Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

 

 

Je bohužel samozřejmé, že i na tom vyšším tieru se najde neználek, ale je to jednotlivec a není to 70% týmu. V této hře není nikde žádná záruka či přímá úměra která zaručí, že na vyšších tierech budou hrát pouze "borci", prostě po nějakém čase se tam proexpí kde jaké hovádko. :-)

Zásadní rozdíl vidím hlavně v kvalitě posádky a výbavě tanku. Je to stejné jako by jsi na startovní čáru postavil závodní Fabii s tovarním pilotem proti 18-ti letému klukovi s Fábií 1,2 kterej navíc právě dostal řidičák. ;-)

a ti samí nováčči jsou i na tierech 5+ hlavně spousta rychloexpičů co chtěj mít nej tank a přitom ani neznají mapy..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně postupně snižuju hrající tiery. Ještě tak půl roku zpátky jsem rád bral i desítky na public a pořád to ještě bylo OK. Po ějakém čase a příliš častému výskytu "dementů" v podstatně většímn množstvím, než je zdrávo, jsem desítky přestal hrát a ty stroje mám jen na občasné TD. Pak jsem se zbavil devítek. Nebyly ani na žádnou rotu. Nyní aktivně hraju na rozmezí 6-8 tieru a tenhle rozsah má pro mě aktuálně kouzlo. A nejsem sám. Dost často potkávám právě v tomto rozsahu hodně dobře zabarvených hráčů, podstatně lepších než já. A bitva má rychlost a spád a děje se v ní něco.

 

Zkoušel jsem i první tiery ale nějak mě to neoslovilo. Je to takový obrovský chaos, bez pořádné koordinace.

 

Nicméně souhlasím se švejkem, že dementi jsou všude. A když je potkáš na tieru 1-5, pořád se můžeš splést a omylem do této kategorie zařadit nováčka. Ale mít na 6 tieru 2 top tanky "dementy" je pořád stále hratelnější než je mít na X tieru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesouhlas koniasi.. nejvetsi problem je imho mozek.. vyexpit na max ty prcky neni zadny problem, doplnky ala klima, nabijak atd.. nejsou spasonosny a s perky a skilly krom zarovky je to uplne to samy.. jsou to jen berlicky

 

 

Souhlasím s tím, že používání hlavy se tu vyplatí, ostatně jako u jakékoliv lidské činnosti. Pokud považuješ za pouhou "berličku" to, že protivník ve stejném tanku, střílí o 1-2 vteřiny rychleji a posádka mu "pracuje" o 20% lépe, tak prosím. S tím se musí každý hráč vyrovnat sám, nehodlám se tu s nikým přít. Beru, že od toho 5-tého tieru má hráč dost času a možností tank dostat do top stavu, ale níže to většina lidí pouze co nejrychleji přeletí. A nelze se jim divit, ta hra hráče nutí jít dál, každej z nás se těšil na Tigera atd.. Víc už k tomu to tématu nemám, dohadovat se opravdu nehodlám. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koniáši

 

Já si třeba stojím za tím, že v listopadu 2011 došlo ke zlevnění postupu 1-4 tier o 50% na XP a kredity. To pro mě znamená, že v té době jsem tohle měl za sebou a všichni,co začali jako začátečníci a nesnažili se něčeho dosáhnout, přeskočili letem světem tyhle tiery na neměli možnost se na nich už něco naučit. Pak začali vstupovat do vyšších tierů a začaly jim chybět i ty minimální dovednosti, co se déle hrající hráči už na těch prvních tierech dokázali naučit. A spousta z nich si nakoupila prémiáky a šli hned do osmiček a z nich si katastrofální hrou dokázali vyexpit desítkové tanky. A stejně tak to funguje i teď. Zvlášť když je tu nyní větší rozsah prémiáků a hra se otevřela díky reklamě širší hráčcské základně. A den ode dne stoupá počet hráčů na top tierech s tanky na které nemají skill a dovednost. Potom je toto nehratelné.

 

Potom se logicky déle hrající hráči dostávají do nižších tierů, jelikož bitvy, kde potkat desítky, znamenalo potkat prakticky skoro vždycky dobré hráče, jsou pryč.

 

Na druhou stranu je to podle mě dvousečná zbraň. Protože teď se zase ti začátečníci můžou setkávat s profesionály, kteří dělaí průvan dole. Což je zase může nutit k tomu, aby si zase koupili vyšší prémiáky a hrály vyšší tiery .... a jsme v začarovaném kruhu.

 

Je to taková šílená úměra.

- čím je cesta snažší, tím víc blbů sedí v tanku desátého tieru.

- čím víc blbů sedí v tanku desátého tieru, tím víc "veteránů" ztrácí chuť hrát X. tiery a přesouvají se níže

- čím víc veteránů se přesouvá níže, tím víc nováčků dostává " na zadel "

- čím víc nováčků dostává na zadel, tím víc jich kupuje prémiáky

- čím víc nováčků kupuje prémiáky, tím dříve se dostávají na desáté tiery.

 

Třeba je v téhle logice někde chyba ale já to tak subjektivně vidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu Same...jen mě ta tvá logika přivádí ke zvrácené úvaze...že si za ty dementy na topkách můžeme sami :Smile_teethhappy:

 

No Švejku, v té logice a v komentáři nad tou úvahou jsem to naznačil. Ale není to jediný aspekt. To zlevnění expování 1-4 je dost závažná věc. Když to bylo dřív OK, člověk s daným strojem musel nahrát podstatně víc, spoustu lidí to donutilo přemýšlet a něco uhrát. A dostat se na pátý tier nebylo nic lážo plážo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koniáši

 

Já si třeba stojím za tím, že v listopadu 2011 došlo ke zlevnění postupu 1-4 tier o 50% na XP a kredity. To pro mě znamená, že v té době jsem tohle měl za sebou a všichni,co začali jako začátečníci a nesnažili se něčeho dosáhnout, přeskočili letem světem tyhle tiery na neměli možnost se na nich už něco naučit. Pak začali vstupovat do vyšších tierů a začaly jim chybět i ty minimální dovednosti, co se déle hrající hráči už na těch prvních tierech dokázali naučit. A spousta z nich si nakoupila prémiáky a šli hned do osmiček a z nich si katastrofální hrou dokázali vyexpit desítkové tanky. A stejně tak to funguje i teď. Zvlášť když je tu nyní větší rozsah prémiáků a hra se otevřela díky reklamě širší hráčcské základně. A den ode dne stoupá počet hráčů na top tierech s tanky na které nemají skill a dovednost. Potom je toto nehratelné.

 

Potom se logicky déle hrající hráči dostávají do nižších tierů, jelikož bitvy, kde potkat desítky, znamenalo potkat prakticky skoro vždycky dobré hráče, jsou pryč.

 

Na druhou stranu je to podle mě dvousečná zbraň. Protože teď se zase ti začátečníci můžou setkávat s profesionály, kteří dělaí průvan dole. Což je zase může nutit k tomu, aby si zase koupili vyšší prémiáky a hrály vyšší tiery .... a jsme v začarovaném kruhu.

 

Je to taková šílená úměra.

- čím je cesta snažší, tím víc blbů sedí v tanku desátého tieru.

- čím víc blbů sedí v tanku desátého tieru, tím víc "veteránů" ztrácí chuť hrát X. tiery a přesouvají se níže

- čím víc veteránů se přesouvá níže, tím víc nováčků dostává " na zadel "

- čím víc nováčků dostává na zadel, tím víc jich kupuje prémiáky

- čím víc nováčků kupuje prémiáky, tím dříve se dostávají na desáté tiery.

 

Třeba je v téhle logice někde chyba ale já to tak subjektivně vidím.

 

Naprosto s tebou souhlasím. Možnost koupě tanku na osmém tieru je prostě "plivnutí" do obličeje všem, kteří to s tou hrou myslí "vážně", investují do toho spoustu peněz a hlavně času. Ano, zcela chápu frustraci vás kvalitních hráčů a vůbec se jí nedivím. Na druhou stranu je mi líto těch nováčků na nízkých tierech a také zcela sobecky "nás" průměrných hráčů, kteří chtějí potkávat i ty TOP hráče na vyšších tierech, ať se můžeme od nich něco přiučit... ;-)

Mě prostě hrát s tankem, kterej dá dmg 50 HP, nebaví! :-P Já chci dávat Švejkovi 800 hp svojí E100-vkou... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto s tebou souhlasím. Možnost koupě tanku na osmém tieru je prostě "plivnutí" do obličeje všem, kteří to s tou hrou myslí "vážně", investují do toho spoustu peněz a hlavně času. Ano, zcela chápu frustraci vás kvalitních hráčů a vůbec se jí nedivím. Na druhou stranu je mi líto těch nováčků na nízkých tierech a také zcela sobecky "nás" průměrných hráčů, kteří chtějí potkávat i ty TOP hráče na vyšších tierech, ať se můžeme od nich něco přiučit... ;-)

Mě prostě hrát s tankem, kterej dá dmg 50 HP, nebaví! :-P Já chci dávat Švejkovi 800 hp svojí E100-vkou... ;-)

Když mi jí dáš s E100 za 800, v pořádku...ale já desítky nehraju, páč mi dam dá artyna za 1500...a to jsem rád, že přežiju..... Kéž bych na 10 potkával jen tanky a TDčka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto s tebou souhlasím. Možnost koupě tanku na osmém tieru je prostě "plivnutí" do obličeje všem, kteří to s tou hrou myslí "vážně", investují do toho spoustu peněz a hlavně času. Ano, zcela chápu frustraci vás kvalitních hráčů a vůbec se jí nedivím. Na druhou stranu je mi líto těch nováčků na nízkých tierech a také zcela sobecky "nás" průměrných hráčů, kteří chtějí potkávat i ty TOP hráče na vyšších tierech, ať se můžeme od nich něco přiučit... ;-)

Mě prostě hrát s tankem, kterej dá dmg 50 HP, nebaví! :-P Já chci dávat Švejkovi 800 hp svojí E100-vkou... ;-)

 

jen doplním, nejsem žádný zkušený hráč, Jsem serverově eventuelně dobrý ( a taky jsem Lama Profesionál ). A tiery 1 a 2 nehraju. :Smile_blinky:

 

A jak psal Švejk, tvé přání se ti asi nesplní, protože Švejk desítky prodal a i když je to milionář, nepodařilo se nás ho donutit si nějaký koupit zpátky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...