Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak jsem právě sejmul vlastní T-21 tak nějak mě nas...zlobilo, že na Prochorovce okamžitě zaparkoval na A-0 a odmítal se hnout i keď som mu pekne hovoril. Mrzí mne to, ale takhle si boj nepředstavuju.

 

Ty si Draku zabil vlastního?,Jen protože chtěl třeba chránit artyny nebo by si ušpinil pásy od blátička nebo by mu nedejbože odřeli lak ?

 

Ty, který zde preferuješ a vybízíš ke slušnosti a toleranci?! Vždyť je to jen hra, ne?

Ty který odsuzuješ teamkilling a to tak vehementně, až je mi z mých ošklivostí občas úzko a budím se v noci s pocitem viny. :devil:

 

Vítej v klubu....  :yes:  :laugh:

 

P.S. Promiň, ale nedalo mi to  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, buďto totální prohra, nebo masakr 15:3 ve třetí minutě. Oboje na :sick:, naprosto nezajímavý. Když pak člověk konečně natrefí na vyrovnaný týmy a zahraje si, tak je šťastněj jak blecha :woot: .

 

Ideální situace, kdy má člověk těžce OP stroj, enemáci sou uplně dřevěný a spojenci ještě víc, se samozřejmě taky občas ukoulí, ale to bohužel těma killama člověka jen namlsá :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezačaly už prázdniny? Co bitva, to banda rudejch trotlů, nepomůžou, všude zásadně prostředkem, kua ještě mám na 40 dní prémiák, tak bych si to rád užil :Smile-izmena: Hlavně že v bitvě řeší, jestli ho vezme někdo do cechu (doslova). Češi mě začínají krkat víc než Poláci.
Na US serveru je ping timeout (teda alespoň já mám), takže to vůbec nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zažil dobrej masakr na tier X. bitvě.....do enemy týmu to nalosovalo 3 čety po 3 hráčích a to z klanů: PTS, Kazna, Hami......asi nebude těžký uhádnout výsledek :Smile_trollface-3:

Zajímavé je, že se mi snad ještě nestalo abych měl opak. A ještě jedna věc. Stačí jedna taková četa a je vymalováno ale když napíšeš spoluhráčům, že je šance na výhru bídná a že je třeba hrát opatrně a zakempit, tak se do mě hned pustí, že nějaké EFR a statistiky jsou naprd a že se tomu nedá věřit a podobné kecy v kleci. Samozřejmě, že to píší borci s EFR pod 1000 a prohra je pak tragická.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak dnes jsem chtěl hrát, ale připojení k tomu moc nebylo. Jedno vtipné měření vyhodilo hodnotu ping 14-8766. :(. pár bitev jsem dal, když se to trochu srovnalo. Jsem celkem rád, že WG rozšířilo závěrečné tabulky hodnocení. V jedné bitvě jeden enemák 100% moodskilla hlásila DMG 2K. Klasika lhář. Jasně, že je neměl. Jen machroval a ani s goldem toho nedosáḧl. Nic zajímavého se dnes nestalo až známou věc, že zkratka CZ je tak trochu náznakem prohry. Není to pozitivní, ale aspoň už CZ tolik nenadávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si Draku zabil vlastního?,Jen protože chtěl třeba chránit artyny nebo by si ušpinil pásy od blátička nebo by mu nedejbože odřeli lak ?

 

Ty, který zde preferuješ a vybízíš ke slušnosti a toleranci?! Vždyť je to jen hra, ne?

Ty který odsuzuješ teamkilling a to tak vehementně, až je mi z mých ošklivostí občas úzko a budím se v noci s pocitem viny. :devil:

 

Vítej v klubu....  :yes:  :laugh:

 

P.S. Promiň, ale nedalo mi to  :teehee:

Artyny pokud se pamatuju buď nebyly nebo stáli na A1, kua když si nechtěl ušpinit pásy od blátíčka tak proč jel přes tu vodu na ostrůvek :facepalmic:

Jo jsem pro slušnost a toleranci proto jsem mu minimálně dvakrát řekl aby jel bojovat (je možné, že nerozumněl mojí chatrné angličtině "go fight or hit you") :Smile-hiding:

Je mi líto, že v Tobě probouzím Tvoje lepší já :Smile_trollface-3:

Děkuji za přivítání :thumbsup:

PS V pohodě sám si za to můžu :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera se na tirech 4-8 zpočátku vůbec nedařilo. Proto jsme v četě vzali stroj II. tieru a začali to vraždit. A pomohlo to. A vůbec se za to nestydím.   :tongue:

A opět maličký krůček vpřed, překonání hranice 52% Win.  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera se na tirech 4-8 zpočátku vůbec nedařilo. Proto jsme v četě vzali stroj II. tieru a začali to vraždit. A pomohlo to. A vůbec se za to nestydím.   :tongue:

A opět maličký krůček vpřed, překonání hranice 52% Win.  :cool:

 

Styd se, vrazdenim (red) nevinatek :-)

 

 

p.s. Take to takhle obcas delam, ale pssst ani muk :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím včera se nedařilo, zvláště mi to nevadí, zanadával jsem si v chatu a dal opět a znovu pryč XMV. Obdivuji ty , kteří to využívaj....protože vědět dopředu , jaké to spoluhráče Vám nalosoval MM je frustrující :-) No nic, snad bude lépe a když ne holt nebude , no, na zadek si z toho nesednu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera bída, se to dalo čekat páč po 3 úspěšných dnech přišel včera bulhar v podobě tragických losů. Na mně si ale WG nepřišlo, 2x ve hře win pak 5x lost, tak sem to vypnul a nazdar třeba to bude dneska lepší. Pro přehled dávám statistiku, že já se opravdu snažil, ale WG nechtělo abych vyhrával. :Smile_mellow:

Name Total Per battle Victory ratio: 28.57%   Battles: 7   Efficiencyold: 2420.92   Efficiencyv2: 2379.75   WN6: 1661.67   Average tier: 5.86   Experience: 4567 652.43 Capture points: 0 0 Defense points: 59 8.43 Damage: 7237 1034 Kills: 13 1.86 Spotted: 9 1.29
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem vzal M12 na milost a můžu říct, že jsedm udělal dobře. Po 4 nebo 5 bitvách pokaždé s DMG kolem 2,5 - 3k, rány jako jedoucí IS-3 za 1200, prostě náádhera. Jen bylo třeba nikam nespěchat, nestřílet bez zaměření, hodnotit situaci a jet opatrně. Super spokojenost, arty nejsou tak na prd jak jsem čekal :D Vyloženě jsem si to užíval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem koukal jako blázen. Za zničení všech nepřátel je nějaký bonus pro vítězný tým?! Někdo psal, že nemáme capovat ale všechny zabít, že dostaneme bonus. Asi blbost, ne? A nebo jsem zas něco zaspal? :biggrin:

mno dřív (ještě asi 2-3 patche zpět) byl bonus za výhru capnutím ale třeba to změnili..

 

Spíš bych to tipnul na účelovou dezinformaci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...