Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

jak rikas charlie byla to lahoda.....musel jsem si spravit chut po bitvách s fochem pac to je pro me utrpeni....hrat to sam na publicu je vždy na maslu..materiál jak z opavy...... :sweat: ..ale uz mi chybi jen 120k takze uz to dotahnu :confused: ..asi obetuju goldy a zmenim nick na TeamSpeakerUser vypada to dobře :biggrin:

Tak tos byl ty! Já si nemohl za žádnou cenu vzpomenout.

 

Ale lamil sem pěkně, to je za pravda :dry: . S AT-8 sem se nechal rozstřílet jak tydýt, zadkem otočenej k enemákům :sad:

 

Ale díky Švejkovu bravurnímu spotu s Hellcatem se střílelo dobře :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc proboha musim mit kazdy den, nejakovy tank se kterym ku*va neumim udelat dvounasobek, jedna prohra za druhou, ani kdybych se po*ral ... tak proste nevyhraji. uz meto zacina pekne vytacet ... dnes vyhrava los tank - T 29 hnus, vcera E 100, predtim Ferdinand, Jgpanther, KV1 atd atd atd

Dnes to mám s KT. Ani do Ulevte si už nemám sílu napsat. Prohrávám i bitvy s 70% šancí na win. 3k DMG, top v tabulce, idoti lost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odinstalováno. Snad to chvíli vydrží. Hodně mě bude lákat WZ 131, to je sranda, ač win nic moc... a roty, kluci to zmáknou. Musej.

 

Jen mě zarazila jedna věc - co to je těch fialových 4000? Já myslel ,že je to nějaký WN u aktuálního tanku, ale tohle...na to, že jsem ho celej expil, o co jde?

 

mBPkW.jpg

Tu fialovou máš za tu dmg ... přesáhl jsi průměrnou (756 max) ty máš 1012 + průměrný kill/battles (0,79 max) ty máš 0,94 .. asi nějak tak ... za ty staty bych ti dal plusko bohužel došli ...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera win na 61%. Dvě věci tu musim zmínit. Dostal jsem na 200 Odstřelovače za 6200 bitev což dle mého docela jde. A druhá konečně se lépe zadařilo s GWPanter a 4 killy a DMG za 2500 konečně taky. Měl sem předtím bitvy kdy jsem netrefil ani stojící Mause natož něco menšího :-D.

Hele s tím GW Pantherem jsi to zahrál na Útesech viď ? Hráli jsme spolu v týmu, já měl GW Tigera a taky se celkem zadařilo- kolem 5k dmg....

Mně ten nick byl nějakej povědomej :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za posádku na tom E4? Já žiju v představě, že hráči na tak vysokých třídách mají posádku o 2 perky (200%) lepší. Podobné posádky co tam máš má já a to jsou na strojích 6-7 třídy.   

 

Já už si to nepamatuju, je to dávno ale myslím, že jsem potřeboval kvůli CW lepší posádku do T110E5. Ale vzhledem k tomu, že mi v tom můj synáček dost čachroval, tak je možný, že prodal T30 i s posádkou nebo něco takového. Fakt už nevím. Já ten účet, co jsem na chvíli svěřil mladýmu otevřu tak jednou za dva měsíce ale jak vidím, budu ho muset dát do kupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, kam se ztratila Mexická mapa (sakra jsem se těšil, možná něco jako step)... měla být už dávno...

 

Dnes...lehké expení AMX M4 a mlíka 46...dopoledne klasická katastrofa, večer paráda. A ELC je pořád stejnej borec. Už se těším, až mu znovu vyexpím velitele  :biggrin:

 

Unavenej z kola, bazénu a kola. A chlór dělá taky svý. Batmana jsem radši nechal ležet. Ten je extra náročnej na hraní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě co se dělo tady v té bitvě, kde jsem někde po 6-té minutě 2 x střelil do artyny z bezprostřední blízkosti a vůbec nic se nedělo.

 

http://wotreplays.com/site/261222#sacred_valley-kanar-m18_hellcat

Kanáre koukal jsem na to a první rána jde z Tvýho pohledu velmi těsně nalevo od Grille..druhá, jak máš poškozený dělo a obrovskej koláč, jde do severovýchodního směru téměř na okraj kruhu. U toho druhýho výstřelu sis moh v klidu počkat, ještě cca 10s (tipuju) by nabíjel. Takže nic zvláštního. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím , dmg mi stoupá, wr mi klesá, nějak bylo, nějak bude :-)

 

Rozepisovat se o kvalitách hráčů nemá cenu, včera jsme však musel napsat hned 4 pochvalné vzkazy po jedné  bitvě, neskousl jsem že 4 tanky desátého tieru měli 0 dmg v hlášení po bitvě, s doporučením, aby hru odinstalovali. Prázdninový provoz je náročnější :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem zjistil zajímavou věc :-) IMHO čety ve DVOU lidech mají horší losy než když člověk hraje SÁM... přišlo mi to už v patchi 8.5 a teďko v 8.6 je to doočíbijící...

 

Včera jsem to pustil, řekl kouzelnou formulku, přišel, viděl, zvítězil a šel spát.

 

Prozradíš tu kouzelnou formuli? Za basu piwek? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem zjistil zajímavou věc :-) IMHO čety ve DVOU lidech mají horší losy než když člověk hraje SÁM... přišlo mi to už v patchi 8.5 a teďko v 8.6 je to doočíbijící...

 

 

Prozradíš tu kouzelnou formuli? Za basu piwek? ;-)

Četa ve třech je zase lepší, jako četa ve dvou. ALe musí to být stejné stroje. Pokud začnejš mixovat TD a heavy... tak to neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem zjistil zajímavou věc :-) IMHO čety ve DVOU lidech mají horší losy než když člověk hraje SÁM... přišlo mi to už v patchi 8.5 a teďko v 8.6 je to doočíbijící...

 

 

Prozradíš tu kouzelnou formuli? Za basu piwek? ;-)

 

Čury mury, čury mury, čury mury - p r d e l  !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...