Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

To bylo myšleno obecně..že 2k dmg a 4 killy není nic těžkýho nastřílet a hned je za to "M". Nemyslel jsem to tak, že to dávám každou bitvu. :Smile_trollface-3:

Tak to je něco jinýho. ARL44 moc nejezdí a většina hráčů to jen přeexpí a tak je laťka na (M) na přijatelné úrovni. Sám ani nevím, zda jsem (M) dostal i já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže: Tedko jsem hrál hru, kde jsem s JTčkem jako poslední zůstal proti 3 a nakonec jsem to vyhrál. Nebylo to teda nic těžkého, ale jedna věc mě udivuje. Tento hráč Mansumon je ostuda svého klanu. poté co jsem se vrátil chránit bázi proti 4 (z toho 3 sundal) a asi dobrých 5 minut svítil, jsem zabil tohoto hráře, který mi vzal jen 10% HP. Následně jsem se dozvěděl, že jsem zas***** kemper a jen kazim tudle hru. Což mi ještě jednou potom následně psal v PM, protože jsem mu napsal, že sem byl od něj 15 metrů a svítil jsem jak žárovka, přesto po mě nešel. Takže usuzuji, že když jedu s TDčkem a jsem max 200 metrů od báze a pak chránim bázi proti zabrání nepřítelem a uspěju, tak jsem kemper a mnoho jiného, co se dá ve slovníku nalézt.

 

Takže, kdokoliv je tu hráčem z klanu PCSTB, tak by se měl za tohle děcko stydět a naučit ho dobrému chování, protože je to ostuda.

cd74645f1d60b2752c0426157bfedb06.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...