Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

jako WoT je bezva, ale je to hra ktera me dokaze nejvic vytocit ... vcera sem si tu posledni bitvu mohl taky odpustit :)

 

já si včerejší hraní měl taky odpustit...

 

M18 Hellcat- stále ve stocku. Jsem naprosto zbytečný když je MM+2. Naše topky chcípají jako na běžícím páse a když se dostanu k enemácké potvoře z boku...cink, cink, cink. Ale abych nebrečel, něco jsem aj probil, zapálil a doklepnul.

Volejme 3x sláva, mám podvozek :-D

 

Cruiser Mk. III - tak ten smrad dostal včera pěkně nakopáno do zadku. MM proti tier III (jel sem četu s BT-2 a kolega se nestačil divit), bulhar snad + 20% zdarma a u "sousedů" ultra přesné kulomety. Tak tedy kožíšek byl důkladně vyprášen.

 

VK 36.01(H)- testoval jsem kónický kanón. Tedy chtěl jsem. Dingání, nepřesnost, tank mi příjde papírovější než byl a pohyblivost...tragédie sama. Odjel jsem ještě bitvu s 88mm, ale to už je jen a jen horší dělo. Vracím se zpět na 75mm a nějak se pomalu dopižlám na tygra a pak navěky s bohy.

 

Prostě německá lajna mi nesedí, obávaná achtacht už vůbec, tak to vidím na konec s německou technikou.

 

Toliko ku včerejšku, který jsem si měl opravdu odpustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"naprosta katastofa" je, kdyz te s medkem V tieru, hodej k VII tieru? a jak bys nazval to, kdyz bylo bezne hazet V tier k IX tieru? .. prijde mi ze nekteri zapomeli jake MM bylo jeste nedavno ...

mel bys napsat - to je pohoda, kdyz me to s V tierem hodi maximalne k VII tieru ... WG se vam vazne nezavdeci ... :)

preji ti, aby si stim Typem parkrat potkal IX tier a mohl si skutecne postezovat .... jako jsem to delal drive ja ... :)

Máš pravdu...ale taky na půl...

Ano, dřív jsem s 5 TD mohl potkat osmičky a to byl big problém....jenže. Je třeba si uvědomit, že v tom starém harcore losu byla jedna maximálně dvě osmičky, pak dvě tři sedmičky..nějaké šestky a něco pětek...prostě se vždy našlo na sejmutí. Teď los na první pohled vypadá lépe a často tomu tak je. ALE..Ale..velice často s pětkou dostanete sedmičky....nic víc na mapě není..maximálně dvě šestky...takže každý enemák, kterého můžeš potkat má 1000 a více hp..dělo co tě dá na jednu maximálně dvě rány. Tomu ve starých losech nebylo. Když člověk potkal osmičku, tak měl Valhalu 100%...ale často si do něčeho pěkně vytřelil...ale co má dělat v lose, kdy se na něj hrne tuna sedmiček? jde na ránu stejně jako od osmičky....ale nemá na výběr...vždy potká praseo dvě třídy vyšší.

Chápeš? za změnu v losech jsem už dříve WG2 chválil, ale poslední patche ukázali, že je často MM daleko těžší než dřív...zvláště s četou.

Takže máte pravdu oba... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MALE..Ale..velice často s pětkou dostanete sedmičky....nic víc na mapě není..maximálně dvě šestky...takže každý enemák, kterého můžeš potkat má 1000

 

To se mi nestává prakticky nikdy, losy jsou výborné a MM mnohem lepší, než bývalo. Pokud teda nejedete četu, pak je to tak v 50-60 % normální, a ten zbytek je přesně, jak říkáš - např. jediné pětky na celé mapě (zajímavé, že se mi to stává nejvíce s četami na tieru V, ale ne III nebo VI a VII).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi nestává prakticky nikdy, losy jsou výborné a MM mnohem lepší, než bývalo. Pokud teda nejedete četu, pak je to tak v 50-60 % normální, a ten zbytek je přesně, jak říkáš - např. jediné pětky na celé mapě (zajímavé, že se mi to stává nejvíce s četami na tieru V, ale ne III nebo VI a VII).

No vídíš..teď jsem dal pár her v četě...první hra s 5 třídou...šup sedmičky pár šestek a naše četa byla jediná složená s pětek...čety na to trpí hrozně....sólo hry jsou jednoduší...té jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po 4 dnech šel zahrát...než půjdu se synem ven...dám si 6 her 6 winů....až na poslední hru s OP PzIV to ovšem byly hry...silně rozporuplné.

S T18 mi to začalo tak lagovat, že jsem enemáka na 20m trefil z 5 ran jednou...ok, pak jedem s trojkovou četou..že los s pětkama...to nepřekvapí....čekám u base s FCM na enemy heavy...vyjely, tesík z čety spotí..říkám si super, teď dostanou..lejno. čtyři rány jsem trefil, ale dmg nula. Buď jsem nepenetroval nebo jsem dal za nula.Takto jsem střílel po všem...úspěšnost sotva 50%.... Pak hra s T40...užasně rozehraná hra, enemáci najíždí jeden po druhém....já si střílím jako na slepičky...jenže, dingnu T28, pak dám třikrát za nula do Hetzera.....pak nemůžu dorazit M3Lee..co jsem předtím stáhnul na 87hp....takhle to pokračovalo celou hru. Výsledek? 31ran, 26 hitů, 18penetrací a výsledný dmg? 1100!!!!! S průměrným dmg 115 jsem měl mít cca 1500 -2000. navíc jsem naprosto nepochopil ty dingance...v lose, kde byly jen čtyřky a trojky.

Ano hrál jsem jen pár her, ale prvek nulových zásahů a dalších "hit" podivností zdaleka nevymizel...naopak.

Z toho jsem dosti mrzutý...ale co...mám to zadarmo, tak ať si WG dělá co chce...odemne nedostane už ani korunu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu...ale taky na půl...

Ano, dřív jsem s 5 TD mohl potkat osmičky a to byl big problém....jenže. Je třeba si uvědomit, že v tom starém harcore losu byla jedna maximálně dvě osmičky, pak dvě tři sedmičky..nějaké šestky a něco pětek...prostě se vždy našlo na sejmutí. ......

 

nejak te nechapu a ani ty vlezdo**ky ktery ti za to zamlzovani skutecnosti davaji reputaci ...:) nevim jestli to delas umyslne nebo proc to delas ... to ze nejaky vozitko dinga o 2% jinak nez minule si pamatujes, ale to jak fungoval MM si nepamatujes?

 

1. TD V tieru, bylo povazovano za tank VI tieru a tudiz kdyz se zadarilo, tak zadny jiny "petky" na mape nebyly - jen TD V tieru a tanky VI a vyssiho tieru

2. proc pises ze TD V tieru mohlo potkat "osmicky", kdyz mohlo potkat devitky a tank VI tieru uz sel do desitek - napr. s KV sem byl casto top, ale casem taky proti devitakam

3. takze, kdyz pises ze s 5 TD si mohl potkat osmicky, tak to beres jako extrem, ale extrem (cca 10-15%) byla sance potkat devitky!!. osmicky byl standart cca 40%

4. takze kdyz si s patym tierem (ne TD!! TD V tieru bylo VZDY povazovano jako tank VI tieru t.z. mala sance se s V TD potkat s V tanky) potkal osmicku, tak jich nemuselo byt zrovna malo - nebyl duvod V TD = VI tank a osmicky byly defacto standart ..

 

bohuzel nemam moc cas prohlizet stary screny, tak jen prvni kterej tu mam : (pokud nekdo mate, tak nahodte na osvezeni pameti)

 

kdyz kouknu na nas tym tak vidim

 

3x paty tier

3x sesty tier

3x sedmy tier

2x osmy tier

4x devaty tier

 

shot013twt.jpg

 

to nejak nekoresponduje s temy bludy co jsi tady ted napsal ... "....jedna maximálně dvě osmičky, pak dvě tři sedmičky..nějaké šestky a něco pětek...prostě se vždy našlo na sejmutí. ..." a uz vubec ne s tim, ze ve starym MM bylo TD VZDY povazovano za tank o jeden tier vyssi (taky melo v Topu odpovidajici kanon vyssiho tieru, takze to bylo zcela logicke..)

 

ti chudaci s petkama, sestkama ani nejsou TD t.z. nemaji poradny kanon a pokud si pamatuju, tak tohle ani nebyl nejaky 1%tni extrem. extrem je tvrdit ze s V tierem TD si vyjimecne potkal osmicky ... ja holt bezne potkaval i devitky a proto tady ted nemusim plakat, jak je na me MM zly ... WoT ma asi spousty chyb, ale nadavat na MM muzou jen ti kteri si nepamatuji co se delo par mesicu nazpatek - coz se zrovna u Svejka divim ... skoda .. ze svyho topicku Denni hlaseni, kde si clovek rad procetl tvoje postrehy, se stava Denni narek ... a to ti nepisu, jako ze te chci prudit... tim ze te budu placat po ramenou a davat karmu za bludy, ti nepomuzu ... chci ti jako kdysi mladej Hrusinskej "nastavit zrcadlo" :)

 

nebo neco malo tady http://www.xfire.com...shots/123079341 - 3xKV proti sobe maji IS-4 a VK4502P atd ...

 

v te dobe, kdy byl rozsah tanku na mape 5 tieru (vcetne) jsem byl vecny stezovatel a plakal (a placani po ramenu v podobe karmy sem nedostal ani jednou:) asi to tehdy jeste hrali chlapy a ne vlezdo***ove) ... ale dnes, kdy se toto nemuze stat a s Tigrem nebo ISkem uz proste IS-7 nebo Mause nepotkam, me dalsi a dalsi stezovani udivuje ... koor kdyz se jedna o TD, ktere VZDY slo o tier vys ...

 

a Svejku .. to ze WG nezaplatis ani korunu sme tu cetly cca 50x?? tusim ze to tak nejak bude, takze uz to vsichni vime :) GL prde a prober se ... :)

 

EDIT:

bohuzel sem si netipal moc extremnich MM, ale kazdy snad pamatuje jak proti petkovymu TD stalo 7 Osmicek ... sice podle Svejka sou jen 2 ... ale co uz .. kazdej jednou zblbne :)

 

svejk01.jpg

 

svejk02wiw.jpg

 

atd.. atd ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejak te nechapu a ani ty vlezdo**ky ktery ti za to zamlzovani skutecnosti davaji reputaci ...:) nevim jestli to delas umyslne nebo proc to delas ... to ze nejaky vozitko dinga o 2% jinak nez minule si pamatujes, ale to jak fungoval MM si nepamatujes?

 

1. TD V tieru, bylo povazovano za tank VI tieru a tudiz kdyz se zadarilo, tak zadny jiny "petky" na mape nebyly - jen TD V tieru a tanky VI a vyssiho tieru

2. proc pises ze TD V tieru mohlo potkat "osmicky", kdyz mohlo potkat devitky a tank VI tieru uz sel do desitek - napr. s KV sem byl casto top, ale casem taky proti devitakam

3. takze, kdyz pises ze s 5 TD si mohl potkat osmicky, tak to beres jako extrem, ale extrem (cca 10-15%) byla sance potkat devitky!!. osmicky byl standart cca 40%

4. takze kdyz si s patym tierem (ne TD!! TD V tieru bylo VZDY povazovano jako tank VI tieru t.z. mala sance se s V TD potkat s V tanky) potkal osmicku, tak jich nemuselo byt zrovna malo - nebyl duvod V TD = VI tank a osmicky byly defacto standart ..

 

bohuzel nemam moc cas prohlizet stary screny, tak jen prvni kterej tu mam : (pokud nekdo mate, tak nahodte na osvezeni pameti)

 

kdyz kouknu na nas tym tak vidim

 

3x paty tier

3x sesty tier

3x sedmy tier

2x osmy tier

4x devaty tier

 

shot013twt.jpg

 

to nejak nekoresponduje s temy bludy co jsi tady ted napsal ... "....jedna maximálně dvě osmičky, pak dvě tři sedmičky..nějaké šestky a něco pětek...prostě se vždy našlo na sejmutí. ..." a uz vubec ne s tim, ze ve starym MM bylo TD VZDY povazovano za tank o jeden tier vyssi (taky melo v Topu odpovidajici kanon vyssiho tieru, takze to bylo zcela logicke..)

 

ti chudaci s petkama, sestkama ani nejsou TD t.z. nemaji poradny kanon a pokud si pamatuju, tak tohle ani nebyl nejaky 1%tni extrem. extrem je tvrdit ze s V tierem TD si vyjimecne potkal osmicky ... ja holt bezne potkaval i devitky a proto tady ted nemusim plakat, jak je na me MM zly ... WoT ma asi spousty chyb, ale nadavat na MM muzou jen ti kteri si nepamatuji co se delo par mesicu nazpatek - coz se zrovna u Svejka divim ... skoda .. ze svyho topicku Denni hlaseni, kde si clovek rad procetl tvoje postrehy, se stava Denni narek ... a to ti nepisu, jako ze te chci prudit... tim ze te budu placat po ramenou a davat karmu za bludy, ti nepomuzu ... chci ti jako kdysi mladej Hrusinskej "nastavit zrcadlo" :)

 

nebo neco malo tady http://www.xfire.com...shots/123079341 - 3xKV proti sobe maji IS-4 a VK4502P atd ...

 

v te dobe, kdy byl rozsah tanku na mape 5 tieru (vcetne) jsem byl vecny stezovatel a plakal (a placani po ramenu v podobe karmy sem nedostal ani jednou:) asi to tehdy jeste hrali chlapy a ne vlezdo***ove) ... ale dnes, kdy se toto nemuze stat a s Tigrem nebo ISkem uz proste IS-7 nebo Mause nepotkam, me dalsi a dalsi stezovani udivuje ... koor kdyz se jedna o TD, ktere VZDY slo o tier vys ...

 

a Svejku .. to ze WG nezaplatis ani korunu sme tu cetly cca 50x?? tusim ze to tak nejak bude, takze uz to vsichni vime :) GL prde a prober se ... :)

 

EDIT:

bohuzel sem si netipal moc extremnich MM, ale kazdy snad pamatuje jak proti petkovymu TD stalo 7 Osmicek ... sice podle Svejka sou jen 2 ... ale co uz .. kazdej jednou zblbne :)

 

svejk01.jpg

 

svejk02wiw.jpg

 

atd.. atd ...

Proč takový elaborát? A nikdo tu neberečí..ty jen tu začínáš žhavě doskutovat..než by bylo zdrávo. Jen jsem se tu zastal jednoho co má taky svou pravdu....oba máte pravdu. Proč jsem popisoval 5TD a ne tank? No protože jsem v té době jel na 5 třídě jen TD...a tvůj elaborát má jednu velkou ale velkou chybu. TD 5 třídy nikdy..opaku nikdy nedostaly do losu 9 třídu. Top maximálně osmičky.Páč i 6TD dostalo max 9....7TD dostalo max 10...4TD max 7tier......máš to hodně pomotaný. Ale kážeš tu na dvě stránky....

A opakuji, byl jsem jeden z prvních kdo WG za tu změnu MM chválil, ale taky jsem jeden z prvních co krytizuje jasně viditelné znevýhodnění čet v losech...to předtím v takové míře nebylo.

A žádné bludy tu nepíšu....nějak to nervově nedáváš chlape....a k tomu, že tu chodí hráči i často nadávat...

Až zapneš forum, tak se koukni na název topiku. Lidi sem jdou nažhavení po herním dnu....velice často nasráni a ulevují si tu. Když se jim něco povede, tak to dají jinam..když se člověk chce něco dozvědět o tanku, tak jdou jinam...já taky v topicích o strojích píšu jinak...přímo technicky a z praxe k tanku.

Ale denní hlášení je taková drbárna....jdu podiskutovat a tím to padlo. Existuje jediná rada co ti pomůže....nelíbí se ti tu "brekoty" hráčů co tu píší bludy? Tak sem nechoď.

 

EDIT: všechny pamětnické fotky s MM s pětkou mají "tuny" devítek" :Smile_Default::Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: všechny pamětnické fotky s MM s pětkou mají "tuny" devítek" :Smile_Default::Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

 

ty jsi psal, ze proti 5kam vyrazeli max 2 osmicky - na prvnimm screenu to jsou i devitky na dalsich 6 a 7 osmicek ... takze nevim kde je chyba ...

 

jinej "usvedcujici" screen sem nenasel ..:) ale kdyz to k IXtkam hazelo KV, tak urcite i V TD ... ale nemam .:)

 

jediny co sem nasel je hra v podani hrace H3llion - takle tam stal celou bitvu (stal sem s artou kousek od nej .. hned po zacatku tam autorunem nacouval a vydrzel celu bitvu ...:) FULL AFK )

 

shot105hhh.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já žádné devítky nevidím....na první malinkatém obrázku máš děvítky...ale to jedeš se sedmičkou. Já si tedy nepamatuju, že bych nekdy se svou SU85 jel proti devítkám....ono to platilo ke všem TD....vždy mohly být nasazovaný jen o tří třídy níž...či výš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Tortoise na full. Bouchá to jak buchar ale je to děšsně pomalé. Vezmu ho, že ho trochu poexpím. 4 výhry a 9 proher !!! Jeden los za druhým jak přes kopírák. Nejlepší šance na výhru byla 50% a nejméně artyn v bitvě jsem měl 3. Asi na to zase dlouho nešáhnu a budu muset vylepšit W/L pomocí Hetzera. Tahle hra je vážně pro některé tanky totálně nehratelná. S tou plackou pomalou se ani nestihnete někam zdekovat, teda pokud je vůbec kam. Na Elhalůfu jsem zůstal na bázi a samozřejmě medka přijela, naspotovala protože ccelý tým na ně prděl a rozstříleli mě artyny za minutu. Nějaký debílek mi pak vypisoval něco o tom, že bojácné miminko zůstalo na bázi. Blbec!!! Ani neví, že se s tím nikam dojet nedá a že na té mapě je uplně jedno, kde stojím protože 5 artyn mě vyndá kdekoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlásím, že jsem na chvilku fialovej :Smile_trollface-3:

já taky heč :-P ale nevim jak dlouho to vydrží ;-)

 

Edit: mno tak pokud si se mnou bude MM vytírat zadek tak jako včera a já budu hrát jak retardovanej tak moc dlouho fialovej nebudu.. Na tom podpisu je krásně vidět jak to vypadá když se MM rozhodne a začne vás dávat na dno tabulky a do topu vám naservíruje lamky se 45% win :@

Upraveno uživatelem Petr_von_Eger_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem stihl je pár bitev. Denní win někde kolem 50%. Za pár slov stojí jen vyvenčení nově pořízené AT-8 (stock).

První bitva snad jen výhradně 6 třídy. WIN se nepodařil.

Druhá bitva ve složení 6xT8+5xT7 a zbytek 6 a nějaký scout bez arty. To mi stačilo jako důkaz, že není žádné zvýhodněné MM pro první bitvy. Mimochodem prohra.

Třetí bitva - T7 a po jetí 20 m jsem byl rozstřílen jedním z vlastních top strojů. To už se mi dlouho nestalo s výjimkou bitev do třetí třídy. Jako naschvál tým vyhrál 15:13 a já dostal pěkný dvojnásobek 524 expů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě pár dvojnásobků dnes jen VK 36.01 (H). Kredity se budou hodit a teď s tím bonusem to i při prohře vydělává slušně. Bitvy jsou solidní, úplná haluz byla jen jedna z 23. Od nahození patche jsem dneska poprvé dostal Pearl River. Bohužel s Black Princem a tier 9 tankama, takže nic moc.

Teď jsem koukal, že ty násobky už se zase srovnaly nebo co? Tanky, který jsem odehrál dopoledne znova 2x nemají...

 

Nejlepší bitva (konečně M!)

 

Vítězství!

Westfield

28. dubna 2013 18:53:31

VK 36.01 (H)

XP 1 791 (bez násobku) - kreditů 56 590

Úspěchy v bitvě Válečník, Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

6 killů, 2360 dmg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl opačně....přes den pohoda...večer totální humus..obecně všeho..hovad ,nulových zásahů, dingání...dnešní den byl celkově naprosto o ničem...trešnička na dortu byla poslední hra..kdy mě náš debil nechtěně sundá na ránu....

Ze zvědavosti jsem si pořídil T60 a po třech bitvách šla z garáže..MkIII nešahá ani po kotníky....pomalá, pomalé zaměřování kanonu, nesklopí kanon, a má mizerný dohled.....pancíř vypadá dobře, ale v reálu je to papír....moc jsem od T60 nečekal a potvrdilo se to...odborně řečeno...je to ***** :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T-60 je ještě docela OK, protože má solidní MM, ale ty další dva, T70 a T80 jsou uplně na k ničemu, protože rychlost a pancíř zůstávaj stejný a proti 5 a 6 tieru s tím moc vymyslet nejde. můj favorit na 2. tieru furt zůstává BT-2 a hned v závěsu Cruser Mk 3, T-60 se tomu nevyrovná, ale nemyslím si že je to ***** jak píše Švejk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dnes večer a v noci celou dobu hrál Port Royal 2.Páni,to je pohoda!Žádný"neprošla skrz",žádný "odrazila se".Prostě když ty kanony vystřelej,tak to nakoupíš,zelenej,nebo červenej,úplně jedno.Dobře vedeš loď?Tak vyhraješ a ne že tě zákeřně smete nějaký smeták s "artynou",který je zbaběle mimo tvůj dosah.Tady to je "zočivoči".Nevím,co mě u těch pitomejch tanků drží,že je hraju stále znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...