Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

 A to je co za bug

To je kompenzace od wg za neustávající řadu proher s jedním tankem :biggrin: Nikomu bych neříkal, že je v tom prémie a až někdo bude "plakat", že už to nejde vydržet, omlátil bych mu ten "reklamní leták" o hlavu. Včera, dnes a zítra budu taky prohrávat o 106 :tongue:  :biggrin:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se po šesti měsících vrátil ke hře, jenom abych zjistil, že je to ještě horší tragedie, než před tím. Nejsem žádný supr hráč, ale lemming taky úplně ne. Tolik proher jsem ani v nejhorších dnech před tím nezažil. Teď jsem to na chvilku zapnul a než jsem dojel na pozici s Jagdpantherem, tak byla polovinu týmu mrtvá, z toho 4 na ammo rak. No sorry. A jezdit z Objectem 268 nebo 704 je o infarkt. Přeji všem dál pevné nervy, pro mně to fakt není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dvou měsících zapnul tanky a nainstaloval dva updaty. S Hellcatem jsem se šestkrát ze šesti bitev dostal do bitvy, kde bylo 4-5 šestek na každé straně a vždycky spousta osmiček. Krom toho jsem koupil T25/2 a prodal nějaký nový prémiák, který mi přistál v garáži. MM s Hellcatem mě pěkně naštval, a tak jsem to raději zase vypnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacinam verit na konspirace cim dal vic. Kdyz vytahnu IS7 na nasobky, tak vyhrat je problem. WL s ni mam pres 50 %.

Jakmile ale jedu s IS4, tak uz nekolikrat v rade jsem vyhral prvni bitvu dne... WL tam mam asi 47 % z dob, kdy se stala desitkou a ja hral nekolik her s delem D 25T :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 No, dlouho jsem nic nenapsal a jelikož pár posledních dní expím a jedu na prémku, zde jsou postřehy (dvojčlenná četa, většinou v maxu, beru v potaz jen některé stroje):

 

28.7. win 56,5%

Sólo: Batchat - 33%, Hellcat 50%

Četa: AMX M4 - 60%, T29 - 69%

 

29.7. win 76%

Sólo: Batchat -33%

Četa: AMX M4 - 83%, Cromwell - 83%

 

30.7. win 63%

Sólo: AMX 50 100 - 61%

Četa: AMX Mle 46 - 46%, T29 - 91%

 

31.7. win 60%

Sólo: AMX 50 100 - 33%, Cromwell - 44%

Četa: AT-8 - 81%, Hellcat - 89%, Mlíko 46 - 78%

 

1.8. AKCE win 52%

Sólo: Batchat - 50%

Četa: Mlíko 46 - 50%

 

2.8. AKCE win 64%

Sólo: AMX 50 100 - 50%, Batchat - 33%

Četa: JgPanther - 68%, Mlíko 46 - 63%, SU-76 - 81%

 

3.8. AKCE win 48%

Sólo: Mlíko 48 - 0%, AMX 50 100 - 33%, T34 - 0%

Četa: Mlíko 48 - 33%, T40 - 71%, JgPanther 63%, AMX 50 100 - 50%

 

Hehe... asi jsem úplně neschopnej a když jedu sólo, je to vidět. (věčně na dně tabulky (60% her) a i přesto v 80% případů v top 3 dmg, s Batmanem vždy, AMX 50 100 také.

 

Poznatky: 

1) Lepší losy pro nový tanky? Kdeže. Chce se někdo hádat, že je náhoda, když s Mlíkem 48 dostanu prvních 6 bitev desítky, pak osmičky a pak zas dvakrát desítky? 

2) Udávaný penetrace sedí? AMX 50 100, Mlíko 48... obojí 232. KV-1S cinkají víc jak IS a Tiger P dohromady, jen pro příklad. Občas si říkám (když vyjedu na jistotu a cinknu do pancíře, kde to prochází), proč jsem mrtvej, když ta šestka byla na dorážku.

3) MM nemanipuluje s výsledky hráčů? Je těžký napsat program, kde se obě strany rovnice budou shodovat? enemák má 2x víc top tierů, např my dvě desítky,  on jednu? Zbytek osmy? Dnešní večer jsem viděl šanci na win >50% jednou za hodinu. Dělal jsem si čárky.

4) Debilita publiku dosáhla maxima - Lakeville - pravidelně jezdili všichni údolím. Pro příklad...

5) Když 3x po sobě dostanu v Mlíku 48 instant kill od GW.P či nějaký 6. artiny i za jízdy... artiny jsou kurevsky přesný a trefujou napřímo dost často. Škoda, že moje to neumí.

6) Goldy. Samej gold. Jsou hry, kdy Mlíko 48 vycinká desítky, pak druhou hru mě čelně rozebere KV-1S.

7) Je náhoda, že můj sólo win je za poslední dny tak katastrofický? Četa s kámošem, kterýho jsem si "vyučil" od kolébky. Podotýkám, že se expilo, žádný for fun OP stroje.

8) Zítra na to ****. Prémko, ať si jede.

9) Střílím svý. Scouti se schovávají za všemi ostatními (ne nečekají na vhodnou chvíli), šťouchají při míření, blokují při míření...vraždím na potkání. Žádná lítost. Prostě retard, jde dolu. Tečka.

10) V četě v 80% proti o 1 nebo 2 vyšším strojům? Jasný, když jsme top, 90% her je výhra...

 

Ať mi nelžou, že MM nepočítá s hodnotami hráčů. Ne, prostě nevěřím. Bitvy v četách byly fajn, vyhrávali jsme si to často sami, sólo můžu dělat akorát debila. Jezdím, nádhera, kouknu okolo, jsem poslední naživu...zítra volno, kéž by nebylo takový vedro.

 

PS: JP II v garáži, Mléko 48 v garáži.

 

Mlíko 48 - 24 bitev, 6 vyháno (25%), EFR 1500. Předposlední dělo.

AMX 50 100 - 50%, EFR 2414, dmg na bitvu 2540.

Batchat 56% win, EFR 2600, dmg 3300 na bitvu. Win jen díky četám, sólo je to 40%.

 

Ať jezdím, jak jezdím, akorát jim tam dělám ko...., výsledek je jak je, radost ze hry? Dobrá. Radost z okolních kurvítek? Hledám žiletky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl, že penetrace 120 na VII. tieru není nic moc, že mé T-34-1 pořídím to nejlepší dělo a nechám si ho fungl nové z komunistické Číny přivést. Jak to dopadlo ? Takto: Vítězství (Bitev): 5-1 (23) Winrate: (21.74%) Ze včerejších 67% winrate na T-34-1 mi spadlo na krásných 43,24%. Koukám, že mám podobný problémy jako Zvedák na Mle. Četu jsem hrál s někým naposled asi předu půl rokem. Možná je na čase si najít nějaký klan, ale bez CW. Na nich jsem si užil až až a dodnes mám s JgpzE100 ( který tam samozřejmě neměl absolutně nic dělat ) staty v ... však vy víte kde. Nějaké typy na takovýto druh klanu ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, o konspiračních teoriích mi můžete něco povídat, aktuálně 21 her, 1 výhra, 2 remízy, šance na výhru jen 3x vyšší než 50%. Jinak se pohybuje mezi 20% - 39%. Protože jsem si dovolil moc, mít jako solo hráč na US serveru win 58%. Od tý doby to jen vytrvale klesá.Točím Hetzera, Stuga a T14, protože nic vyššího nemám a chtěl bych těch 300k kreditů, ale je to fuk, protože prohrávám se vším.

 

EDIT: 300k kreditů obdrženo po 27 hrách, konečné skóre 3 výhry, 2 remízy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no k těm konspirační teoriím... já jsem vypozoroval, že pokud 2-3 dny nehraju... tak pak se potom daří....  násobky dám většinou na první pokus a i dalších deset her "štěstí" vydrží. Běda ovšem pokud hraju v kuse více jak 2h... to jsou pak prohry za prohrou. Člověk sám na publicu neudělá nic... nastřílí 5k dmg a stejně je to k prdu. Pak to horko těžko doháním na win alespoň 50% ..... Takže pokud se dovedu ten den ovládat... tak většinou hraní po těch výhrách ukončím a kašlu na to. .... na ty mechanismy přidělování nejhorších spoluhráčů, případně sérií zásahů za 0.... docela věřím (nebo spíše mám sklony věřit). Wot vás chce navnadit pokud nehrajete často... pokud jste závislák... tak vám naservíruje 10proher v řadě.

 

Co se týká víkendové akce... vykašlal jsem se na to.... a řeknu vám na chalupě je krásně. Venku horko, v baráku s 1m kamenným zdivem teplota akorát.

Vychlazený orosený lahváč je pak strůjcem pravé duševní relaxace. :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dneska sílá, pustím bitvu a začnou to do mě sypat dva naši dementní noobíci. Jedno jsem sejmul, a druhého odstrkal před kanóny enemy tanků. Debilní děti.

 

shot040eke.jpg

 

 

shot041fof.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hloupost na publicu dosahuje maxima.Kombinace teplého počasí,alkoholu,prázdnin a demence kouzlí zajímavé situace.Team,který se vydá jedním směrem mi nadává,když neudržím sám druhou stranu proti šesti tankům.To,že se nechali rozstřílet od osmi enemáků je jaksi vedlejší.S Hellcatem nastřílím skoro 3000DMG, zachráním bitvu a jeden náš s VK3601 mi napíše,ať se začnu učit teamovou hru.Že si jednou vystřelil je jaksi vedlejší.

Tyto věci se děly i dříve,ale dnes je Vám ještě vynadáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9d1795951242a73075f44099cabf3d2c.jpg
netvrďte mi že to není BOT??
A teď z jineho soudku včra jsem mi hrálo skvvěle akce za 300 000+ akce 70 000+výdělek s kv-5 150 000+zábavný expení na tieru 6 + 1den premiáku zdarma+koupě pantheru a vyexpení podvozku no prostě včerejšek byl nádhera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říká se, že v nejlepším se má skončit..proto to už dneska nezapnu. :Smile_Default:

Bitvy 5x s KV1-S a 5x s T29..300k za akci připsána po 10 bitvách. :Smile_blinky: Ultimátní chvíle byla, když jsem ve 3 bitvách s T29 v řadě získal bez prémka 1586 exp (6 killů), 1208 exp (4 killy) a 1112 exp (6 killů). :Smile-izmena: ("skrýny" v chlubárně)

7eof.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no k těm konspirační teoriím... já jsem vypozoroval, že pokud 2-3 dny nehraju... tak pak se potom daří....  násobky dám většinou na první pokus a i dalších deset her "štěstí" vydrží. 

 

 

No, já jak jsem to zapnul po dvou měsících, tak je to dost bída. Dneska jsem dal zase deset bitev, MM byl milejší než včera (včera jsem hrál po pauze poprvé a s Hellcatem ze šesti her vždycky v tabulce dole a plno osmiček...), nicméně win 40 %. Takže konspirační teorii potvrdit nemůžu :)

 

Musím ale říct, že se toho změnilo dost. Zaprvé můj "skill" rapidně poklesl. Hraju hlavně Hellcata, protože to je stroj, se kterým mi to vždycky šlo nejlépe, a tak jsem se chtěl "zajet". Až poslední dvě hry, které jsem hrál, ale za něco stály, předtím jsem se dost trápil. Spotting je pocitově mírně jiný, takže mému "skillu" rozhodně nepomáhá. Taky mám pocit, že se mi pořád na něco lepí zaměřovač. Nevím, jestli to dělal i předtím, ale přijde mi to teď dost otravné. Nastavení jsem koukal a mám ho kromě dynamické kamery stejné jako předtím.

 

Po dvou měsících nehraní tedy otevřeně řečeno dost lamím. Na jedné mapě se do mě dokonce pustil anglicky nějaký český klan a chtěli mě nahlásit pro špatnou hru. Všichni tři byli podle statistik průměrní hráči a zahráli tu bitvu docela dobře, já jsem zahrál ok. Takže mě to docela překvapilo. Hlavně když se mi podařilo na konci zvrátit z 11:13 na 14:13 a jejich poslední stroj mě rostřelil, tak mu gratulovali. Napsal jsem jim nějakou nadávku a vypadnul do garáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oficialne hlasim ze wot stoji uplne za h......

 

jak muzu mit team hracu co maj efr ja batole a enemy super hrace

 

jak je mozne ze mam plnej team stocku a enemu vse v topu

 

top tiery 0 dmg ja nastrilim jak vsichni dohromady

 

cekam ve fronte jak debil nez se dostanu do hry treba minutu a ten MM je na zebliti to nemusim cekat na to

a navic se to posledni dobou tak nejak divne seka jedu zahnu nic po dobe si to raci zahnout vystrelim cink a po hodine to neco rekne nebo ukaze dmg standartne 0 ping 30 nikdy to nedalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po víkendu bez hraní jsem se těšil na tanky. První dvě bitvy dle odhadu :down: . Třetí uhrál tým sám. Bouřka je fajn na ochlazení vzduchu, ale hraní občas škodí. Čtvrtá vypadala dost dobře a dost jsem se těšil. Skoro samá 7 třída a bez čet. Vcelku snadná výhra nepřátel. Nedalo mi to a proklikal jsem všechny hráče v bitvě a ukázalo se to, co bych viděl při používání XVM. V bitvě jsem byl s celkovým win nad 50% jen já a 8 nepřátel. Tím mě přešla dnes chuť hrát dál. Akce pořádá WG fajn, ale trápit se pro nějakých 300k stříbrných je zbytečný a ani nemám tolik času.

 

Pokud je možnost, že si budu moc zahrát, tak se na tanky těším. V okamžiku, kdy odehraju 3-5 bitev, tak jsem už otrávený. Většinou ještě nějakou tu bitvu přidám než to vypnu. Mám v garáži i stroje co mají akci na výdělky a nemám chuť hrát ani s tím. No on celkový týdenní win skoro 43% na chuti ke hře nepřidá.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...