Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hrejte jenom roty se sobě rovnými a bude klid. Nebo se toho bojíte?

nevím čeho bych se měl bát... ale roty hrát nebudu páč nerad polouchám rozkazy...

ještě nějakej nápad????

 

edit: publik má své kouzlo v tom, že se zde setkávají hráči s různou úrovní zkušenosti a spolupráce zde vzniká díky intuici a taktickému myšlení hráčů... dopadnout to může různě.. JENŽE tohle už díky masovému přílivu nových hráčů a dětí (to není urážka opravdu hrají děti do 10 let) nefunguje... proto ty nápady s odělením zkušenějších a myslících hráčů od té masy v které se dá vyhrávat jen díky super skillu (fialky) nebo díky milosrdnému MM který ti přidělí 3-4 dobré hráče a do druhého týmu jen jednoho nebo 2.. jasně že tohle neplatí vždy a na 100% ale je to velmi velmi časté...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuj , už aby ta akce 5x násobek byla pryč. To ,co teď vidím na publiku by bylo úsměvné, kdyby to nebylo k pláči. Korunovala to teď IS-7, které se mi v Himlu nacpala před JT do uličky a chválně mě blokla ,aby si mohla dorazit poslední enemy tank Typa, co mu zbývalo necelých 150HP :Smile_smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív si odinstalujte ten pindíkometr a pak začněte hrát pořádně, ve většině případů je zaležitost porážky nebo vítězství otázkou tak 6 hráčů z každého týmu, ostatní jsou dobří tak na přilákání pozornosti.

Strašně se mě líbí jak každý kdo tady píše ví co má dělat ten druhý, ale ve hře mu neporadí (on by to stejně nejspíš nečetl). Bohužel je teď ve hře strašně moc hráčů, kteří mají odehraný prd a zatím netuší jak mají tu hru hrát, to že jim nadáte ve hře jim moc nepomůže, ale vám to může trochu pomoct. A pokud se tady někdo chlubí, že střílí vlastní, tak je to prostě dement.

Bohužel je to masově rozšířená hra, tak se s tím smiřte nebo to odinstalujte. pokud trpíte potřebou někomu nadávat,naštvávat se atd. tak si ji nechte, protože lepší hru na naštvání asi jen tak někdo nevytvoří.

Lovu zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní, dnes večer jsem dal T34, abych využil prémko. Jen pro zajímavost jsem si psal nedoráživý střely (400avg dmg):

380,490,390,300,380,357,386,381,430,308,466,395,400,311,326. 11 podmíráků, 1 průměrný a 3 nadprůměrný. Tedy 20% nadmíráků. Ať žije náhoda, včera to bylo také cca 20%. Asi udělám nějaký delší měření, protože tohle mě nebere. Ať žije náhoda. Ale všeho moc škodí, pak se divím, že sotva rozdám 2k dmg...

 

Poslední bitva mě dorazila. Aneb ať žije 50mm pancíř. Ani 248mm, penetrace nestačilo a ten goldík si mě díky tomu vyndal, že by zafungovalo klopení pncíře?

]

FhloX.th.jpg

Jinak dnešek něco vyděláno, nějakej násobek...ale celkem výhry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si o dost hodin přivstal, abych si dal ještě nějaký ten větší násobek a ráno prý bývá lepší hraní. V něčem mi to připomnělo dobu s Travianem. Ještě, že je ta doba dávno pryč. Zpět k WoT. Přes 50% bitev rozhodnutých při odpočtu a větší část z nich prohra. Denní win s velkým štěstím čistých 50%. Co se násobků týká, tak tragédie co nestála za vstávání. Jeden ještě pětinásobek byl dokonce jen 520 :(. Sice tak nějak chápu, že při malém počtu přihlášených hráčů se dávají vyrovnaný týmy do hromady obtíženě, přesto jsem tak nějak otráven a dnes už tuhle hru asi zapínat nebudu.

 

Ostatním zde na fóru přeju dnes vyrovnanější losy bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to nebylo tak do očí bijící, už bych se jen smál, ale po chvilce jdu stejně zvracet, případně sbírám písmenka z klávesnice. Mimochodem, po včerejšku nemůžu nalézt K a F10.

 

Na Himlhergotu třetí minuta hry, skore 0:7 a enemacka arty capuje. Mne bohužel u zdi blokly dvě medka, bouchly a já se bohužel nemohl hnout, tak se jen díval. Dubovej les - 3 naše tanky jedou na enemy základnu, naši už zabírají, píšu fast cap!!!, ti blbci zůstanou mimo kruh a střílí do nějakého AFK tanku. Začne bitva, 3 naše tanky do konce hry nehybné. Jižní pobřeží. Panther normálně jede, najednou vidím, jede z pláže do moře, dál a dál, až se utopí. Vzápětí zjišťuji, že mi tank nereaguje, jedu někam do svahu, Ping 38, co je???? Nakonec až Esc zastavilo katastrofu.

 

Nechce se mi ani nadávat. :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera celkem pohodovejch pár bitek na dobrou noc s klukama v četě. Obzvláště mě pobavil "sendvič" na Westfieldu, my začínali dole, naše E-50M se postupně dostalo až nahoru nad tu "vesničku" za "most" a tam se objevil jeden BatChat 25, co ho docela pocuchal, ale pak začal ládovat, tak se utíkal schovat na druhou stranu toho mostu, jel tím údolím... A jelikož mě začíná hodně bavit rammování, tak jsem ucítil příležitost a pustil se s řevem se svou E-50 na zmetka dolů s kopce... On zkoušel ujíždět, jenže kolega v E-50M pochopil můj záměr a jelikož nebyl *****, tak byl ochoten obětovat posledních svých 200 HP abychom to žabožroutí hovádko sejmuli :-D Výsledek byl teda takový, že já před sebou hnal BCh, jemuž E-50M udělal "zátaras" a já to do něj následně narval v rychlosti cca 55-60 km/h... Konečná, vystupovat :-D Pobavilo to snad celé osazenstvo včetně enemáků a i ten BCh to bral sportovně a gratuloval nám za prima "sendvič" :-D

 

Ještě větší "švanda" byla, že ačkoliv jsme po tomhle s tou E-50M byli hrdinové týmu a "superb E-50s", tak minutu dvě před tím jsme podle nějakýho pšonkotrouby byli "idiotic campers", asi proto, že jsme to snipovali z dálky a nehnali se do toho po hubě :-D

 

matho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase tá istá pesnička - hrávam sám, win rate sa pomaly posúva k hranici 55%, posledné mesiace mám celkový win v tankoch 60% ALE akonáhle vstúpim do čaty GAME OVER.

Nechápem to, čo čata, to porážka.

Prakticky ich už nehrávam. Včera som ale predsa len dal ešte čatám šancu a s tímu som ušiel po 2 bitkách. To nebolo normálne.

Nedá sa ni nič robiť, budem hrávať sólo.

 

Inak včera vynikajúca bitka s pzIV - 60k striebra (bez PU) a 7k expov (x5)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrejte jenom roty se sobě rovnými a bude klid. Nebo se toho bojíte?

 

Plácáš tu pěkné nesmysly. Hrát roty se nevyplácí časově, protože nemůžeš hrát s každým tankem co by jsi chtěl expit a když už náhodou expíš tank, který se do rot hodí, tak než se sejde rota, než se najde rota, pak musíš počkat, když Tě sejmou, než se dohraje. To ty jsi asi borec, když jsi expil jen v rotách.

Samozřejmě, že mám do rot vymazlené tanky, ale já potřebuju hrát i jiné než IS-3 nebo KV-1S.

 

Je pravda že se občas nezadaří a zalamím, ale jsem schopný se celému týmu okamžitě omluvit.

 

Jenže víš proč většinou umírám?

Protože Ti co se jich tu zastáváš, tak hrají naprosto bez mozku a nereagují ani na nejzákladnější principy hry.

 

BTW. Jaké máš EFR? Ty jsi určitě taky červenej noob viď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera nevím co jsem tomu nahoře udělal že se ke mě otočil zády

 

win ratio kleslo o 0,1% a o ostatních hodnotách ani nemluvě

bud jsem zalamil já, nebo celý tým byl červený jak krev

snažil jsem se udělat 5násobek na T-44....bez šance, 10 her a všechny prohry

 

doufejme že se to zlepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to rammovaní :Smile_Default:

uz jste nekdy rammovali mrtvej tank, ja jo, vcera...

 

humelem jsem na 10 metru sejmul nejake amx a pak jsem ho schodil dolu do vody, docela to pobavilo, vetsinou napisu neco jako fly sh*t :Smile_trollface-3:

 

jinak zhorseni hratelnosti pozoruju, asi chovanci v ustavech dostali dotace z EU na nove PC nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalfoku

I kdyby.Co to podle tebe znamená červenej noob?Založ si společnost udělej si vlastní hru a můžeš si určovat s kým hrát budeš a s kým ne.Realita byla podobná.Taky nebyly jenom esa,ale i návnada která měla upoutat pozornost a vlákat do pasti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalfoku

I kdyby.Co to podle tebe znamená červenej noob?Založ si společnost udělej si vlastní hru a můžeš si určovat s kým hrát budeš a s kým ne.Realita byla podobná.Taky nebyly jenom esa,ale i návnada která měla upoutat pozornost a vlákat do pasti.

jo ale je na h.vno když ti tu návnadu dělá četa Top tanků na 8. tieru..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes se povedla jen jedna bitva :-( jinak to stojí za starou bačkoru.

 

Vidíš, ber to z té lepší stránky, taková první vlaštovka :Smile_smile: . Já dal před odchodem do práce jen 5 bitev a nechci to zakřiknout, poté co už není možnost 5x násobek, výrazně ubylo histerie v bitvách. V jedné bitvě jsme také měli "tettexovu návnadu", jen škoda, že to byla IS-8, náš jediný tier IX :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalfoku

I kdyby.Co to podle tebe znamená červenej noob?Založ si společnost udělej si vlastní hru a můžeš si určovat s kým hrát budeš a s kým ne.Realita byla podobná.Taky nebyly jenom esa,ale i návnada která měla upoutat pozornost a vlákat do pasti.

 

Realitu sem necpi, to sem přeci nepatří, ale když už. Tak návnada pokud byla(ačkoliv jsem o tom nějak moc nečelt), tak se určitě nedělala z nejlepších tanků na bojišti. Ty se dávali pouze těm nejlepším tankistům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že pomalu nevím jak hrát :-) Co dřív platilo přílivem nových superskillerů neplatí, já snad budu s HT kempit, protože si přijdu vepředu jak bolák na řiti.....

 

Na to je jednoduchá rada. Buď to zapínej až po 23:00 hodině večer a nebo když to zapneš přes den, tak se před každou hrou modli, aby ty nové supeskillery dala hra do nepřatelského týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně pokud byla návnada, tak se s ní takticky počítalo... horší je, když s někým jedeš a myslíš, že se na něj můžeš spolehnout a věnuješ se svýmu a najednou koukáš jak puk, že kolega už je mrtvej, protože se z něj vyklubala návnada :-D

 

Obecně by myslím pomohlo, kdyby si každej zametl na svým dvorečku, než bude kritizovat ostatní... Mně se vždycky nejvíc líbí boreček, co je zalezlej za vlastní linií někde ve křoví, s kanonem, kterej nedělá nad 150m významnější škodu, protože trefí prd a čeká a čumí, občas bojácně na někoho střelí... ale když mu ji někdo flákne, tak začne řvát hlášky typu "noob team f.u." a podobně... Obecně mě vždycky "pobaví" hráči, co sami nepředvedou skoro nic, ale mají plnou hubu keců na ostatní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně pokud byla návnada, tak se s ní takticky počítalo... horší je, když s někým jedeš a myslíš, že se na něj můžeš spolehnout a věnuješ se svýmu a najednou koukáš jak puk, že kolega už je mrtvej, protože se z něj vyklubala návnada :-D

 

Obecně by myslím pomohlo, kdyby si každej zametl na svým dvorečku, než bude kritizovat ostatní... Mně se vždycky nejvíc líbí boreček, co je zalezlej za vlastní linií někde ve křoví, s kanonem, kterej nedělá nad 150m významnější škodu, protože trefí prd a čeká a čumí, občas bojácně na někoho střelí... ale když mu ji někdo flákne, tak začne řvát hlášky typu "noob team f.u." a podobně... Obecně mě vždycky "pobaví" hráči, co sami nepředvedou skoro nic, ale mají plnou hubu keců na ostatní...

 

 

Jo jo, zrovna včera mně v bitvě neskutečně organizoval borec se superpershingem. Poté se sel čelně pustit do střetu s ST-1, která měla schovanou vanu. Když jsem mu jel pomoct, tak jsem to samozřejmě nestihl a hned jsem byl noob, nobrain atd... :-) A kouknu a co nevidím. Frajer 1k bitev a prémiovou 8 hned koupenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realitu sem necpi, to sem přeci nepatří, ale když už. Tak návnada pokud byla(ačkoliv jsem o tom nějak moc nečelt), tak se určitě nedělala z nejlepších tanků na bojišti. Ty se dávali pouze těm nejlepším tankistům.

Myšleno obrazně.Rusové nebyli tak dobří,ale bylo jich hodně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...