Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No, já dokáže z hlediska zisku WG pochopit akce typu goldové ammo za kredity, slevy na nákup vyšších tierů, 5-ti násobky XP, mraky nových a přitom vlastně stejných vozidel atd. Sice ne se vším jako zákazník souhlasím,ale dokážu to pochopit, proč to WG dělá. Co mi ale hlava nebere je ten jejich úchylnej generátor štastných stupidit. Pardon, vlastně štastných náhod. Špatný hráč absolutně nedokáže odcenit, že měl být už před 5-ti střelami v garáži a to jednoduše proto, že to nepozná. Ale už průměrného hráče tahle kravina dokáže neskutečně otrávit. Tak je otázka, proč to WG dělá- nové hráče tím nezíská ,ale pár jich tím naopak ztratí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to potkávám a více nezábavné mi přijdou díky počtu artyn vyšší tiery než ty nižší....., tak nevím nevím....je diametrální rozdíl v zábavné hratelnosti, když je na vyšším tieru jedna dvě artyna.....hra má svižnost , spád, baví mě, když je jich tam 5 přijdu si jako zloděj co jde vykrást sousedovi slípky :-D

 

však počkej až bude roztažení artyn a 6 tiery budou potkávat hromadu grillů a Humlů :) to se nasmějeme. Já jen trvdím, že ty malé svinky jsou podtatně nebezpečnější , než ty velké obludy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, co píšeš má svou logiku. Jenže to pohled z pozice WG.

 

Můj pohled je z pozice platícího zakazníka a ten je diametrálně odlišný. Platím, chci aby hra byla i pro mne. Ostatní mne vůbec, ale vůbec nezajímají.

Divím se tomu, že to nechceš pochopit... :Smile-playing:

 

 

Možná si úplně nerozumíme, já to chápu, také je spousta věcí co mi vadí, ale když se na to kouknu "reálně", tak musím vidět, že WG prostě nemá zatím žádný důvod něco měnit a vylepšovat. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však počkej až bude roztažení artyn a 6 tiery budou potkávat hromadu grillů a Humlů :) to se nasmějeme. Já jen trvdím, že ty malé svinky jsou podtatně nebezpečnější , než ty velké obludy

 

Je pravda, že když to někdo umí s malým šmejdem, je to vzhledem k rychlosti reloadu podstatně větší zabiják, než kráva tieru 8, co nabíjí 1/2 dne. Z toho očekávaného posunu artyn směrem dolů nemám vůbec žádnou radost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že když to někdo umí s malým šmejdem, je to vzhledem k rychlosti reloadu podstatně větší zabiják, než kráva tieru 8, co nabíjí 1/2 dne. Z toho očekávaného posunu artyn směrem dolů nemám vůbec žádnou radost....

tak nějak, s SU 26 mám dmg na bitvu něco přes 1000, to znamená zhruba 3 full vyplé tanky na každou bitvu, která arty na vyšším tieru tohle dokáže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BiggPete,ty kdyby si do toho nerval prachy horem dolem,tak si nejsem tak jist,jestli bys nebyl mezi těmi rajčaty.Vítězit,když nakoupím prémiové tanky a munici je daleko jednodušší,než se po kouskách plazit nahoru s obyčejnými striji.To se to pak vytahuje!!!

 

To je ale fťákovina :Smile_Default: . Sám mám necelých 9k bitev, z toho jeden měsíc prémka a teď celkem nově S-Pershing, takže se dosud pokládám za "plaziče". Zkušenosti a dobré hraní nepřicházejí ve WoTku s tím, kolik do toho nacpeš peněz, ale s tím, jak nad hrou přemýšlíš a hlavně se zkušenostmi a ochotou kromě ježdění si pro smrt taky občas přečíst nějaký článek od zkušenějších nebo kouknout na pár replayů. Někdo si osvojí základy hry rychleji, někomu to trvá déle, ale o penězích to opravdu není. Pár procent výkonu to udělá, ale win ti to rozhodně nějak výrazně nezvedne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- vcera 15 bitev s 1-8 tier

- ani jednu bitvu sem nenastrilel alespon svuj prumer DMG

- ani jednu bitvu sem nevyhral (ty 2-3 co sme asi vyhrali, tak byli bez myho pricineni)

- diky zahadne zmene v nastaveni klavesnice (z Ctrl se funkce prestehovala na Alt) a nemoznosti jejiho nastaveni (bravo WG), sem projel 2 bitvy

- diky nefunkcnosti danne klavesy, jsem rozbil dalsi a jedu na nahradni klavesnici ...

- WoT sem zatim neodinstaloval ... ani nevim proc, ale muj lekar by mi to jiste dopurucil. mozna by to i vyzadoval ..:)

 

http://www.planetwot.com/playerDailyStats/?name=B0B_CZ&d=eu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BiggPete,ty kdyby si do toho nerval prachy horem dolem,tak si nejsem tak jist,jestli bys nebyl mezi těmi rajčaty.Vítězit,když nakoupím prémiové tanky a munici je daleko jednodušší,než se po kouskách plazit nahoru s obyčejnými striji.To se to pak vytahuje!!!

 

Hele, když to tak čtu, já jsem do hry zatím nevrazil ani vorla, hraju něco přes rok, goldy používám minimálně, prakticky vůbec. U hráčů, jako je Biggpete, to je o počtu odehraných bitev, zkušenostech, znalosti map a tanků. A také o myšlení u hry. Ne o penězích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BiggPete,ty kdyby si do toho nerval prachy horem dolem,tak si nejsem tak jist,jestli bys nebyl mezi těmi rajčaty.Vítězit,když nakoupím prémiové tanky a munici je daleko jednodušší,než se po kouskách plazit nahoru s obyčejnými striji.To se to pak vytahuje!!!

 

Nechtěl jsem nikdy vytahovat staty, ale teď pro vyvrácení tvého tvrzení:

signature.png

Kolik jsem WG daroval? 0 Kč. Přesněji 0,00 Kč. Ano, vlastním T34, ale za poslední měsíce jsem si na vše vydělal díky Hellcatovi, T-49 a T1 hvy.

Jsem zastánce, že goldová munice sem nepatří a sám ji použiju jen když je nouze. Vozím jen jednotky kousků (2-4). Jde to i bez peněz.

 

Hlavní problém je, že lidi si myslí, jak tomu rozumí a jak hrajou, ale realita je jinde. Když jim to někdo řekne tak nafouknou hubu (na nikoho to teď nevztahuju, tohle mi je upřímně šumák). Tím chci říct, že problémem lidí je nezájem o zdokonalování. Já na tom jsem jak na tom jsem jen díky tomuto fóru. Postupně jsem si tu našel idoly a dnes jsou statisticky mými kolegy. Za tím jsou hodiny čtení názorů, rad atp...semtam nějaká četa, ale v podstatě vše jsem se učil sám metodou pokus/omyl. Na fórum jsem přišel po cca 6000 bitvách, které jsem projel stylem "Rychle tam a snad něco trefím.". Hlavní je nehrát nasranej a nehnat se moc dopředu a hr si užívat. Případně hledat lidi do čet nebo zkoušet roty. Já se čatám a rotám vyhýbal jak čert kříži, ale není nic lepšího než právě toto.

 

Ber to jako radu a ne tvrzení, že z tebe děláme vola, to si zvlášť já nemůžu dovolit, ale jen chceme pomoci a abys pochopil a našel ve hře tu správnou zábavu. Až se dostaneš na vyšší lvl, tak ti taky začnou naše problémy něco říkat :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BiggPete,ty kdyby si do toho nerval prachy horem dolem,tak si nejsem tak jist,jestli bys nebyl mezi těmi rajčaty.Vítězit,když nakoupím prémiové tanky a munici je daleko jednodušší,než se po kouskách plazit nahoru s obyčejnými striji.To se to pak vytahuje!!!

 

ještě mi vysvětli co to má společného s tím co vím o hře? Nebo je to závist? Moc to nechápu. Teda Kadle jestli je tobě přes 60 jak si tvrdil, tak potěš koště, začínám o tom vážně pochybovat.

 

Jinak vítězit s premiovými tanky je podstatně složitější než s normálními :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BiggPete,ty kdyby si do toho nerval prachy horem dolem,tak si nejsem tak jist,jestli bys nebyl mezi těmi rajčaty.Vítězit,když nakoupím prémiové tanky a munici je daleko jednodušší,než se po kouskách plazit nahoru s obyčejnými striji.To se to pak vytahuje!!!

 

Tak, že by bez prachů byl hráč automaticky rajče se zrovna ve WoT nedá říci. Možná by byl Big o trochu horší než je, ale rajče určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Status varování.Tak tohle už jsem zažil s rudými soudruhy z KSČ před osumdesátýmdevátým.Jinej názor se prostě nenosí,i když se řekne slušně,že!?!

 

Je to chyba v nastavení fóra. Zobrazuje se to všem, ale neznamená to, že všichni máme status varování. Nejdřív se optat a pak teprve napadat.

Děláš ukvapené závěry nejen o statusu varování, ale i o hře o které nic netušíš a navážíš se do hráčů, od kterých by ses měl učit. Nejdřív si pročti fórum, pak si to vyzkoušej ve hře, zkus čety se zkušenějšími, nech si vysvětlit co jak funguje. Teprve pak můžeš soudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BiggPete,ty kdyby si do toho nerval prachy horem dolem,tak si nejsem tak jist,jestli bys nebyl mezi těmi rajčaty.Vítězit,když nakoupím prémiové tanky a munici je daleko jednodušší,než se po kouskách plazit nahoru s obyčejnými striji.To se to pak vytahuje!!!

 

Možná bys měl nejdříve hodně číst a studovat info třeba tady na fóru, pak hodně hrát a něco odehrát a až potom něco říkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BiggPete,ty kdyby si do toho nerval prachy horem dolem,tak si nejsem tak jist,jestli bys nebyl mezi těmi rajčaty.Vítězit,když nakoupím prémiové tanky a munici je daleko jednodušší,než se po kouskách plazit nahoru s obyčejnými striji.To se to pak vytahuje!!!

 

Hodně kyselé hrozny, že?!

 

Denně vídám rudé hráče, kteří do hry nastrkali slušný peníz - stačí vidět, kolik mají odježděno a jaké tanky mají v garáží - ale B.P. do této kategorie nepatří.

Nebo se podívej na profil hráče Hanouja, mladý kluk, student VŠ, jezdí prakticky bez prémka a peníze do hry určitě necpe a jaký je to panečku borec

 

Tady si fakt skill za prachy nekoupíš. :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problém hratelnosti vysokých tierů je podle mě trošku jinde. A to v DMP v poměru k HP vozidla.. Když si vezmu svúj oblíbený tančík VK 3601 H , který má 850 HP , tak na něm mám průměrnou DMG na bitvu okolo 1400 HP, což je poměr 1,64 s X tierem je to podstatně složitější protože bych musel mít třeba s mausem průměr na bitvu 4900, což je úplně mimo mísu. Kecy o artinách jsou nesmysl , protože zabíjí na ránu jak na 6 tieru, tak na X tieru. Takže X tiery jsou co do platnosti v bitvě na tom podstatně hůře než nízké tiery.

75% procent příspěvku hodnotím za 1! S DPM máš velkou pravdu a je to jeden ze dvou důvodů, proč mají špatní hráči větší vliv na posrání hry ostatním než třeba na 5 třídě. Ale ten konec.... stím nesouhlasím. Jezdím 5 a 6 třídy skoro nejvíc a o artynách skoro nevím....Kdy o nich na 5 třídě vím, to je vlose dvou nebo dokonce tří Grillů na každé straně. To je pro hráče v tamto lose peklo....vzhledem k síle Grillu. Jenže tady je ten velký rozdíl mezi 5-6 a 9-10 třídou. Odpověz si sám......kolikrát potkáš s Háčkem tři a více čtyřkových nedej bože pětkových artyn....a kolikrát potkáš s desítkou tři a více sedmičkových nebo dokonce osmičkových artyn. Sám uznej, že v 80% dostane destíka arty párty....tu já beru už od tří artyn na každé straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně švejku, ale MM už jsem neřešil, bral jsem arty jako kus, to že je na X tierech přetlak se zřejmě brzy vyřeší, jen mám vážné obavy co se bude dít na nížších tierech, protože počet arty se nezmenší, jen roztáhne více do nižších tieru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však počkej až bude roztažení artyn a 6 tiery budou potkávat hromadu grillů a Humlů :) to se nasmějeme. Já jen trvdím, že ty malé svinky jsou podtatně nebezpečnější , než ty velké obludy

S tím nesouhlasím.

Ty malý sviňky nemaj splash, stačí stát za překážkou a nic ti nemůžou udělat. Bitvy na malejch tierech jsou podstatně rychlejší, tanky jsou rychlejší a artyny maj často problém trefit. Na vysokejch tierech, jak je ta hra pomalá, tak s artynou se trefí i guma, ale mít průměrně těch 1k dmg na SU26 už moc lidí nedokáže. Doba, kdy na malejch tierech byli na každý straně 2-3 SU26 je už pryč, zato na 10kách máš na každý straně minimálně 3, spíš 5 artyn. A pak tu máš takovou tu věc, který se řiká kredity, když mi někdo kuchne nějakou čtyřku aniž bych si vystřelil, tak si řeknu kua a jdu hrát něco jinýho. Když IS7 shasne na ránu minutu po startu, tak to je na rozmlácení klávesnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně švejku, ale MM už jsem neřešil, bral jsem arty jako kus, to že je na X tierech přetlak se zřejmě brzy vyřeší, jen mám vážné obavy co se bude dít na nížších tierech, protože počet arty se nezmenší, jen roztáhne více do nižších tieru.

Tak přesně toho se bojím jako kráva.....páč mimo desítky a devítky se problém "artyhumusu" vyřešil. Za tohle se musí WG poděkovat. Je to poznat krásně.....artyhumus je mrtvý topic. Z desítek kde ty mrchy jsou lidi odešli a tak artyna velký probém není....jenže možná zase bude. Ono nejde jen o zvýšení počtu artyn na nižších třídách, ale taky jsem zvědav na reálně MM....mezi jaké třídy budou artyny nasazovaný....jestli budu dostávat k PzIV dva Hummly + grill, tak hru okamžitě přestávám hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo biggpete to napsal dobře... to s tím poměrem dmg vs hp tanku a šance ovlivnit hru jako jedinec

 

všechno se to láme podle mě na tieru VIII.... tier VII je krásně vyrovnanej a nekazí to z velký části lidi co si koupí premiovej tank a je to třeba jejich jediná osmička..pak to podle toho vypadá... navíc tier VI má proti tieru VII větší šance než tier VII proti tieru VIII

 

Když hraju s tierem VI a prohráváme třeba o 4 tanky, není nic ztraceno..jak se tohle stane v čistě devítkový, nebo desítkový hře, už to je obrovksej problém, protože ten dmg těch 4 tanků tam prostě chybí a s reloadama, kdy člověk vystřelí 3-7x za minutu s tím, že vám to dá dmg na zničení jednoho nepřátelskýho tanku to prostě ustát nejde. To je taky důvod proč mě osobně ty vysoký tiery až tak nebaví.

 

když se k tomu přidá jak píše svejk arti party, je po zábavě a je to často jen zbytečnej stres, kdy člověk každou chvíli očekává tunu železa z nebes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problém v příspěvku u Kadla je ten, že zmotal 2 věci dohromady. Vliv peněz na vítězství vs prokousávání se hrou. Na prokousávání se hrou mají peníze velký vliv. Premko v expení apod pomůže hodně + výměna goldů za kredity. Kamarád takhle začal hrát v prosinci a v březnu už měl X Tier. A to vůbec nepoužívá goldy nebo opravný sady, akorát má premko :) Ale jestli mají peníze i vliv na vítězství na publicu, o tom silně pochybuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jestli mají peníze i vliv na vítězství na publicu, o tom silně pochybuju...

Podle mě nemají. Premiový tanky jsou slabší než normální tanky daný úrovně. Kupovat goldy za goldy asi nikdo nebude... A kupovat premiový spotřebáky taky asi nikdo nebude (leda na CW, nebo třeba pětinásobky). A nějak mě nenapadá jinej způsob, jak by ti mohl fakt, že si za hru platíš pomoct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...