Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ze včerejška mám krásný záznam o tom co se vám stane, když nemáte prémium účet ani prémium tank a prostě WG za spackanou hru

neposíláte žádné $$$ :Smile_teethhappy:

JagdPz, dělo 105 mm, Karelie, během bitvy 14 zásahů a výdělek něco přes 11000 stříbrných :Smile_teethhappy:

Vše zajímavé je v čase 10:40 až 8:00.

http://www.ulozto.cz/xsXkFab/20120830-jagdpanther-mk-dazz-wotreplay

WoT zdar :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi to nebo za poslední týden ubylo těch absoultně vymaštenejch hráčů? ( nic proti nim ale mě nepříde úplně normalní když naše 2 IX sou v četě a za 3 minuty sou oba mrtví - uprostřed mapy ) nebo že bych se tak zlepšil? ( před prázdninama W/L 56%, o prázdinách 55% a teď už mám zase 56%)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne toho Typa někdo zaklel... stále prohry... s jinejma tankama se mi daří... poslední dvě hry .... drtíme to co to jde, dám 3 killy, dost toho poškodim, a pak nakonec prohrajeme jen díky tomu, že naše top tanky Lorry 40 a KT spí a nehrajou... fakt paráda... už nevím co mam s tím Typem dělat.. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne toho Typa někdo zaklel... stále prohry... s jinejma tankama se mi daří... poslední dvě hry .... drtíme to co to jde, dám 3 killy, dost toho poškodim, a pak nakonec prohrajeme jen díky tomu, že naše top tanky Lorry 40 a KT spí a nehrajou... fakt paráda... už nevím co mam s tím Typem dělat.. :-(

nejlepší je četa tří Typů, to se s tim hraje nejlíp. při matchmakingu tier 9 max je taková četa docela mocná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi na nějaký čas přestanu hrát WOT ... mám nějaké špatné připojení k netu a ping mi kolísá mezi 200 - 400 ms ... což je na hraní dost šílený ... a krásně mi klesají staty... protože s tímhle se nic uhrát nedá ...jedu, zatočím... a tank zatočí / reaguje / za půl sekundy ... děs a hrůza..... :-(

 

navíc samá porážka,.... to fakt nebude tím, že jen já hraju blbě.... :-/

Preinstaluj Wndows, jestli nejsi schopen zmerit kvalitu pripojeni k ISP. Ver - je to dobra rada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že než jsem na KV-1 naexpil podvozek a věž abych mohl osadit F30 (už vyexpenou na T28, když ji ještě měl), tak jsem winrate s KV1 "vytáhnul" na skvělých 9%. Horší škopek ve stocku jsem ještě neviděl. A zítra bude M6 a bohužel prodám T1HT, kterej jsem přehodnotil jako na jeden z nej strojů co jsem zatim hrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preinstaluj Wndows, jestli nejsi schopen zmerit kvalitu pripojeni k ISP. Ver - je to dobra rada.

 

já mam win asi rok nainstalované, ... že by to bylo tím? Dříve se to střídalo.. někdy ping ok... (okolo 25) ... někdy přes 200 ,,,,,, .... nu a poslední dobou hraju tanky na 200-300 :-)

Zkusím vrátit win7 na poslední bod obnovení ze zálohy ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...do chatu píšu:we have only monkeys in ours team...

Jsi si to způsobil sám :Smile_teethhappy: Koukam, že máš místo tanků pěknou omalovánku :Smile_amazed:

 

Gut: já vim, dal jsem už pár her s F30kou a to se hraje jinak, chci si naexpit KV2 a zablbnout s popelnicí... Ale to co se dělo ve stocku jsem nechápal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek 31:8....prostě už týden nenadávám a bavím se. 8tř jedu v rotě, takže pohoda a od 7tř dolů v četě...4 a níže většinou sám. Ale více kluků jezdí i prcky, takže se četa dá zahrát i s prckama.

Poslední hra a na 100% jsem napočítal 5 zkušených hráčů jen na naší straně(2 tř). Ten odliv zkušených hráčů musí papaláše z WG budit ze spaní.

Ale co si kdo navaří...... :Smile_Default:

 

Jen jednu hru jsem dnes sám zkusil s Objectem...4kily z 5 našich a skoro sundaný PzJ E100 k tomu...naše topky lehly během minuty.

Co čééku který přijde utahaný z jobu taková 10 třída přináší??.....buď partu opiček, arty párty a nebo attack mód s 8x TD v týmu.....

Děkuji WG..nechci :Smile_Default: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně dneska trvalo DVACET (ano, 20) bitek, než jsem s JTigerem dal aspoň double.. a to bych řekl, že individuální výkony nebyly špatný, už jsme si na sebe trochu zvykli... ale prostě vždycky se "něco posralo"... asi nejvíc to namíchlo, když jsme v bitce vedli asi 8:4 plus nějaký tanky měli nepřátelé těžce poškozený... mě dostali, tak jsem si říkal, prima, dokoukám to... to jsem neměl dělat... z toho, co ti naši opičáci pak vyvedli, bolely oči... děs a hrůza :-)

 

Fakt už aby ti malí ***** šli do školy... člověk má v pátek volno tak si chce zahrát přes den... až večer se to zase "normalizovalo", ale přes den děs a hrůza... doufám, že zítra ty 5x "doubly" stihnu odjet za těch pět strojů co mám v garáži :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projel sem si dneska francouze a AMX 12t a 13 75 uz leteli. 13 90 to ma nahnuty a Lorraina asi pretrpim na dvojnasobcich. Za rok snad ten Batmobil vyzkoumam. :) Celkove me ta lajna prijde zabita. Pred tim patchem se s nema hralo pekne (kdyz clovek upravil styl hry) ale ted je to katastrofa. Posun o tier bez nejake vetsi upravy je fakt demence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šance na výhru 95%. U nás 8 zelených a u enemáků jenom jeden. Prohra 4:15 !!! Jebe mě a nebo jim?!

 

Normál. To samý když mአŠance na výhru 5% to vyhrajeŠ určitě. Profesionálové sou předvídatelný to amatéři sou nebezpečný jak splaŠený tornádo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šance na výhru 95%. U nás 8 zelených a u enemáků jenom jeden. Prohra 4:15 !!! Jebe mě a nebo jim?!

 

To bude nejspise tim, ze EFR jiz skoro nema zadnou vypovidaci hodnotu, jak tomu bylo pred casem, nevim s cim si hral pri tehle bitve, ale jiste sam vidis co se deje na publiku v top tierech, tam je to opravdova nefalsovana artydzungle a jedinec je jen smeti hozene do toho kolotoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši hoši, že vy se tím XVMkem stresujete... Ne, upřímně, k ČEMU vám to je, mít ho zapnutý? Akorát vás to demoralizuje před bitvou (pokud máte málo % na výhru), nebo nasere po bitvě (pokud to projedete s 95%). Doporučuju žít ve "sladké nevědomosti" :-)

 

no né asi, taky sem to chvíli používal ale když sem každou druhou bitvu viděl na naší straně dvě desítky který měli W/L 47% a 780 rating a u nich 55% a 1400 tak mě to rychle přešlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím hraju a dá se na to celkem spolehnout. Výhry při šancích <50 potěší. A taky je fajn vědět, na koho se zaměřit. Když týmu zahlásíte, že nejdřív se musí zabít ten a ten a řekne se důvod, je pak zvláštní sledovat, jak jdou spojenci opravdu do něj, jakmile ho vidí. Pak se hned hraje líp, když je top enemák s vysokým ER dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ****** se až na konec bitvy? Děkuji, nechci! Takto vím hned s čím mám počítat a hlavně neztrácím čas nějakým válčením, které nemá smysl. Tahle hra je totiž už za zenitem a je jen otázkou krátkého času, kdy dobrým hráčům dojde trpělivost. Kdy jste někdo naposled zahráli vyrovnanou bitvu?! Dříve se dalo 2 - 3x z 10-ti bitev slušně si zahrát. Dnes je to tak jednou za 30 bitev. Jinak je to furt dokola 3:15 a nebo 15:2. Absolutní zoufalost a žádná zábava. Někoho to baví ale většinou to bavit přestane. Trvalo mi to rok a půl. Stále jsem čekal, že se něco změní a ono se mění ale stále jen směrem do hajzlu! Takže hraní omezuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na konci bitvy se nasereš tak jako tak, pokud se to projede nějakým extra lama stylem. Takže si akorát přidáš nasrání před bitvou už během loadu... Ale chápu, že tobě je asi věčné remcání blízké, čili ti to v podstatě asi vyhovuje :-)

 

Jediný co bych chápal, proč používat XVM, kdybys dával leave z bitek s 5%, ale to je zase mně proti srsti....

 

Zvedák: No to mi přijde trochu dvojsečný... už jsem viděl pár bitek, kdy se takhle řeklo "jděte po tom a tom, má moc vysoký EFR", dopadlo to tak, že borečka s vysokým EFR naháněli dvě tři minuty, nakonec ho sice dostali, jenže ty "lamy" z jeho týmu měly díky tomu volný ruce a pěkně toho využily a byla z toho prohra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stupeň nasranosti je větší, když začneš hrát, nic nevíš a za 5 minut koukáš, že jsi sám. Takto si alespoň najedu někam, kde mohu vydržet co nejdéle a něco aspoň nastřílet. A jelikož je dnes každá bitva debakl a je fuk na které straně, tak je dobré vědět, jak se zařídit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...