Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

dalsi bitva uplne k zbliti, erlenberg jasna vyhra ale debil s full HP v T95 v jel do reky debil a chcip a prohra, toho kdybych potkal tak se neudrzim idiot jeden !!!!!

 

Hele takhle to neber, já si taky s KV-5 zmáčku pěkně 3x R, kouknu na TV, kouknu zpátky a už vidím jen letící KV-5 z útesu :Smile_teethhappy: Týmu sem se omluvil a ten byl naštěstí v pohodě, nejenom že mu nevadilo že jejich top tank chcípnul vlastní blbostí ale ještě vyhráli :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dal jen pár bitev, protože to byla děsná nuda. Vědět výsledek bitvy předem mi značně kazí hru.

V jedné bitvě jsem si dovolil napsat „MM WIN“ a od soupeře někdo něco odepisoval o skillu.

Co si pod skillem vlastně většina hráčů představí a co do toho už nepatří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skill znamená, že nestřílíš po svejch a máš na svý straně bulhara. to většinou stačí :Smile_blinky:

 

Já jen jestli se do toho nepočítá vybavení jako je plně vybavený stroj včetně posádky 100+100 a víc. Plus další bonusy jako TS3 na něm dva kámoše v týmu. Zatím žiju asi v mylném domnění, že to má být umění hráče. Pokud by v tom bylo i vybavení a tak dále, tak největší skilli na bojišti byli dříve hráči s PzKpfw 38H735. Od té doby jsem žádné tak dobré nepotkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skill = dovednost/zrucnost/schopnost

skill WoT = nebejt uplne blbej a umet trochu mapy

skill v jinych hrach = to muze byt i nekolik mesicu driny, aby clovek porazil prvniho enemyho - tam se opravdu musi clovek hodne ucit, aby si mohl "zahrat"

 

WoT neni o skillu. neni defacto nic, co se da ve WoT naucit ... staci nebejt uplne blbej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kolik dmg bys udelal myslis bez gold naboju? Ja jen, ze to jeste vic deformuje zdeformovane statistiky a srovnani mezi hraci:)

 

Na tenhle dotaz jsem čekal...........................................................

 

Mohu Ti poslat všechny záznamy her s JPII. Je jich 90 (zatím).

 

Zjistil by jsi, že gold nábojem jsem vystřelil 7x (slovy sedmkrát) a výsledek? Prošla jedna :facepalm_wowp: ... (na JPII mám jen 2ks, protože proč víc, když dělo probíjí 240mm?)

 

Na Cometu je tam cpu často v IX losech, dělo s pene 148mm si totiž moc netyká třeba s IS-8 nebo E50 (ono i s IS-3 to stojí za prd........)

 

Takže?..... To je asi vše....

 

Možná ještě, že JPII je prostě bestie......... :Smile_glasses:

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne dik to nemusis. To byla ciste otazka ze zvedavosti. ja ti verim a vim, ze umis dat vysokou dmg. Jen me proste ty premium naboje ve hre vadi, protoze jsem se orientoval vzdy podle dmg na hru u hracu a ted to slo uz uplne do kopru.

 

Taky se divím, že se mi sním daří tak moc, ale proč se tomu bránit.... :Smile_teethhappy: (nevěřím, že to udržím kolem +/-2900hp to je totiž strašně moc na VIII tier)

Já sem ty goldy vyřešil tak, že hraji jen s papírovýma tankama... Cromwell? Comet? JPII? Bez pancíře.... Goldy neřeším.... :Smile_teethhappy:

(teda až na tanky s houfnicema... KV2 s "trolgunem - popelnicomet" (152mm), neuvěřitelný zabiják teďka.... :arta:

 

Chtěl jsem koupit T28 nebo T28PROT. , ale potom co jsem zjistil, že by mě probíjelo vše koupil jsem raději JPII, kde to nemusím řešit a říkám si "probije mě vše"..... :Smile_bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WoT neni o skillu. neni defacto nic, co se da ve WoT naucit ... staci nebejt uplne blbej.

 

Při honu na PzKpfw 38H735 jsem si ověřil, že se něco naučit či nacvičit dá. Bylo na to potřeba přes 500 bitev a výsledek se dostavil. Častější win v T1-3, ale za cenu určitého stereotypu spočívajícího v automatickém postupu v prvních minutách hry s tím, že jakákoliv větší odchylka byla nežádoucí.

 

Taky jsem se naučil odhadnout výsledek bitev ve kterých jsem (nyní hraju se stroji od T3-7) ve 30-50% případů díky praxi. Tuto schopnost mi umožňuje (ne)kvalita MM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mne hned po startu zničil zezadu nějakej všivej polák. Jen tak. Mimochodem, je to v krátké době již třetí problém s touhle svoločí. Jak se jmenuje ten WG řiťolezec, co o nás píše ty hezké články?

Od teď, každý pšonek, co na mne jen blbě natočí hlaveň, půjde. :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera to šlo pěkně, konečně chvilku vrahoun , snad to vydrží :-) Jediné co mi na hře vážně vadí je ta goldová munice, jsem pro její zrušení.Kdejakej nýmand a šmudla si jen dostatkem kreditů prostě hraje na kinga a tu hru to degraduje, smazávaj se rozdíly i v tancích, jistě není všemocná, ale zmůže ta pene prostě více... Hlasuji pro návrat k předešlému, za zlatky. To že je artyhnus stále se nemá cenu rozepisovat, nevím kde berou čísla WG..dvě v průměru na každé straně, vezmu osmičku a jsou tam minimálně tři, vezmu devítku a mnohdy čtyři....na každé straně a to typu object 212 a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek pohodička...

Dneska jsem dal po obědě pár her a rychle to vypnul. V jedné půlce her team killeři a v druhé ultra noobíci na topkách. To je třeba rychle vypnout a počkat si na večer...to už mám vychytaný :Smile_teethhappy: .

Tak jsem ve volném času vyčitil ignor list. Páč adeptů se 42% a s 0,2 killy na hru je hrozně moc. Mno byl jsem v šoku....dal jsem si dva parametry, podle kterých jsem dotyčného z ignor listu vyhodil či ho tam nechal.

A to:

- 46% a méně

- 0,4 killů a méně

Což aktuálně potkat ve hře není problém...naopak. Díky faktu, že jsem měl ignor list přes půl roku plný, tak jsem mohl porovnat kvalitu "lempíků", kteří jezdili dříve a kvalitu aktuálních adeptů do ignoru.

Je to neporovnatelné....80% hráčů jsem vymazal! Nejčasteji jsem měl v ignoru hráče se 47% win rate a cca 0,5 - 0,7 killů na hru. Co by jsem teď za ně dali!

Skoro po každé prohrané hře se koukám na ty "nej" dřeváky z týmu....a s 40-45 procenty jsou jich tuny.

Čék o tom vývojí ví, ale když to pak vidí takto......opravdu se počtem hráčů kvalita až neuvěřitelně zhoršila. To se pak nedivím že WG dělá všechno pro to aby si i tihle "dřevění mužíci" zahráli...proto cpe čety do spodků MM, proto ty nuly...

Kdyby to WG nedělalo, tak nemají šanci přežít prvních 10s.....takto vydrží 12s :Smile_teethhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek pohodička...

Dneska jsem dal po obědě pár her a rychle to vypnul. V jedné půlce her team killeři a v druhé ultra noobíci na topkách. To je třeba rychle vypnout a počkat si na večer...to už mám vychytaný :Smile_teethhappy: .

Tak jsem ve volném času vyčitil ignor list. Páč adeptů se 42% a s 0,2 killy na hru je hrozně moc. Mno byl jsem v šoku....dal jsem si dva parametry, podle kterých jsem dotyčného z ignor listu vyhodil či ho tam nechal.

A to:

- 46% a méně

- 0,4 killů a méně

Což aktuálně potkat ve hře není problém...naopak. Díky faktu, že jsem měl ignor list přes půl roku plný, tak jsem mohl porovnat kvalitu "lempíků", kteří jezdili dříve a kvalitu aktuálních adeptů do ignoru.

Je to neporovnatelné....80% hráčů jsem vymazal! Nejčasteji jsem měl v ignoru hráče se 47% win rate a cca 0,5 - 0,7 killů na hru. Co by jsem teď za ně dali!

Skoro po každé prohrané hře se koukám na ty "nej" dřeváky z týmu....a s 40-45 procenty jsou jich tuny.

Čék o tom vývojí ví, ale když to pak vidí takto......opravdu se počtem hráčů kvalita až neuvěřitelně zhoršila. To se pak nedivím že WG dělá všechno pro to aby si i tihle "dřevění mužíci" zahráli...proto cpe čety do spodků MM, proto ty nuly...

Kdyby to WG nedělalo, tak nemají šanci přežít prvních 10s.....takto vydrží 12s :Smile_teethhappy: .

 

Tak pokud bude místo,můžeme opět zkusit štestí s T18kami :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy nepochopim, jak to lidi muže bavit, když maj odehráno přes 9k bitev a efr jsou kolem 700... dneska jsem na dva takové pošuky natrefil (samozřejmně u mě v týmu a na top IX pozicích...)po druhé v životě jsem radši utopil tank než čekal než mě najdou (měl jsem jeden kil, tři poškozené a zbývalo mi 29 HP a stav hry 3:13...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera i dneska paráda... Začal jsem si hrát s AMX 13 75 a ta mašinka mě začíná opravdu bavit, trochu jsem se přizpůsobil tomu stylu hry, co tenhle stroj vyžaduje, a je to paráda...

 

Crones: Já taky narazil na jedno takový trdlo... pořád měl potřebu ostatní hodnotit, jako že tenhle je noob, tamten to hraje blbě atd... tak jsem nebyl línej a mrknul na jeho staty... EFR tak nějak podobný... jako že to někoho baví a není v tom dobrej, chápu... ale že to někdo furt hraje, po 8k bitkách staty pořád na bobra a ještě má tu drzost kibicovat ostatní... to mi hlava fakt nebere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...