Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Konias: A vlastní arty nebo nepřátelská? :-)

Tak zas tak nespravedlivej snad není, ne?  :biggrin:  Už zůstala jen jejich IS3 s cca 300 HP a právě tady ta artyna, navíc to byla nějaká ta nižší francouzská, takže sem doufal, že mě prostě na ránu 800 hpéček dát nemůže....už, už sem se viděl jako vítěz.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedu v T62 a proti mě Pershing, střílím ho a už má jen 200 HP, já skoro plno, jsme od sebe jen pár metrů, pohoda, najednou přilítne rána od našeho GW tygra co si ho chce asi vyžrat, samozřejmě že mi zabije střelce, poškodí ammo rack a dělo. jakej dement může vyžírat 8 tier když ví že poškodí vlastní top tier? omfg. a pak jen napíše "sry for dmg". tohle přesně vystihuje artynáře, tohle je přesně ten styl hry. nemluvím o artynách jako takovejch ale o lidech co to hrajou - sedět vzadu v křoví, sbírat easy killy, vyžírat a co nejmíň se na to nadřít. a když udělám víc škody než užitku, atk stačí jen napsat "sry for dmg" jak by se nechumelilo a všechno je OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera jsem si docela pocuchal nervy. Nejdřív 7 porážek za sebou a to naše četa měla i dohromady 8 killů ale nešlo to, pak zlom a zase šlo tak win 50%. Udělal jsem si Levas.medaili když jsem s VK3601H, umlátil T28 prototyp a JgTigera. Následně další fajn bitva s Tiger II, když jsme zůstal s naší T69 sám proti 6 strojům a dali jsme to, což mě moc potěšil ale zase jsem naopak prošvihl klanovky bitva totiž trvala 14 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ze srandy koupil SU-5 a naprosto mě ničí jediná věc na ní..4 min a člověk je bez nábojů,rychlonabiják je na tomhle naprosto zbytečný zatím jsem neměl bitvu,kdy by mi nedošla munice..děs běs..jinak fajná hračka..ovšem proti VIII tieru je jen kompars..u VI a VII si alespon vybírám cíle,vítězové ankety jsou z pravidla Tigry a Vkčka,tam to prochází za 300 téměř vždy..a goldy vypáleny 4,4xding takže děkuji,nechci..

5c5a031063ba208806ee5f0723950fca.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera relativně úspěšný den,ačkoliv jsme jezdil dost s neoblíbeným M7, tak Win 65%. Jen mě nakrkla jedna věc- mapa Letiště, bránil jsem pod skálou jednu stranu sám s VK3601H a vyjeli si na mě najednou 3  enemy- 1x KV-1S a 2x VK3601H. Měli cca 30 vteřin času, než mi přijel na pomoc zbytek týmu, tzn. 2x vystřelila KV-1S a 2-3 každé VK, ty jsem nesledoval. Takže potencionální obdržené damage 1600-2000. Místo toho mi vzali celých 230HP !!! Je fakt, že jsem se snažil natáčet a hýbat, ale i naprostému blbovi musí být jasné, že není možnost se ubránit 3 tankům najednou z takové blízkosti. Takže musím říct, že mě tohle vůbec nepotěšilo, že za mě opět rozhoduje někdo jiný, jak co dopadne. Jsem ochotný akceptovat arty ,co bude dávat na tieru 6 damage 3000, TD co mě dá na ránu a potom ještě ta střela zničí další 2 tanky co budou stát za mnou. To všechno ano, protože budu vědět a budu s tím počítat. Ale s tím systémem "šťastných" stupidit ať jde už WG do......tam, kam slunce nesvítí :mad: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti umělci z WG pěkně zprasili houfnice.Z Hetzrem jsem ze 6ti ran ani jednou neprorazil AMX40 a to jsem střílel z 10m.(ani gold neprošel). To znamená že z německých strojů ti bolševičtí hoši udělaly opět kašpárky.(velice podobně dopadl i Pz IV s houfnicí).Ti ruďoši to skoulely tak ,že na IV tieru je na každé straně 5 artyšmejdů.

 

http://img585.imageshack.us/img585/2963/z872.jpg

 

Ať jdou soudruzi do míst kde záda ztrácejí slušné jméno !!!

Upraveno uživatelem Hellweapon / SATAN_1
no tak..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne, těch, kteří to s houfnicí umí je asi tolik, jako je cigánů inženýrů.... :biggrin: . Tím nic nevyřešili, Hellcat je teď bůh !!!. Ovšem artyny, to bude brekotu :sweat:  :devil:

Právě proto jsem tomu rád- ten, kdo uměl, si ty killy zasloužil, ale těch je bohužel jen pár. Lamák, co neuměl nic a než zdechnul si dal jeden, nebo dva killy jen kvůli tomu, že tu houfnici měl, tak teď celkem oprávněně odejde do garáže s prázdnou. :smile:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto jsem tomu rád- ten, kdo uměl, si ty killy zasloužil, ale těch je bohužel jen pár. Lamák, co neuměl nic a než zdechnul si dal jeden, nebo dva killy jen kvůli tomu, že tu houfnici měl, tak teď celkem oprávněně odejde do garáže s prázdnou. :smile:.

Me ty borci v cete a  PzIV a houfnicema vzdycky s prominutim štvali. Jestli je tomu konec tak jasam!!!!

Upraveno uživatelem Piratx_CZ
mirnit výrazy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me pz4 s houfnici bavila nejvice, skoda ze ji tak do.......kdo zkusil a umel tak neodolal...a kdo neumel tak cumel a ted na ni plive :down:

Zkusil jsem jí na Hetzerovi, po počátečním okouzlení, kdy nebyl problém skoro v každé bitvě dát 4-6 killů se po cca 100 bitvách dostavila těžká nuda prodal jsem ho dávno před patchem. Když si chci zahrát  lov slepic, zahraju si raději Morhhunh, který je vtipnější a má větší spád. Od hraní WoT očekávám něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po prvních hrách .. konečně jsem přišel na to, jak ovládat tu mršku SU85, je super. Arty .. no, ještě jsem nesedl do pojízdných bunkrů jako je Maus nebo jgpz, ale nemyslím si, že bude nějaká rapidní změna. Sedl jsem do svého GwTigera, abych vyzkoušel změny a není to tak hrozné. Ano, zaměřování je sice obtížnější, ale z osmi výstřelů jsem dal šest přímých zásahů. Takže za mě spokojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem jí na Hetzerovi, po počátečním okouzlení, kdy nebyl problém skoro v každé bitvě dát 4-6 killů se po cca 100 bitvách dostavila těžká nuda prodal jsem ho dávno před patchem. Když si chci zahrát  lov slepic, zahraju si raději Morhhunh, který je vtipnější a má větší spád. Od hraní WoT očekávám něco jiného.

tak jestli to neni tajne tak tu hod svuj nick... kouknu jestli mas za 100 bitev s pz4  400-600 killu, kdyz je s ni tak jednoduche hrat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...