Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím, že v 10:42 minut , se narodil další člen do posádky, již druhý Švejk junior. Bylo to tak rychle, že jsem porod nestihnul a přijel k hotovýmu :Smile_teethhappy: . Večer na WOT zajdu, ale předem hlásím, že budu lehce zadrhávat mluvou :Smile_teethhappy: .

 

 

Gratuluji a rovnou mu založ účet na Wotku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že v 10:42 minut , se narodil další člen do posádky, již druhý Švejk junior. Bylo to tak rychle, že jsem porod nestihnul a přijel k hotovýmu :Smile_teethhappy: . Večer na WOT zajdu, ale předem hlásím, že budu lehce zadrhávat mluvou :Smile_teethhappy: .

 

Gatulace Švejku k rozšíření o další první tier. Hlavně zdraví, hlavně zdraví. Jak prckovi, tak mamině. A ty si dej bacha ať tě při oslavách někde nesmahne zase auto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že v 10:42 minut , se narodil další člen do posádky, již druhý Švejk junior. Bylo to tak rychle, že jsem porod nestihnul a přijel k hotovýmu :Smile_teethhappy: . Večer na WOT zajdu, ale předem hlásím, že budu lehce zadrhávat mluvou :Smile_teethhappy: .

 

taky velká gratulace Švekju a hlavně ať je prcek zdravej a šťastnej. :-)

A na wot večer raději nechoď ... :-) Motající se tank vypadá divně.... :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že v 10:42 minut , se narodil další člen do posádky, již druhý Švejk junior. Bylo to tak rychle, že jsem porod nestihnul a přijel k hotovýmu :Smile_teethhappy: .

 

Gratulace Tato :Smile_Default: Další přírůstek do garáže je vždy dobrej :Smile_Default: Takže zdravíčko pro tebe, Heduš, synátora i pro prcka :Smile_blinky:

 

 

Večer na WOT zajdu, ale předem hlásím, že budu lehce zadrhávat mluvou :Smile_teethhappy: .

 

 

To zas pujdou staty do Prčic :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, gratulace Švejku :-), včera win kolem 51%, ale dvě skutečnosti co se stali sem písnu. 1) pozitivní nejdříve: mapa Step střetnutí, kolem 6 minuty nám začli capovat base a já dojel k base když jim chyběla jedna vteřina vypnul jsem matildu a začala diskotéka takovou přestřelku jsem dlouho neviděl 12x12 tanků se tam odstřelovalo :-), vyhráli jsme já dostal De Lagovu medaili, Válečníka a Odstřelovače. 2) Mapa El Haluf s VK3601H, tak dlouho jsem se nevytočil u tanků. Ty darebáci britská TD mám plné zuby že dingá to vím ale i když mířím do weakspotů a ding a to prosím 9x za sebou tak teda se o mě pokoušela mrtvice, začal jsem u toho v četě nadávat jako špaček ty 3 td náš držela v šachu + měli ještě podporu a já byl rudej vzteky, když mi zbylo 20Hp tak jsem tu bitvu vypnul vzteky a šel si dát něco ostřejšího..toto opravdu nejde aby to jen dingalo i na golda když jsem přebyl grrrr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, gratulace Švejku :-), včera win kolem 51%, ale dvě skutečnosti co se stali sem písnu. 1) pozitivní nejdříve: mapa Step střetnutí, kolem 6 minuty nám začli capovat base a já dojel k base když jim chyběla jedna vteřina vypnul jsem matildu a začala diskotéka takovou přestřelku jsem dlouho neviděl 12x12 tanků se tam odstřelovalo :-), vyhráli jsme já dostal De Lagovu medaili, Válečníka a Odstřelovače. 2) Mapa El Haluf s VK3601H, tak dlouho jsem se nevytočil u tanků. Ty darebáci britská TD mám plné zuby že dingá to vím ale i když mířím do weakspotů a ding a to prosím 9x za sebou tak teda se o mě pokoušela mrtvice, začal jsem u toho v četě nadávat jako špaček ty 3 td náš držela v šachu + měli ještě podporu a já byl rudej vzteky, když mi zbylo 20Hp tak jsem tu bitvu vypnul vzteky a šel si dát něco ostřejšího..toto opravdu nejde aby to jen dingalo i na golda když jsem přebyl grrrr

 

Ty britské TD(některé) uchvátali. V případě absence artyn a hlavně v případě, že mají pdopor ua nejde je objet.....je to brutální oříšek. Srovnejte se vliv dvou SU85 s KV1, kteří drží uličku smrti a pak dvou AT2 a Kv1....na SU85 je vystřídá více tanků a je po nich...i přes ránu je člověk smahne, ale AT2...

Uvedl jse msice špatný příklad, páč ve městě jsou lehce smahnutelný ze boků a zad....ale na volných mapách....hnus velebnosti.

Na druhou stranu se musí jedno uznat....např.AT2 dostane los kde není TOP a je k ničemu....a to doslova. Zlaté jiné TDčka 5 třídy. Takže z toho máme klasickou WG nevyváženost.

Hráč co sním hraje nadává, páč si proti 6 a 7 nešáhne. A hráči co ho potkají na 4 a 5 tieru, zase řvou a taky oprávněně, že to je moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že v 10:42 minut , se narodil další člen do posádky, již druhý Švejk junior. Bylo to tak rychle, že jsem porod nestihnul a přijel k hotovýmu :Smile_teethhappy: . Večer na WOT zajdu, ale předem hlásím, že budu lehce zadrhávat mluvou :Smile_teethhappy: .

 

hlavně že jsi byl u početí. Gratuluji rodičům.

 

Tak pozor na PzIV s houfnicí co se motá a chová jako jaktygr ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty britské TD(některé) uchvátali. V případě absence artyn a hlavně v případě, že mají pdopor ua nejde je objet.....je to brutální oříšek. Srovnejte se vliv dvou SU85 s KV1, kteří drží uličku smrti a pak dvou AT2 a Kv1....na SU85 je vystřídá více tanků a je po nich...i přes ránu je člověk smahne, ale AT2...

Uvedl jse msice špatný příklad, páč ve městě jsou lehce smahnutelný ze boků a zad....ale na volných mapách....hnus velebnosti.

Na druhou stranu se musí jedno uznat....např.AT2 dostane los kde není TOP a je k ničemu....a to doslova. Zlaté jiné TDčka 5 třídy. Takže z toho máme klasickou WG nevyváženost.

Hráč co sním hraje nadává, páč si proti 6 a 7 nešáhne. A hráči co ho potkají na 4 a 5 tieru, zase řvou a taky oprávněně, že to je moc....

No snad to ještě nějak poštelujou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na palici, z publicu jsem totálně na palici... Včera 39 bitev, z toho 26 porážek :facepalmic: V průměru za bitvu nasázím přes 2k DMG a stejně nic platný.... Demence některých jedinců je nekonečná!

Tak to mívám poslední dobou často..dá se říct že už se z toho stává standard :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknu na připojení 3x kontroluju a paráda ping do 70. Pustím hru vezmu nějakou T6 a načítá se Step klasika. Hmm, nově upravená mapa a já tu ještě nebyl. Bitva T9 už tak super není, ale nevadí. Je to vůbec možný ping 200-800. Začátek ve znamení leming . Ach jo. To je v háji. Nyní se stalo něco neuvěřitelnýho. Jak za starých časů. Víc jak polovina topáků se vrátila skoro z poloviny mapy k obraně základny a jen slabší a méně početná část pokračovala dál. Kupodivu se ji podařilo probít až na nepřátelskou základnu. Výhra na Cap díky návratu TOPek. Já nepředvedl nic. 7 výstřelů s celkovou DMG 175, ale bitva povedená. Další bitvy jsem zatím díky netu nezkoušel, ale ta jedna celkem povzbudila. Světlých okamžiků týmové hry na bojišti WoT už moc nebývá a já se chtěl o jeden podělit.

 

Také se připojuji ke gratulacím svejkovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si zahrál za dobrého pingu po 21:00. Bylo to horší než obvykle. Špatné losy. 100% lost. Nejčastější životnost tanku 2 zásahy. Ať žije gooldmunice. Být v top třídě bitvy a jít na jednu ránu čelně je zábavné. Dost často se v případě neúspěchů píše něco o rukách a hlavě, ale zatím jsem nezjistil jak takové situace ty dvě věci řeší. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska 70% win, ale mohlo to být lepší, většinu her četa 2x Hellcat.

Zamyslel jsem se nad hrou teď a dříve. Co tu máme. Fyzika, bomba. Spousta tanků, super. Losy +-2 tiery, perfektní. Stenej engine a stále nižší a nižší FPS...goldovou munici za stříbro. Dřív jsem jezdil hodně vepředu, taky to bylo znát na statech. Teď jsem se přistihl, jak kempím s IS-3 na kopci, jasně, suveréně nejvyšší dmg, prohra. Sakra, dřív medka byly medka, TD byly TD... hra je zábavná, ale chybí mi v ní prvky realističnosti. Dnes jsou ty stroje všechny na jedno brdo. Proč ty stroje, který jsem expil nemůžou být stejný monstra jako tehdá? T95 už pár měsíců rezaví, IS-3 skoro taky...ach jo.

Včera četa s Waltarem, týmy retardérů, snaha k ničemu, 50:50, ale hráli jsme dobře. Jen nechápu, jak se někdo může u hry tak nervovat? :Smile_teethhappy: Díky Waltymu se cítím jako naprosto klidný jedinec, ani to množství artin už neřeším. Poslední dobou si jezdím svý miláčky a jsem krásně v klidu. Odjezdím si hodně výher, zastřílím si, poblahopřeju si za dobrou práci, případně parťákovi v četě a jdu si uspokojen dělat jiný věci. Pohoda. Ale expení jiných strojů mě vůbec nebaví a hnusí se mi...

 

Ještě se říká, že MM neumí rozdělovat týmy, zde je důkaz, že občas se mu to povede perfektně (proč jsem nemohl řídit něco jinýho jak artinu!)

OapAb.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že na co jsem včera sáhl to bylo špatně. Win 30%. Losy zásadně o dva tiery vyšší, bulhar jako prase, nic jsem netrefil a když už jsem trefil, tak neprošla. Paradoxně nejlepší výsledky jsem měl s nenáviděným Black Princem. Prostě, herní den jak korálek.

Od té doby co expím Black Prince to jde se mnou dolů svahem.

 

wot.jpg

 

P.S. Pro rejpaly....nebrečím, tak to prostě bylo. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja mam porad stejny ,jako na houpacce :-) bud lemings ,nebo drtiva porazka/vyhra......ale co me celkem stve ze ,treba jako posledni bitva s obj 704 ,mam prumernou damage 750 a jejich scout ma asi 580hp prask a zrovna mu musim dat tu nejmensi damage co zrovna jde a on padi vesele dal,pak odstreluji jejich desitku ,jedna projde ,druha taky a kdyz ho muzu smaznout tak ho zezadu do veze dingnu...:-) no nic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vám sdělím poznatek ze včerejšího dne, který se vlastně netýká mého hraní. A předem upozorňuju, že různým lidem se to nebude vůbec líbit, takže prosím o trochu tolerance.

Jel jsem s manželkou na kávu k její tetě. Přijeli jsme a děti nikde. Tak se ptám kde mají syna Kubíka (je mu 5 let!!!). A tetička povídá:" Hraje tanky..." Ano, taky jsem se nejdřív zhrozil. Šel jsem se na něj podívat. Stál jsem za ním asi pět minut, než mě zmerčil jak byl zažranej do hry. Dost odborně se mě do té hry snažil zasvětit :-D Ptám se ho do koho tam může střílet, jestli do těch zelených... A on: Ne, ty zelený jsou hodný. Já musím střílet do těch červených, protože ty jsou zlý. A taky můžu střílet do modrých, protože ty jsou taky zlý :-D Hraje si dál. Mezitím se vytočí, protože se dva tanky nechají zabít a kvůli tomu jim obsazují základnu :-D A pozor, perla na konec. Na kampánii jede lemming train jednou stranou na druhou stranu jedou jen dva tanky. A on mi povídá: Vlevo jedou jen dva tanky, tak já musím jet s nima, abych jim pomohl... To nechápou lidi o X let starší :-D Prostě na svůj věk frajer, kterému podle mě dochází víc věcí, než velkému procentu lidí na pobliku.

 

PS: Pro rejpaly podotýkám, že jezdí zásadně a jen s T18.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...