Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To jsem ještě nezažil!!! A to jsem si myslel, že už mě WG ničím nemůže překvapit. Dopoledne jsem dal pár bitev s Lowe, T34, Hellcatem, Hetzerem a Cruiserem. W/L 75%. Od asi 21:00 hraju jenom Cruisera a občas Hetzera a normálně se motám na W/L33% !!!! I Šance na výhru 75% jsou prohry a jinak jsou losy pod 40%. Teď jsem se konečně vyhrabal na 40% a budu u toho sedět dokud nedám 50%. Mě teda WG s r á t   fakt nebude!!! :Smile_kamikaze: Že tam pokaždé nastřílím tolik, že se to ani nehodí počítat, to asi psát ani nemusím, že? :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstalováno Far Cry 3. Vypadá to, že by mě to chvíli mohlo bavit :) Jinak vytáhnu Cruisera...a dneska se to odpoledne dost zhoršilo. Hlavně losy a retardi. Musím počítat s tím, že T18 s houfnicí neminou, kulomety trefí minimálně dvojnásobek...

chlape já tě zaškrtim! :-D díky tvejm recenzím jsem si včera odpoledne pořídil Cruisera (mám rád OP tančíky) a teď napíšeš, že už to vlastně neplatí.. :-( nejhorší na tom je, že se tvoje slova potvrdila :-( T18 mě s houfnicema vyndavaj s šílenou přesností, Pzll a Pz1c si mě dají na salvu, furt se někde krčím a schovávám a jak mě někdo spotne tak zdrhám.. To mě moc neba. A i když dám 5-6 killů tak to není záruka winu..

Kdybych se rozhodoval po přečtení dnešního denního hlášení od Bigdraka a Kanára jestli koupit nebo ne, tak jsem se na to vyprdnul :-P Tenhle stroj už rozhodně nebude OP. Má svý přednosti ale to má skoro každej stroj..

 

To Kanár: já jezdil Cruisera od 21h do 05h s w/l 59% pokud bych nehrál mód útok na Malinovce tak by to bylo o pár procent víc ale je to pěkná dřina..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po několika úspěšných dnech zas jeden horší. Denní win hodně pod 50%.

Jedna bitva s jediným strojem v topu. U nás arty a u nepřítele rychlé TD. Půlka týmu o 2 třídy níž. Nepřátelský top hezkých 7 kousků a 7x větší DMG než náš. Takový los ještě můj tým nevyhrál a obráceně jsem to ještě nezažil.

Taky jsem si v akci koupil nový stroj. Ač v základu, tak už druhá bitva s polovinou strojů o 2 třídy vejš. Asi se na expení nových strojů vykašlu. Z posledních 6 takový los na druhou bitvu dostala polovina, tedy 3.

Zbytek takové obyčejné bitvy s častější prohrou. To se to zas dneska sešlo :sad:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projel jsem skoro všecko co mám v garáži, vynechal artynu a T-50-2. Nemám PÚ a stálo mě to 400 000 kreditů. W/L 50%. Dobře to má WG vymyšlené, fakt dobře !!! Celkem jsem musel udělat 25 bitev.

mno já když projedu garáž tak jsem tak 50-100k plus ale to je tím že mám max tier Vlll ;-)

 

Jen taková poznámečka.. při LICHÉM počtu bitev nemůžeš mít w/l 50% :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak poslední dobou jsou dny jako na houpačce. Když je zlej den omezuju hraní abych zamezil od WG škody na statech a když se daří hraju co to dá. Dneska byl dobrej a win 71% z 54 her. Včera jsem si koupil GW Pantera a na arty jsem nezanevřel i po nerfu, ikdyž jsem částečně jejich hraní omezil. Jinak využívám ted akce na VK3601H a velmi se daří :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno já když projedu garáž tak jsem tak 50-100k plus ale to je tím že mám max tier Vlll ;-)

 

Jen taková poznámečka.. při LICHÉM počtu bitev nemůžeš mít w/l 50% :-D

Ale může, říká se tomu  remíza. Vzniká tak, když ve hře hrajou srábci co se bojí popojet na férovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si uklofávám Conquerora, abych si zadělal na stání v garáži, nakonec mi ho někdo vyžere a ona je akce Velcí a těžcí na střední tanky? 

 

Zajímavé, to co říkáš není vůbec zajímavé.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja neviem,co tie Zas...te Super peršingy vyplakavaju ako im ho v novom paci pokazili.Teraz som sa s jednym na Himmelsdorfe prestreloval (ja na T9 VK45.02B)Trcala mu z ruin iba veza.12 ran(6gold+6Ap)Iba dva krat som ho prestrelil.Ked som mu namieril na tie dve trubelky na vrchu veze islo to do  luftu,ako by tam neboli.Kusocek nizsie uz to islo do veze a tam to dingalo.Prerobil som na nom 20k kreditov za municiu...a kopu expov za 3nasobok.

Hnusne premiove vynalezy WG na prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to šlo výborně, až to mám dnes strach pustit..... :smile: 


 

Name Total Per battle Victory ratio: 70.59%   Battles: 17   Efficiencyold: 1992.41   Efficiencyv2: 2039.74   WN6: 2226.99   Average tier: 7.82   Experience: 18864 1109.65 Capture points: 0 0 Defense points: 75 4.41 Damage: 32751 1927 Kills: 32 1.88 Spotted:

 

Vehicle Games played Victory ratio T29 6 66.67% Conqueror 3 66.67% IS-3 3 33.33% Indien-Panzer 3 100% Löwe 1 100% M26 Pershing 1 100%
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja neviem,co tie Zas...te Super peršingy vyplakavaju ako im ho v novom paci pokazili.Teraz som sa s jednym na Himmelsdorfe prestreloval (ja na T9 VK45.02B)Trcala mu z ruin iba veza.12 ran(6gold+6Ap)Iba dva krat som ho prestrelil.Ked som mu namieril na tie dve trubelky na vrchu veze islo to do  luftu,ako by tam neboli.Kusocek nizsie uz to islo do veze a tam to dingalo.Prerobil som na nom 20k kreditov za municiu...a kopu expov za 3nasobok.

Hnusne premiove vynalezy WG na prachy.

ty trubky nejsou weakspot! je to jen prázdná textura ale za nima je poklop a tam to prochází běžně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska LUXUS :) po slabším začátku sem to na hodinku vypnul, pak sme s Duxem a Pekosem dali četu a už to jelo - pětky dobrý, při prvním lostu šestky a masakr. optimální kombinace 2x KV-1S a jednou Hellcat a deset winů v řadě. Při první prohře (capli nás, nestihli jsme se vrátit) osmičky, win a lost, takže devítky, a pak desítky... Finálové skóre 15/18 :woot:  předtím si nepamatuju, ale tam byli víc losty, takže řekl bych celkově nějak 17/25?!?

 

Každopádně hafec peněz doma, povedl se mi Defender (+15k :tongue: ) a expíky spokojeně rostly... Zajímavé zjištění - IS-3 je na přestřelku ve vesnici v Dolech naprd - má nízko dělo a furt to lítá do těch stupidních zídek :wallbash: . Tigřík je lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Násobky? NA****! Dneska asi 3:12, losy jen pod 40%, dva kolem padesáti... že já to Far Cry vypínal, abych to odjel.

 

Objevena nevídaná retardace..blokování zadku atd...

Perlička - s Lorrainem jsem během sekundy na tý nový mapě dostal 5 tref, zbytek hry s 8% HP... zbyli jsme 4 na 2. Z toho arty na každý straně a proti IS-8. Náš plnej Ferda s Centurionem (stock věž) jeli čelně na IS-8. Já mu vjel do zad. Ferda mrtvej, Centurko na ránu. První rána z boku cinkla, pak procházely. IS-8 mi dala poškození pásů (uf), kroutím dál, jsem před ním z kopce. IS-8 na ránu. Ten blbeček v Centurku vystřelil, i když viděl mě před tou IS-8 (byla asi 10m lehce nademnou). Samozřejmě mě trefil a jen shodil pásy. No, stačilo to, aby mě IS-8 naramovala. Díky tomu, že mi shodil pásy jsem o vteřinu nestihl nabít poslední ránu a dorazit ho. Centruko pak zdechlo. Prohra. Ale největší lama jsem byl já. 4 lidi měli držky... **** Off...

 

Je to zlý. Hodně zlý. Už ani ty násobky nemám chuť jezdit na třech strojích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...