam 52 %.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...