Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Tak teď se fakt zadařilo a ještě k tomu mi to zrovna vyšlo na první bitvu, takže dvojnásobek expů :)

Málem by nás dostaly, vyjel na mě 100% JgpzE-100, kterej by mě smáznul jednou ranou, ale po tom co sem mu ji šoupnul do břicha jsem ho zapálil a chlapec asi nevezl hasičák, takže jsem mu jednou ranou způsobil 1.907 dmg a pak ho nějaká dobrá duše okamžitě dorazila :)

Pak 100% cap, protože jejich Typ 59 byl někde zakempenej a nahánět ho 3 minuty před koncem se mi fakt nechtělo.

 

h7vr.jpgs1bl.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další úspěch tentokrát super bitva s VK3001 D kterého jsem pořídil na popud našeho opičího Šamana. Nevyvíjelo se to dobře, už jsme prohrávali o dost tanků a navíc enemáci capovali. Povedlo se mi obkroužit SU-100 a potom sem začal trochu kouzlit. Dal sem 6 killů a celkem 10 kusů poškodil, no zbylo mi 170 HP a ke konci se mi už třásli ruce, ale dali jsme to :-)

Ruinberg
18.10.2013 14:45:32
 VK 30.01 (D)
XP::  2 938   (  x2)     29 786  
 Úspěchy v bitvě Válečník, Obránce, Ostrostřelec, Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

CyVdX.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...