Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

já to vidím jako úspěch ( hlavně díky tomu že to byla asi 4 hra s tímto tančíkem ), vykosil jsem skoro půlku týmu. Prohrávali jsme asi o 4 tanky který už zabírali bázi, já stihnul zhasnout 3, na čtvrtýho jsem už fakt nestačil. Byl jsem hodně načatej a díky pomalýmu zaměřování a jeho štěstí na průstřel jsem ho už nesesmahnul. Zůstalo po mé smrti na každé straně po jednom tanku co zabírali a oni zabrali prostě dřív bázi.. ( o cca 4 sec ).

V téhle třídě bitev počáteční vyhrávání či prohrávání nemusí moc znamenat. Viděl jsem prohry, kdy to bylo před koncem na živé stroje 6:1. Jde o to co na konci jednotlivým týmům zůstane za stroje. Pz 38H, D1, H35 a T18 mají pancíř se kterým má polovina týmu většinou problém. Co má člověk napsat ve hře hráči s T18 či jiným TD co nadává týmu, že není schopný vyhrát, když on dal 8 killů. Bohužel papíráků a to na co byl nejvíc potřeba nechal ostatním.

PS: Rozhodně tím nechci říc, že jsi zahrál špatně.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V téhle třídě bitev počáteční vyhrávání či prohrávání nemusí moc znamenat. Viděl jsem prohry, kdy to bylo před koncem na živé stroje 6:1. Jde o to co na konci jednotlivým týmům zůstane za stroje. Pz 38H, D1, H35 a T18 mají pancíř se kterým má polovina týmu většinou problém. Co má člověk napsat ve hře hráči s T18 či jiným TD co nadává týmu, že není schopný vyhrát, když on dal 8 killů. Bohužel papíráků a to na co byl nejvíc potřeba nechal ostatním.

PS: Rozhodně tím nechci říc, že jsi zahrál špatně.   

bohužel na tomhle tieru se moc nedá spolehát na tým. Já vyhrál kopec a vykosil půlku mapy, smahnul 2x T18, dostalo mě až PZ38H, to už bylo na mě a můj pancíř moc :) Sám osobně jsem vyhrál hru, kdy jsem zůstal sám proti 7 s PZ1c - kousek zpátky jsou prinscreeny. Ale to byla jiná situace, jak lemíni na mě chodili po jednom. Tady jsem se musel postavit 4 najednou. Ale o hru jako takovou ani nešlo, šlo o to, že na 4 zápas s novým tančíkem a né 100% posádkou to bylo dobrý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posledni bitva s timhle strojem...odvdecil se paradne ale stejne mu to na zustani v garai nestaci :D

 

Vítězství!
Bitva: Klidné pobřeží 21.9.2013 14:34:27
Vozidlo: AT 8
Získáno zkušeností: 6 240 (pokuta za poškození způsobené spojencům: 96; x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 48 007 (pokuta za poškození způsobené spojencům: 6 435)
Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Ostrostřelec, Radley-Waltersova medaile

 

94ef45e5f954add6b9787dd75206d625.jpg

 

 

7a592c3b8f1bd9bae3f5b4c1808aa1a3.jpg

 

6c15f99c6274fe78868c22f6cca31bb6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna nedavno jsem si říkal, že bych chtěl tuhle medaily, co má Kanár :). Šups a je tu. To byla cákryš bitva jak řemen. 7 killů, 210 bodů za obranu základny :-). Tolik medailí pohromadě jsem už pěkně dlouho neviděl (u sebe).

 

Vítězství!
Bitva: Tundra 21.9.2013 23:37:08
Vozidlo: T1 Heavy Tank
Získáno zkušeností: 2 879
Získáno kreditů: 57 421
Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Obránce, Ostrostřelec, De Langladeova medaile, Sparťan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce WG poslední dobou? To je prostě RADOST!!! :-D.

 

Vítězství!
Bitva: Tundra 22.9.2013 2:15:19
Vozidlo: AT 2
Získáno zkušeností: 418
Získáno kreditů: 263 335 (za patnáct vítězství)

 

-----

 

Porážka
Bitva: Perlová řeka 22.9.2013 4:16:10
Vozidlo: AT 2
Získáno zkušeností: 154
Získáno kreditů: 1 007 297 (za 60 killů se třema strojema)

Úkol byl dokončen! Odměna:
Připsány prémiové dny: 7
Vybavení přidáno: Velká sada nářadí (x10), Automatický hasící přístroj (x10), Velká lékárnička (x10)

 

Cca 5 hodin herního času (u těch pětek je to fofr). To není špatná odměna. Jen tak dál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...