Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pustim hru a pise error, ze nemam aktualni hru, tak to 30 minut stahuju - necekane vysel patch :-D

No dobry, vyjedu s IS7, kde nas team podceni nepritele a ja spolu s par tankama podlehneme presile, ale Maus, obj 704 a par dalsich to zachrani, takze win a 2000exp dvojnasobek prvni bitvou.

Pak vytahnu IS4, super bitva, enemaky rozsekame a jeste jsem si potrapil E100 ve fullu kdy byl sam, ja si ho tracknul, objel a strilel mu do zad. Takze pohoda.

Nakonec KV5 na dalnici a to bylo peklo. Nasi vyjeli lemming stylem doprava, ja, T44, TYP branime druhou stranu. Po chvili prijede emericka T34 s EFR 600 a udela epickou sebevrazdu sprintem pres otevreny pole :-D Prohra jasna...

To jsem mu jeste koupil 5 goldovejch naboju za stribrnaky :-)

 

Takze dneska uspesnost 2/3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska tak trochu rozporuplné pocity :) Jezdil jsem víceméně jen Tiger II a tam jsem se svým výkonem (individuálním) poměrně spokojený, bohužel týmově to občas dost skřípalo a bylo pár takových těch bitev, kdy měl člověk pocit, že prostě "někdo nahoře nechce" a tak se to projede, ať se snažím sebevíc :)

 

Osobně sem se trošku bál toho, že všichni nalezou do bitek s prémium municí nakoupenou za kredity, ale aspoň subjektivně mi to žádná hrůza nepřijde...

 

Čili dneska tak nějak spokojenost - nemusím se stydět za to, jak jsem hrál já, kdyby jiní hráli taky trošku líp, byl bych ještě spokojenější, protože by bylo víc kreditů a XP za bitky... ale vono projet bitku se ziskem třeba 1100 XP a 42k cr. není tak hrozný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pálím z Focha jenom goldovky a to vám to pak naskakuje ty XP a kredity.... :Smile-playing: . Také se mi daří docela výrazně ovlivnit výsledek bitev. Ono je to prostě poznat, jestli klovete do enemáka a furt je tam ten vietnamec Ding Dong Null a nebo je to rána za ránou s damage kolem 400. Nevím, jak u jiných strojů ale u toho Focha to fakt snad ani nedingne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak násobky se podařilo udělat relativně rychle - většina do dvou pokusů. Hru mi poněkud otrávil teamkill, který jsme udělal se SU 85. Chtěl jsem pomoc hráči co byl cca 50 m před mojí pozicí, aby nebyl zničen a musel jsem střílet bez doměření. Bohužel byla v části záměrného kruhu i část jeho dost poškozeného stroje. Napsal jsem „sorry“ a odpovědí bylo něco ve smyslu ****. Byl to klanový hráč a zde jsem měl určitě zvolit běžný postup. Nechat ho zdechnou a v klidu doměřit. U dalších strojů 7 třídy jsem měl takové blbé prohry díky nerozhodnosti týmu a nepříteli co se s tím opravdu moc nepáral, že mě chuť hrát skoro přešla.

 

Rozjel jsem tedy britský strom. Mám ještě v paměti jaké to bylo utrpení s francouzem 1 třídy v bitvách s OP Tanky a že se mi podařilo dosáhnou násobku a elitního stavu až po 10 bitvě. Britský stroj dostal 75% posádku a takové to haraburdí co se nechá běžně přendavat. První bitva všichni podobné plečky a žádný nabušenec s posádkou o 3 percích. Taktak výhra a díky násobku hned elitní stav vozidla. Postoupil jsem tedy dál a většina her výhra v procentech asi lehce přes 70%. Za Brity to bylo dnes zábavné, ikdyž několik škraloupů na mém působení bylo. Sundán arty na ránu, vjel do obklíčení ze třech směrů, zbytečná střelba na 550 m místo scoutování atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak jsem hledal malý stroj pro expení posádky až příjdou Britské TDčka...nejdřív jsem zkusil MK1....dmg pěkný, ale přesnost 0,52 s kombinací s 2,9s zaměřením tomu to stroji dala šanci jen jednu hru...

Tož jsem šáhnul po nástupci...MKII. A to je jiné kafe. Masakr. Ten kanon je bruální..navíc ten stroj má velice dobrý dohled...a těch hp....na to nejsem zvyklý :Smile_teethhappy: . S Tetrarchem jsem lítal se 140hp..a teď 190..paráda. Normálně to je tank, který v poho vyndá T18...ale naprosto v poho.

Páč těch 190hp houfnice na ránu nedá a ani kanon nestačí těch 190hp dát...páč já jí dám na dvě rány. Sice po 6 hrách mám 50% přesnost :Smile-hiding: ....páč fps bohužel lítá stále blbě a navíc ten kanon není zrovna sniperský...a 5 z her byla kempinovka...na trefování věžiček a poklopů to fakt není no :Smile_teethhappy: .

Jak to letí obloukem....ty trasírky jsou super.

Patch se povedl...

Ale abych jen nechválil...Ferdu mi penetrovala M18, T44 a T59 ...čelně...pak se sičáci smáli do četu jak mě sundali a že děkují Wg za goldy...hmm.

Pak jsem měl moc pěknou hru s MLe48 a dál jsem ale nešel. Než se ta gold ammo mánie uklidní, tak pojedu stroje co mají jiné přednosti než pancíř.

Jsem si jistý, že to příští patch WG zruší. Páč přesně jak jsem říkal již dříve.....na gold ammo vydělají jen stroje, které měli všelijaké výhody jen né pancíř a doboru penetraci...a lenoši jako Farda či T28 zapláčou...zbyde jim už jen kanon....

M18..mě penetrovala.....bych brečel...Na Ferdovi goldy rok a půl nevozím...a vozit nebudu. Nepotřebuju je...penetruje do dobrých míst všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že včerejší den spadnul do průměru, jelikož jsem nejezdil test ani nesledoval příliš brity tak jsem potkával hodně tanků, které neznám. Nu co naučíme :-) To že se práskalo gold municí ostošest na publicu nemá cenu příliš rozebírat, mnohým ty kredity za chvilku dojdou...

Nakonec jsem zvládl ve 22:30 odjezdit všechny dvojnásobky, ale s ISU to bylo velmi obtížné, nu není každý den posvícení, jen mít já ještě více tanků jsa lakota a ani jeden dvojnásobek nazmar, tak mám asi noční směnu u WOT :-)) Mapy co jsou upúravené příliš nehodnotím, pomalu každej tank jsem jezdil Karelii, asi server WG vyhodnotil, že na té mapě se mám co učit, jinak si to nedovedu vysvětlit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak goldy jsem zatím koupil do T150 a TigeraP. Ještě jsem je nepoužil. Všechno jsem penetroval za plný a u takovýho KT nebo IS3 se holt musí mířit no... Ale goldy si budu muset koupit do T40. Kanon je super, ale včera jsem narazil na T14 a nebyl jsem ji schopen sundat. Jela v tom lama, která mě nebyla schopna trefit, ale protože se ten blb natočil, tak jsem měl smůlu. Musela mě sundat artyna. Nikomu se nechtělo před můj lauf. Včera všeobecně jsem měl štěstí s T40 na paka. 3 hry, dohromady 12 killů, vždy poslední živej v teamu co drží enemáky v odstupu a vždy nejvíc hvězdiček. Nestačilo to.

Luchs je vrah britskejch tanků a PZ35 taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera asi 30 her, 2/3 výhra. většina se Švejkem a Dadynem v četě.

 

Patch potěšil, že po nyní jsou elimovány módy i v četě (jezdím jen klasické bitvy na dvě vlajky) a místo v garáži zadarmo díky anglánovi.

 

Tak jsem ho i zkusil, na poprvé Tankista: Hrdina.

Ale jak píše Švejk, hrát s ním nebudu. To dělo je zoufale pomalé. zaměřování skoro 3 vteřiny, s tím nelze na I. tieru přežít. Měl jem štěstí na mapu (Kampánie/Provance) a tým nepřátel, kteří najížděli před hlaveň tančíku zašitého v křoví. Asi zkusím toho nástupce, co o něm o příspěvek výše básní Švejk, včera si blaženě liboval, když vraždil neviňátka na Dolech.

 

Jo zkusil jsem gold ammo u SU-26 - 280 dmg na KV-1S :excl: , nejdřív jsem myslel, že ho trefil někdo jiný, když to tam skočilo, ale ne. Povedlo se mi to ještě i v jiné hře na jiném Sporťáku a potom VK3601. Asi ammo rack.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ještě jsem si vzpomněl na jednu věc, která mne v novém patchi potěšila. Návrat stopovek.

 

Jen občas nevěřícně zírám, kam to letí... :Smile-playing:

 

Tohle je prostě paráda. Páč každý kanon líta jinak. A tak se za pár her naučím kam to dávat. Třeba právě MKII...lítá to obrovským obloukem, jak z houfnice. A pomalu. Bez těch trasírek bych se trefovat jedoucí cíle učil hrozně dlouho. Navíc se tím zvýšila i zábavnost. Pěkné je sledovat kam to letí....i to kolikrát krásně ukáže" líznutí" pancíře a tím ihned objasní jinak nesmyslný dingnutí do papír pancíře.

Tohle se jim povedlo.

A ktomu vraždění neviňátek na Dolech....super bylo jak ke mně přílítnulo premiové LTčko a narvalo do mě jeho celý vražedný zásobník...a mě v poho zbylo ještě 98hp ...pak jsem ho soutstřelem poslali do valhaly....a to jsem myslel, že je konec.... Těch 190hp je super. A ten dohled...

Dobrej stroj.

Obecně se Briťáci povedli....je dobré, že WG nechvátalo...že tu lajnu neuspěchalo. Třeba jako poslední Ruskou TD lajnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je prostě paráda. Páč každý kanon líta jinak. A tak se za pár her naučím kam to dávat. Třeba právě MKII...lítá to obrovským obloukem, jak z houfnice. A pomalu. Bez těch trasírek bych se trefovat jedoucí cíle učil hrozně dlouho. Navíc se tím zvýšila i zábavnost. Pěkné je sledovat kam to letí....i to kolikrát krásně ukáže" líznutí" pancíře a tím ihned objasní jinak nesmyslný dingnutí do papír pancíře.

Tohle se jim povedlo.

A ktomu vraždění neviňátek na Dolech....super bylo jak ke mně přílítnulo premiové LTčko a narvalo do mě jeho celý vražedný zásobník...a mě v poho zbylo ještě 98hp ...pak jsem ho soutstřelem poslali do valhaly....a to jsem myslel, že je konec.... Těch 190hp je super. A ten dohled...

Dobrej stroj.

Obecně se Briťáci povedli....je dobré, že WG nechvátalo...že tu lajnu neuspěchalo. Třeba jako poslední Ruskou TD lajnu...

Svejku ty upravujes to kam miris kvuli balistice? Vis ze to uz ale dela hra?

Ohledne tech ruskych TDcek, nechapu proc a nechapu jak ale na SU-100M1 mam o 120xp na bitvu vic nez na ostatnich tier 7 TD, mozna ze nakonec zas tak spatny nebudou, jo a jeden kolega z klanu uz ma vyexpenou 263 a kdyz to vzal do klanovek tak celkem dostaval, takze to asi uz neni tak OP jako to byvalo v prvnich verzi testu. Mozna nakonec ta lajna je vybalancovana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten objekt nemůže být lepší než ten starý protože je to velká bedna jako JT, kdežto starý objekt je placka, která není tak vidět. Možná to jiným vyhovuje ale mě se nejlépe daří s TDéčkem, které má malou viditelnost. Starý Objekt a nebo Foch a podobné. Napadla mě taková otázka, zda by nebylo od věci vypnout si na některých desítkách zrychlené školení posádek a raději jim nechat naskakovat XP. Jestli bude třeba za rok tier 11, tak by se to pak hodilo, ne? Nebo je to hovadina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten objekt nemůže být lepší než ten starý protože je to velká bedna jako JT, kdežto starý objekt je placka, která není tak vidět. Možná to jiným vyhovuje ale mě se nejlépe daří s TDéčkem, které má malou viditelnost. Starý Objekt a nebo Foch a podobné. Napadla mě taková otázka, zda by nebylo od věci vypnout si na některých desítkách zrychlené školení posádek a raději jim nechat naskakovat XP. Jestli bude třeba za rok tier 11, tak by se to pak hodilo, ne? Nebo je to hovadina?

 

Každému podle gusta. Podle mě tier 11 nehrozí. Májí v plánu takových nových stromů, že do tieru 11 se nepohrnou. Ale kdo ví. Třeba bude v patchi 0.9.0 prémiová Merkava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...