Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásim, že hry do 8 Tieru jsou v pohodě. Ale 9-10 to je děs. A to ne kvůli artynám. Ale ta inteligence hráčů 10 je na bodu mrazu.

 

Z tohohle důvodu už tier 9-10 nehraju. Nakonec, s odstupem času musím i uznat, že na tieru 5-7 je úplně stejná zábava, respektive o dost lepší. Demence se vyskytuje v menší míře, bitvy bývají o dost svižnější a arty hyen je taky podstatně méně.A příjemná doprovodná věc je, že zisk kreditů na těhle tierech je i v případě prohry a expy jdou realitivně rychle, takže není ani důvod platit si PU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě hra téměř rozesmála....Díky abscenci scoutů jsem spíš ze srandy jednoho zakoupil. K potrhání....během několika her téměř zmizely arty, za to scouti byli např. po třech na každé straně :lol: . A teď už vůbec nepochybuju o tom, že jsem ve hře manipulovanej. Jsem moc zvědavej, jestli to vydrží.

To si piš, že to vydrží! Koupil jsem si postupně malá AMXa a pak i T-50-2 a když vezmeš kterýkoliv z těchto tančíků a T-50-2 obzvláště, tak o artynu ani nezavadíš a když potkáš dvě, tak je to svátek asi jako Vánoce. Když vezmeš T50-2 a do čety dvě artyny, tak jich nikdy nebude víc, než ty dvě. Je to naprosto 100% nastavené od WG. O tom nemůže být pochyb protože s tím tančíkem už mám hodně naježděno a je to tak stále. Pořizoval jsem si ho, že budu lovit artyny a prd! Na lovení artyn je ideální francouzká artyna ale tančík žádný. MM je v tomto nastavený velice přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BS... ani nepamatuju kdy naposled jsem hrál za amx13 75 a bylo tam míň jak 2 arty na každý straně, možná tak tejden nazpátek. Dneska jsem si s nim jednu artynku kuchnul a další 2 spotnul.

Tak já ho prodal protože jsem o artynu ani nezavadil. Není to zas nějaká levárna od WG? Jaký máš EFR, spíše vyšší a nebo nižší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nižší, kolem 1200, nehraju zas tak dlouho... ale dlouhodobě stoupá.

Obecně můžu říct, že arty trochu ubylo (do her mezi 10ky se podívam se svojí T6 arty a od 8.0 jsem viděl max. 3 arty na každý straně - vlastně nejvíc jsem viděl 3 u nás a 4 u enemy, předtim to občas byly arty orgie).

I na tierech 6-9 kde se pohybuju většinu času jsou to v 80% 2 arty, semtam 3 arty... tak 1/10 her úplně bez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, efr to asi neřeší, já ho mám ještě níž. S tím novým scoutem jsem měl prvních pár her skvělý výsledky, až jsem se při svém neumění divil. To je asi standard, aby se ti hned neprotáhnul obličej, ale to naprosto nesmyslný a nelogický zvyšování konkurence v podobě dalších přidanejch scoutů, to je pakárna nejvyššího kalibru! A navíc...těch her bez arty bylo několik v řadě za sebou. Takže...ono by to šlo lépe namíchat, když to jde opačně. Pozastavoval jsem se nad tím, proč je ve hře tolik TD, to je to samý, uměle vytvářená konkurence na úkor složení týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou ale blbosti... a nevěříš i tomu, že si WTC zbourali sami američani?

Ne, tomu nevěřím ale divím se, že si někdo myslí, že WG nemanipuluje se vším co jenom ve hře existuje. Máš T-50-2 ?! Jestli ho nemáš a nemáš s ním 247 bitev, tak nehodnoť. Když napíšu, že s ním potkáš maximálně 2 artyny a to ještě jen obbčas, tak je to pravda a když mám s GWtE 671 bitev a s Lor155 mám 226 a napíšu, že s těmito stroji je to maximálně 2 x z 10-ti bitev, kde jsem sám a nebo jsme dva ale jinak je tam po třech artynách běžně a minimálně 3 x z 10-ti bitev jich je víc jak 3, tak je to také pravda. Jestli chceš, tak ti udělám snímky z bitev. Co sleduju ty XVM výsledky, tak už nevěřím ani tomu, že ty šílené debakly jsou náhody. Pokud je v týmu 10 schopných hráčů a u enemáků jenom 2 a ukazuje to šanci na výhru 80% a do 5-ti minut je to prohrané, tak to nemůže být náhoda. Opačně je to celkem pochopitelné a logické ale aby padlo během chvilky 10 hráčů, kteří jsou kvalitativně na tom 2 x lépe, tak to smrdí a velmi! Jestliže má někdo jiné zkušenosti a má velký počet bitev s těmito tanky, tak je tuplem vidět, že je někde něco zmanipulovaného protože bychom to měli mít podle systému náhod 50 na 50, takže zhruba stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou ale blbosti... a nevěříš i tomu, že si WTC zbourali sami američani?

Blbosti jsou, ale někde jinde. Proč má být ve hře víc Td než tanků a proč je najednou ve hře šest scoutů a před tím tam nebyl žádný? Protože hra vyrábí přehnanou konkurenci u stroje, se kterým člověk zrovna hraje a je jí šumák, co je to za typ tanku. Proto např. artyparty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaksi k tomu už nemám slov, před pár týdny byla hra nehratelná kvůli tomu, že byly přemnožené artyny, teď jsou arty v pohodě, ale chybí zase scouti a když nechybí, tak nejsou artyny. Zítra budete nadávat, že jste hráli s těžkým tankem, ale rozstřílely vás medka. Opravdu se některým divím, že tak zkorumpovanou, schválně manipulovanou hru, plnou bugů a chyb (vlastně jednu z nejhorších online her) ještě hrajou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbosti jsou, ale někde jinde. Proč má být ve hře víc Td než tanků a proč je najednou ve hře šest scoutů a před tím tam nebyl žádný? Protože hra vyrábí přehnanou konkurenci u stroje, se kterým člověk zrovna hraje a je jí šumák, co je to za typ tanku. Proto např. artyparty.

robertíku, robertíku.... co brbláš, copak nevíš co je za víkendovou akci???????? :facepalm_wowp: když je víkend pro scouty tak se nediv.. :Smile-_tongue:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera konečně první Radley-Walters + Odstřelovač+Válečník 4786exp (2x) Himmel s KV1 :Smile_playing:

dneska: KV1S Himmel 2004exp Odstřelovač, Válečník, Lovec tanků, Ostrostřelec, Vzorný tankista Hrdina.. to se nám to pěkně sešlo :Smile_teethhappy:

jenom s tou M41 mi to nějak nejde... :Smile_amazed: 7 lostů v řadě.. asi se WG zdálo že 66% win je moc... ale to je jen taková konspirační teorie :Smile_hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaksi k tomu už nemám slov,

Ale máš :Smile_teethhappy: jak vidno. Chápu, že nemůžeš číst všechno a navíc ještě se nad tím zamýšlet je ztráta času. Psal jsem to, protože to bylo čerstvě. A dlouho jsem přemejšlel, jestli si vůbec mám pořizovat scouta, když mi to už před časem s LT valně nešlo. Holt my rejem do hry a ty do nás. Každej má slova na něco jinýho a všichni občas na h..vno :Smile_playing:

robertíku, robertíku.... co brbláš, copak nevíš co je za víkendovou akci???????? :facepalm_wowp: když je víkend pro scouty tak se nediv.. :Smile-_tongue:

Já nebrblu, já už se bavím tím, co se děje a jsem s tím smířenej. To ELC AMX je za pakatel a měl jsem do něj posádku a měl ho vyzkoumaný, jinak bych se na to vyprdnul. Akce sice je, ale podstatný je, že než jsem s ním začal hrát, tak buď scouti byli max. 2 ve hře anebo se do spottingu nikomu nechtělo. A když i tak blbej hráč jako jsem já vidí, jak LT se svým flusátkem sedí v křoví vedle TD a vesele to pere do ISka :facepalm_wowp: tak mu jebne. A zase jsem něco koupil před slevou :Smile_amazed: Teď se určitě zblázním a celej výkend budu hrát jen se scoutem, protože jsem hamoun a i přes to, že radši hraju s TD :Smile_playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takový valletwarrioři :Smile_kamikaze: ...

dneska nic moc, snažil sem se se štokovym panterem, hrůza. měl by bejt na 6tym tieru, todle je hrozny. asi ho nejak dostanu do fullu a nechám si ho jako sbírkovej kousek, něco jako tygr :Smile_sad:

Kdybych měl kdysi lepší stav pokladny, nechal bych si ho jako varování, co už nekupovat :Smile_glasses:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty scouty to vysvětluje ne??

 

Edit: a artynáři o tom ví tak se jich teď moc neukazuje.. ale i tak jich ubylo, nevím jestli za to může jen ta zvýšená cena za opravy.. že by si WG všimlo nadávání na artyparty a konečně upravilo MM??

Klid...vzal jsem humla a bylo to 3vs3, což je sice hranice, ale pro mě už prd zábava, specielně na městský mapě.

A pro pořádek a rejpaly do lidí, popisuju jen dojmy ze dvou večerů a to jsem to ještě dneska nepustil :Smile_harp: . A krvepřísežně prohlašuji, že nemám příbuzenské ani pracovní vztahy s Kanárem :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...