Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

konečně jsem se zbavil T21 a přesedlal na T71. hrozný expení, to vám povim. ale prostě jsem si k tomu sedl a abych už to měl za sebou, tak jsem těch zbývajících 30k přes noc udělal.

 

Sold: 'T21' successfully sold. You have received credits: 226 960. (stejskat se mi nebude :-D)

 

Purchased: 'T71' successfully purchased. You have spent credits: 700 000.

 

Researched: Module Gun '76 mm Gun T185' researched. Undistributed experience spent: 0. Free Experience spent: 6500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svině z WG!

...

klid.. o podobnejch věcech všichni víme, že se v týhle hře dějou. to je potom jak rozebírat nadpřirozený jevy, jedna půlka lidí ti řekne že se prostě dějou a druhá půlka ti řekne že se to dá nějak jinak logicky vysvětlit. nemá cenu se kvůli tomu vztekat nebo bejt vulgární

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo sorry. von to měl bejt normální post, ale byl sem naštvanej. sem se díval na nějakou stats stránku. stoupá mi stabilně pomalu všechno - počet killů na bitku, průměrnej tier, dmg na bitku, přežití bitek, capování, defendění, a tak dál. jediná věc mi klesá- win rate. a to mě sere. eště jednou sorry.

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dob, co jsem vstoupil do klanu a jezdím roty jsem skoro přestal hrát publik. Když, tak jedině četu 2x Hellcat nebo T-43, kterou expím. Já prostě chci T-62A, to je až moc boží stroj (krom prodělků)... poslední dobou si hru opět solidně užívám...ale bojím se nových britských TD...takový želvy. Kdybych se nějakou ale rozhodl vyexpit tak to zas bude na nic, když všichni po spotu naládujou goldy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera teda nic moc až na CW konečně po měsíci hádek jak poskládat team atd. atd. jsme vyhráli vyloďovák :Smile_great:

Jinak mi přijde ,že čím víc se blíží vždy nový patch tím víc je bulhar aktivní.Netrefíte plně zaměřenej tank ,ve vzduchu vám zmizí střela, dingnete francouze nebo artynu tanky pod 10% se stávají nezničitelné .A ještě 1 věc se mi děje zamířím na tank vystřelím a nic a tak po 3 vteřinách mi vybněhne že jsem udělal dmg a posádka zahlásí máme je a přitom FPS a PING mám normální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera teda nic moc až na CW konečně po měsíci hádek jak poskládat team atd. atd. jsme vyhráli vyloďovák :Smile_great:

Jinak mi přijde ,že čím víc se blíží vždy nový patch tím víc je bulhar aktivní.Netrefíte plně zaměřenej tank ,ve vzduchu vám zmizí střela, dingnete francouze nebo artynu tanky pod 10% se stávají nezničitelné .A ještě 1 věc se mi děje zamířím na tank vystřelím a nic a tak po 3 vteřinách mi vybněhne že jsem udělal dmg a posádka zahlásí máme je a přitom FPS a PING mám normální

prosímtě mohl bys sem dát nějakej replay s tou mizející střelou??? mě furt není jasný o čem je řeč...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend byl opravdu zábavnej, celé se to neslo v duchu smeček T71 a jiných zásobníků, které nemilosrdně proměňovaly ve šrot vše, co jim přišlo do cesty. Nejvíc jsem se zasmál, když sem byl s amx13/75 nalepenej tělo na tělo s enemy T50-2 a přes celou mapu mě sejme enemy arty objekt261 aniž by se té T50 něco stalo. Ty artyny mají snad už ty střely naváděný laserem a za letu proměnnou DMG v místě dopadu :arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že o víkendu jsem pokořil hranici 10 000 bitev ve Wotku, ale nezpozoroval jsem na svém hraní žádné změny :-) Využil jsem akce a koupil KV -2 protože mě ta S 51 hodně láká, Jumbo kde jsem byl velmi mile překvapen a prémiového šestkového Panzera , který byl za půlku a také nejsem zklamán, hlavně když si vezmu že to dělo má i sedmičkovej prémiovej Panther..., sice není žádný rychlík, ale své si nastřílí a MM je solidní, navíc školení posádky německých medek není k zahození. Víkendové hraní ušlo, jen jsem v sebezáchově musel setřelit jednu T 50, která mě zezadu oklovávala jen proto , že jsem mu s Wolwerinem překážel asi v kempení. Nedalo se nic dělat, buď já nebo on.

 

A potkal jsem v bitvě Hocana :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o vikendu sem tomu zas tak moc nedal... ale zacalo me opet bavit trollení s KV2 a popelnicometem a goldama :) teda pokud nevylosuju malinovku... i kdyz... vcera jagdpanther pres cely pole na jednu ranu :)

Jo a jeste jedna krasna momentka.. mel sem uz jen 96hp a rozjetej na full borec ve VK3001H s plnym poctem HP se rozhod ze me asi dodela nebo co.. jakoze mi da asi ranu a ram pro jisotu... dostal tecku za cca 700hp a ten zbytek si vzal sam po tom co do me narazil.. ubylo mi 40hp :D souboj netrval ani 3 sekundy. proste bozi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže v číslech moje hlášení za víkend :D

 

WIN RATIO - 78%

BITEV CELKEM - 117

Průměrné EFR - 1973,7 ( zatím staré, nové není na planet wot )

Průměrné WN6 - 1835 ( zatím WN6 - WN7 není na planet wot )

Average tier - 6,19 ( hlavně VK3601H )

Celkově XP - 102 564 ( 876 / bitva )

Celkově CAP - 603 ( 5,15 za bitvu - je to hodně, já vím )

Delkově DEF - 96 ( 0,8 za bitvu - málo bráním )

DMG - 132 350 ( 1131 za bitvu )

Fragy - 161 ( 1,37 za bitvu )

Spoty - 168 ( 1,43 za bitvu )

 

Nevím jak vy ale tohle byl jeden z mých velice úspěšných víkendů, spojených s několika novými medailemi, hromadou odstřelovačů a obrovská spousta výborné zábavy i díky spolutrollerům v četě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se dojet si pro T110E4, takže v poklidu expím USA TD. Momentálně jsem na T40 a mám vyexpené následující TDčko. Takhle nízké tiery hraji po hodně dlouhé době a několika tísících bitev na tieru 7-10. Jsem dost překvapen úrovní spoluhráčů, skoro každej den tu čtu kolik to tam hraje veteránů, jak jsou bitvy vyrovnané, zábavné a že se nejdená o žádné "vraždění neviňátek". Takže, pokud se kvalitní hráči projevují tím, že neví co znamená "decap" base, jsou přesvědčení, že vyhraje pouze ten hráč co vystřílí nejvíce hráčů a je jedno z ktrehého týmu, nejlepší taktikou je "rytířská" tzn slezeme se všichni na jednom místě a tam se vymlátíme, či polezeme mu před to dělo ve vetším množství, páč zatím z pěti kolegů šlo na ránu pouze pět........

Pánové, vy co máte "x" tisíc bitev, nabušenou posádku, bino atd, pak s tím jdete hrát tier 1-4(dál jsem zatím nedojel :-P ) soráč, ale toto neuhádáte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se dojet si pro T110E4, takže v poklidu expím USA TD. Momentálně jsem na T40 a mám vyexpené následující TDčko. Takhle nízké tiery hraji po hodně dlouhé době a několika tísících bitev na tieru 7-10. Jsem dost překvapen úrovní spoluhráčů, skoro každej den tu čtu kolik to tam hraje veteránů, jak jsou bitvy vyrovnané, zábavné a že se nejdená o žádné "vraždění neviňátek". Takže, pokud se kvalitní hráči projevují tím, že neví co znamená "decap" base, jsou přesvědčení, že vyhraje pouze ten hráč co vystřílí nejvíce hráčů a je jedno z ktrehého týmu, nejlepší taktikou je "rytířská" tzn slezeme se všichni na jednom místě a tam se vymlátíme, či polezeme mu před to dělo ve vetším množství, páč zatím z pěti kolegů šlo na ránu pouze pět........

Pánové, vy co máte "x" tisíc bitev, nabušenou posádku, bino atd, pak s tím jdete hrát tier 1-4(dál jsem zatím nedojel :-P ) soráč, ale toto neuhádáte.

Uhádám...já jezdím všechno, tady mimo desítek a nevidím mezi 4 a 10 tierem rozdíl. Nepočítám dvojky, ikdyž i tam se často slezou veteráni. Počet dementů je stejný jak na 4 tak na 10 tieru. Jen se na 10 tieru hůř zachraňuje win, páč reload a obecně hra je na top třídách pomalejší. Je vidět, že malé třídy často nehraješ, páč by jsi takovou hloupost neřekl. Naposledy co jsem hrál za JT, tak jsem ze tří dvě hry prohrál právě díky ultra dementům....udělali přesně to co tu popisuješ u 4 tříd. V jedné hře jeli všichni na jednu stranu...marné bylo upozorňování...a druhý lost, zas jeli naše TDčka do front linie scoutit......kdepak...dementy a zkušené hráče najdeš všude.

A ještě doplním k tvé narážce na zabijení neviňátek. Všichni co znám a přešli z topek na hraní í 2 - 8 třídy, tam nepřešli, že by neuměli topky hrát, ale poznali, že na nižších třídách je větětší zábava. Hra je daleko rychlejší, bez 10 minutový čekacích pauz za šutrem. Prostě je to více funny a o to hráčům ve hře jde především.

Neznám hráče, který by hrál jen 2-3 třídu a navíc jen pro zvyšování ega....pár jsem jich potkal ve hře, ale těch je minum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uhádám...já jezdím všechno, tady mimo desítek a nevidím mezi 4 a 10 tierem rozdíl. Nepočítám dvojky, ikdyž i tam se často slezou veteráni. Počet dementů je stejný jak na 4 tak na 10 tieru. Jen se na 10 tieru hůř zachraňuje win, páč reload a obecně hra je na top třídách pomalejší. Je vidět, že malé třídy často nehraješ, páč by jsi takovou hloupost neřekl. Naposledy co jsem hrál za JT, tak jsem ze tří dvě hry prohrál právě díky ultra dementům....udělali přesně to co tu popisuješ u 4 tříd. V jedné hře jeli všichni na jednu stranu...marné bylo upozorňování...a druhý lost, zas jeli naše TDčka do front linie scoutit......kdepak...dementy a zkušené hráče najdeš všude.

A ještě doplním k tvé narážce na zabijení neviňátek. Všichni co znám a přešli z topek na hraní í 2 - 8 třídy, tam nepřešli, že by neuměli topky hrát, ale poznali, že na nižších třídách je větětší zábava. Hra je daleko rychlejší, bez 10 minutový čekacích pauz za šutrem. Prostě je to více funny a o to hráčům ve hře jde především.

Neznám hráče, který by hrál jen 2-3 třídu a navíc jen pro zvyšování ega....pár jsem jich potkal ve hře, ale těch je minum.

 

Je bohužel samozřejmé, že i na tom vyšším tieru se najde neználek, ale je to jednotlivec a není to 70% týmu. V této hře není nikde žádná záruka či přímá úměra která zaručí, že na vyšších tierech budou hrát pouze "borci", prostě po nějakém čase se tam proexpí kde jaké hovádko. :-)

Zásadní rozdíl vidím hlavně v kvalitě posádky a výbavě tanku. Je to stejné jako by jsi na startovní čáru postavil závodní Fabii s tovarním pilotem proti 18-ti letému klukovi s Fábií 1,2 kterej navíc právě dostal řidičák. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...